• Kavel 1

    Eleonora van Engeland voogdes voor Reinoud III van Gelre 1343 – 1344, Muntplaats: Harderwijk, kwart groot z.j.

    , Omschrift: (”+LYnORA DVCISSA GhELR”1) / ”+ALOnORA DVCISSA G” Kz.: Langkruis doorbreekt de parelrand Omschrift: (”mOn - ETA. - GEL - RIEn “) / ”mOnE – TA.hE - RDE - WICh, vdCh.III.1, fraai, zeldzaam, bijgevoegd uit zelfde vondst mijt, niet gedetermineerd

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 270
  • Kavel 2

    Arnold van Egmond 1423-1473, Arnoldus goudgulden z.j.

    , fraai, in speciale cassette

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 140
  • Kavel 3

    , fraai, in speciale cassette

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 140
  • Kavel 4

    , fraai, in speciale cassette

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 140
  • Kavel 5

    , fraai, in speciale cassette

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 140
  • Kavel 6

    Karel V 1543-1556, 3 mijt of 1/6 stuiver

    , Muntplaats Nijmegen, vz. het gekroonde wapen met dubbele adelaar, binnen parelring, omschrift CAROL.D.G.RO.IMP.HIS.REX., kz. lang kruis, tot in omschrift, met open ruitvormig hart, waarin Gelders kruisje, omschrift DA.MO/HI.VI/RT.CO/HOST, vdCh.XX-10, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
  • Kavel 7

    Philipsdaalder 1557

    , Vz: Borstbeeld van Philips II naar links PHS.D.G.HISP.ANG.Z.REX.DVX.GEL jaartal Kz: Gekroond Spaans-Oostenrijks-Bourgondisch wapen, vergezeld van twee vuurstalen, geplaatst op een kruis van knoestige stokken en dragende het kleinood van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS.MIC - HI.ADIVTOR mt Gelder kruis, Delm.29a, Cnm.2.17.8, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
  • Kavel 8

    Philipsdaalder 1557

    , Delm.29a, Cnm.2.17.8, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 9

    Philipsdaalder 1561

    , Delm.30, Cnm.2.17.9, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
  • Kavel 10

    Philipsdaalder 1561

    , Delm.30, Cnm.2.17.9, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 110
  • Kavel 11

    Halve Philipsdaalder 1562

    , Vz: Borstbeeld van Philips II naar links PHS.D.G.HISPA.Z.REX.DVX.GELRIE. jaartal Kz: Gekroond Spaans-Oostenrijks-Bourgondisch wapen, vergezeld van twee vuurstalen, geplaatst op een kruis van knoestige stokken en dragende het kleinood van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS.MIC - HI.ADIVT mt Gelders kruis, Delm.61, Cnm.2.17.13, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 130
  • Kavel 12

    Leeuwendaalder 1614

    , op Generaliteitsvoet, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een gekroonde of ongekroonde klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CO - NF.BEL.GEL. mt Gelders kruis Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal, Delm.825, Cn.2.17.105, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 13

    Leeuwendaalder 1637

    , Delm.825, Cnm.2.17.107, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 65
  • Kavel 14

    Leeuwendaalder 1641

    , Delm.825, Cnm.2.17.107, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 60
  • Kavel 15

    Leeuwendaalder 1642

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 60
  • Kavel 16

    Leeuwendaalder 1643

    , Delm.825, Cnm.2.17.107, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 65
  • Kavel 17

    Leeuwendaalder 1646

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 50
  • Kavel 18

    Leeuwendaalder 1647

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 65
  • Kavel 19

    Leeuwendaalder 1652

    , Delm.825, Cnm.2.17.110, zeer fraai,

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 60
  • Kavel 20

    Leeuwendaalder 1652

    , in 2 helften, Delm.825, Cnm.2.17.110, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 21

    Leeuwendaalder 1700 over 1699

    , Delm.825, Cnm.2.17.112, origineel gat in muntplaatje, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
  • Kavel 22

    Halve leeuwendaalder 1641

    , op Generaliteitsvoet, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.GEL. Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON. MOVETVR. jaartal., Delm.869, Cnm.2.17.114, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
  • Kavel 23

    Halve leeuwendaalder 1641

    , Delm.869, Cnm.2.17.114, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
  • Kavel 24

    Halve leeuwendaalder 1641

    , Delm.869, Cnm.2.17.114, fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 60
  • Kavel 25

    Halve leeuwendaalder 1641

    Taxatie / estimation
    € 60
  • Kavel 26

    Halve leeuwendaalder 1643

    Taxatie / estimation
    € 70
  • Kavel 27

    Gelderse of gehelmde rijksdaalder of prinsendaalder 1599, Vz: Provinciewapen, gedekt door een gekroonde helm met cimier en lambrekijns MO.NO.ARG.DVC.GELRIÆ.CO.3VT mt Gelders kruis Kz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd borstbeeld met een geschouderd zwaard in de rechterhand* VIGILATE.DEO.CON - FIDENT - ES. jaartal, Delm.919, Cnm.2.17.117, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 400
    € 520
  • Kavel 28

    Nederlandse rijksdaalder 16Z1

    , Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het provinciewapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechter mt Gelders kruis MO.ARG.PRO. - CONFOE.BEL.GEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden kruis of plusteken CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.938, Cnm.2.17.121, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 165
  • Kavel 29

    Zilveren dukaat 1661

    , Vz: Geharnaste ridder met een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.D.GEL.C.Z. Kz: Gekroond Generaliteitswapen CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT. mmt zittende hond, Delm.962, Cnm.2.17.124, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 75
  • Kavel 30

    Dukaton of zilveren rijder 1679 over 1677

    , Vz: Ridder in middeleeuwse toernooi-uitrusting met geheven zwaard in de rechterhand gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.D.GEL.C.Z. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende leeuwen.; eronder een bladornament CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCVNT. door mmt zittende hond gesplitst jaartal, Delm.1009, Cnm.2.17.130, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 140
  • Kavel 31

    Dukaton of zilveren rijder 1733

    , Delm.1010, corrosie, overigens prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 32

    Gulden 1763

    Generaliteits, Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.D.GEL.&.C.Z. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede mmt HAC NITIMVR - HANC.TVEMVR, Delm.1178, Cnm.2.17.155

    Taxatie / estimation
    € 60
  • Kavel 33

    Gulden 1764

    , Delm.1178, Cnm.2.17.155, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 34

    Gulden 1786 over 1765

    , Delm.1178, Cnm.2.17.155, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 240
  • Kavel 35

    Muntmeesterspenning 1759

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.D.GEL.&.C.Z. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal boven de kroon mmt HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Verk.14.6, Cnm.2.17.159, ruim zeer fraai/bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 45
  • Kavel 36

    Bezemstuiver 1640

    , Cnm.2.17.178 en Holland, bezemstuiver 1739, Cnm.2.28.120, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 25
  • Kavel 37

    Achtste stuiver of duit 1759

    , Vz: Gekroond provinciewapen IN DEO.EST.SPES.NOSTRA Kz: Binnen een rococolijst in vijf regels . D . / GEL / RIÆ / jaartal / mmt geknotte boom met loot, Verk.20.2, Cnm.2.17.195, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 200
  • Kavel 38

    Achtste stuiver of duit 1788

    , misslag E over 8 geslagen, Vz: Gekroond provinciewapen IN DEO.EST.SPES.NOSTRA Kz: Binnen een cirkelvormige omlijsting van bladkrulornamenten in vijf regels: rozet D rozet / GEL / RIÆ / jaartal / mmt korenaar, PW.1019, Cnm.2.17.197, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 55
  • Kavel 39

    BATENBURG

    Daalder (15)59, Vz: geharnast borstbeeld van de banjerheer ten halven lijve naar links met helm in de rechterhand en de linker aan het gevest van het zwaard. mmt granaatappel GVIL.D wapen van Stein BRONC.LIB wapen van Batenburg BARO.D.BA wapen van Bronkhorst TENBO Kz: Gekroonde tweekoppige adelaar. FERDI.ELEC.ROMANO.IMPE.SEM.AVGVS. verkort jaartal, Delm.530, Cnm.2.05.17, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 210
  • Kavel 40

    BATENBURG

    Daalder (15)59, Delm.530, Cnm,.2.05.17, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 180
  • Kavel 41

    'S HEERENBERG, St Oswalddaalder van 30 stuiver z.j., Vz: Berghse leeuw, het wapen van Bergh aan een lint in de klauwen houdend mmt GVIL.CO.D.MON.Z.DNS.D.BIL.HE.BOX.HO.Z.WIS Kz: Het met een open kroon gekroonde borstbeeld van St. Oswald met een scepter in de rechterhand en een commandostaf in de linker, gesplitste waardeaanduiding ter weerzijden mmt SANCT.OSWALD.REX.NVMVS.ARGEN.30.STVF’, mmt. breedarmig kruis/breedarmig kruis, Delm.577, Cnm.2.06.14, originele slagbarst overigens prachtig

    Taxatie / estimation
    € 400
    € 280
  • Kavel 42

    'S HEERENBERG, St. Oswalddaalder van 30 stuiver z.j., Vz: Berghse leeuw, het wapen van Bergh aan een lint in de klauwen houdend mmt GVIL.CO.D.MON.Z.DNS.D.BIL.HE.BOX.HO.Z.WIS Kz: Het met een open kroon gekroonde borstbeeld van St. Oswald met een scepter in de rechterhand en een commandostaf in de linker, gesplitste waardeaanduiding ter weerzijden mmt SANCT.OSWALD.REX.NVMVS.ARGEN.30.STVF’, mmt.huismerk/rozet, Delm.577, Cnm.2.06.14, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 350
  • Kavel 43

    'S HEERENBERG, Daalder 1577, Vz: Geharnast borstbeeld van de graaf naar rechts, de rechterhand in de zij en in de linkerhand een commandostaf; met of zonder gesplitst jaartal ter weerszijden GVIL.CO.D.MON.Z.DNS.D.BIL.HE.BOX.HO.Z.WIS mmt Kz: Gekwartierd wapen: I Bergh, II Egmond, III gekwartierd 1 en 4 Meurs, 2 en 3 Saarwerden en IV Culemborg, gedekt door twee gekroonde helmen met cimiers en lambrekijns MONETA.NOVA.ARGEN.IN.DIEREN.CVS - A, Delm.594, Cnm.2.06.32, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 400
  • Kavel 44

    'S HEERENBERG

    , Daalder 1578, mmt. granaatappel, Delm.594, Cnm.2.06.32, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 180
  • Kavel 45

    'S HEERENBERG

    , Dubbele stuiver 1686, Verk.24.2, Cnm.2.36.36, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
  • Kavel 46

    Floris IV 1222-1234, Hollandse penning z.j.

    , vdCh.1.2, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 47

    Floris V 1222-1234, Hollandse penning z.j.

    , Grolle 9.1, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
  • Kavel 48

    Willem II 1234-1256

    , denier z.j., vdCh.1.5, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 180
  • Kavel 49

    1/8 Stuiver of mijt z.j.(1520)

    , vdCh.11.22, fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
  • Kavel 50

    Oord of dubbele duit 1579

    , Piedfort, ca.8,4 gram, PW.2011, Cnm.2.28.40, fraai, zeer zeldzaam

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 51

    Gouden Nederlandse dukaat 1762

    , Vz: Staande ridder met geschouderd zwaard in de rechterhand en een pijlenbundel met 7 pijlen in de linker; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA RES - P - AR.CRES.HOL mt rozet Kz: In een versierd kastje in vijf regels: MO.ORD. / PROVIN / FOEDER / BELG.AD / LEG.IMP, Delm.775, Cnm.2.28.53, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 240
  • Kavel 52

    Gouden Nederlandse dukaat 1771

    , Delm.775, Cnm.2.28.54, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 250
  • Kavel 53

    Gouden Nederlandse dukaat 1777

    , Delm.775, Cnm.2.28.54, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
  • Kavel 54

    , Delm.775, Cnm.2.28.54, keerzijde beschadigd, overigens bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 70
  • Kavel 55

    Gouden Nederlandse dukaat 1780

    , Delm.775, Cnm.2.28.54, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
  • Kavel 56

    Halve gouden rijder van 7 gulden 1750, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen rozet MO.AUR.PRO.CONFOED. - BELG.HOLLAND. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCUNT, Delm.783, Cnm.2.28.48, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 400
    € 460
  • Kavel 57

    Halve gouden rijder van 7 gulden 1763, Delm.783, Cnm.2.28.48, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 450
    € 480
  • Kavel 58

    Gouden afslag wapenstuiver 1736 over 1733

    , Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden Kz: In vier regels: . rozet . / HOL / LAN / DIA / jaartal, Delm.819, Cnm.2.28.122, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 320
  • Kavel 59

    Pijl- of bezemstuiver 1744, afslag in goud

    , Vz: In vier regels: . rozet . / HOL / LAN / DIA. / jaartal Kz: Binnen een lauwerkrans een bundel van zeven pijlen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, Delm.820, Cnm.2.28.121, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 225
    € 260
  • Kavel 60

    Leeuwendaalder 1576

    , op Hollandse voet, Vz: Geharnaste ridder, kijkend over zijn rechterschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend, wel of geen gesplitst jaartal ter weerszijden van het schild MO.NO.ARG. - .ORDIN.HOL. Kz: Klimmende leeuw . mt rozet .CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR, Delm.829, Cnm.2.28.64

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 60
  • Kavel 61

    Leeuwendaalder 1576

    , Delm.831, Cnm.2.28.64, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
  • Kavel 62

    Leeuwendaalder 1576

    , Delm.831, Cnm.2.28.64, fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 63

    Leeuwendaalder 1577

    , Delm.831, Cnm.2.28.66, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 65
  • Kavel 64

    Leeuwendaalder 1585

    Taxatie / estimation
    € 90
    € 60
  • Kavel 65

    Leeuwendaalder 1589

    , Delm.831, Cnm.2.28.66, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 60
  • Kavel 66

    Leeuwendaalder 1624 over 1623

    , op Generaliteitsvoet, Vz: Geharnaste ridder, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand op het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.HOL mt rozet Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal, Delm.832, Cnm.2.28.68, slagbarst, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 70
  • Kavel 67

    Halve leeuwendaalder 1648

    , op Generaliteitsvoet, Vz: Geharnaste ridder, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand op het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.HOL. mt rozet Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal, Delm.871, Cnm.2.28.69, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 95
  • Kavel 68

    Halve leeuwendaalder 1649

    , Delm.871, Cnm.2.28.69, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 120
  • Kavel 69

    Hollandse of gehelmde rijksdaalder of prinsendaalder 1584

    , Vz: Provinciewapen, gedekt door een gekroonde helm met cimier en lambrekijns MO.NO.ARG.COMIT.HOL.ZEL. mt rozet Kz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd borstbeeld met een geschouderd zwaard in de rechterhand* VIGILATE.DEO.CONF - IDENTE - S. jaartal, Delm.921, Cnm.2.28.70, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 220
  • Kavel 70

    Dukaton of zilveren rijder 1767

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geheven zwaard in de rechterhand; gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.CON - FOE.BELG.PRO.HOL. mt wapen Dordrecht Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder mt rozet CONCORDIA - RES.PARVÆ. - CRESCUNT, Delm.1014, Cnm.2.28.84, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 150
  • Kavel 71

    Halve dukaton of halve zilveren rijder 1767

    , Vz: Geharnaste ruiter met geheven zwaard, galopperend naar rechts; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.CON - FOE.BELG.PRO.HOL mt wapen van Dordrecht Kz: Gekroond generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder mt rozet CONCORDIA - RES.PARVAE. - CRESCUNT, Delm.1047, Cnm.2.28.88, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 90
  • Kavel 72

    Generaliteits driegulden 1764

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.HOLL, Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1146, Cnm.2.28.101, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 95
  • Kavel 73

    Halve Generaliteitsgulden van X stuiver 1749

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MO.ARG.ORD.FAED.BELG.HOLL. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1198, Cnm.2.28.107, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 80
  • Kavel 74

    , Delm.1198, Cnm.2.28.107, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 140
  • Kavel 75

    Halve Generaliteitsgulden van X stuiver 1749 over 1748

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 76

    Halve Generaliteitsgulden van X stuiver 1751

    , Delm.1198, Cnm.2.28.107, fdc

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 160
  • Kavel 77

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 160
  • Kavel 78

    , Delm.1198, Cnm.2.28.107, deels originele kleur, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 90
  • Kavel 79

    , Delm.1198, Cnm.2.28.107, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 90
  • Kavel 80

    Scheepjesschelling 1679

    , Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden van het wapen, jaartal boven de kroon MO.NO.ORD.HOLL.ET.WEST-FRI Kz: Oorlogsschip varend naar rechts VIGILATE.DEO.CONFIDENTES, Verk.55,5, Cnm.2.28.115, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 35
  • Kavel 81

    Duit 1702

    , afslag in zilver, Vz: In vijf regels: . mt rozet . / HOL / LAN / DIA. / jaartal, Kz: Klimmende leeuw met een speer waarop een vrijheidshoed binnen een gesloten omheining*, Verk.57,6, Cnm.2.28.126, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 82

    Duit 1702

    , afslag in zilver, PW.2007.5, Cnm.2.28.126, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
  • Kavel 83

    Duit 1742

    , afslag in zilver, PW.2007.5, Cnm.2.28.126, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 35
  • Kavel 84

    Duit 1746

    , afslag in zilver, PW.2007.5, Cnm.2.28.126, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 55
  • Kavel 85

    Duit 1752

    , afslag in zilver, PW.2007.5, Cnm.2.28.126, ruim prachtig/bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 100
  • Kavel 86

    Duit 1780

    , afslag in zilver, PW.2007.5, Cnm.2.28.126, originele kleur, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 30
  • Kavel 87

    Amsterdam, Dukaton of zilveren rijder 1673

    , Vz: Binnen een cirkel een geharnaste ridder met een sjerp over de linkerschouder en geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MON.NOV.ARG.CONF - OE.BELG.PROV.HOLL. ster Kz: Binnen een cirkel het gekroonde Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; eronder een basement van bladornamenten CONCORDIA - RES.PARVÆ. - CRESCVNT. door stadswapen gesplitst jaartal, Delm.1018, Cnm.2.02.46, fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 130
  • Kavel 88

    Leiden, ¼ stuiver 1573

    , vGH.50, en duit van Huissen en Reckheim, fraai/bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 130
  • Kavel 89

    Gouden dukaat 1587

    , Hongaars type, Vz: Gekroond landschapswapen, door mmt rozet gesplitst jaartal erboven MO.NO.AVR.DOMI.WESTFRIS. Kz: Staande geharnaste koning met hellebaard in de rechterhand en de linker aan het gevest van zijn zwaard DEVS.FORTITVD - O - ET.SPES.NOS - kruis, Delm.833, Cnm.2.46.6, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 250
  • Kavel 90

    Gouden Nederlandse dukaat 1729

    , Vz: Staande geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand en een bundel met 7 pijlen in de linker; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCOR.RES.PAR. - CRES.WESTF. mmt Kz: in een versierd kasje in vijf regels: MO.ORD. / PROVIN / FOEDER / BELG.AD / LEG.IMP, Delm.838, Cnm.2.46.16, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 230
  • Kavel 91

    Leeuwendaalder 1604

    , op Hollandse voet, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkehand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter het landschapswapen aan een lint voor zich staande houdend, gesplitst jaartal halverwege ter weerszijden van het schild MO.NO.ORD.WEST - FRI.VALOR.HOL Kz: Klimmende leeuw mmt rozet DEVS.FORTITVDO.ET.SPES.NOSTRA, Delm.835, Cnm.2.46.22, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 80
  • Kavel 92

    Leeuwendaalder 1604

    , Delm.834, Cnm.2.46.22, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 65
  • Kavel 93

    Leeuwendaalder 1605

    , Delm.835, Cnm.2.46.22, fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 65
  • Kavel 94

    Leeuwendaalder 1636

    , op Generaliteitsvoet, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechterhand een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.WESTF Kz: Klimmende leeuw wel of geen mmt CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal., Delm.836, Cnm.2.46.24, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 60
  • Kavel 95

    Leeuwendaalder 1638

    , Delm.836, Cnm.2.46.24, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 60
  • Kavel 96

    Leeuwendaalder 1638

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 60
  • Kavel 97

    Leeuwendaalder 1670

    , Delm.836, Cnm.2.46.24, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 75
  • Kavel 98

    Leeuwendaalder 1700

    , op afwijkend groot muntplaatje, Delm.836, Cnm.2.46.24, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 225
    € 320
  • Kavel 99

    Halve leeuwendaalder 1604

    , op Hollandse voet, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechterhand het landschapswapen aan een lint voor zich staande houdend, gesplitst jaartal ter weerszijden van het schild MO.NO.ORD.WE - STFRI.VAL.HOL Kz: Klimmende leeuw mmt rozet DEVS.FORTITVDO.ET.SPES.NOSTRA., Delm.872, Cnm.2.46.23, fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 70
  • Kavel 100

    Halve leeuwendaalder 1631

    , op Generaliteitsvoet, Delm.873, Cnm.2.46.25, fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 60