• Kavel 1

    Zilveren dukaat 1800, Holland, Sch.55, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 120
  • Kavel 2

    Zilveren dukaat 1800, Utrecht, Sch.69a, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 120
  • Kavel 3

    Zilveren dukaat 1801, Utrecht, Sch.70A, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 80
  • Kavel 4

    Zilveren dukaat 1803, Utrecht, Sch.72a, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 90
    € 130
  • Kavel 5

    Zilveren dukaat 1803, Utrecht, Sch.72b, mooi patina, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 6

    Zilveren dukaat 1803, Utrecht, Sch.72b, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 95
  • Kavel 7

    Zilveren dukaat 1803, Utrecht, Sch.72b, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 60
  • Kavel 8

    3 Gulden 1795, Holland, Sch.79, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 160
  • Kavel 9

    3 Gulden 1795, West Friesland, Sch.85, ruim zeer fraai/bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 170
  • Kavel 10

    3 Gulden 1795, West Friesland, Sch.85, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 120
  • Kavel 11

    3 Gulden 1795, West Friesland, Sch.85, mooi patina, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 120
  • Kavel 12

    3 Gulden 1795, West Friesland, Sch.85, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 70
  • Kavel 13

    Dubbele gouden dukaat 1802, Utrecht, ridder met zwaard en pijlenbundel met zeven pijlen, staande tussen jaartal en op een grond, omschrift om binnencirkel CONCORDIA RES-PAR:CRES: en procincienaam TRA, kz. in een versierd vierkant MO:ORD:-PROVIN:-FOEDER:-BELG.AD-LEG.IMP., kabelrand, Sch.9(RR), prachtig

    Taxatie / estimation
    € 1.000
    € 2.800
  • Kavel 14

    Rijksdaalder of zilveren dukaat 1806, Sch.121, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 15

    Rijksdaalder of zilveren dukaat 1807, Sch.122(R), zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 225
    € 220
  • Kavel 16

    Rijksdaalder of zilveren dukaat 1808, Sch.123, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 160
  • Kavel 17

    50 Stuiver 1808, Sch.149, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 480
  • Kavel 18

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 500
  • Kavel 19

    50 Stuiver 1808, Sch.149, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 225
    € 360
  • Kavel 20

    Rijksdaalder 1809, afslag in brons, 1ste nieuw type(met staande ridder), borstbeeld van de koning naar rechts, omschrift:LODEW.NAP.KON.VAN HOLL., kz. staande ridder met zwaard en aan lint, het gekroonde wapen van het Koninkrijk Holland, het jaartal in de afsnede, omschrift EENDRAGT-MAAKT MAGT, kabelrand, Sch.134(RRRR), van de hoogste zeldzaamheid, slagbarstje in muntplaatje, fdc

    Taxatie / estimation
    € 3.000
    € 4.800
  • Kavel 21

    20 Gulden 1808 Lodewijk Napoleon, afslag in brons, borstbeeld van de Koning naar links, omschrift LODEW.NAP.KON.VAN HOLL, Kz. Gekroond wapen van het Koninkrijk Holland tussen 20-Gn, onder het wapen 1808 en muntmeestersteken bij, omschrift KONINGRIJK HOLLAND, Sch.124a/c(RR), zeer zeldzaam, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 500
    € 1.150
  • Kavel 22

    Gouden dukaat 1809, Sch.132b, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 275
    € 500
  • Kavel 23

    5 Francs 1813, Sch.166(R), prachtig

    Taxatie / estimation
    € 700
    € 800
  • Kavel 24

    5 Francs 1813, Sch.166(R), fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 220
  • Kavel 25

    20 Francs 1813, Sch.164(R), bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 260
  • Kavel 26

    ½ cent B, afslag op dik koperen muntplaatje, met het gekroonde wapen op voor- en keerzijde, 7,2 gram, Sch.379(RRRR) van de hoogste zeldzaamheid

    Taxatie / estimation
    € 1.000
    € 1.700
  • Kavel 27

    ½ cent 1819, zeer zeldzaam jaartal, fraai

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 520
  • Kavel 28

    ½ cent 1821B, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 240
  • Kavel 29

    ½ cent 1822U, Sch.353, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 300
  • Kavel 30

    ½ cent 1822U, Sch.353, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 120
  • Kavel 31

    ½ cent 1822U, Sch.353a, originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 225
    € 210
  • Kavel 32

    ½ cent 1823B, prachtig/ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 160
  • Kavel 33

    ½ cent 1828U, keerzijde deels originele kleur, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 350
    € 780
  • Kavel 34

    ½ cent 1837, deels originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 160
    € 180
  • Kavel 35

    ½ cent 1846, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 140
  • Kavel 36

    ½ cent 1851, keerzijde deels originele kleur, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 50
  • Kavel 37

    ½ cent 1854, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 110
  • Kavel 38

    ½ cent 1857, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 85
    € 110
  • Kavel 39

    ½ cent 1857, gedeeltelijk originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 90
  • Kavel 40

    ½ cent 1859, deels originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 80
  • Kavel 41

    ½ cent 1862, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 55
  • Kavel 42

    ½ cent 1869, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 40
  • Kavel 43

    ½ cent 1872, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 95
  • Kavel 44

    ½ cent 1872, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 30
  • Kavel 45

    ½ cent 1875, deels originele kleur, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 50
  • Kavel 46

    ½ cent 1886, mooi patina, fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 140
  • Kavel 47

    ½ cent 1898, mooi patina, fdc

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 150
  • Kavel 48

    1 cent 1819, zeer goed

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 60
  • Kavel 49

    1 cent 1823U, fdc

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 185
  • Kavel 50

    1 cent 1823U, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 55
    € 45
  • Kavel 51

    1 cent 1824U, deels originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 375
    € 660
  • Kavel 52

    1 cent 1826U, deels originele kleur, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 53

    1 cent 1827U, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 210
  • Kavel 54

    1 cent 1828B, originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 270
  • Kavel 55

    1 cent 1830U, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 90
    € 70
  • Kavel 56

    1 cent 1862, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 90
  • Kavel 57

    1 cent 1863, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 20
    € 20
  • Kavel 58

    1 cent 1870, originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 40
  • Kavel 59

    1 cent 1877, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 60
  • Kavel 60

    1 cent 1883 en 1884, ruim prachtig/bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 20
    € 15
  • Kavel 61

    1 cent 1892, mooi patina, unc.

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 70
  • Kavel 62

    1 cent 1892, mooi patina, unc

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 70
  • Kavel 63

    1 cent 1892, mooi patina, unc

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 70
  • Kavel 64

    1 cent 1897, deels originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 120
    € 130
  • Kavel 65

    1 cent 1898, originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 50
  • Kavel 66

    1 cent 1898 en 1900, prachtig/ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 20
  • Kavel 67

    1 cent 1902, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 30
  • Kavel 68

    1 cent 1904, originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 20
    € 15
  • Kavel 69

    1 cent 1905, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 20
  • Kavel 70

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 20
  • Kavel 71

    1 cent 1941, ontwerp in zink met centrale doorboring en twee vogels tussen het rechtkruis, op de keerzijde 3 golven i.p.v. 4, Sch.1045(RRRR), van de hoogste zeldzaamheid, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 800
    € 1.100
  • Kavel 72

    2½ cent 1877, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 30
  • Kavel 73

    2½ cent 1894, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 55
    € 45
  • Kavel 74

    2½ cent 1898, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 55
    € 35
  • Kavel 75

    2½ cent 1898, originele kleur, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 55
  • Kavel 76

    2½ cent 1906, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 30
  • Kavel 77

    2½ cent 1919, mooi patina, fdc

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 55
  • Kavel 78

    5 cent 1825B, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 175
  • Kavel 79

    5 cent 1825B, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 80

    5 cent 1826B, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 50
  • Kavel 81

    5 cent 1827U, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 82

    5 cent 1827U, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 83

    5 cent 1827U, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 65
  • Kavel 84

    5 cent 1827B, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 320
  • Kavel 85

    5 cent 1827B, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 65
  • Kavel 86

    5 cent 1828B, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 95
  • Kavel 87

    5 cent 1853, zeldzaam jaartal, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 260
  • Kavel 88

    5 cent 1868, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
  • Kavel 89

    5 cent 1876, fdc

    Taxatie / estimation
    € 30
  • Kavel 90

    5 cent 1887, fdc

    Taxatie / estimation
    € 45
  • Kavel 91

    5 cent 1887, originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 35
  • Kavel 92

    10 cent 1823B, fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 150
  • Kavel 93

    10 cent 1825U, originele kleur, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 140
    € 160
  • Kavel 94

    10 cent 1825U, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 30
  • Kavel 95

    10 cent 1825B, originele kleur, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 210
  • Kavel 96

    10 cent 1826U, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 90
  • Kavel 97

    10 cent 1826U, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 80
  • Kavel 98

    10 cent 1826U, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 110
  • Kavel 99

    10 cent 1826U, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 50
  • Kavel 100

    10 cent 1826B, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 120
    € 260