• Kavel 1

    Arnold van Egmond 1423-1473, Arnoldus goudgulden z.j.

    , Delm.604, fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 2

    Arnold van Egmond 1423-1473. Arnoldus goudgulden z.j.

    , Delm.604, fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 3

    , Delm.604, fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 4

    Karel van Egmond 1492-1538, Rijder goudgulden z.j.

    , vd.Ch.15.9, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 160
    € 170
  • Kavel 5

    Karel III 1545-1608, Teston z.j.

    , vd.Ch.XXIII.21, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 60
  • Kavel 6

    Philips II (1555-1598), Philipsdaalder 1557

    , Vz: Borstbeeld van Philips II naar links PHS.D.G.HISP.ANG.Z.REX.DVX.GEL jaartal Kz: Gekroond Spaans-Oostenrijks-Bourgondisch wapen, vergezeld van twee vuurstalen, geplaatst op een kruis van knoestige stokken en dragende het kleinood van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS.MIC - HI.ADIVTOR mt Gelder kruis, Delm.29a, Cnm.2.17.8, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 7

    Philips II (1555-1598), Halve Philipsdaalder 1564

    , Vz: Borstbeeld van Philips II naar links, door mt Gelders kruis gesplitst jaartal eronder PHS.D.G.HISP.Z.REX.DVX.GEL Kz: Gekroond Spaans-Oostenrijks-Bourgondisch wapen, vergezeld van twee vuurstalen, geplaatst op een kruis van knoestige stokken en dragende het kleinood van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS.MIC - HI.ADIVTOR wel of geen mt Gelders kruis, Delm.62, Cnm.2.17.14, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 8

    Halve gouden rijder van 7 gulden 1762

    , Vz: Geharnaste ridder met sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen mmt geknotte boom met loot MO.AUR.PRO.CONFOED - BELG.D.G.& C.Z. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gesplitste waardeaanduiding ter weerzijden, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT, Delm.654, Cnm.2.17.70,ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 375
    € 340
  • Kavel 9

    Bourgondische kruisdaalder 1591

    , Vz: Gekroond vonkend vuurstaal, geplaatst op een kruis van knoestige stokken, gesplitst jaartal ter weerszijden mt Gelders kruis MONETA.NOVA.ARGEN.DVC.GELRIAE.CO.3 Kz: Gekroond Oostenrijks-Bourgondisch wapen, omhangen met de keten van de Orde van het Gulden Vlies .DOMINVS.MI - HI.ADIVTOR., Delm.803, Cnm.2.17.92, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 170
  • Kavel 10

    Bourgondische kruisdaalder 159Z

    , Delm.803, Cnm.2.17.92, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 150
  • Kavel 11

    Nederlandse, Unie- of Leicesterrijksdaalder 1596, Vz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd anoniem borstbeeld* met geschouderd zwaard in de rechterhand en een pijlenbundel in de linker CONCORDIA - .RES.PARVAE.CRESCV’- GEL. mt Gelders kruis Kz: Samengesteld wapenschild met boven v.l.n.r. de wapens van Gelderland, Vlaanderen, Holland en Zeeland en onder die van Utrecht, Friesland en Overijssel. Jaartal erboven xMO.ORD.PROVIN.FOED.BELG.AD.LEG.IMP, Delm.899, Cnm.2.17.98, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 500
    € 620
  • Kavel 12

    Leeuwendaalder op Hollandse voet 1600

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend. Gesplitst jaartal ter weerszijden van het schild MO.NO.ORDI. - .GEL.VA.HOL. Kz: Klimmende leeuw mmt mispelbloem CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR, Delm.824, Cnm.2.17.103, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 160
  • Kavel 13

    Halve leeuwendaalder op Hollandse voet 1589

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechterhand een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend. Gesplitst jaartal ter weerszijden van het schild MO.NO.ORDI. - .GEL.VA.HOL. Kz: Klimmende leeuw mmt mispelbloem CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR, Delm.868, Cnm.2.17.104, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 580
  • Kavel 14

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1606

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een gekroonde of ongekroonde klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CO - NF.BEL.GEL. mt Gelders kruis Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal, Delm.825, Cnm.2.17.105, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
  • Kavel 15

    , Delm.825, Cnm.2.17.105, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 80
  • Kavel 16

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1616

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 65
  • Kavel 17

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1638

    , Delm.825, Cnm.2.17.107, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 60
  • Kavel 18

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1640

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 65
  • Kavel 19

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1648

    , Delm.825, Cnm.2.17.108, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 65
  • Kavel 20

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1652

    , Delm.825, Cnm.2.17.110, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 60
  • Kavel 21

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1653

    , Delm.825, Cnm.2.17.110, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 95
  • Kavel 22

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1662

    , Delm.825, Cnm.2.17.111, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 120
  • Kavel 23

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1663

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 60
  • Kavel 24

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1697

    , letters N op keerzijde in spiegelbeeld, Delm.825, Cnm.2.17.112, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 90
    € 80
  • Kavel 25

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1700 over 1699

    , Delm.825, Cnm.2.17.112, origineel gaatje in muntplaatje, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 65
  • Kavel 26

    Halve leeuwendaalder op Generaliteitvoet 1641

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.GEL. Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal., Delm.869, Cnm.2.17.114, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
  • Kavel 27

    Nederlandse rijksdaalder 1620

    , Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het provinciewapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechter mt Gelders kruis MO.ARG.PRO. - CONFOE.BEL.GEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden kruis of plusteken CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.938, Cnm.2.17.121, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 160
  • Kavel 28

    Nederlandse rijksdaalder 1621

    , Delm.938, Cnm.2.17.121, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 140
    € 150
  • Kavel 29

    Nederlandse rijksdaalder 1654

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 210
  • Kavel 30

    Zilveren dukaat 1661

    , Vz: Geharnaste ridder met een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.D.GEL.C.Z. Kz: Gekroond Generaliteitswapen CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT. mmt zittende hond, Delm.962, Cnm.2.17.124, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 110
  • Kavel 31

    Zilveren dukaat 1661

    , Delm.962, Cnm.2.17.124, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 32

    Zilveren dukaat 1662

    , Delm.962, Cnm.2.17.124, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 190
  • Kavel 33

    Zilveren dukaat 1708

    , Delm.962, Cnm.2.17.125, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 100
  • Kavel 34

    Zilveren dukaat 1708

    , Delm.962, Cnm.2.17.125, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 60
  • Kavel 35

    Halve zilveren dukaat 1762

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CONF.BELG.D.GEL&..C.Z. mmt geknotte boom met loot Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT rozet, Delm.998, Cnm.2.17.129, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 270
  • Kavel 36

    Dukaton of zilveren rijder 1733

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.PRO.CONF - BELG.D.GEL.&.C.Z. mmt Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende
    klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCUNT. rozet, Delm.1010, Cnm.2.17.132, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 140
  • Kavel 37

    Dukaton of zilveren rijder 1734

    , Delm.1010, Cnm.2.17.132, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 240
  • Kavel 38

    Dukaton of zilveren rijder 1774

    , Delm.1010, Cnm.2.17.132, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 39

    Dukaton of zilveren rijder 1792

    , Delm.1010, Cnm.2.17.133, gepoetst, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 90
  • Kavel 40

    Driegulden 1764

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.D.GEL.&.C.Z. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede mmt geknotte boom met loot HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1145, Cnm.2.17.147, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 350
  • Kavel 41

    Driegulden 1786

    , Delm.1145, Cnm.2.17.153, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 120
  • Kavel 42

    Generaliteits gulden 1713

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD. FOE.BELG.GEL.ET.C.Z. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal en mmt in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1178, Cnm.2.17.153, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 40
  • Kavel 43

    Generaliteits gulden 1714

    , Delm.1178, Cnm.2.17.153, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 44

    Generaliteits gulden 1721

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 45
  • Kavel 45

    Generaliteits gulden 1737

    , Delm.1178, Cnm.2.17.154, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 40
  • Kavel 46

    Generaliteits gulden 1762

    , Delm.1178, Cnm.2.17.155, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 80
  • Kavel 47

    Generaliteits gulden 1763

    , Delm.1178, Cnm.2.17.155, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 45
  • Kavel 48

    Generaliteits gulden 1765

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 49

    Generaliteits gulden 1786

    , Delm.1178, Cnm.2.17.155, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 55
  • Kavel 50

    Snaphaanschelling van 6 stuiver z.j.

    , Vz: Provinciewapen, geplaatst op een weelderig versierd kruis met op de uiteinden der armen een klimmende leeuw. Soms een verkort jaartal in de plaats van het onderste leeuwtje MONE - NO DV - C GEL - CO - 3VT Kz: Ridder in middeleeuwse toernooi-uitrusting met een kruis op het kuras en met een geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard. In de afsnede de letters G S T mt Gelders kruis DEVS.CONSTITVIT.R - EGNA., Delm.794, Cnm.2.17.162, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 160
  • Kavel 51

    Achtste stuiver of duit 1755(2x) en 1756

    , Vz: Gekroond provinciewapen IN DEO – SP.NOS
    Kz: In vijf regels: rozet D rozet / GEL / RIÆ / jaartal / mmt kraanvogel op twee gekruiste vruchtdragende bladertakken, Cnm.2.17.193, originele kleur, prachtig/bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 35
  • Kavel 52

    Achtste stuiver of duit 1759

    , Vz: Gekroond provinciewapen IN DEO.EST.SPES.NOSTRA Kz: Binnen een rococolijst in vijf regels . D . / GEL / RIÆ / jaartal / mmt geknotte boom met loot, Verk.20.2, Cnm.2.17.195, originele kleur, bijgevoegd West Friesland, duit 1754, PW.3011, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 40
  • Kavel 53

    Halve duit 1756

    , afslag in zilver, Vz: Gekroond provinciewapen IN DEO - SP.NOS Kz: In vijf regels: rozet D rozet / GEL / RIÆ / jaartal / mmt kraanvogel tussen twee rozetten, Verk.20.6, Cnm.2.17.199, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 100
  • Kavel 54

    ARNHEM, achtste stuiver of duit z.j.

    , Vz: Gekroond wapenschild beladen met een gekroonde klimmende (Gelderse) leeuw en geplaatst op een gelelied kruis rozet MO.EC.ARNHEM.IN.GELRIA Kz: Maagd, kijkend naar de naar de zon wijzende rechterhand, zittend binnen een quasi-omheining van bladertakken; bij haar rechterelleboog een lelie en het wapen van Arnhem voor haar voeten .SICVT.LILIV - M.INTER.SPINAS, PW.1202, Cnm.2.04.9, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 85
  • Kavel 55

    'S HEERENBERG, St. Oswalddaalder van 30 stuiver z.j., Vz: Berghse leeuw, het wapen van Bergh aan een lint in de klauwen houdend mmt GVIL.CO.D.MON.Z.DNS.D.BIL.HE.BOX.HO.Z.WIS Kz: Het met een open kroon gekroonde borstbeeld van St. Oswald met een scepter in de rechterhand en een commandostaf in de linker, gesplitste waardeaanduiding ter weerzijden mmt SANCT.OSWALD.REX.NVMVS.ARGEN.30.STVF’, mmt.huismerk/rozet, Delm.577, Cnm.2.06.14, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 300
  • Kavel 56

    'S HEERENBERG, Daalder 1577, Vz: Geharnast borstbeeld van de graaf naar rechts, de rechterhand in de zij en in de linkerhand een commandostaf; met of zonder gesplitst jaartal ter weerszijden GVIL.CO.D.MON.Z.DNS.D.BIL.HE.BOX.HO.Z.WIS mmt Kz: Gekwartierd wapen: I Bergh, II Egmond, III gekwartierd 1 en 4 Meurs, 2 en 3 Saarwerden en IV Culemborg, gedekt door twee gekroonde helmen met cimiers en lambrekijns MONETA.NOVA.ARGEN.IN.DIEREN.CVS - A, Delm.594, Cnm.2.06.32, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 350
  • Kavel 57

    NIJMEGEN, dubbele stuiver 1685

    , Verk.24.2, Cnm.2.36.36, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 30
  • Kavel 58

    NIJMEGEN, dubbele stuiver 1686

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 35
  • Kavel 59

    SALTBOMMEL 1682, koperen Daalder

    , geslagen met een origineel stempel door 's Rijksmunt in 1955, de zilveren munt is tot op heden niet bekend, er zijn alleen enkele vermoedelijk 19e eeuwse afslagen bekend en deze nieuwere uit 1955 waarvan er slechts 40 stuks in koper zijn geslagen Geuzenpenning 1956, pag.6-7, fdc

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 130
  • Kavel 60

    Halve gouden rijder van 7 gulden 1749, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen rozet MO.AUR.PRO.CONFOED. - BELG.HOLLAND. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCUNT, Delm.783, Cnm.2.28.48, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 450
    € 420
  • Kavel 61

    Halve gouden rijder van 7 gulden 1750, Delm.783, Cnm.2.28.48, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 450
    € 400
  • Kavel 62

    Halve gouden rijder van 7 gulden 1760

    , Delm.783, Cnm.2.28.48, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 400
    € 320
  • Kavel 63

    , Delm.783, Cnm.2.28.48, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 270
  • Kavel 64

    Halve gouden rijder van 7 gulden 1761

    , Delm.783, Cnm.2.28.48, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 375
    € 540
  • Kavel 65

    Gouden Nederlandse dukaat 1759

    , Vz: Staande ridder met geschouderd zwaard in de rechterhand en een pijlenbundel met 7 pijlen in de linker; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA RES - P - AR.CRES.HOL mt rozet Kz: In een versierd kastje in vijf regels: MO.ORD. / PROVIN / FOEDER / BELG.AD / LEG.IMP, Delm.775, Cnm.2.28.54, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 230
  • Kavel 66

    Gouden Nederlandse dukaat 1773

    , Delm.775, Cnm.2.28.54, voorzijde prachtig, kz. beschadigd

    Taxatie / estimation
    € 90
    € 100
  • Kavel 67

    Gouden Nederlandse dukaat 1776

    , Delm.775, Cnm.2.28.54, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 140
    € 200
  • Kavel 68

    Gouden Nederlandse dukaat 1777

    , Delm.775, Cnm.2.28.54, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 210
  • Kavel 69

    , Delm.775, Cnm.2.28.54, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 70

    Gouden Nederlandse dukaat 1780

    , Delm.775, Cnm.2.28.54, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
  • Kavel 71

    Leeuwendaalder op Hollandse voet 1576

    , Vz: Geharnaste ridder, kijkend over zijn rechterschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend, wel of geen gesplitst jaartal ter weerszijden van het schild MO.NO.ARG. - .ORDIN.HOL. Kz: Klimmende leeuw . mt rozet .CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR, Delm.831, Cnm.2.28.64, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 75
  • Kavel 72

    , Delm.831, Cnm.2.28.66, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 100
  • Kavel 73

    , Delm.831, Cnm.2.28.66, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 60
  • Kavel 74

    , Delm.831, Cnm.2.28.66, zeer goed

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 30
  • Kavel 75

    Leeuwendaalder op Hollandse voet 1585

    , Delm.831, Cnm.2.28.66, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 95
  • Kavel 76

    Halve leeuwendaalder op Hollandse voet 1577

    , Vz: Geharnaste ridder, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend,.gesplitst jaartal ter weerszijden van het schild MO.NO.ARG. - .ORDIN.HOL. Kz: Klimmende leeuw mt rozet CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR, Delm.870, Cnm.2.28.67, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 170
  • Kavel 77

    Nederlandse rijksdaalder 1621

    , Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het provinciewapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechter mt rozet MO.ARG.PRO. - CONFOE.BELG.HOL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden kruisje CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.939, Cnm.2.28.76, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 140
  • Kavel 78

    Zilveren dukaat 1661

    , Vz: Geharnaste ridder met geschouderd zwaard in de rechterhand, met de linker het gekroonde provinciewapen voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.CO.HOL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT. mt wapen van Dordrecht, Delm.968, Cnm.2.28.79, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 110
  • Kavel 79

    Zilveren dukaat 1673

    , Delm.969, Cnm.2.28.80, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 100
  • Kavel 80

    Dukaton of zilveren rijder 1760

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geheven zwaard in de rechterhand; gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.CON - FOE.BELG.PRO.HOL. mt wapen Dordrecht Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder mt rozet CONCORDIA - RES.PARVÆ. - CRESCUNT, Delm.1014, Cnm.2.28.84, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 120
  • Kavel 81

    Dukaton of zilveren rijder 1772

    , Delm.1014, Cnm.2.28.84, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 150
  • Kavel 82

    Halve dukaton of halve zilveren rijder 1766

    , Vz: Geharnaste ruiter met geheven zwaard, galopperend naar rechts; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.CON - FOE.BELG.PRO.HOL mt wapen van Dordrecht Kz: Gekroond generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder mt rozet CONCORDIA - RES.PARVAE. - CRESCUNT, Delm.1047, Cnm.2.28.88, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 110
  • Kavel 83

    Provinciale tweegulden 1687, Vz: Gekroond provinciewapen, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden. Jaartal boven de kroon MO.NO.ARGENT.COMIT.HOLL. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1142, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 400
    € 480
  • Kavel 84

    Generaliteits driegulden 1764

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.HOLL, Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1146, Cnm.2.28.101, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 130
  • Kavel 85

    Generaliteits gulden 1713

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waarde aanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.HOLL: mt ster Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een ronde zuil met guirlande staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Verk.54,1, Cnm.2.28.104, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 80
  • Kavel 86

    Generaliteits gulden 1714

    , Verk.54,1, Cnm.2.28.104, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 45
  • Kavel 87

    Generaliteits gulden 1764

    , Verk.54,1, Cnm.2.28.104, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 70
  • Kavel 88

    Halve Generaliteitsgulden van X stuiver 1748

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MO.ARG.ORD.FAED.BELG.HOLL. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1198, Cnm.2.28.107, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 75
  • Kavel 89

    , Delm.1198, Cnm.2.28.107, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 80
  • Kavel 90

    Halve Generaliteitsgulden van X stuiver 1749

    , Delm.1198, Cnm.2.28.107, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 65
  • Kavel 91

    , Delm.1198, Cnm.2.28.107, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 40
  • Kavel 92

    Halve Generaliteitsgulden van X stuiver 1749 over 48

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 55
  • Kavel 93

    Muntmeesterspenning 1761

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.HOLL., Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Verk.54,3, Cnm.2.28.107, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 130
  • Kavel 94

    Duit 1702 afslag in zilver

    , Vz: In vijf regels: . mt rozet . / HOL / LAN / DIA. / jaartal
    Kz: Klimmende leeuw met een speer waarop een vrijheidshoed binnen een gesloten omheining*, Verk.57,6, Cnm.2.28.126, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 35
  • Kavel 95

    Duit 1702 afslag in zilver

    , Verk.57.6, Cnm.2.28.126, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 50
  • Kavel 96

    Duit 1745 afslag in zilver

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 45
  • Kavel 97

    Duit 1752 afslag in zilver

    , Verk.57,6, Cnm.2.28.126, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 55
  • Kavel 98

    Duit 1780

    , Vz: In vijf regels: . mt rozet . / HOL / LAN / DIA. / jaartal Kz: Klimmende leeuw met een speer waarop een vrijheidshoed binnen een gesloten omheining, Verk.57,6, Cnm.2.28.126, originele kleur, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 30
  • Kavel 99

    Gouden dukaat 1587, Hongaars type

    , Vz: Gekroond landschapswapen, door mmt rozet gesplitst jaartal erboven MO.NO.AVR.DOMI.WESTFRIS. Kz: Staande geharnaste koning met hellebaard in de rechterhand en de linker aan het gevest van zijn zwaard DEVS.FORTITVD - O - ET.SPES.NOS - kruis, Delm.833, Cnm.2.46.6, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 225
    € 270
  • Kavel 100

    Leeuwendaalder op Hollandse voet 1604

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkehand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter het landschapswapen aan een lint voor zich staande houdend, gesplitst jaartal halverwege ter weerszijden van het schild MO.NO.ORD.WEST - FRI.VALOR.HOL Kz: Klimmende leeuw mmt rozet DEVS.FORTITVDO.ET.SPES.NOSTRA, Delm.834, Cnm.2.46.22, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 95