• Kavel 1

    JAVA

    , Mas 12/13e eeuw, Majapakit Kingdom(2x), Kz. stempel "MA", (3x)

    Taxatie / estimation
    € 35
  • Kavel 2

    BATAVIA

    , Halve stuiver 1644, binnen een gladde cirkel, een rechtopstaand zwaard, met daaromheen de text BATAVIA ANNO 1644, Kz. VOC boven het monogram ½ ST, Sch.18, zeldzaam en 2 koperen duiten van Ceylon(1695), Scho.1245(R) zeldzaam, beide in prachtige kwaliteit

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 85
  • Kavel 3

    BATAVIA

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 75
  • Kavel 4

    BATAVIA

    Taxatie / estimation
    € 75
  • Kavel 5

    BATAVIA, ¼ Stuiver, Scho.19(RR), zeer zeldzaam

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 330
  • Kavel 6

    UTRECHT V.O.C.

    , 1 Gulden 1786, Delm.1189(R), ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 55
    € 100
  • Kavel 7

    UTRECHT V.O.C.

    Taxatie / estimation
    € 55
    € 80
  • Kavel 8

    GELDERLAND V.O.C.

    , 1 Gulden 1786, Delm.1189(R), zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 55
    € 35
  • Kavel 9

    WEST FRIESLAND V.O.C.

    , 1 Gulden 1786 over 1764, Scho.69, zeldzaam, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 90
  • Kavel 10

    WEST FRIESLAND V.O.C.

    , 1 Gulden 1786, overslag, Scho.69, originele kleur, prachtig/ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 180
  • Kavel 11

    WEST FRIESLAND V.O.C.

    , 1 Gulden 1786 over 1784, Scho.69, zeer frraai

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 120
  • Kavel 12

    WEST FRIESLAND V.O.C.

    , 1 Gulden 1787, Scho.69, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 70
  • Kavel 13

    ZEELAND V.O.C.

    , 1 Gulden 1791, overslag, Delm.1188, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 55
    € 100
  • Kavel 14

    GELDERLAND V.O.C.

    , halve Gulden 1786, Scho.74, fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 60
  • Kavel 15

    WEST FRIESLAND V.O.C.

    , X stuiver 1786, Scho.75, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 45
  • Kavel 16

    HOLLAND V.O.C.

    , duit 1780, excentrische dubbelslag op groot muntplaatje, 25mm. ipv 21mm., Scho.114(RR), zeer zeldzaam

    Taxatie / estimation
    € 20
    € 20
  • Kavel 17

    HOLLAND V.O.C.

    , duit 1784, Scho.116(RR), zeer zeldzaam, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
  • Kavel 18

    HOLLAND V.O.C.

    , zilveren duit 1748 Holland, overslag, Scho. type 127(RR), zeer zeldzaam, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 19

    ZEELAND V.O.C.

    , duit 1756 over 1755, Scho.181B, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 20
    € 25
  • Kavel 20

    HOLLAND V.O.C.

    , ½ duit 1781, Scho. zie blz. 53, inlandse vervalsing(RR), zeer zeldzaam, Scho.351, fraai/bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 15
  • Kavel 21

    HOLLAND V.O.C.

    , zilveren afslag halve duit 1756, Scho.361, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 75
  • Kavel 22

    HOLLAND V.O.C.

    , zilveren afslag halve duit 1757, Scho.361, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 80
  • Kavel 23

    UTRECHT V.O.C.

    , ½ duit , inlandse vervalsing, Scho.386, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 20
  • Kavel 24

    UTRECHT V.O.C.

    , ½ duit 1757, Scho.391(S), deukje overigens ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 25
  • Kavel 25

    V.O.C.

    , duiten(15 ex.), Utrecht(8x), Zeeland(4x), Holland(2x) en Gelderland(1x) in overwegend mooie kwaliteit

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 35
  • Kavel 26

    V.O.C.

    Banjmasin, duit open "C", zie moquette, zeer fraai(RR), zeer zeldzaam

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 80
  • Kavel 27

    V.O.C.

    ½ duit(5x) West Friesland, Gelderland, Utrecht, Scho.350 e.a.

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 25
  • Kavel 28

    1 Ropij 1766, Scho.458, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 35
  • Kavel 29

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 35
  • Kavel 30

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 45
  • Kavel 31

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 45
  • Kavel 32

    Scheepjesgulden 1802, Scho.488b, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 110
  • Kavel 33

    Scheepjesgulden 1802, Scho.488b, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 110
  • Kavel 34

    Scheepjesgulden 1802, Scho.488b, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 80
  • Kavel 35

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 90
  • Kavel 36

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 90
  • Kavel 37

    ½ Scheepjesgulden 1802, Scho.490, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 85
  • Kavel 38

    ¼ Scheepjesgulden 1802, Scho.492, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 75
  • Kavel 39

    ¼ Scheepjesgulden 1802, Scho.492, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 50
  • Kavel 40

    1/8 Scheepjesgulden 1802, Scho.494, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 50
  • Kavel 41

    1/16 Scheepjesgulden 1802, Scho.495, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 60
  • Kavel 42

    1/16 Scheepjesgulden 1802, Scho.495, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 60
  • Kavel 43

    Bonk van 2 stuiver 1803, Scho.540(R), ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 90
  • Kavel 44

    Java, duit 1811, dubbelslag, voorzijde gelijk aan keerzijde, Scho.609a(RR), zeer zeldzaam

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 30
  • Kavel 45

    Java, duit 1813, Scho.613(S), ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 35
  • Kavel 46

    Java, duit 1814, Scho.614(S), ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
  • Kavel 47

    Duiten(7x) w.o. haantjesduiten, 1/4 stuivers etc, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
  • Kavel 48

    1 Gulden 1839U, Scho.616, originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 80
  • Kavel 49

    1 Gulden 1839U, Scho.616, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 30
  • Kavel 50

    1 Gulden 1840, Scho.617, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 40
  • Kavel 51

    ½ Gulden 1834, Scho.621, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 35
  • Kavel 52

    ¼ Gulden 1826, Scho.623, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 30
  • Kavel 53

    ½ Stuiver 1818/1826, geslagen op een muntplaatje van een duit(RRRR) van de hoogste zeldzaamheid van de hoogste zeldzaamheid, Scho.630, fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 54

    ¼ Stuiver 1821, vz. en kz. dubbelslag op vergroot muntplaatje(RRR), uiterst zeldzaam, 23mm. ipv 21mm., Scho.687, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
  • Kavel 55

    ¼ Gulden 1854, Scho.749, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 20
    € 20
  • Kavel 56

    ¼ Gulden 1855, Scho.750, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 30
  • Kavel 57

    ½ Gulden 1858, Scho.752, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 30
  • Kavel 58

    ¼ Gulden 1882, Scho.753, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 55
  • Kavel 59

    1/10 Gulden 1885, Scho.764, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 30
  • Kavel 60

    2½ cent 1858, Scho.772, fdc, deels originele kleur

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 25
  • Kavel 61

    1 cent 1855, Scho.774, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 15
    € 35
  • Kavel 62

    ¼ Gulden 1893, Scho.797, zeer fraai/ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 20
    € 15
  • Kavel 63

    ¼ Gulden 1896, Scho.798, ca. prachtig

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 40
  • Kavel 64

    ¼ Gulden 1898, Scho.799, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 20
    € 25
  • Kavel 65

    ¼ Gulden 1930, Scho.814, fdc, gepolijst stempel

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 180
  • Kavel 66

    5 cent 1913, misslag, Scho.857(RRR) uiterst zeldzaam, prachtig/fdc

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 120
  • Kavel 67

    5 cent 1913, Scho.857, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 15
    € 15
  • Kavel 68

    2½ cent 1913, Scho.871, fdc

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 55
  • Kavel 69

    1 cent 1897, Scho.876, fdc, originele kleur

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 35
  • Kavel 70

    1 cent 1902, Scho.881, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 35
  • Kavel 71

    ½ cent 1933, mmt. druiventros, Scho. ca. 903, originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 160
    € 140
  • Kavel 72

    ½ cent 1933, mmt. druiventros, Scho. ca. 903, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 55
  • Kavel 73

    ¼ Gulden 1944P, Scho.921/925A(RRRR) van de hoogste zeldzaamheid, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 225
  • Kavel 74

    1 cent 1942, gegoten misslag, excentrisch gat, eigentijdse moderne vervalsing

    Taxatie / estimation
    € 15
  • Kavel 75

    1 cent 1945PP, misslag, Scho.935(RRR), uiterst zeldzaam

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 76

    Plantagegeld, Silay(Asakan, Sumatra), $1/10 nikkel van de Asakan Tabak, met Nederlands en Chinees opschrift, Scho.1125, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 35
  • Kavel 77

    Kas en dubbele kas, Scho.1222, 1223, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 30
  • Kavel 78
    3

    Paliakase, dubbele kas, lijn, parel, lijn en parel(R), zeldzaam, in total 3 ex., Scho.1222, a,b,c, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 140
  • Kavel 79

    Negapatnam, dubbele stuiver ca. 1695, Scho.1243(RR), zeer zeldzaam, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 130
  • Kavel 80

    Negapatnam, duit, kleine parelrand, Scho.1245, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 35
  • Kavel 81

    Negapatnam, duit, grote parelrand, Scho.1245, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 35
  • Kavel 82

    Negapatnam, 2 stuiver, 1 stuiver, 1 duit, Scho.1243/1245, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 83

    V.O.C. CEYLON

    , 2,1,½, ¼, 1/8 stuiver, Scho.1289/1293, zeer fraai/ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
  • Kavel 84

    V.O.C. CEYLON

    , Doornenkrans 1,½, ¼ stuiver, Scho.1290/91 en 92, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 85

    V.O.C. CEYLON

    , 1 stuiver 1785, Scho.1298a(R), zeldzaam, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 45
  • Kavel 86

    UTRECHT

    , 1 Gulden 1794, Scho.1354, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 160
    € 230
  • Kavel 87

    UTRECHT

    , ¼ Gulden 1794, Scho.1355b(R), zeldzaam, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
  • Kavel 88

    NEDERLANDS INDIE

    , oud uitzoeklot bronzen munten, Sumatra, Penang V.O.C. etc., Kepings, halve Kepings, centen, halve centen, stuivers etc., met misslagen etc., ca. 70 stuks, in doosje

    Taxatie / estimation
    € 120
    € 140
  • Kavel 89

    ZEELAND

    , zilveren dukaat 1795, Sch.61, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 40
  • Kavel 90

    UTRECHT

    , zilveren dukaat 1800, Sch.69, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 55
    € 40
  • Kavel 91

    UTRECHT

    , zilveren dukaat 1802, Sch.71, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 70
  • Kavel 92

    UTRECHT

    , zilveren dukaat 1803, Sch.72, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 90
  • Kavel 93

    UTRECHT

    , zilveren dukaat 1803, Sch.72, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 40
  • Kavel 94

    UTRECHT

    , zilveren dukaat 1804, Sch.73, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 120
  • Kavel 95

    UTRECHT

    , zilveren dukaat 1805, Sch.74, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 120
  • Kavel 96

    UTRECHT

    , zilveren dukaat 1805, Sch.74, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 70
  • Kavel 97

    WEST FRIESLAND

    , 3 Gulden 1795, Sch.85, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 65
  • Kavel 98

    GELDERLAND

    , 1 Gulden 1795, Sch.91, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 20
    € 25
  • Kavel 99

    Gouden dukaat 1807, kromme 7(Russische slag), Sch.119B, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 190
  • Kavel 100

    Zilveren dukaat 1808, Sch.123, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 160
    € 180