• Kavel 1

    GRAAFSCHAP KLEEF(GLD)

    , Dirk VI 1202-1260, penning z.j., Noss 7, stukje uit rand overigens zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 240
  • Kavel 2

    GRAAFSCHAP KLEEF(GLD)

    , Dirk VII 1260-1275, penning z.j., Noss 16, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 110
  • Kavel 3

    Reinoud II 1339-1343

    , kopje van Harderwijk, vd Ch.11.17, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 270
  • Kavel 4

    Arnoldus 1423-1465

    , Goud Gulden z.j., met certificaat, in speciale cassette Nederlandse Munt

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 170
  • Kavel 5

    Philips de Schone 1482-1506

    , halve groot z.j., vd Ch.30.8, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 70
  • Kavel 6

    Philips II 1555-1598

    , halve gouden Reaal z.j. (1558-1560), Delm.628, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 400
    € 560
  • Kavel 7

    Philips II 1555-1598

    , Philipsdaalder 1557, Delm.29a, hakje in rand overigens ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 240
  • Kavel 8

    Philips II 1555-1598

    , Philipsdaalder 1557, Delm.29a, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 180
  • Kavel 9

    Philips II 1555-1598

    , halve Philipsdaalder 1563, Delm.62, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 75
  • Kavel 10

    Philips II 1555-1598

    , 1/10 Philipsdaalder 1572, ruim fraai, vGH.213

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 11

    Philips II 1555-1598

    , Bourgondische Kruisrijksdaalder 1584, Delm.801, enkele krasjes overigens bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 280
  • Kavel 12

    Philips II 1555-1598

    , mijt(2x), vdCh.XXVIII.44, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
  • Kavel 13

    Gouden rijder 1750, Delm.653, fdc

    Taxatie / estimation
    € 750
    € 1.000
  • Kavel 14

    Halve gouden rijder 1762, Delm.654, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 400
    € 440
  • Kavel 15

    Leeuwendaalder 1614, Delm.825, fraai

    Taxatie / estimation
    € 55
    € 85
  • Kavel 16

    Halve leeuwendaalder 16-0, streepje in jaartal, Delm.869, fraai

    Taxatie / estimation
    € 90
    € 90
  • Kavel 17

    Zilveren dukaat 1659, Delm.962, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 90
  • Kavel 18

    Zilveren dukaat 1660, Delm.962, krasjes op keerzijde overigens zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 80
  • Kavel 19

    Zilveren dukaat 1699, dubbelslag, Delm.963, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 120
  • Kavel 20

    Zilveren rijder 1670, Delm.1009, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 240
  • Kavel 21

    Zilveren rijder 1767, Delm.1010, zeer fraaid

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 130
  • Kavel 22

    Halve zilveren rijder 1785, kabelrand, Delm.1045, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 170
  • Kavel 23

    1 Gulden 1763, Delm.1178, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 30
  • Kavel 24

    1 Gulden(2x) 1763 en 1790 VOC, zeer fraai/ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 130
  • Kavel 25

    ¼ Gulden of muntmeesterspenning 1759, Verk. 111.6, fdc

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 35
  • Kavel 26

    Rijderschelling 1691, Verk.16.2, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
  • Kavel 27

    Bezemstuiver 1764, misslag, incusum geslagen

    Taxatie / estimation
    € 120
    € 90
  • Kavel 28

    2 Stuiver 1786, misslag met gedeeltelijk loshangende rand, Ver.17.8, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
  • Kavel 29

    Duit 1634, PW.1008.2, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 20
    € 35
  • Kavel 30

    Duit (5x) 1691, 1758, 1759, 1767 en 1788, PW.1010, 1017 en 1019, vnl. zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 30
  • Kavel 31

    Zilveren afslag duit 1756, mmt kraanvogel, PW.1015.2, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 85
  • Kavel 32

    Zilveren afslag halve duit 1757, PW.1006.1, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 130
  • Kavel 33

    ARNHEM

    , bracteat z.j. (15e eeuw), zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
  • Kavel 34

    BATENBURG

    , duit z.j., PW.1301(R) zeldzaam, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 35

    BATENBURG

    Taxatie / estimation
    € 40
  • Kavel 36

    BATENBURG

    , duit z.j., PW.1301(R) zeldzaam en 1303(2x), totaal 3 ex., goed

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 35
  • Kavel 37

    BATENBURG

    , duit z.j., PW.1302, fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 40
  • Kavel 38

    HUISSEN

    , duit z.j., PW.1602, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 55
  • Kavel 39

    NIJMEGEN

    , muterken z.j., vdCh.II.20, fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
  • Kavel 40

    NIJMEGEN

    , ¼ stuiver 1557, vdCh.V.44, INSIG VRBIS IMP NOVI MA PAX SIT SEMPER NOBISCVM, fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 35
  • Kavel 41

    NIJMEGEN

    , Frederik II, penning(2x), vdCh.XIX.1, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 42

    NIJMEGEN

    , Frederik II, penning, vdCh.XIX.I, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 35
  • Kavel 43

    NIJMEGEN

    , 1/8 stuiver z.j.(ca.1500), vdCh.II.22, fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
  • Kavel 44

    NIJMEGEN

    , 1/8 stuiver z.j.(2x) (ca. 1500), vdCh.II.22, fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 60
  • Kavel 45

    NIJMEGEN

    , 1/8 stuiver 1575, vdCh.VI,53, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 65
  • Kavel 46

    NIJMEGEN

    , arendschelling 1604, Verk.23.2, fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
  • Kavel 47

    NIJMEGEN

    , rijderschelling 1690, Verk.23.3, fraai/ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 20
  • Kavel 48

    NIJMEGEN

    , halve stuiver 1602, in de hoeken H-S-V-N, Verk.24.4(RR) zeer zeldzaam, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 110
  • Kavel 49

    NIJMEGEN

    , halve stuiver 1603, Verk.24.4, fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 85
  • Kavel 50

    ZUTPHEN

    , 3 plak 1582, mone nova civit sutph, kz. fala invenient 82, Verk. onbekend (R4)uiterst zeldzaam, fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 160
  • Kavel 51

    ZUTPHEN

    , rijderschelling 1688, Verk.26.5, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 20
  • Kavel 52

    ZUTPHEN

    , duit z.j. (1604-1605), PW.1902, fraai

    Taxatie / estimation
    € 20
    € 15
  • Kavel 53

    ZUTPHEN

    , duit(4x) z.j., 1687 en duit Zwolle 1639, Friesland duit 1687, ca. fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 40
  • Kavel 54

    Dirk VII 1190-1203

    , denier z.j., vdCh. 35.7, Grolle 7.1.B, bijna prachtig, zeer mooie kwaliteit voor deze munt

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 360
  • Kavel 55

    Floris V 1256-1296

    , kopje of penning z.j., vdCh.1.2-4, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 90
    € 110
  • Kavel 56

    Floris V 1256-1296

    , kopje of penning z.j., vdCh.1.2-4, bijna fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 35
  • Kavel 57

    Floris V 1256-1296

    , kopje of penning z.j., vd.Ch.1.2.-4, zeer goed

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 25
  • Kavel 58

    Floris V 1256-1296

    , denier type 3, v.H.C25, bijna prachtig, hele mooie kwaliteit voor deze munt

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 280
  • Kavel 59

    Willem van Beieren 1404-1417

    , dubbele groot z.j., vdCh.5.9-12, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
  • Kavel 60

    Willem van Beieren 1404-1417

    , dubbele groot z.j., vdCh.5.9-12, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
  • Kavel 61

    Willem VI van Beieren

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 40
  • Kavel 62

    Willem van Beieren 1404-1417

    , groot z.j., ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 95
  • Kavel 63

    Jacoba van Beieren 1401-1436

    , tuin of dubbele groot z.j., vdCh.9.2, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 740
  • Kavel 64

    Jan IV van Brabant 1418-1427

    , tuin of dubbele groot z.j. van Brabant, 2e echtgenote van Jacoba van Beieren vdCh.10.4, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 420
  • Kavel 65

    Philips de Goede 1433-1467

    , groot z.j. , vGH9, zeer goed

    Taxatie / estimation
    € 25
  • Kavel 66

    Philips de Schone 1482-1506

    , negenmanneke, vdCh.XXIII.42, fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 67

    Karel V 1506-1518

    , 3 mijt (3 ex. totaal), vdCh.XXVIII.36, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 68

    Philips II 1555-1598

    , halve Philipsdaalder 1573 met klop, Delm.72, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
  • Kavel 69

    Philips II 1555-1598

    , 1/5 Philipsdaalder z.j., vGH.212-11c, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
  • Kavel 70

    Philips II 1555-1598

    , 1/5 Philipsdaalder 1567, vGH.212-110, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
  • Kavel 71

    Philips II 1555-1598

    , 1/20 Reaal 1587, ruim fraai/bijna zeer fraai, Verk.44.2

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 150
  • Kavel 72

    Philips II 1555-1598

    , 3 mijt, vdCh.34.65, fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 25
  • Kavel 73

    Philips II 1555-1598

    , Bourgondische Kruisrijksdaalder 1568, Delm.94, scheurtje in rand overigens zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
  • Kavel 74

    Philips II 1555-1598

    , halve Bourgondische Kruisrijksdaalder 1567, Delm.101, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 95
  • Kavel 75

    Philips II 1555-1598

    , oord 1577 en 1579, PW.2010/11, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 45
  • Kavel 76

    Dubbele gouden dukaat 1655, Delm.772, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 340
  • Kavel 77

    Gouden dukaat 1718, Delm.775(R4) van de grootste zeldzaamheid, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 450
    € 600
  • Kavel 78

    Gouden dukaat 1761, Delm.775, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 200
  • Kavel 79

    Gouden dukaat 1781, Delm.775(R) zeldzaam, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 250
  • Kavel 80

    Gouden rijder 1751, Delm.782, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 600
    € 320
  • Kavel 81

    Halve gouden rijder 1751, Delm.783, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 375
    € 270
  • Kavel 82

    Leeuwendaalder 1589, Delm.831, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 150
  • Kavel 83

    Leeuwendaalder 1597, Delm.831, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 150
  • Kavel 84

    Prinsendaalder 1601, Delm.922, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 600
    € 1.100
  • Kavel 85

    Prinsendaalder 1602, Delm.922, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 450
    € 480
  • Kavel 86

    Nederlandse Rijksdaalder 1611, Delm.939, krassen keerzijde overigens zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 140
  • Kavel 87

    Nederlandse Rijksdaalder 1629, Delm.939, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 110
  • Kavel 88

    Nederlandse Rijksdaalder 1650, Delm.939, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 300
  • Kavel 89

    Zilveren dukaat 1659, Delm.968, ruim fraai/bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 80
  • Kavel 90

    Zilveren dukaat 1660, Delm.968, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 85
    € 90
  • Kavel 91

    Zilveren dukaat 1666 over 65, Delm.968, scheurtje in muntplaatje, overigens ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 45
  • Kavel 92

    Zilveren dukaat 1672, Delm.969, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
  • Kavel 93

    Zilveren dukaat 1684, Delm.969, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 94

    Zilveren dukaat 1692, vervalsing uit de tijd, niet bestaand jaartal

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 70
  • Kavel 95

    Zilveren dukaat 1693, Delm.969, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 75
  • Kavel 96

    Zilveren dukaat 1694, Delm.969, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 260
  • Kavel 97

    Zilveren dukaat 1762, Delm.969, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 270
  • Kavel 98

    Zilveren dukaat 1772, Delm.969, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 480
  • Kavel 99

    Zilveren rijder 1673, Delm.1014, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 230
  • Kavel 100

    Zilveren rijder 1674, Delm.1014, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 190