• Kavel 2

    Karel van Egmond 1492-1538

    , Snaphaan z.j., vdCh.XV.III.43, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 80
  • Kavel 3

    Karel V 1506-1555, Gouden zonnekroon 1545, Nijmegen, vz. gekroond wapen tussen twee vuurijzers, Kz. lelie-kruis met in de hoeken burchtjes en adelaars, vGH.186-4, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 400
    € 530
  • Kavel 4

    Karel III van Lotharingen 1545-1608

    , pretendent van Gelderland, teston 1581, De Saulcy pl.XXII-2, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
  • Kavel 5

    Philips II 1555-1598, halve gouden Reaal z.j. PHS, zonder ANG, Delm.628, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 360
  • Kavel 6

    Philips II 1555-1598

    , Philipsdaalder 1557, Delm.29a, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 7

    Philips II 1555-1598

    , Philipsdaalder 1558 over 1557, Delm.29a, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 150
  • Kavel 8

    Philips II 1555-1598

    , Philipsdaalder 1558 over 1557, Delm.29a, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 9

    Philips II 1555-1598

    , Philipsdaalder 1561, Delm.30, zeer goed

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 10

    Philips II 1555-1598

    , halve Philipsdaalder 1563, Delm.62, fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
  • Kavel 11

    Philips II 1555-1598

    , 1/5 Philipsdaalder z.j. PHS DG, vGH..212-6a, fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 40
  • Kavel 12

    Philips II 1555-1598

    , 1/5 Philipsdaalder 1567, vGH. 212.6d, fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 30
  • Kavel 13

    Gouden dukaat 1597, Delm.649, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 180
    € 260
  • Kavel 14

    Gouden dukaat 1743, Delm.650, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 320
  • Kavel 15

    Halve grote gouden rijder 1607,Harderwijk, oud type, Vz. geharnaste ruiter n.r. boven provinciewapen met Gelders kruisje, Kz. gekroond Generaliteitswapen, leeuw met zeven pijlen, Delm.652, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 850
    € 820
  • Kavel 16

    Halve gouden rijder 1760, Harderwijk, Delm.654, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 350
    € 360
  • Kavel 17

    Taxatie / estimation
    € 350
    € 360
  • Kavel 18

    Halve gouden rijder 1760, Delm.654, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 275
    € 260
  • Kavel 19

    Leeuwendaalder 1597, Delm.824, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 110
  • Kavel 20

    Leeuwendaalder 1616, Delm.825, fraai

    Taxatie / estimation
    € 55
    € 60
  • Kavel 21

    Leeuwendaalder 1639, Delm.825, fraai

    Taxatie / estimation
    € 55
    € 65
  • Kavel 22

    Leeuwendaalder 1643, Delm.825, fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 60
  • Kavel 23

    Rijksdaalder 1621, Delm.938, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 95
  • Kavel 24

    Zilveren dukaat 1659, Delm.962, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 85
  • Kavel 25

    Zilveren dukaat 1699, Delm.963, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 90
    € 100
  • Kavel 26

    Zilveren rijder 1667, Delm.1009, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 140
  • Kavel 27

    Zilveren rijder 1667, Delm.1009, fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 95
  • Kavel 28

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 75
  • Kavel 29

    Zilveren rijder 1676, Delm.1009, fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 190
  • Kavel 30

    3 Gulden 1682, Delm.1123, fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 540
  • Kavel 31

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 260
  • Kavel 32

    3 Gulden 1694, Delm.1145, fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 90
  • Kavel 33

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 120
  • Kavel 34

    3 Gulden 1697, Delm.1145, fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 95
  • Kavel 35

    3 Gulden 1764, Delm.1145, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 290
  • Kavel 36

    3 Gulden 1764, Delm.1145, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 240
  • Kavel 37

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 210
  • Kavel 38

    1 Gulden 1698, Delm.1178, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 80
  • Kavel 39

    1 Gulden 1700 over 1699, Delm.1178, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 80
  • Kavel 40

    1 Gulden 1701, Delm.1178, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 40
  • Kavel 41

    1 Gulden 1704, Delm.1178, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 40
  • Kavel 42

    1 Gulden 1705, Delm.1178, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 35
  • Kavel 43

    1 Gulden 1706, Delm.1178, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 40
  • Kavel 44

    1 Gulden 1709, Delm.1178, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 50
  • Kavel 45

    1 Gulden 1712, Delm.1178, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 65
  • Kavel 46

    1 Gulden 1713, Delm.1178, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 35
  • Kavel 47

    1 Gulden 1715, Delm.1178, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 40
  • Kavel 48

    1 Gulden 1716, Delm.1178, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 35
  • Kavel 49

    1 Gulden 1717, Delm.1178, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 130
  • Kavel 50

    1 Gulden 1718, Delm.1178, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 65
  • Kavel 51

    1 Gulden 1719, Delm.1178, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 45
  • Kavel 52

    1 Gulden 1720, Delm.1178, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 35
  • Kavel 53

    1 Gulden 1721, Delm.1178, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 40
  • Kavel 54

    1 Gulden 1721, overslag, Delm.1178, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 40
  • Kavel 55

    1 Gulden 1723, Delm.1178, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 30
  • Kavel 56

    1 Gulden 1734, Delm.1178, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 90
  • Kavel 57

    1 Gulden 1735, Delm.1178, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 35
  • Kavel 58

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 45
  • Kavel 59

    1 Gulden 1736, Delm.1178, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 100
  • Kavel 60

    1 Gulden 1738, Delm.1178, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 80
  • Kavel 61

    1 Gulden 1762, Delm.1178, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 60
  • Kavel 62

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 60
  • Kavel 63

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 65
  • Kavel 64

    1 Gulden 1762, TVEMVR, Delm.1178, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 60
  • Kavel 65

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 140
  • Kavel 66

    1 Gulden 1763, Delm.1178, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 60
  • Kavel 67

    1 Gulden 1763, Delm.1178, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 50
  • Kavel 68

    1 Gulden 1763, Delm.1178, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 45
  • Kavel 69

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 40
  • Kavel 70

    1 Gulden 1764, Delm.1178, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 50
  • Kavel 71

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 50
  • Kavel 72

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 95
  • Kavel 73

    1 Gulden 1765, Delm.1178, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 50
  • Kavel 74

    1 Gulden 1786, Delm.1178, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 50
  • Kavel 75

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 55
  • Kavel 76

    1 Gulden 1786, Delm.1178, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 60
  • Kavel 77

    1 Gulden 1793 fout 1723, mmt. kraanvogel, Delm.1178, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 78

    Halve Gulden 1694, Delm.1192, fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 130
  • Kavel 79

    Halve duit 1756, afslag in zilver, PW.1005.1(R), zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 50
  • Kavel 80

    Duit 1756, afslag in zilver, PW.1015.2, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 90
  • Kavel 81

    ARNHEM

    , duit z.j.(1596-1598), PW.4, fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 35
  • Kavel 82

    BATENBURG, zilveren daalder (15)59, geharnast borstbeeld n.l. mmt. granaatappel:GVIL*-BRONC*LIB-BARO*D*BATENBO., tussen het omschrift wapentje, Kz. gekroonde dubbele adelaar en met titel FERDI*ELEC*...AVGVS*59, vdCh.11-25, Delm.530(R), zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 350
  • Kavel 83

    Taxatie / estimation
    € 350
  • Kavel 84

    BATENBURG

    , zilveren daalder 1564, gekroonde dubbele Adelaar met omschrift:DOMINE.CONSERVA*NOS*IN*PACE*A*1564, kZ. DENA*NOVVS*D*BATENBB*TRIGANTA*STVFER, vdCh.13-39, Delm.542, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 250
  • Kavel 85

    BATENBURG

    , duit z.j.(1616-1626), PW1301, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
  • Kavel 86

    BATENBURG

    , duit z.j.(1616-1626), PW.1301, fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 30
  • Kavel 87

    BATENBURG

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 30
  • Kavel 88

    BATENBURG

    , duit z.j.(1612-1626), PW.1302, goed/fraai

    Taxatie / estimation
    € 20
    € 15
  • Kavel 89

    BATENBURG

    , duit z.j.(1616-1626), 3 ex., PW.1301 en 1302, zeer goed/fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 45
  • Kavel 90

    CULEMBORG, zilveren daalder van Karel de Grote(Ost Friesland of Noord Holland), Vz: Gekroonde buste naar rechts. Omschrift: SANCTVS : CAROLVS : MAGNVS. Kz: Een klimmende leeuw naar links. Omschrift: MONETA . NOVA . ARGENT . D.I.P. Delm.787, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 350
    € 460
  • Kavel 91

    ELBURG

    , halve duit z.j.(1619-1621), PW.1501, fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 60
  • Kavel 92

    ELBURG

    , halve duit z.j.(1619-1621), PW.1501, groot type, fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 100
  • Kavel 93

    'S HEERENBERG, st. Oswalddaalder van 30 stuiver z.j., borstbeeld van Karel V met kroon n.r. tussen waarde 30-S en met waarde-aanduiding in het omschrift , 30*STUFE*.GVIL*GO*D*MON*Z*DNS*D*BIL*HE*BOX*WIS, Kz. SANCT*OSWALDREX*NVMS*ARGEN*30STV., klimmende leeuw met wapen van 's Heerenberg, mmt. 3 roosje, Delm.577(R), slagbarstje overigens fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
  • Kavel 94

    NIJMEGEN

    , Frederik II, penning(2x), vdCh.XIX.1, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 50
  • Kavel 95

    NIJMEGEN

    , 1 Gulden 1687, Delm.1168, fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 150
  • Kavel 96

    NIJMEGEN

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 85
  • Kavel 97

    NIJMEGEN

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 130
  • Kavel 98

    NIJMEGEN

    , 1 Gulden 1687, Delm.1168, zeer goed

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 65
  • Kavel 99

    NIJMEGEN

    , duit z.j. (1618-1620), PW.1704, fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 30
  • Kavel 100

    ZUTPHEN

    , 1 Gulden 1687, Delm.1169, fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 110
  • Kavel 101

    ZUTPHEN

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 120