• Kavel 1

    Otto II 1229-1271

    , denier z.j., Arnhem, vdCh.1.8, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 140
  • Kavel 2

    Willem I 1371-1393

    , Rijnse Goudgulden z.j., Arnhem, Delm.588, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 150
  • Kavel 3

    Reinoud IV 1394-1423, St. Jans Goudgulden z.j.(1402-1423), Arnhem, Delm.599(R), zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 220
  • Kavel 4

    Reinald IV van Gelre 1402-1423

    , 4 groot z.j., vz. gehelmde wapens van Gulik en Gelre, Kz. kruis op hart adelaarsschild, vdCh.9.8, zeer fraai, uit mundvondst Zutphen 2 Augustus 1958

    Taxatie / estimation
    € 85
    € 85
  • Kavel 5

    Arnoldus van Egmont 1423-1475

    , Goudgulden z.j., Delm.604, fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 220
  • Kavel 6

    Arnoldus van Egmont 1423-1475

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 200
  • Kavel 7

    Arnoldus van Egmont 1423-1475

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 180
  • Kavel 8

    Arnoldus van Egmont 1423-1475

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 180
  • Kavel 9

    Karel van Egmond 1492-1538

    , Holpenning z.j.(ca.1500), Nijmegen, eenzijdig geslagen, dubbelkoppige adelaar, primitief geslagen, met klein wapen, vdCh.II.19, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 45
  • Kavel 10

    Karel van Egmond 1492-1538

    , Snaphaanschelling z.j., Delm.516, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 260
  • Kavel 11

    Philips II 1555-1598, halve gouden Reaal z.j.(1560-1562), Delm.628, breukje in muntplaatje overigens zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 275
    € 250
  • Kavel 12

    Philips II 1555-1598

    , 1/5 Philipsdaalder 1566 met klop Nederlandse leeuw van Holland, vGH.212, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
  • Kavel 13

    Gouden dukaat 1653, Delm.649, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 170
  • Kavel 14

    Gouden rijder 1751, Delm.653, gemonteerd geweest, fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 230
  • Kavel 15

    Bourgondische Kruisrijksdaalder 1592, inkeping in rand, Delm.803, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 140
    € 120
  • Kavel 16

    Leeuwendaalder 1599, Delm.824, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 17

    Leeuwendaalder 1615 over 1614, Delm.825, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 160
  • Kavel 18

    Leeuwendaalder 1640, Delm.825, fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 65
  • Kavel 19

    Leeuwendaalder 1647, Delm.825, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 80
  • Kavel 20

    Leeuwendaalder 1674, Delm.825, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 110
  • Kavel 21

    Taxatie / estimation
    € 125
  • Kavel 22

    Leeuwendaalder 1648, Delm.826, fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 60
  • Kavel 23

    Leeuwendaalder 1652, Delm.826, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 24

    Halve Leeuwendaalder op Hollandse voet 160Z over 1600, Delm.868, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 225
    € 210
  • Kavel 25

    Halve Leeuwendaalder op Hollandse voet 160Z over 1600, Delm.868, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 230
  • Kavel 26

    Halve Leeuwendaalder 1607, Delm.869, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 200
  • Kavel 27

    Halve Leeuwendaalder 1611, Delm.869, zeer zeldzaam, fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 110
  • Kavel 28

    Halve Leeuwendaalder 1633, Delm.869, fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 90
  • Kavel 29

    Halve Leeuwendaalder 1637, Delm.869, fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 90
  • Kavel 30

    Halve Leeuwendaalder 1637, Delm.869, gaatje overigens bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
  • Kavel 31

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 80
  • Kavel 32

    Halve Leeuwendaalder 1638, Delm.869, fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 90
  • Kavel 33

    Halve Leeuwendaalder 1640, Delm.869, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 110
  • Kavel 34

    Halve Leeuwendaalder 1640, Delm.869, fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 60
  • Kavel 35

    Halve Leeuwendaalder 1641, Delm.869, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 140
    € 150
  • Kavel 36

    Taxatie / estimation
    € 140
    € 100
  • Kavel 37

    Halve Leeuwendaalder 1641, Delm.869, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 38

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 75
  • Kavel 39

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 75
  • Kavel 40

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 70
  • Kavel 41

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 70
  • Kavel 42

    Halve Leeuwendaalder 1641, Delm.869, fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 60
  • Kavel 43

    Halve Leeuwendaalder 1643, Delm.869, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 110
  • Kavel 44

    Halve Leeuwendaalder 1643, Delm.869, fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 75
  • Kavel 45

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 70
  • Kavel 46

    Halve Leeuwendaalder 1644, Delm.869, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 70
  • Kavel 47

    Zilveren rijder 1761, Delm.1011, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 350
    € 560
  • Kavel 48

    Zilveren rijder 1767, Delm.1012, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 120
  • Kavel 49

    3 Gulden 1786, Delm.1145, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 400
  • Kavel 50

    1 Gulden 1701, Delm.1178, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 40
  • Kavel 51

    1 Gulden 1705, Delm.1178, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 50
  • Kavel 52

    1 Gulden 1713, Delm.1178, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 40
  • Kavel 53

    1 Gulden 1763, Delm.1178, prachtig/fdc

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 50
  • Kavel 54

    1 Gulden 1763, Delm.1178, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 25
  • Kavel 55

    Bezemstuiver 1785, Verk.17.7, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 25
  • Kavel 56

    Zilveren afslag duit 1752, PW.1014.1, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 150
  • Kavel 57

    Duit 16.., met klop Deventer, fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
  • Kavel 58

    BATENBURG, zilveren daalder (15)59, geharnast borstbeeld n.l. mmt. granaatappel:GVIL*-BRONC*LIB-BARO*D*BATENBO., tussen het omschrift wapentje, Kz. gekroonde dubbele adelaar en met titel FERDI*ELEC*...AVGVS*59, vdCh.11-25, Delm.530(R) zeldzaam, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 275
  • Kavel 59

    BATENBURG

    , Daalder z.j., mmt. haak, gekroonde dubbele adelaar MONETA NOVA, kz. klimmende leeuw DA PACE DOMINE, Delm.539(R)zeldzaam, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 130
  • Kavel 60

    ELBURG

    , halve duit z.j., PW.1503, fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 65
  • Kavel 61

    ELBURG

    , halve duit z.j., PW.1505, fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 65
  • Kavel 62

    'S HEERENBERG, Oswalddaalder van 30 Stuiver z.j., Delm.575, mmt. bloem, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 500
  • Kavel 63

    'S HEERENBERG

    , Daalder 1578, Delm.594, fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 150
  • Kavel 64

    MEGEN, Elisabeth 1415-1420, kwart groot z.j., vz. aanziende gecimeerde helm, +ELISABET VAN MEGEN, kz.kort gevoet kruis met in de tussenruimten MEGn MOnETA MEGEnSIS, vdCh.111.17, Lucas 24, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 580
  • Kavel 65

    NIJMEGEN

    , Karel V 1506-1552, Groot of ¼ Stuiver z.j.(1544-1552) Nijmegen, wapen over het gehele veld, kz. lang gevoet kruis, vGH.193.4, zeer zeldzaam, fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
  • Kavel 66

    NIJMEGEN, St. Stefanusdaalder z.j., Delm.631, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 200
  • Kavel 67

    NIJMEGEN, Daalder z.j.(1555), Delm.633(R), bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 300
  • Kavel 68

    NIJMEGEN

    , 1 Gulden 1687, Delm.1168, fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 65
  • Kavel 69

    NIJMEGEN

    , Arendschelling 1604, Verk.23.2, fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
  • Kavel 70

    NIJMEGEN

    , Rijderschelling, vervalsing uit de tijd, Verk.23.3, fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
  • Kavel 71

    NIJMEGEN

    , ½ Stuiver 1602, Passon 64, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 20
  • Kavel 72

    NIJMEGEN

    , duit z.j.(1618-1620), PW.1705, fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 25
  • Kavel 73

    STEVENSWEERT

    , duit z.j., PW.9505, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 30
  • Kavel 74

    Floris V 1285-1296

    , penning of kopje z.j. (1266-1284), vz. kop naar links/lang dubbel kruis, v.d.Ch.3.8-10, type 5, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 90
  • Kavel 75

    Floris V 1285-1296

    , penning of kopje z.j. (1266-1284), vz. kop naar links/lang dubbel kruis, vH.24-7, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 55
  • Kavel 76

    Floris V 1285-1296

    , penning of kopje z.j. (1266-1284), vz. kop naar links/lang dubbel kruis, v.d.Ch.3.8-10, type 5, fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 55
  • Kavel 77

    Lodewijke van Male 1346-1384

    , Leeuw van 4 sterling, Holland, Willem V 1345-89, dubbele groot of plak, vdCh.5.9, ruim fraai/bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 85
  • Kavel 78

    Philips de Goede 1419-1467

    , dubbele groot (1334-1367), vGH.9-4, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 150
  • Kavel 79

    Karel V 1506-1555

    , stuiver 1499(1506-1520), vGH.172-6, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 130
  • Kavel 80

    Karel V 1506-1555

    , stuiver 1499(1506-1520), gekroond gecombineerd wapen, Kz. lang versierd kruis op een vierpas, roosje in het hart, GH.172.6, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 81

    Karel V 1506-1555

    , stuiver z.j.(1521-1544), lang open kruis op een vierpas, dubbele adelaar in het hart, variant met op vz. titel, vGH.192.6, fraai

    Taxatie / estimation
    € 85
  • Kavel 82

    Philips II 1555-1598

    , 1/5 Philipsdaalder z.j.(1580), vGH.212-11, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 65
  • Kavel 83

    Gouden dukaat 1729, Delm.775, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 260
  • Kavel 84

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 240
  • Kavel 85

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 260
  • Kavel 86

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 270
  • Kavel 87

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 280
  • Kavel 88

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 250
  • Kavel 89

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 270
  • Kavel 90

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 260
  • Kavel 91

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 270
  • Kavel 92

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 250
  • Kavel 93

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 250
  • Kavel 94

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 270
  • Kavel 95

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 260
  • Kavel 96

    Gouden dukaat 1729, Delm.775, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 250
  • Kavel 97

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 240
  • Kavel 98

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 240
  • Kavel 99

    Gouden dukaat 1738, Delm.775, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 190
  • Kavel 100

    Gouden dukaat 1777, Delm.775, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150