You are here

Bekijk de opbrengsten van deze veiling: opbrengsten

  • Lot 1

    Tarente,

    Didrachme 281-272BC, krijger te paard/Taras op dolfijn zittend, cf.SC.918, zeer fraai

    Estimation
    € 75
    € 120
  • Lot 2

    Tarente,

    Didrachme 281-272BC, Naakt jongetje te paard/Taras op dolfijn, vogel, cf.SC.918, ruim fraai

    Estimation
    € 60
    € 100
  • Lot 3

    Macedonia, Alexander de grote 336-323BC, Tetradrachme(Babylon) 325-323 BC, Portret van Herakles gehuld in Leeuwenscalp/Tronende Zeus met Adelaar, bijteken lopende Artemis, sublieme keerzijde!, P.3636, zeer fraai/prachtig

    Estimation
    € 150
    € 370
  • Lot 4

    Macedonia,

    Alexander de Grote 336-323BC, Tetradrachme(Babylon) 325-323BC, Portret van Herakles gehuld in Leeuwenscalp/Tronende Zeus met Adelaar, bijteken schaal met handvatten, P.3652, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 100
    € 180
  • Lot 5

    Macedonia,

    Philippos III 323-316BC, Tetradrachme(Sidon) 321-320BC, Portret Herakles/Tronende Zeus met adelaar, P.169, zeer fraai/fraai

    Estimation
    € 75
    € 80
  • Lot 6

    Macedonia,

    Tetradrachme(Babylon) 317-311BC, Portret Herakles in Leeuwenscalp/Tronende Zeus met adelaar, P.3704, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 100
    € 170
  • Lot 7

    Macedonia,

    Tetradrachme(Miletus) 300-295BC, portret Herakles/Tronende Zeus, bijteken Offerbijl, P.2143b, zeer fraai/ruim fraai

    Estimation
    € 100
    € 85
  • Lot 8

    Macedonia, Tetradrachme 168BC, Bb Artemis op Macedonisch schild met boog en pijlenkoker/Knots, cf.S.1386, prachtig

    Estimation
    € 150
    € 190
  • Lot 9

    Thasos,

    Tetradrachme 148-70BC, Dionysoskop/Herakles, cf.S.1759, ruim fraai/zeer fraai

    Estimation
    € 50
    € 45
  • Lot 10

    Thasos,

    Estimation
    € 60
    € 70
  • Lot 11

    Athena,

    Tetradrachme, 4e eeuw BC., Athenakop/uil, handelsmunt!, ruim zeer fraai(maar zwak geslagen)

    Estimation
    € 75
    € 140
  • Lot 12

    Athena,

    Tetradrachme, 449-413BC, Athenakop/uil, S.2526, ruim fraai

    Estimation
    € 100
    € 160
  • Lot 13

    Sinope,

    Drachme 4e eeuw BC, Kop Nymph Sinope/Adelaar op dolfijn, cf.S.3692, zeer fraai

    Estimation
    € 60
    € 90
  • Lot 14

    Tarsos,

    Obool 400-370BC, vrouwenkop naar rechts/Aphrodite-Astarte, S.A.5419, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 35
    € 55
  • Lot 15

    Aspendos,

    Stater, 3e eeuw BC, 2 Worstelaars/slingeraar, cf.S.5899, bijna zeer fraai

    Estimation
    € 50
    € 150
  • Lot 16

    Phoenicie,

    Tyros, Ptolemaeus V, Epiphanes 205-200BC, Adelaar, knots met monogram, SC.504, zeldzaam, ruim fraai/bijna zeer fraai

    Estimation
    € 75
    € 65
  • Lot 17

    Syria,

    Seleucos I, 312-280BC, Tetradrachme, Herakleskop/Tronende Zeus met Nike, cf.S.6830, ruim zeer fraai/ruim fraai

    Estimation
    € 75
    € 160
  • Lot 18

    Syria,

    Antiochus VII 139-129BC, Tetradrachme, Athena, cf.S.7092, ruim fraai/zeer fraai

    Estimation
    € 75
    € 120
  • Lot 19

    Syria,

    Philippos I, 93-83BC, Tetradrachme, Zeus, cf.S.7196, bijna zeer fraai

    Estimation
    € 50
    € 45
  • Lot 20

    Cappadocia,

    Ariarathes 101-87BC, Drachme, Athena, S.7297, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 50
    € 40
  • Lot 21

    Egypte,

    Ptolemaeus XII 80-51BC, Tetradrachme 78-77 BC, S.C.379, zeer fraai

    Estimation
    € 70
    € 80
  • Lot 22

    Egypte,

    Ptolemaeus, Tetradrachme 72-71BC, V.C./S.C.-, ruim fraai/zeer fraai

    Estimation
    € 35
    € 50
  • Lot 23

    Egypte,

    Ptolemaeus, Tetradrachme 69-68BC, V.C./S.C.-, zeer fraai

    Estimation
    € 40
    € 85
  • Lot 24

    Egypte,

    Cleopatra VII, Philopater 51-30, Tetadrachme 43-42BC, S.C.404, bijna zeer fraai

    Estimation
    € 35
    € 200
  • Lot 25

    Parthia,

    Orodes II, 57-38BC, Drachme, Selw.48.10, ruim fraai

    Estimation
    € 30
    € 40
  • Lot 26

    Epaticcus,

    AR 35-43AD, Herakles kop/Adelaar, van Arsdell 580, zeer fraai

    Estimation
    € 40
    € 85
  • Lot 27

    Parthia,

    Mithradates II 123-88BC, Drachme, S.7367, zeer fraai

    Estimation
    € 50
    € 75
  • Lot 28

    Parthia,

    Orodes II, 57-38BC, Drachme, Selw.48.10, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 40
    € 30
  • Lot 29

    Parthia,

    Gotarzes II 40-51AD, Drachme, S.5793, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 30
    € 25
  • Lot 30

    Parthia,

    Gotarzes II 40-51AD, Drachme, S.5793, prachtig

    Estimation
    € 35
    € 30
  • Lot 31

    Parthia,

    Osroes II 190AD, Drachme, S.5866, ruim prachtig

    Estimation
    € 45
    € 60
  • Lot 32

    Romeinse Republiek,

    L. Memmius Galeria, Denarius Seratus, 106BC, Saturnus/Venus in Biga, D.S.190, bijna zeer fraai

    Estimation
    € 40
    € 45
  • Lot 33

    Romeinse Republiek,

    Denarii, 89 en 58BC, Sabijnse Maagdenroof, S.249, Koning Arotas, S.378, ruim zeer goed en bijna zeer fraai; bijgevoegd S.220

    Estimation
    € 40
    € 35
  • Lot 34

    Romeinse republiek, Sextus Pompeius,

    Denarius, 42BC, Sicilië, Kop Neptunus met drietand, Trophee op anker.S.1391, zeldzaam, zeer fraai

    Estimation
    € 125
    € 280
  • Lot 35

    Julius Ceasar,

    Denarius 47-46BC, Noord Afrika, Hoofd van Venus/Aeneas zijn vader dragend, S.1402, zeer fraai

    Estimation
    € 125
    € 360
  • Lot 36

    Julius Caesar, Denarius, 46BC, Spanje, Hoofd van Venus/Trophee met ter weerszijden gevangenen, S.1405, ruim zeer fraai/prachtig

    Estimation
    € 250
    € 680
  • Lot 37

    Julius Caesar, Denarius, 44BC, Hoofd Caesar, w.a. Lituus en Simpulum/Venus met Victoria, scepter en schild in 't veld letter G, S.1407, zeer fraai

    Estimation
    € 400
    € 760
  • Lot 38

    Julius Caesar 49-44BC,

    Dupondius, 45BC, Bb.Victoria/Minerva, S.1417, fraai

    Estimation
    € 35
    € 55
  • Lot 39

    Cassius,

    Denarius, 42BC, gesluierde Libertas/Offergerei, S.1447.2, fraai, zeldzaam

    Estimation
    € 50
    € 65
  • Lot 40

    Marcus Antonius,

    Quinarius, 42-42BC, cf.489.6, fraai, Augustus, Qaudrans, 10BC Stier, BMC.pl.20.22, fraai; Caligula, Denarius, Fermanicus, BMC 12-13, fraai(gebarsten)

    Estimation
    € 50
    € 85
  • Lot 41

    Marcus Antonius en Octavianus, Denarius, 41BC, Ephesus, Hoofd Antonius/Hoofd Octavianus(de latere Augustus), S.1504, prachtig(met barstje in muntplaatje)

    Estimation
    € 400
    € 200
  • Lot 42

    Octavianus,

    Denarius 37BC(mobiel munthuis), Hoofd van Octavianus Simpulum, Aspergillum, Kan en Lituus, S.1544, fraai(met test merkje)

    Estimation
    € 65
    € 65
  • Lot 43

    Octavianus en Marcus Antonius,

    Quinarius 39BC(Munt te Velde, Gallië), Hoofd van Concordia/Handdruk, caduceus, S.1575, zeer fraai

    Estimation
    € 100
    € 180
  • Lot 44

    Augustus 27-14BC,

    Denarius, 19BC, Colonia Patricia, OB/CIVES/SERVATOS, in krans, S.1625, zeer fraai

    Estimation
    € 100
    € 290
  • Lot 45

    Augustus 27BC-14AD,

    Denarius, 19BC(Colonia Patricia), schild, Legioensstandaard en standaard, S.1633(stukje afgebrokkeld), zeer fraai

    Estimation
    € 75
    € 110
  • Lot 46

    Augustus 27-14BC,

    Dupondius 17BC, krans en tekst/SC, S.1667, fraai/ruim fraai

    Estimation
    € 30
    € 45
  • Lot 47

    Augustus 27-14BC,

    Denarius, 12-11BC(Lugdunum), Capricorn met globe(sterreteken van Augustus), BMC 465-6, zeldzaam, bijna zeer fraai

    Estimation
    € 75
    € 170
  • Lot 48

    Augustus en Agrippa,

    Dupondius, 10AD, (Nemausus), Krokodil, S.1731, ruim fraai/bijna zeer fraai

    Estimation
    € 70
    € 150
  • Lot 49

    Augustus 27-14BC,

    Denarius(geplateerd), Tiberius in quadriga, S.1638, ruim fraai; bijgevoegd Denarius van C.Consioi Noniani, cf. 424, ruim zeer goed

    Estimation
    € 50
    € 60
  • Lot 50

    Augustus 27BC-14AD,

    muntmeesters As, S.1684, zeer fraai met prachtig portret

    Estimation
    € 50
    € 110
  • Lot 51

    Livia 14-29AD,

    As 17.5mm., 26-68AD, Capricorn met globe, RPC4007, zeer fraai

    Estimation
    € 35
    € 110
  • Lot 52

    Tiberius 14-37AD.,

    Denarius, 160AD(Lugdunum), PONTIF MAXIM, zittende vrouwenfiguur, S.1763, bijna zeer fraai, zg. Tribuutpenning, genoemd in de bijbel

    Estimation
    € 50
    € 200
  • Lot 53

    Tiberius 14-37AD.,

    Estimation
    € 65
    € 210
  • Lot 54

    Tiberius 14-37AD,

    Denarius(Barbaarse navolging), PONTIF MAXIM, zittende vrouw, cf.S.1763, zeer fraai

    Estimation
    € 50
    € 130
  • Lot 55

    Tiberius 14-37AD,

    Sestertius 36-37AD, DIVO AVGVSTO SPQR, wagen getrokken door 4 Olifanten/S.C. tekst, S.1784, fraai

    Estimation
    € 35
    € 85
  • Lot 56

    Tiberius 14-37AD,

    Sestertius, 23AD, gekruiste Cornucopiae met hoofden van Tiberius Gemellus en Germanicus/SC rondom tekst DRVSVS CAESAR etc., S.1793, ruim fraai

    Estimation
    € 75
    € 110
  • Lot 57

    Tiberius 14-37AD,

    As, 15-16AD, PIVS AVGVSTVS/zittende Livia, S.1788, zeer fraai; bijgevoegd As, 23AD, DRUSUS/SC, S.1794, zeer fraai

    Estimation
    € 75
    € 100
  • Lot 58

    Germanicus 27-14AD,

    As 37-38AD, S.1821, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 70
    € 130
  • Lot 59

    Galigula 37-41AD,

    Sestertius 39-40AD, Keizer die de soldaten toespreekt, ADLOCT COH, S.1799, zeer goed/fraai

    Estimation
    € 30
    € 130
  • Lot 60

    Galigula 37-41AD,

    Sestertius 39-40AD, 3 zusters van Galigula, S.1800, zeer goed/fraai

    Estimation
    € 50
    € 210
  • Lot 61

    Galigula 37-41AD,

    Sestertius 37-38AD, SPQR/PP/OBCIVES/SERVATOS, in krans, BMC 38, cf.S.1801, bijna fraai

    Estimation
    € 50
    € 70
  • Lot 62

    Galigula 37-41AD,

    Denarius(geplateerd), vz. hoofd van Caligula naar rechts/hoofd Augustus met stralenkroon naar rechts, S.1808, zeer fraai; bijgevoegd idem maar kz. met Agrippina, cf.S1823, fraai(met gat)

    Estimation
    € 75
    € 85
  • Lot 63

    Galigula 37-41AD, Denarius 37-38AD, hoofd van Augustus met stralenkroon, BMC.10, S.1809, ruim fraai

    Estimation
    € 125
    € 340
  • Lot 64

    Caligula 37-41AD,

    GERMANICUS/SC(groter en kleiner), 2 stuks, S.1821, ruim fraai/bijna zeer fraai

    Estimation
    € 45
    € 80
  • Lot 65

    Agrippa,

    As 37-41AD, st. Neptunus met drietand, S.1812, bijna zeer fraai, mooi portret

    Estimation
    € 50
    € 120
  • Lot 66

    Agrippina,

    Sestertius 37-41AD, Carpentum door 2 ezels getrokken, S.1827, fraai

    Estimation
    € 75
    € 170
  • Lot 67

    Claudius I 41-54AD,

    Sestertius, 41-42AD, EX SC/OB/CIVES/SERVATOS, in eikenkrans, vz. klop, NCAPR, S.1849, ruim fraai

    Estimation
    € 50
    € 110
  • Lot 68

    Claudius I 41-54AD,

    Sestertius, 41-42AD, Triomfboog, S.1851-2, fraai/ruim fraai

    Estimation
    € 50
    € 120
  • Lot 69

    Claudius I 41-54AD,

    Sestertius 42AD, Spes. klop, NCAPR., S.1854, fraai

    Estimation
    € 50
    € 20
  • Lot 70

    Claudius I 41-54AD.,

    Sestertius, 42AD, vz kloppen PRO, MP, Spes. S.1854, fraai

    Estimation
    € 35
    € 35
  • Lot 71

    Claudius I 41-54AD,

    As, 42AD, Minerva, S.1861, ruim fraai/bijna zeer fraai

    Estimation
    € 30
    € 30
  • Lot 72

    Claudius I 41-54AD,

    As, 42AD, Minerva, S.1862, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 100
    € 100
  • Lot 73

    Claudius I 41-54AD,

    Sestertius, 41-42AD, DRUSUS/zittende Claudius of Drusus tussen wapens, met klop vz. NCAPR, S.1896-7, fraai

    Estimation
    € 50
    € 55
  • Lot 74

    Claudius I Antonia,

    Tetradrachme(Alexandrië), 41-42AD, Bb. Antonia, (goed portret!), S.1868, fraai

    Estimation
    € 30
    € 40
  • Lot 75

    Claudius I,

    Tetradrachme(Alexandrië) 45-46AD, st. Messalina met 2 figuurtjes, haar kinderen, S.1869, zeer fraai

    Estimation
    € 30
    € 100
  • Lot 76

    Nero 54-68AD,

    Denarius, 67-68AD, zittende Jupiter, cf.S1943G, bijna zeer fraai

    Estimation
    € 65
    € 100
  • Lot 77

    Nero 54-68AD,

    Denarius, 66-67AD, zittende Salus, cf.1945G, bijna zeer fraai

    Estimation
    € 50
    € 150
  • Lot 78

    Nero 54-68AD,

    Sestertius 65AD, Lugdunum, Annona en Ceres, S.1952, fraai

    Estimation
    € 50
    € 75
  • Lot 79

    Nero 54-68AD,

    Sestertius 64AD, Nero te paard, naast hem militair te paard, cf.S.1957(H), ruim fraai

    Estimation
    € 100
    € 160
  • Lot 80

    Nero, 54-68AD,

    Sestertius 65AD, Janusstempel, cf.S.1958, ruim fraai

    Estimation
    € 75
    € 240
  • Lot 81

    Nero 54-68AD,

    Dupondius, 64AD, Securitas, in afsnede II, cf.S.1967G, zeer fraai/fraai

    Estimation
    € 50
    € 95
  • Lot 82

    Nero 54-68AD,

    Dupondius, 66AD, Lugdunum, Victoria met krans en palmtak, cf.S.1970, ruim zeer fraai(gelakt)

    Estimation
    € 75
    € 120
  • Lot 83

    Nero 54-68AD,

    As(Lugdunum), Victoria, cf.S.1876B, bijna zeer fraai

    Estimation
    € 40
    € 65
  • Lot 84

    Nero 54-68AD,

    As(Lugdunum), 65AD, Victoria met schild, cf.S.1976D, ruim fraai

    Estimation
    € 35
    € 40
  • Lot 85

    Nero-Octavia,

    Tetradrachme(Alexandrië) 56-57AD, Bb.Octavia, Jaar 3, S.1990, ruim zeer fraai

    Estimation
    € 50
    € 140
  • Lot 86

    Burger Oorlog, Denarius, 68AD(Spanje), gelauwerd hoofd van Salus Publica/st. Roma Victrix met rechtervoet op globe met tak en scepter n.l., BMC.p.291, uiterst zeldzaam, bijna zeer fraai

    Estimation
    € 1.000
    € 400
  • Lot 87

    Galba 68-69AD, Denarius(Gallie), Concordia, BMC.2202, bijna zeer fraai, zeldzaam

    Estimation
    € 125
    € 180
  • Lot 88

    Galba 68-69AD,

    Denarius en Sestertius, DIVA AVGVSTA, st. Livia en st. Libertas, S.2102 en 2118, ruim fraai/bijna zeer fraai; bijna fraai

    Estimation
    € 75
    € 75
  • Lot 89

    Galba 68-69AD,

    Sestertius 68AD, Libertas, S.2118, fraai

    Estimation
    € 65
    € 65
  • Lot 90

    Galba 68-69AD, Sestertius, in krans SPQR/OB/CIVSER, BMC.114, cf/S.2125, ruim fraai/bijna zeer fraai

    Estimation
    € 150
    € 180
  • Lot 91

    Galba, 68-69AD,

    As, Vesta, S.2138, ruim fraai

    Estimation
    € 50
    € 100
  • Lot 92

    Otho 69AD,

    Denarius, groot hoofd/Securitas, S.2162-3, ruim fraai

    Estimation
    € 50
    € 120
  • Lot 93

    Otho 69AD,

    Denarius, klein hoofd/Securitas, S.2162-3, ruim fraai

    Estimation
    € 50
    € 200
  • Lot 94

    Vitellius 69AD,

    Denarius(Tarraco), Victoria met schild, S.2191, fraai

    Estimation
    € 75
    € 65
  • Lot 95

    Vitellius 69AD, Denarius, zittende Concordia, S.2196, zeer fraai

    Estimation
    € 125
    € 110
  • Lot 96

    Vitellius 69AD,

    Denarius, Concordia, cf.S.2196, bijna zeer fraai

    Estimation
    € 100
    € 80
  • Lot 97

    Vitellus 69AD,

    Denarius, Concordia, S.2200, fraai

    Estimation
    € 50
    € 70
  • Lot 98

    Vitellius 69AD,

    Denarius, A.Vitellius Germannicvs imp/Victoria, S.2202, bijna zeer fraai

    Estimation
    € 75
    € 60
  • Lot 99

    Vespasianus 69-79AD, Sestertius 71AD, Roma, S.2331, zeer fraai

    Estimation
    € 125
    € 110
  • Lot 100

    Vespasianus 69-79AD,

    Sestertius, 77-78AD, Salus, S.2334, ruim fraai/zeer fraai

    Estimation
    € 75
    € 110