• Kavel 1

    Utrecht, gouden dukaat 1795, Sch.31, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 350
    € 1.050
  • Kavel 2

    Holland

    , zilveren dukaat 1802, Sch.57, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 140
  • Kavel 3

    Zeeland

    , zilveren dukaat 1795, Sch.61, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 4

    Zeeland

    , zilveren dukaat 1795, Sch.61, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 60
  • Kavel 5

    Utrecht

    , zilveren dukaat 1796, Sch.65, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 95
  • Kavel 6

    Utrecht

    , zilveren dukaat 1800, Sch.69, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 60
  • Kavel 7

    Utrecht

    , zilveren dukaat 1801, Sch.70, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 85
    € 70
  • Kavel 8

    Utrecht

    , zilveren dukaat 1802, Sch.71, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 75
  • Kavel 9

    Utrecht

    , zilveren dukaat 1803, Sch.72, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 220
  • Kavel 10

    Utrecht

    , zilveren dukaat 1803, Sch.72, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 70
  • Kavel 11

    Utrecht

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 60
  • Kavel 12

    Utrecht

    , zilveren dukaat 1804, Sch.73, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 85
    € 85
  • Kavel 13

    Utrecht

    , zilveren dukaat 1804, Sch.73, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 80
  • Kavel 14

    Utrecht

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 65
  • Kavel 15

    Utrecht

    , zilveren dukaat 1805, Sch.74, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 200
  • Kavel 16

    Utrecht

    , Zilveren dukaat 1805, Sch.74, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 17

    Utrecht

    , zilveren dukaat 1805, Sch.74, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 18

    Utrecht

    , zilveren dukaat 1805, Sch.74, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 90
  • Kavel 19

    Utrecht

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 85
  • Kavel 20

    Holland

    , 3 Gulden 1797, 2 originele breukjes, Sch.81, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 65
  • Kavel 21

    West Friesland

    , 3 Gulden 1795, Sch.85, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 85
    € 90
  • Kavel 22

    West Friesland

    , 3 Gulden 1795, Sch.85, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 75
  • Kavel 23

    West Friesland

    , 3 Gulden 1795, Sch.85, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 55
  • Kavel 24

    West Friesland

    , 3 Gulden 1795, Sch.85, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 55
  • Kavel 25

    Utrecht

    , 3 Gulden 1795, Sch.87, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 110
  • Kavel 26

    Piece d'essai 1808, proefslag volgens het nieuwe systeem van De Salneuve geslagen in een vlakke draairing op de muntpersen bestemd voor de munten van de koning, Voorzijde Piece d'essai-frappée-en virolle pleine-par le procédé-de-salneuve, Kz. sous les balancier-destinés-aux monnaies-de s.m. le roi-de Holland-MDCCCVIII, kantschrift Virolle brisée, sureté monétaire, op grootte van een Rijksdaalder, 38mm, zonder kantschrift, brons, enige onregelmatigheden in rand, Sch.160b(R), zeer zeldzaam

    Taxatie / estimation
    € 500
    € 900
  • Kavel 27

    Dubbele gouden dukaat 1806, Sch.115, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 1.000
    € 1.600
  • Kavel 28

    Dubbele gouden dukaat 1808, Sch.117, minieme randschade overigens pracht ex.

    Taxatie / estimation
    € 650
    € 950
  • Kavel 29

    Zilveren dukaat 1806, Sch.121, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 180
  • Kavel 30

    Zilveren dukaat 1808, Sch.123, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 200
  • Kavel 31

    Gouden dukaat 1808, Sch.129, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 600
    € 850
  • Kavel 32

    Gouden dukaat 1809, Sch.130, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 650
    € 760
  • Kavel 33

    Gouden dukaat 1809, Sch.132, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 425
    € 440
  • Kavel 34

    Gouden dukaat 1809, Sch.132, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 375
    € 480
  • Kavel 35

    Gouden dukaat 1809, Sch.132, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 275
    € 320
  • Kavel 36

    Gouden dukaat 1810, Sch.133, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 400
  • Kavel 37

    50 Stuiver 1808, Sch.149, gepoetst overigens ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 350
  • Kavel 38

    50 Stuiver 1808, Sch.149, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 225
    € 320
  • Kavel 39

    50 Stuiver 1808, Sch.149, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 290
  • Kavel 40

    50 Stuiver 1808, Sch.149, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 300
  • Kavel 41

    50 Stuiver 1808, variëteit 'punt van de hals bij laatste L van Holland', Sch.149f, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 300
  • Kavel 42

    50 stuiver 1808, variëteit 'punt van de hals bij laatste L van Holland', Sch.149f, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 320
  • Kavel 43

    9 Grote 1807, in dit tijdperk is te Utrecht geslagen voor rekening van W.G.F. Graaf Bentinck, Heer van Inn- en Knyphausen, de stempels voor dit 9 Grootstuk zijn gesneden door A.J. van der Monde, G.G.F. BENTINCK S. R.I. COMES(=Guillemus Gustavus Fridericus Bentinck Sacri Romani Imperii Comes), gekroond wapen Bentinck-Aldenberg, er onder het jaartal 1807, Kz. gekroonde leeuw naar links, daaronder waarde-aanduiding 9 grote, omschrift roosje DYNASTES IN KNIPHAUSEN, zilver 3.5 gram, Sch.163(R), zeldzaam, fdc

    Taxatie / estimation
    € 750
    € 1.800
  • Kavel 44

    20 Francs 1813, Sch.164, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 260
  • Kavel 45

    5 Francs 1813, Sch.166, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 750
    € 700
  • Kavel 46

    5 Francs 1813, Sch.166, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 375
    € 380
  • Kavel 47

    5 Francs 1813, Sch.166, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 340
  • Kavel 50

    ½ cent 1821B, zeer goed

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 30
  • Kavel 51

    ½ cent 1822B, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 90
  • Kavel 52

    ½ cent 1823B, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 65
  • Kavel 53

    ½ cent 1824U, prachtig/bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 180
    € 270
  • Kavel 54

    ½ cent 1824B, zeer goed

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 85
  • Kavel 55

    ½ cent 1827U, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 25
  • Kavel 56

    ½ cent 1827B, originele kleur, ruim prachtig/bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 270
  • Kavel 57

    ½ cent 1828B, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 180
  • Kavel 58

    ½ cent 1829U, prachtig/fdc

    Taxatie / estimation
    € 275
    € 240
  • Kavel 59

    ½ cent 1831, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 90
    € 110
  • Kavel 60

    ½ cent 1832, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 60
  • Kavel 61

    ½ cent 1837, deels originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 210
  • Kavel 62

    ½ cent 1841, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 275
    € 340
  • Kavel 63

    ½ cent 1841, deels originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 270
  • Kavel 64

    ½ cent 1843, prachtig/bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 65

    ½ cent 1846, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 66

    ½ cent 1851, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 40
  • Kavel 67

    ½ cent 1852, fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 45
  • Kavel 68

    ½ cent 1853, variëteit 'met grote 3', originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 200
  • Kavel 69

    ½ cent 1855, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
  • Kavel 70

    ½ cent 1855, fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 110
  • Kavel 71

    ½ cent 1859, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 45
  • Kavel 72

    ½ cent 1861, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 73

    ½ cent 1861, originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 70
  • Kavel 74

    ½ cent 1862, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 250
  • Kavel 75

    ½ cent 1863, deels originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 85
  • Kavel 76

    ½ cent 1863, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 85
  • Kavel 77

    ½ cent 1864, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 78

    ½ cent 1865, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 150
  • Kavel 79

    ½ cent 1872, originele kleur, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 60
  • Kavel 80

    ½ cent 1883, fdc

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 140
  • Kavel 81

    ½ cent 1883, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 55
  • Kavel 82

    ½ cent 1883, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 40
  • Kavel 83

    ½ cent 1886, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 50
  • Kavel 84

    ½ cent 1891, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 30
  • Kavel 85

    ½ cent 1894, fdc

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 30
  • Kavel 86

    ½ cent 1898, deels originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 140
  • Kavel 87

    ½ cent 1898, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 50
  • Kavel 88

    ½ cent 1900, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 110
  • Kavel 89

    ½ cent 1900, fdc

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 60
  • Kavel 90

    ½ cent 1901, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 40
  • Kavel 91

    ½ cent 1906, fdc

    Taxatie / estimation
    € 10
    € 10
  • Kavel 92

    ½ cent 1906, fdc

    Taxatie / estimation
    € 10
    € 15
  • Kavel 93

    ½ cent 1906, fdc

    Taxatie / estimation
    € 10
    € 10
  • Kavel 94

    1 cent 1821U, originele kleur, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 200
  • Kavel 95

    1 cent 1821U, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 40
  • Kavel 96

    1 cent 1821B, zeldzaam jaartal, zeer goed

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 85
  • Kavel 97

    1 cent 1822U, originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 98

    1 cent 1822U, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 60
  • Kavel 99

    1 cent 1824U, zeer fraai/bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 100

    1 cent 1824U, fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 40
  • Kavel 101

    1 cent 1826U, originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 220
  • Kavel 102

    1 cent 1826U, originele kleur, prachtig/ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100