• Kavel 1

    West Friesland, halve Gulden 1796, Sch.101, prachtig/ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 560
  • Kavel 2

    West Friesland

    , halve Gulden 1796, Sch.101, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 225
    € 240
  • Kavel 3

    Holland

    , 1 Gulden 1795, Sch.91, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 40
  • Kavel 4

    Holland

    , 1 Gulden 1800, Sch.93, ruim fraai/bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 120
  • Kavel 5

    Zeeland, zilveren dukaat 1796, Sch.62, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 420
  • Kavel 6

    Zeeland

    , zilveren dukaat 1798, Sch.63, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 95
  • Kavel 7

    Zeeland

    , duit 1797 over 1796, grote misslag, Sch.109A, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 230
  • Kavel 8

    Utrecht

    , zilveren dukaat 1799, Sch.68, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 90
  • Kavel 9

    Utrecht

    , zilveren dukaat 1802, Sch.71, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 85
  • Kavel 10

    Utrecht

    , zilveren dukaat 1803, Sch.72, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 75
  • Kavel 11

    Utrecht

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 70
  • Kavel 12

    Utrecht

    , zilveren dukaat 1804, Sch.73, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 160
  • Kavel 13

    Utrecht

    , zilveren dukaat 1805, Sch.74, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 95
  • Kavel 14

    Utrecht

    , zilveren dukaat 1805, Sch.74, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 55
  • Kavel 15

    Holland

    , 3 Gulden 1795 uit 1793, Sch.79A, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 100
  • Kavel 16

    Holland

    , 3 Gulden 1795, Sch.81, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 120
    € 170
  • Kavel 17

    West Friesland

    , 3 Gulden 1795, Sch.85 bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 50
  • Kavel 18

    West Friesland

    , 3 Gulden 1795, Sch.85, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 65
  • Kavel 19

    Utrecht

    , 3 Gulden 1795, Sch.87, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 85
  • Kavel 20

    Utrecht

    , 3 Gulden 1795, Sch.87, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 50
  • Kavel 21

    Holland

    , gouden dukaat 1795, Sch.19, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 160
    € 250
  • Kavel 22

    Holland

    , gouden dukaat 1800, Sch.24, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 250
  • Kavel 23

    Holland

    , gouden dukaat 1801, Sch.25, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 180
  • Kavel 24

    Holland, gouden dukaat 1801, mmt. *(Enkhuizen), Sch.25A(RRR) zeer zeldzaam, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 350
    € 220
  • Kavel 25

    Utrecht

    , gouden dukaat 1800, Sch.36, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 120
    € 180
  • Kavel 26

    Utrecht

    , gouden dukaat 1805, Sch.41, kleine krasjes op keerzijde overigens prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 180
  • Kavel 27

    Utrecht

    , gouden dukaat 1805, Sch.41, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 175
  • Kavel 28

    Utrecht

    , gouden dukaat 1805, Sch.41, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 170
  • Kavel 29

    10 Stuiver 1809, hoofd naar rechts, op de afsnede van de hals de naam van de graveur George F. niet zichtbaar, omschrift NAP.LODEW I.VAN HOLL, keerzijde gekroond wapenschild van het Koninkrijk Holland tussen 10-S, onder het schild het jaartal 1807 en het muntmeestersteken:bij. omschrift Koninrijk Holland, Kantschrift de naam des Heeren zy geloofd(*), Sch.159b(R), ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 1.200
    € 1.800
  • Kavel 30

    1 Gulden 1808 in brons geslagen, Buste van Napoleon naar rechts met randschrift, Sch.161a (RRR), zeer zeldzaam, Berkman veiling 1988, kavel 752, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 500
    € 800
  • Kavel 31

    1 Gulden 1809, hoofd naar rechts, op de afsnede van de hals de naam van de graveur G(EO)... F, omschrift LODEW.NAP.KON. VAN HOLL. en op keerzijde KONINGRIJK-HOLLAND, de waarde als 1.-Gn., Kantschrift DE*NAAM DES*HEEREN ZY GELOOFD* Sch.154a, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 2.750
    € 2.900
  • Kavel 32

    Zilveren dukaat 1806, Sch.121, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 225
    € 190
  • Kavel 33

    50 Stuiver 1808, Sch.149, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 460
  • Kavel 34

    50 Stuiver 1808, Sch.149, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 225
    € 220
  • Kavel 35

    50 Stuiver 1808, Sch.149, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 270
  • Kavel 36

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 190
  • Kavel 37

    50 Stuiver 1808, Sch.149, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 160
    € 180
  • Kavel 38

    50 Stuiver 1808, Sch.149, speld op achterzijde gemonteerd overigens ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 30
  • Kavel 39

    Gouden dukaat 1806, Sch.118B, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 200
  • Kavel 40

    Gouden dukaat 1808, Sch.129, gepoetst overigens zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 275
    € 230
  • Kavel 41

    Gouden dukaat 1809, Sch.130, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 600
    € 640
  • Kavel 42

    Gouden dukaat 1809, Sch.132, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 375
    € 440
  • Kavel 43

    Gouden dukaat 1809, Sch.132, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 360
  • Kavel 44

    Gouden dukaat 1809, Sch.132, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 250
  • Kavel 45

    Gouden dukaat 1810, Sch.133, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 275
    € 400
  • Kavel 46

    Halve Franc 1813, Sch.172, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 300
  • Kavel 47

    2 Francs 1813, Sch.168, fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 160
  • Kavel 48

    20 Francs 1813, Sch.164, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 220
  • Kavel 49

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 230
  • Kavel 50

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 190
  • Kavel 51

    20 Francs 1813, Sch.164, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 150
  • Kavel 52

    ½ cent Willem I, incusum, negatief van wapenkant op W zijde, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 220
  • Kavel 53

    ½ cent 1822B, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 85
  • Kavel 54

    ½ cent 1827U en 1828U, resp. zeer fraai en zeer goed

    Taxatie / estimation
    € 20
    € 20
  • Kavel 55

    ½ cent 1832, originele kleur, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 75
  • Kavel 56

    ½ cent 1841, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 90
  • Kavel 57

    ½ cent 1843, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 45
  • Kavel 58

    ½ cent 1843, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 30
  • Kavel 59

    ½ cent 1846, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 60

    ½ cent 1846, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 120
  • Kavel 61

    ½ cent 1851, 1872 en 1875, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 25
  • Kavel 62

    ½ cent 1852, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 100
  • Kavel 63

    ½ cent 1852 met oorspronkelijke verzilvering, op W kant gevlekt, overigens bijna prachtig, uiterst zeldzaam

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 64

    ½ cent 1854, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 45
  • Kavel 65

    ½ cent 1855, zeldzaam jaartal, ruim fraai/bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 210
  • Kavel 66

    ½ cent 1861, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 75
  • Kavel 67

    ½ cent 1863, geslagen met gepolijste stempels, uiterst zeldzaam, fdc

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 300
  • Kavel 68

    ½ cent 1864, originele kleur, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 50
  • Kavel 69

    ½ cent 1870, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 50
  • Kavel 70

    ½ cent 1876, deels originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 55
  • Kavel 71

    ½ cent 1876, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 30
  • Kavel 72

    ½ cent 1876, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 20
  • Kavel 73

    ½ cent 1883, ruim zeer fraai/bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 30
  • Kavel 74

    ½ cent 1884, ruim prachtig en 1 cent(2x) 1906 en 1907, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 35
  • Kavel 75

    ½ cent 1884/85/1909/12/40(2x), (6x totaal)

    Taxatie / estimation
    € 20
  • Kavel 76

    ½ cent 1894, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 20
    € 15
  • Kavel 77

    ½ cent 1898, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 60
  • Kavel 78

    ½ cent 1898, bijna prachtig/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 50
  • Kavel 79

    ½ cent 1898, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
  • Kavel 80

    ½ cent 1898, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
  • Kavel 81

    ½ cent 1898, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 30
  • Kavel 82

    ½ cent 1900, bijna prachtig en 1 cent 1863, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 20
  • Kavel 83

    ½ cent 1915, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 20
    € 25
  • Kavel 84

    ½ cent 1922, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 15
    € 10
  • Kavel 85

    ½ cent 1922 over 1921, bijna prachtig, schaars in deze kwaliteit

    Taxatie / estimation
    € 450
    € 600
  • Kavel 86

    ½ cent 1938, geslagen met gepolijste stempels, zeer zeldzaam, fdc

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 110
  • Kavel 87

    1 cent 1821U, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 55
  • Kavel 88

    1 cent 1822B, originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 230
  • Kavel 89

    1 cent 1826U, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 55
  • Kavel 90

    1 cent 1826U, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 60
  • Kavel 91

    1 cent 1826B, originele kleur, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 35
  • Kavel 92

    1 cent 1828U, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
  • Kavel 93

    1 cent 1864, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 30
  • Kavel 94

    1 cent Wilhelmina, 3e type, incusum, negatief van keerzijde op de waardeaanduiding op voorzijde, zeer zeldzaam, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 170
  • Kavel 95

    1 cent 1877, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 90
  • Kavel 96

    1 cent 1878, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 15
    € 15
  • Kavel 97

    1 cent 1878, incusum, Kz. negatief van voorsijde, gekroonde leeuw zichtbaar, uiterst zeldzaam, ruim fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 340
  • Kavel 98

    1 cent 1892, originele kleur, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 60
  • Kavel 99

    1 cent 1896, originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 130
  • Kavel 100

    1 cent 1896, originele kleur, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 55