• Kavel 1

    Gouden dukaat 1809, 3e type, bij met lange poten, Sch.132, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 400
    € 420
  • Kavel 2

    Gouden dukaat 1809, 3e type, bij met korte poten, Sch.132, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 380
  • Kavel 3

    Gouden dukaat 1810, 3e type, Sch.133, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 400
    € 580
  • Kavel 4

    20 Francs 1813,

    Sch.164, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 280
  • Kavel 5

    ½ cent 1883,

    ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 35
  • Kavel 6

    2½ cent 1883,

    originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 40
  • Kavel 7

    5 cent 1822U,

    bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 240
  • Kavel 8

    5 cent 1827U,

    ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 50
  • Kavel 9

    5 cent 1868,

    fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 140
  • Kavel 10

    5 cent 1887,

    fdc

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 40
  • Kavel 11

    5 cent 1933,

    prachtig/ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 25
  • Kavel 12

    10 cent 1848,

    slabbed PCGS MS65, fdc

    Taxatie / estimation
    € 200
  • Kavel 13

    10 cent 1849a,

    met punt achter jaartal, slabbed PCGS MS65, fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 14

    10 cent 1849b, zonder punt achter jaartal, Sch.535a, slabbed PCGS MS64, fdc

    Taxatie / estimation
    € 1.000
  • Kavel 15

    10 cent 1885,

    fdc

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 45
  • Kavel 16

    10 cent 1890,

    originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 50
  • Kavel 17

    10 cent 1894,

    fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 170
  • Kavel 18

    10 cent 1896,

    fdc

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 110
  • Kavel 19

    10 cent 1897,

    fdc

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 50
  • Kavel 20

    10 cent 1898,

    Kroningstype, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 130
  • Kavel 21

    10 cent 1901,

    prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 60
  • Kavel 22

    10 cent 1904,

    bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 90
  • Kavel 23

    10 cent 1906,

    fdc

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 65
  • Kavel 24

    10 cent(2x) 1911 en 1912,

    ca. fdc

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 80
  • Kavel 25

    10 cent 1915,

    fdc

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 85
  • Kavel 26

    10 cent 1916,

    fdc

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 65
  • Kavel 27

    10 cent 1934,

    fdc

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 70
  • Kavel 28

    10 cent 1944 Denver, munt geslagen gedurende de Duitse bezetting in de Verenigde Staten van Amerika en bestemd voor Nederland, Sch.1062(RRR). Van de gehele oplage (bestemd voor directe uitgifte na de beëindiging van de 2e Wereld oorlog), zijn slechts enkele stuks in omloop gekomen, een van de zeldzaamste en kostbaarste munten van de zilveren Koninkrijks munten, circa prachtig

    Taxatie / estimation
    € 7.500
    € 9.200
  • Kavel 29

    10 cent 1945, 10 cent 1945P, munt gedurende de Duitse bezetting geslagen te Philadelphia, Sch.1060(RR) zeer zeldzaam, fdc

    Taxatie / estimation
    € 1.000
    € 900
  • Kavel 30

    10 cent 1970,

    grote misslag

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 60
  • Kavel 31

    10 cent 1979,

    grote misslag

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 50
  • Kavel 32

    10 cent 19..,

    grote misslag

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 45
  • Kavel 33

    10 cent 19..,

    grote misslag

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 45
  • Kavel 34

    25 cent 1826U,

    prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 80
  • Kavel 35

    25 cent 1848a,

    met punt achter jaartal, Sch.532, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 40
  • Kavel 36

    25 cent 1849,

    bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 35
  • Kavel 37

    25 cent 1890a,

    met punt achter jaartal, Sch.639, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 75
  • Kavel 38

    25 cent 1892,

    originele kleur, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 120
  • Kavel 39

    25 cent 1895a,

    muntmeesterteken recht, Sch.850, mooie originele patina, fdc

    Taxatie / estimation
    € 225
    € 180
  • Kavel 40

    25 cent 1896, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 400
  • Kavel 41

    25 cent 1896,

    ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 275
  • Kavel 42

    25 cent 1896,

    prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 180
  • Kavel 43

    25 cent 1896,

    zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 75
  • Kavel 44

    25 cent 1898, Kroningstype, ruim prachtig/bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 350
    € 320
  • Kavel 45

    25 cent 1898,

    Kroningstype, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 210
  • Kavel 46

    25 cent 1898,

    Kroningstype, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 130
  • Kavel 47

    25 cent 1901a,

    brede hals, Sch.854, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 135
  • Kavel 48

    25 cent 1901b,

    smalle hals, Sch.854bis, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 110
  • Kavel 49

    25 cent 1902,

    bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 50

    25 cent 1903,

    originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 51

    25 cent 1904,

    bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 110
  • Kavel 52

    25 cent 1904,

    bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 60
  • Kavel 53

    25 cent 1905,

    bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 120
  • Kavel 54

    25 cent 1905,

    prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 55
  • Kavel 55

    25 cent 1906,

    bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 100
  • Kavel 56

    25 cent 1910,

    fdc

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 165
  • Kavel 57

    25 cent 1910,

    ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 65
  • Kavel 58

    25 cent 1916,

    bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 110
  • Kavel 59

    25 cent 1925,

    bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 55
  • Kavel 60

    25 cent 1941, Sch.875, Incusum geslagen, uiterst zeldzaam!! prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 420
  • Kavel 61

    25 cent(3x) 1941, 1942 en 1943,

    in zink, ca.fdc

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 40
  • Kavel 62

    25 cent 1945P,

    fdc

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 260
  • Kavel 63

    25 cent 1977,

    misslag

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 60
  • Kavel 64

    ½ Gulden 1822Ub,

    zonder de naam Michaut op de afsnede van de hals, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 240
  • Kavel 65

    ½ Gulden 1829B,

    zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 200
  • Kavel 66

    ½ Gulden 1830B,

    ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 180
  • Kavel 67

    ½ Gulden 1848,

    met positiestreepje onder tweede 8, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 30
  • Kavel 68

    ½ Gulden 1905,

    ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 65
  • Kavel 69

    ½ Gulden 1906,

    ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 50
  • Kavel 70

    1 Gulden 1818U, vz. borstbeeld naar rechts, op halsafsnede diepliggend:MICHAUT, kz. gekroond Nederlands wapen tussen 1-G, onder wapen:100C., randschrift: *GOD*ZY*MET*ONS., mmt. mercuriusstaf, muntmeestersteken: brandende fakkel, uiterst zeldzaam jaartal!! ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 1.500
    € 2.200
  • Kavel 71

    1 Gulden 1819U,

    bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 280
  • Kavel 72

    1 Gulden 1820U,

    zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 210
  • Kavel 73

    1 Gulden 1821U,

    bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 160
  • Kavel 74

    1 Gulden 1824Ub,

    met horizontaal streepje tussen kroon en wapen, Sch.264a, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 190
  • Kavel 75

    1 Gulden 1832,

    Sch.267, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 190
  • Kavel 76

    1 Gulden 1837,

    mooi origineel patina, miniem deukje in rand, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 210
  • Kavel 77

    1 Gulden 1840, Willem I,

    Sch.278, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 85
  • Kavel 78

    1 Gulden 1840, Willem I,

    Sch.278, bijna zeer fraai, zeer donkere patina

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 65
  • Kavel 79

    1 Gulden 1840, Willem I,

    Sch.278, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 60
  • Kavel 80

    1 Gulden 1840, Willem I,

    Sch.278, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 65
  • Kavel 81

    1 Gulden 1840, Willem I,

    Sch.278, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 65
  • Kavel 82

    1 Gulden (muntplaatje West Indië),

    met klop ster met een half rondje(3x)

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 83

    1 Gulden 1849, Willem II,

    Sch.527, ca. prachtig

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 200
  • Kavel 84

    1 Gulden 1849, Willem II,

    Sch.527, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 90
  • Kavel 85

    1 Gulden 1851,

    fdc

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 190
  • Kavel 86

    1 Gulden 1855,

    bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 95
  • Kavel 87

    1 Gulden 1892,

    ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 45
  • Kavel 88

    1 Gulden 1896, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 800
    € 840
  • Kavel 89

    1 Gulden 1897,

    bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 70
  • Kavel 90

    1 Gulden 1898,

    Kroningstype, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 170
  • Kavel 91

    1 Gulden 1898,

    Kroningstype, mooi patina, prachtig/ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 150
  • Kavel 92

    1 Gulden 1898,

    Kroningstype, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 60
  • Kavel 93

    1 Gulden 1898,

    Kroningstype, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 40
  • Kavel 94

    1 Gulden 1901,

    bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 180
  • Kavel 95

    1 Gulden 1901,

    zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 90
  • Kavel 96

    1 Gulden 1904,

    bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 160
  • Kavel 97

    1 Gulden 1904,

    ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 60
  • Kavel 98

    1 Gulden 1905,

    ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 150
  • Kavel 99

    1 Gulden 1905,

    zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 65
  • Kavel 100

    1 Gulden 1906, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 290