• Kavel 1

    Arnoud IV 1402-1423

    , 2 Groot, Arnhem, vdCh.IX.8, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 2

    Arnoud van Hoorne 1423-1472

    , ¼ Groot, Harderwijk, vdCh.VXII5-6, fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 3

    Karel van Egmond 1492-1538, Clemmer goudgulden, Delm.618, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 225
    € 280
  • Kavel 4

    Karel II 1555-1608

    , Teston z.j. (Nancy), vdCh. 22-9/10, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 75
  • Kavel 5

    Philipsdaalder 1558, met titel van Engeland, Vz. borstbeeld naar links, Kz. gekroond wapen, Delm.29a, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 260
  • Kavel 6

    Halve Philipsdaalder 1562, Nijmegen, borstbeeld naar links jaartal in het omschrift, Kz. gekroond wapenschild op een Bourgondisch kruis, Delm.62(RR), fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 65
  • Kavel 7

    Halve Philipsdaalder 1564, Nijmegen, borstbeeld naar links jaartal in het omschrift, Kz. gekroond wapenschild op een Bourgondisch kruis, Delm.62, bijna prachtig, zeldzaam in deze kwaliteit

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 170
  • Kavel 8

    Halve Philipsdaalder 1564, Nijmegen, borstbeeld naar links jaartal in het omschrift, Kz. gekroond wapenschild op een Bourgondisch kruis, Delm.62, ruim fraai/bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 75
  • Kavel 9

    Halve Philipsdaalder 1566 en z.j., Nijmegen, borstbeeld naar links jaartal in het omschrift, Kz. gekroond wapenschild op een Bourgondisch kruis, Delm.62, bijna fraai en ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 75
  • Kavel 10

    Halve Philipsdaalder 1572, Nijmegen, borstbeeld naar links jaartal in het omschrift, Kz. gekroond wapenschild op een Bourgondisch kruis, Delm.62, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 270
  • Kavel 11

    1/5 Philipsdaalder 1565 en 1566, vGH.212-6, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 55
  • Kavel 12

    1/5 Philipsdaalder 1571, vGH.212.6, breukje in muntplaatje, fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 40
  • Kavel 13

    1/10 Philipsdaalder 1562, vGH.213.6, fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 25
  • Kavel 14

    1/10 Philipsdaalder 1571, Nijmegen, GH.213.6b, fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 50
  • Kavel 15

    Bourgondische kruisrijksdaalder 1591, Nijmegen, mmt. Gelders kruisje, Vz. gekruiste stokken met kroon tussen jaartal, Kz. wapen met keten van Gulden Vlies, Delm.803, ruim fraai/bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 16

    1/20 Reaal 1586, vGH.215.6, ruim fraai/bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 130
  • Kavel 17

    Gouden dukaat 1596, oud type, Delm.649(R), bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 180
  • Kavel 18

    Gouden dukaat 1633, Delm.649(R), zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 160
  • Kavel 19

    Gouden dukaat 1648, Delm.649(R), zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 160
  • Kavel 20

    Gouden dukaat 1651, Delm.649(R), zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 160
  • Kavel 21

    Gouden dukaat 1652, Delm.649(R), zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 190
  • Kavel 22

    Gouden dukaat 1655, Delm.649(R), zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 180
  • Kavel 23

    Gouden dukaat 1664, Delm.649(RRR), uiterst zeldzaam, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 400
  • Kavel 24

    Gouden rijder 1751, Delm.653, gepoetst overigens ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 325
    € 380
  • Kavel 25

    Halve gouden rijder 1762, Delm.654, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 230
  • Kavel 26

    Halve gouden rijder 1762, Delm.654, diverse krasjes achterzijde, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 250
  • Kavel 27

    Leeuwendaalder 1646, Delm.825, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 75
  • Kavel 28

    Leeuwendaalder 1647, Delm.825, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 55
  • Kavel 29

    Leeuwendaalder 1651, Delm.825, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 90
  • Kavel 30

    Leeuwendaalder 1697, Delm.825(RRR) uiterst zeldzaam, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 85
    € 120
  • Kavel 31

    Halve Leeuwendaalder 1617, Harderwijk, type I, Delm.869(RR) zeer zeldzaam, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 80
  • Kavel 32

    Halve Leeuwendaalder 1646, Harderwijk, type I, Delm.869(RR) zeer zeldzaam, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 65
  • Kavel 33

    Gehelmde rijksdaalder 1600, Harderwijk, Willem de Zwijger met zwaard in rechterhand, Delm.919, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 350
    € 340
  • Kavel 34

    Gehelmde rijksdaalder 1603, niet vermeld in Delmonte, vergelijkbaar met Delm.919, zeldzaam, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 275
    € 320
  • Kavel 35

    Nederlandse rijksdaalder 1619, Harderwijk, type halve man, mmt. Gelders kruisje, Delm.938, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 90
    € 120
  • Kavel 36

    Nederlandse rijksdaalder 1622, Harderwijk, type halve man, mmt. Gelders kruisje, Delm.938, bijna zeer fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 95
  • Kavel 37

    Nederlandse rijksdaalder 1622, Harderwijk, type halve man, mmt. Gelders kruisje, Delm.938, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 70
  • Kavel 38

    Nederlandse rijksdaalder 1624, Harderwijk, type halve man, ridder met zwaard, Delm.938, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 90
    € 100
  • Kavel 39

    Nederlandse rijksdaalder 1625, Harderwijk, type halve man, ridder met zwaard, Delm.938, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 75
  • Kavel 40

    Nederlandse rijksdaalder 1650, Harderwijk, type halve man, Delm.938, ruim fraai/bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 60
  • Kavel 41

    Nederlandse rijksdaalder 1651, Harderwijk, type halve man, Delm.938, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 75
  • Kavel 42

    Nederlandse rijksdaalder 1653, Harderwijk, type halve man, Delm.938(RR) zeer zeldzaam, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 100
  • Kavel 43

    Nederlandse rijksdaalder 1655, Harderwijk, type halve man, Delm.938, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 44

    Halve rijksdaalder 1622, type halve man, Delm.954, fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 75
  • Kavel 45

    Zilveren dukaat 1659, Delm.962, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 65
  • Kavel 46

    Zilveren dukaat 1698, Delm.963, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 120
  • Kavel 47

    Zilveren dukaat 1699, Delm.963, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 80
  • Kavel 48

    Zilveren dukaat 1707, Delm.963(R), bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 60
  • Kavel 49

    Zilveren dukaat 1707, Delm.963(R), ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 60
  • Kavel 50

    Zilveren dukaat 1767, Delm.963, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 130
  • Kavel 51

    Zilveren rijder 1733, uit vliegend Hart, Delm.1010, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
  • Kavel 52

    Zilveren rijder 1734, Harderwijk, 2e gewijzigde type, gladde rand, Delm.1010, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 170
  • Kavel 53

    Zilveren rijder 1767, mmt. boompje, Delm.1010, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 100
  • Kavel 54

    Zilveren rijder 1774, mmt. boompje, Delm.1010, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 90
  • Kavel 55

    Halve zilveren rijder 1785, Delm.1045(RR) zeer zeldzaam, gietgalletje in midden plaatje, overigens bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 180
  • Kavel 56

    1 Gulden 1698, Delm.1178, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 20
  • Kavel 57

    1 Gulden 1763, Delm.1178, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 70
  • Kavel 58

    1 Gulden 1764, Delm.1178, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 65
  • Kavel 59

    1 Gulden 1764, Delm.1178, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 30
  • Kavel 60

    1 Gulden 1786 over 1765, Delm.1178(R), beschadiging aan bovenzijde, overigens ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 85
  • Kavel 61

    Halve Gulden 1606, Delm.1191(R) zeldzaam, fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 40
  • Kavel 62

    X Stuiver 1761, Verk.13.4, fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 75
  • Kavel 63

    X Stuiver 1765, Verk.13.4, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 120
  • Kavel 64

    ¼ Gulden of muntmeesterspenning 1756, Verk.14.5, zeer fraai/ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 45
  • Kavel 65

    ¼ Gulden of muntmeesterspenning 1759, Verk.14.6, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 20
  • Kavel 66

    Roosschelling 1616, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 20
  • Kavel 67

    Rijderchelling 1681, Verk.16.2, fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 35
  • Kavel 68

    Bezemstuiver 1739, Verk.17.3, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 50
  • Kavel 69

    Duit 1752, Verk.19.4, ca. prachtig

    Taxatie / estimation
    € 20
    € 40
  • Kavel 70

    Duit 1788, Verk.20.3, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 20
    € 35
  • Kavel 71

    ELBURG

    , halve duit groot type, MONE ECCLES ELBVB, vd W.1501, fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 72

    ELBURG

    , halve duit, klein type, MONETA ECCLESIA ELBORCH, vd W. 1501, fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
  • Kavel 73

    'S HEERENBERG Willem IV 1546-1586

    , Daalder 1577, Delm.549(R), bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 74

    NIJMEGEN Frederik II van Gelder 1212-1250

    , penning imitatie met EV, vdCh.1, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 75

    NIJMEGEN Karel V 1520-1530

    , 1/8 Stuiver, vd Ch.II.22, zeer fraai, mooie kwaliteit voor dit type

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 120
  • Kavel 76

    NIJMEGEN, Carolusdaalder z.j., borstbeeld van Karel V, met rijksappel en scepter naar rechts, gekroonde dubbele adelaar met borstschild, Delm.633, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 260
  • Kavel 77

    NIJMEGEN

    , 30 Stuiver 1689, Delm.1077(R), zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 200
  • Kavel 78

    Willem van Beieren 1404-1417

    , groot, Leeuw in Hollandse tuin, vd Ch.IX.17, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 75
  • Kavel 79

    Philips de Schone 1482-1506

    , 3/4 Groot, vdCh., XXI.12, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 80

    Philips de Schone 1482-1506

    , halve groot, vGH.103-6, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
  • Kavel 81

    Philippe II 1506-1555, Couronne d'or s.d. open leliekruis, in het hart met leeuwtjes in de hoeken, Kz. gekroond wapen tussen P-P, Delm.767, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 400
    € 700
  • Kavel 82

    Philipsdaalder 1557, Dordrecht, Delm.39, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 83

    Philipsdaalder 1563, Delm.41, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 900
  • Kavel 84

    Halve Philipsdaalder z.j. (1562/67), Delm.71, fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 90
  • Kavel 85

    Halve Philipsdaalder 1574, Dordrecht, borstbeeld naar links, Delm.72, fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 80
  • Kavel 86

    Duit z.j. (1573-1577), Verk.56.8(R), bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 45
  • Kavel 87

    Oord z.j., (1575-1577), Verk.57.3, fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 20
  • Kavel 88

    Dubbele gouden dukaat 1656, oud type, Delm.772, ridder met zeven pijlen in bundel, Delm.772(R), zeer fraai/bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 450
    € 600
  • Kavel 89

    Dubbele gouden dukaat 1763, Delm.773(R), bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 700
    € 1.100
  • Kavel 90

    Gouden dukaat 1640, Delm.774(R), zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 120
    € 180
  • Kavel 91

    Gouden dukaat 1654, Delm.774(R), zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 120
    € 160
  • Kavel 92

    Gouden dukaat 1737, Delm.775(R), zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 170
  • Kavel 93

    Gouden dukaat 1744, Delm.775(R), ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 220
  • Kavel 94

    Gouden dukaat 1749, Delm.775(R), ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 180
  • Kavel 95

    Gouden dukaat 1753, Delm.775(R), prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 320
  • Kavel 96

    Gouden dukaat 1758, Delm.775(R), fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 150
  • Kavel 97

    Gouden dukaat 1758, Delm.775(R), beschadigd aan rand bovenzijde, overigens bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 75
  • Kavel 98

    Gouden dukaat 1760, Delm.775(R), gemonteerd geweest, overigens zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 50
  • Kavel 99

    Gouden dukaat 1763, Delm.775(R), prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 240
  • Kavel 100

    Gouden dukaat 1769, Delm.775(R), ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 160