• Kavel 1

    Otto II 1229-1271, denier z.j.

    Arnhem, vd.Ch.1.8, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 110
  • Kavel 2

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 90
  • Kavel 3

    Eduard als hertog (1361-1371), dubbele groot z.j.

    , Arnhem, vdCh.5.2, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 50
  • Kavel 4

    Willem I 1371-1402, voor de opvolging in Gulik, Gehelmde Groot z.j.(1390)

    , vdCh.7.12, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 40
  • Kavel 5

    Reinoud IV 1402-1423, St. Jans goudgulden z.j.

    , Delm.599, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 240
  • Kavel 6

    Reinoud IV 1402-1423, ½ Meeuw of 2 groot z.j.

    , Arnhem, vdCh.9-10, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 35
  • Kavel 7

    Arnold van Egmond 1423-1473, Arnoldus goudgulden z.j.

    , Delm.604, fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 140
  • Kavel 8

    Philips de Schone (1482-1506), Vuurijzer z.j.

    , met stadswapen Mechelen in het hart, GH98.4a, vdCh.14.4, stukje uit rand, ruim fraai, zeer zeldzaam

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 40
  • Kavel 9

    Karel van Egmond (1492-1538), Rijdergoudgulden z.j., Delm.620, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 350
  • Kavel 10

    Karel van Egmond (1492-1538), Snaphaanschelling z.j.

    , Delm.516, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 170
  • Kavel 11

    , Delm.516, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 75
  • Kavel 12

    Karel van Egmond (1492-1538), Snaphaanschelling z.j

    ., Delm.516, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 35
  • Kavel 13

    Philips II (1555-1598), Philipsdaalder 1557

    , Vz: Borstbeeld van Philips II naar links PHS.D.G.HISP.ANG.Z.REX.DVX.GEL jaartal Kz: Gekroond Spaans-Oostenrijks-Bourgondisch wapen, vergezeld van twee vuurstalen, geplaatst op een kruis van knoestige stokken en dragende het kleinood van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS.MIC - HI.ADIVTOR mt Gelder kruis, Delm.29, CNM.2.17.8, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 170
  • Kavel 14

    Philips II (1555-1598), Philipsdaalder 1561

    , Delm.31, CNM.2.17.9, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 15

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 16

    Philips II (1555-1598), Halve Philipsdaalder 1563

    , Vz: Borstbeeld van Philips II naar links, door mt Gelders kruis gesplitst jaartal eronder PHS.D.G.HISP.Z.REX.DVX.GEL Kz: Gekroond Spaans-Oostenrijks-Bourgondisch wapen, vergezeld van twee vuurstalen, geplaatst op een kruis van knoestige stokken en dragende het kleinood van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS.MIC - HI.ADIVTOR wel of geen mt Gelders kruis, Delm.62, CNM.2.17.14, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 17

    Philips II (1555-1598), Halve Philipsdaalder 1564

    , Delm.62, CNM.2.17.14, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 130
  • Kavel 18

    Philips II (1555-1598), Vijfde Philipsdaalder 1563

    , Vz: Borstbeeld van Philips II naar rechts, door mt Gelders kruis gesplitst wel of niet verkort jaartal eronder PHS.D.G.HISP.Z.REX.DVX.GEL Kz: Gekroond Spaans-Oostenrijks-Bourgondisch wapen, vergezeld van twee vuurstalen, geplaatst op een kruis van knoestige stokken en dragende het kleinood
    van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS.MIHI.ADIVT, vGH.212-6d, CNM.2.17.20, fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 30
  • Kavel 19

    Philips II (1555-1598), Vijfde Philipsdaalder

    (2x) 1564 en 1567, vGH.212-6, CNM.2.17.20, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 65
  • Kavel 20

    Philips II (1555-1598), Vijfde Philipsdaalder 1566

    , vGH.212-6d, CNM.2.17.20, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
  • Kavel 21

    Philips II (1555-1598), Bourgondische Kruisdaalder 1567

    , (Bougonsche daler metten cruyce) of rijksdaalder, Vz: Gekroond vonkend vuurstaal, geplaatst op een kruis van knoestige stokken; gesplitst jaartal ter weerszijden PHS.DEI.G.HISP.Z.DVX.GEL mt Gelders kruis Kz: Gekroond Oostenrijk-Bourgondisch wapen, omhangen met de keten van de Orde van het Gulden Vlies. .DOMINVS.MI - HI.ADIVTOR, Delm.92, CNM.2.17.38, fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 65
  • Kavel 22

    Philips II (1555-1598), Bourgondische Kruisdaalder 1568

    , CNM.2.17.38, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 23

    Bourgondische Kruisdaalder 1591

    , Delm.803, CNM.2.17.92, randhakje overigens ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 180
  • Kavel 24

    Nederlandse, Unie- of Leicesterrijksdaalder 1596, Vz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd anoniem borstbeeld* met geschouderd zwaard in de rechterhand en een pijlenbundel in de linker CONCORDIA - .RES.PARVAE.CRESCV’- GEL. mt Gelders kruis Kz: Samengesteld wapenschild met boven v.l.n.r. de wapens van Gelderland, Vlaanderen, Holland en Zeeland en onder die van Utrecht, Friesland en Overijssel. Jaartal erboven xMO.ORD.PROVIN.FOED.BELG.AD.LEG.IMP, Delm.899, CNM.2.17.98, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 350
  • Kavel 25

    Halve gouden Rijder van 7 gulden 1762

    , Vz: Geharnaste ridder met sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen mmt geknotte boom met loot MO.AUR.PRO.CONFOED - BELG.D.G.& C.Z. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gesplitste waardeaanduiding ter weerzijden, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT, Delm.654, CNM.2.17.70, gemonteerd geweest

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 135
  • Kavel 26

    Nederlandse dukaat 1651

    , Vz: Staande geharnaste ridder met geschouderd zwaard in de rechterhand en een pijlenbundel in de linker; gesplitst jaartal ter weerszijden. Het aantal pijlen in de pijlenbundel varieert van 3 tot 7 CONCORDIA.RES - P - AR.CRES.GEL mt Gelders kruis Kz: In een versierd kasje, in vijf regels: MO.ORDI / PROVIN / FOEDER / BELG.AD / LEG.IMP., Delm.649, CNM.2.17.77, soldeerplekje overigens zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 220
  • Kavel 27

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1611

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een gekroonde of ongekroonde klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CO - NF.BEL.GEL. mt Gelders kruis Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal, Delm.825, CNM.2.17.105, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 75
  • Kavel 28

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1617

    , Delm.825, CNM.2.17.105, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 70
  • Kavel 29

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1618

    , Delm.825, CNM.2.17.105, fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 70
  • Kavel 30

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1634

    , Delm.825, CNM.2.17.106, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 55
  • Kavel 31

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1639

    , Delm.825, CNM.2.17.107, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 65
  • Kavel 32

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1640

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 55
  • Kavel 33

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1647

    , Delm.825, CNM.2.17.107, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 70
  • Kavel 34

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1652

    , in 2 helften, Delm.825, CNM.2.17.110, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
  • Kavel 35

    Gelderse of gehelmde Rijksdaalder of Prinsendaalder 1594, Vz: Provinciewapen, gedekt door een gekroonde helm met cimier en lambrekijns MO.NO.ARG.DVC.GELRIÆ.CO.3VT mt Gelders kruis Kz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd borstbeeld met een geschouderd zwa, bijna zeer fraaiard in de rechterhand* DEVS.CONSTIT.ET.TRA - NS.EGN - A. jaartal, Delm.920, CNM.2.1.17.118, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 400
    € 680
  • Kavel 36

    Nederlandse Rijksdaalder 1611

    , Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het provinciewapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechter mt Gelders kruis MO.ARG.PRO. - CONFOE.BEL.GEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden kruis of plusteken CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.938, CNM.2.17.121, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 90
    € 100
  • Kavel 37

    Nederlandse Rijksdaalder 1619

    , Delm.938, CNM.2.17.121, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 90
    € 150
  • Kavel 38

    Nederlandse Rijksdaalder 1650

    , Delm.938, CNM.2.17.122, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 130
  • Kavel 39

    Nederlandse Rijksdaalder 1655

    , Delm.938, CNM.2.17.122, fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 80
  • Kavel 40

    Halve Nederlandse rijksdaalder 1618

    , Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het provinciewapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd waard in de rechter mt Gelders kruis MO.ARG.PRO. - CONFOE.BEL.GEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden kruis CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.954, CNM.2.17.123, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 225
    € 260
  • Kavel 41

    Zilveren Dukaat 1663

    , Vz: Geharnaste ridder met een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.D.GEL.C.Z. Kz: Gekroond Generaliteitswapen CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT. mmt zittende hond, Delm.962, CNM.2.17.124, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 42

    Zilveren Dukaat 1694

    , Delm.962, CNM.2.17.125, gepoetst overigens bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 130
  • Kavel 43

    Zilveren Dukaat 1699

    , Delm.962, CNM.2.17.125, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 85
    € 70
  • Kavel 44

    Halve zilveren dukaat 1765, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CONF.BELG.D.GEL&..C.Z. mmt geknotte boom met loot Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT rozet, Delm.998, CNM.2.17.129, fdc

    Taxatie / estimation
    € 500
    € 480
  • Kavel 45

    Dukaton of zilveren Rijder 1668

    , Vz: Ridder in middeleeuwse toernooi-uitrusting met geheven zwaard in de rechterhand gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.D.GEL.C.Z. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende leeuwen.; eronder een bladornament CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCVNT. door mmt zittende hond gesplitst jaartal, Delm.1009, CNM.2.17.134, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 120
  • Kavel 46

    Driegulden 1764

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.D.GEL.&.C.Z. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede mmt geknotte boom met loot HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1145, CNM.2.17.147, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 110
  • Kavel 47

    Driegulden 1786

    , CNM.2.17.148, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 175
  • Kavel 48

    Driegulden 1786/1785, Delm.1145, CNM.2.17.148, prachtig/fdc

    Taxatie / estimation
    € 500
    € 420
  • Kavel 49

    Driegulden 1786/1785

    , Delm.1145, CNM.2.17.148, prachtig/ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 350
  • Kavel 50

    Tweegulden 1694

    , Vz: Gekroond provinciewapen; mmt aan het einde van het omschrift MO.ARG.ORD.FAED.BELG.GEL.ET.Z Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1140, CNM.2.17.149, schoongemaakt overigens zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 160
  • Kavel 51

    Generaliteits Gulden 1705

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.GEL.ET.C.Z. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal en mmt in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1178, CNM.2.17.152, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 50
  • Kavel 52

    Generaliteits Gulden 1736

    , Delm.1178, CNM.2.17.154, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 60
  • Kavel 53

    Generaliteits Gulden 1762

    , Delm.1178, CNM.2.17.155, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 75
  • Kavel 54

    Generaliteits Gulden 1762

    , Delm.1178, CNM.2.17.155, B van Belg open, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 35
  • Kavel 55

    Generaliteits Gulden 1763

    , Delm.1178, CNM.2.17.155, mooi patina, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 70
  • Kavel 56

    Generaliteits Gulden 1763

    , Delm.1178, CNM.2.17.155, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 25
  • Kavel 57

    Generaliteits Gulden 1764

    , Delm.1178, CNM.2.17.155, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 30
  • Kavel 58

    Halve Generaliteitsgulden van 10 stuiver 1759

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOED.BELG.D.GEL.&.C.Z. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal boven de kroon mmt geknotte boom met loot HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Verk.14.4, CNM.2.17.158, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 170
  • Kavel 59

    Muntmeesterspenning 1756

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.D.GEL.&.C.Z. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal boven de kroon mmt HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Verk.14.5, CNM.2.17.159, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 50
  • Kavel 60

    Scheepjesschelling van 6 Stuiver 1734

    , Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.DVC.GEL.ET.C.Z. mmt Kz: Naar rechts zeilend oorlogsschip VIGILATE.DEO.CONFIDENTES jaartal, Verk.15.5, CNM.2.17.169, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 100
  • Kavel 61

    Pijl- of bezemstuiver 1640

    , Vz: Binnen een krans van vier bladertakken die links en rechts door een rozet en boven en onder door twee cirkels met elkaar zijn verbonden*, in vier regels . mt of mmt . / GEL / RIA / jaartal Kz: Binnen een krans van vier bladertakken die boven en onder door een rozet en links en rechts door twee cirkels met elkaar zijn verbonden een pijlenbundel; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, Verk.17.3, CNM.2.17.178, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 30
  • Kavel 62

    Achtste stuiver of duit 1756

    , Vz: Gekroond provinciewapen tussen een bloem- en een palmtak IN DEO – SP NOS Kz: In vijf regels: D. / GEL / RIÆ / jaartal / mmt man met wijnruit, Verk.1906, CNM.2.17.192, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 35
  • Kavel 63

    Halve duit 1756

    , afslag in zilver, Vz: Gekroond provinciewapen IN DEO - SP.NOS Kz: In vijf regels: rozet D rozet / GEL / RIÆ / jaartal / mmt kraanvogel tussen twee rozetten, Verk.20.6, CNM.2.17.199, fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 95
  • Kavel 64

    Halve duit 1756

    , afslag in zilver, CNM.2.17.199, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 55
  • Kavel 65

    Halve duit z.j.

    , PW.1505, CNM.2.14.5, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 160
  • Kavel 66

    Frederik van den Bergh (1577-1592), Daalder van 30 stuiver 1579, Vz: Geharnast borstbeeld van de graaf naar links met de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en de rechter rustend op zijn helm; gesplitste jaartal ter weerszijden mmt rozet FREDERICVS.C.D.MO.B.A.I.HO - BO.HEDL.D.I.W Kz: Gekwartierd wapen: 1 Homoet, 2 Boxmeer, 3 Hedel, 4 Stevensweert en over alles heen Bergh, gedekt door een gekroonde helm met cimier en lambrekijns. Het omschrift begint links onder MONETA NOVA.A - R - GEN.TRIGIN:ST., Delm.609, CNM.2.25.25, bijna zeer fraai, zeer zeldzaam

    Taxatie / estimation
    € 500
    € 420
  • Kavel 67

    Willem IV van den Bergh (1546-1586), Daalder 1577

    , Vz: Geharnast borstbeeld van de graaf naar rechts, de rechterhand in de zij en in de linkerhand een commandostaf; met of zonder gesplitst jaartal ter weerszijden GVIL.CO.D.MON.Z.DNS.D.BIL.HE.BOX.HO.Z.WIS mmt Kz: Gekwartierd wapen: I Bergh, II Egmond, III gekwartierd 1 en 4 Meurs, 2 en 3 Saarwerden en IV Culemborg, gedekt door twee gekroonde helmen met cimiers en lambrekijns MONETA.NOVA.ARGEN.IN.DIEREN.CVS - A, Delm.594, CNM.2.06.32, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 210
  • Kavel 68

    Stuiver z.j.(1620)

    , CNM.2.31.20, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 65
  • Kavel 69

    Frederik I 1152-1190, Denier of penning z.j.

    , vz. gekroond borstbeeld van voren met standaard en palmtak/kz. kort kruis met ringen in de hoeken, fraai/zeer fraai, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 80
  • Kavel 70

    Frederik II 1212-1250, Halbling, denier z.j.

    , gekroond borstbeeld met lelie en Rijksappel, A-V-E-X in hoeken van kruis, vdCh.XIX.2, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 110
  • Kavel 71

    1/8 Stuiver z.j.(1500-1525)

    , vdCh.2.2/22, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 30
  • Kavel 72

    Peerdeke(¼ Snaphaan z.j.)

    , vdCh.2.16, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 120
  • Kavel 73

    Duit z.j.(1618-1620)

    , PW.1705, CNM.2.36.53, fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 40
  • Kavel 74

    Rijdergoudgulden z.j.(na 1516)

    , Hertog te paard naar rechts, in afsnede GEL, kz. Gelders wapen op gebloemd kruis, Delm.620, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 320
  • Kavel 75

    Florijn van 28 Stuiver (16)86 met klop Hol.

    , Delm.1097, CNM.2.36.24, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 70
  • Kavel 76

    Albert en Isabella, Oord(2x) 1608 en 1610

    , vGH.322, CNM. 2.39.15, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 40
  • Kavel 77

    \Karel II, Duit z.j., PW.9406, CNM.2.39.23, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 20
    € 15
  • Kavel 78

    \Karel II, Duit z.j., PW.9406, CNM.2.39.23, fraai

    Taxatie / estimation
    € 15
  • Kavel 79

    Rijderschelling van 6 stuiver 1688

    , Vz. gekroond stadswapen, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden. Jaartal tussen de fleurons van de kroon, MO.NO.ARG.CIV.ZVTPHANIAE, kz. geharnaste ridder met een sjerp om, met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCVNT mmt. gewei, Verk.26.5, CNM.2.51.28, fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 30
  • Kavel 80

    Rijderschelling van 6 stuiver 1689

    , Verk.26.5, CNM.2.51.28, fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 30
  • Kavel 81

    Rijderschelling van 6 stuiver 1691

    , Verk.26.5, CNM.2.51.28, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 30
  • Kavel 82

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 30
  • Kavel 83

    Achtste stuiver of duit (16)87

    , vz. gekroond stadswapen, gehouden door twee klimmende leeuwen, verkort jaartal tussen de fleurons van de kroon; twee bladornamenten eronder, kz. binnen een vierpas, in drie regels CIV/ZVPHA/NIA, PW.1903, CNM.2.51.29, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 84

    Floris IV (1222-1234), penning of kopje z.j.

    , vH.16, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 30
  • Kavel 85

    Floris IV (1222-1234), Hollands kopje of kopje z.j.

    , hoofd zonder "versiering"op de hals naar rechts *FLORENS., kz. kort dubbel kruis *HOLLANT. Grolle 9.1, vH.15, vdCh.1.2-4&6.11, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 55
  • Kavel 86

    Floris IV (1222-1234), Hollandse Obool z.j., hoofd naar rechts FLORNS, kz. kort dubbel kruis HOLLANT. Grolle 9.2, zeer zeldzaam, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 400
    € 480
  • Kavel 87

    Willem II 1234-1256, Hollandse penning of kopje z.j.

    , type I, hoofd met Gravenmuts en met "versiering"op de hals naar rechts*FLORENS. kz. kort dubbel kruis *HOLLANT. Grolle 10.1.1, vdCh.1.5, zeer zeldzaam, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 65
  • Kavel 88

    Floris V (1256-1296), penning of kopje z.j.(1284-1286

    , hoofd met gravenmuts naar links xCOMESxHOLLANDIA. kz. lang dubbel kruis met bolvormige uiteinden in de hoeken HO-LL-AN-Tx, Grolle 11.6, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 90
  • Kavel 89

    Floris V (1256-1296), penning of kopje z.j.(1293-1296)

    , hoofd naar links, +:F:COMES OLLANDIE, kz. lang gevoet kruis in de hoeken MON-ETA-DOR-D'CI, Grolle 11.9, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 90

    , hoofd naar links, +:F:COMES OLLANDIE, kz. lang gevoet kruis in de hoeken MON-ETA-DOR-D'CI, Grolle 11.9, fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 91

    , vH.32.1, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 80
  • Kavel 92

    Jan I/II (1296-1304), denier of kopje z.j.

    , hoofd naar links, I Comes Hollandia, kz. dicht kruis, MON-ETS-DOR.DCI, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 65
  • Kavel 93

    Willem V van Beieren 1345-1389, ½ Leeuwengroot emissie 1354

    , klimmende leeuw binnen parelrand MONETA:HOLLANDIA:., kz. lang gevoet kruis GVIL-LELM-DVX:C-OMES., vdCh.9.9, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 320
  • Kavel 94

    Albrecht van Beieren 1389-1404, ¼ Groot emissie 1393

    , gecombineerd Hollands-Beiers wapen in een polylobe ALBERT":DVX:COM:HOLLAND., kz. lang gevoet kruis, in de hoeken H-L-A-D", vG33, vdCh.8.16, zeer zeldzaam, iets uitgebroken, fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 150
  • Kavel 95

    Willem VI van Beieren 1404-1417, leeuw 1411, klimmende leeuw GVILM:DVX:DEI:GR:COM:HOL:Z:ZE', kz. lang gevoet kruis, in de hoeken leeuwtjes en wapenschildjes, vG.61, Grolle 19.3.7, iets uitgebroken, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 440
  • Kavel 96

    Willem VI van Beieren 1404-1417, Leeuw 1411

    , Grolle 19.3.7a, vdCh.8.5, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 130
  • Kavel 97

    Philips van Bourgondië en Jacoba van Beieren 1428-1433, ½ Groot kromstaart emissie 1429/31, met titel van TVTOR(Ruwaard) en HES(erfgenaam). Klimmende leeuw naar links met gevierendeeld wapen op de borst PHS:DVX:BVRG:TVTOR:Z:HES:H'3', kz. lang gevoet kruis met Hollands-Beiers wapenschild in het hart IACOB-DVX:B-AVA:C-OM:H'3, Grolle 20C.1.6, vdCh.13.6, uiterst zeldzaam, fraai

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 230
  • Kavel 98

    Philips de Goede (1434-1467), dubbele Groot of vierlander z.j.(1934-1967)

    , vGH.9-4, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 75
  • Kavel 99

    Philips de Goede (1434-1467), ½ Groot vierlander z.j.

    , wapen over het hele veld PHS:DEI:G:DVX:BVR:C:HOLZ:, kz. lang gevoet kruis, in de hoeken lelies en leeuwtjes, MONE-TA:NO-VA:CO-M:HOLZ., vGH.11.4, VDcH.14.13, fraai/bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 220
  • Kavel 100

    Maria de Rijke van Bourgondie 1477-1482, dubbel vuurijzer 1478

    , type Ib., twee zittende leeuwen, daarboven vuurijzer en mmt. bloem in afsnede MARIA*DVCISSA*BG*COMIT*HO*, kz. wapen op kort gebloemd kruis, jaartal in omschrift, vGH.39.4a, fraai/bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 520