• Kavel 1

    Reinoud IV 1402-1423

    , St. Jans goudgulden z.j., staande heilige Johannes de Doper-S.IOHANNES-BABTISTA leeuwtje, kz. vijf wapentjes als kruis in vierpas DUX.REINALS-IVL-Z-GEL-Z-COMIS-Z, Delm.599, fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 150
  • Kavel 2

    Arnoud van Egmond 1423-1473

    , goudgulden z.j., staande heilige Johannes de Doper-S.IOHANNES-BABTISTA, leeuwtje, Kz. vijf wapentjes in vierpas DUX-ARNOLD-GEL-Z-IVL-Z-COMIS-Z, Delm.604, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 150
  • Kavel 3

    Leeuwendaalder op Hollandse voet 1593

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend. Gesplitst jaartal ter weerszijden van het schild MO.NO.ORDI. - .GEL.VA.HOL. Kz: Klimmende leeuw mmt mispelbloem CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR, Delm.824, CNM.2.17.103, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 70
  • Kavel 4

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1643

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.GEL. Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal., Delm.825, CNM.2.17.107, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 80
  • Kavel 5

    Driegulden 1697/1694

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.GEL.ET.Z. mmt ridder te paard Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1145, CNM.2.17.145, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 150
  • Kavel 6

    Driegulden 1786

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.D.GEL.&.C.Z. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel mmt korenaar HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1145, CNM.2.17.148, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 120
    € 100
  • Kavel 7

    Gulden 1764

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.D.GEL.&.C.Z. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede mmt HAC NITIMVR - HANC.TVEMVR, Delm.1178, CNM.2.17.155, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 30
  • Kavel 8

    Gulden 1786

    , Delm.1178, CNM.2.17.155, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 65
  • Kavel 9

    Muntmeesterspenning 1756 en 1759

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.D.GEL.&.C.Z. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal boven de kroon mmt HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Verk.14.5, CNM.2.17.159, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 65
  • Kavel 10

    Achtste stuiver of duit 1756

    , Vz: Gekroond provinciewapen IN DEO – SP.NOS Kz: In vijf regels: rozet D rozet / GEL / RIÆ / jaartal / mmt kraanvogel op twee gekruiste vruchtdragende bladertakken, Verk.19.7, Verk.20.6, CNM.2.17.193, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 120
  • Kavel 11

    Achtste stuiver of duit 1759

    , Vz: Gekroond provinciewapen IN DEO.EST.SPES.NOSTRA Kz: Binnen een rococolijst in vijf regels . D . / GEL / RIÆ / jaartal / mmt geknotte boom met loot, Verk.20.2, CNM.2.17.195, ruim prachtig bijgevoegd 2 stuiver 1786 en VOC duit 1791, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 20
  • Kavel 12

    Halve duit 1757

    , Vz: Gekroond provinciewapen IN DEO - SP.NOS Kz: In vijf regels: rozet D rozet / GEL / RIÆ / jaartal / mmt kraanvogel op twee gekruiste vruchtdragende bladertakken, Verk.20.7, CNM.2.17.200, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 65
  • Kavel 13

    BATENBURG, Maximiliaan van Bronkhorst (1602-1641), Achtste stuiver of duit z.j.

    , Vz: Gekroond wapen van Bronkhorst; ter weerszijden een bladertak Kz: Binnen een krans van vier bladertakken, verbonden door rozetten, in vijf regels: drie cirkels / BAT / ENBVR / GVM / drie cirkels, PW.1301, CNM.2.05.95, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 35
  • Kavel 14

    Floris IV 1222-1234

    , penning z.j., hoofd zonder versiering op de hals naar rechts FLORENS, kort dubbel kruis HOLLANT, fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 60
  • Kavel 15

    Philips de Schone 1482-1506

    , ½ Groot z.j., Dordrecht, Rechthoekige M in het veld vuurijzer MO-ARDVC.AVST.BG.CO.HOLL(L), Kz. kort gebloemd kruis vuurijzer IN NOMINE DOMINI AM(EN), G.H.56-6a, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 55
  • Kavel 16

    Gouden rijder van 14 Gulden 1750

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen mt rozet MO.AUR.PRO.CONFOED. - BELG.HOLLAND. Kz: Gekroond eneraliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden; jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCUNT, Delm.782, CNM.2.28.47, goed

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 260
  • Kavel 17

    Gouden rijder van 14 Gulden 1760

    , Delm.782, CNM.2.28.47, gemonteerd geweest overigens zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 310
  • Kavel 18

    Dubbele gouden Nederlandse dukaat 1781, Vz: Staande geharnaste ridder met geschouderd zwaard in de rechterhand en een pijlenbundel in de linker; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES. - PAR.CRES.HOL. Kz: In een versierd kasje in vijf regels: MO.ORD. / PROVIN. / FOEDER / BELG.AD / LEG.IMP, Delm.773, CNM.2.28.52, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 850
    € 1.400
  • Kavel 19

    Dubbele gouden Nederlandse dukaat 1781, Delm.773, CNM.2.28.52, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 850
    € 1.450
  • Kavel 20

    Dubbele gouden Nederlandse dukaat 1781, Delm.773, CNM.2.28.52, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 800
    € 1.500
  • Kavel 21

    Gouden Nederlandse dukaat 1763

    , Vz: Staande ridder met geschouderd zwaard in de rechterhand en een pijlenbundel met 7 pijlen in de linker; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA RES - P - AR.CRES.HOL mt rozet Kz: In een versierd kastje in vijf regels: MO.ORD. / PROVIN / FOEDER / BELG.AD / LEG.IMP, Delm.775, CNM.2.28.54, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 220
  • Kavel 22

    , Delm.775, CNM.2.28.54, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 180
  • Kavel 23

    Gouden Nederlandse dukaat 1780

    , Delm.775, CNM.2.28.54, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 250
  • Kavel 24

    Gouden Nederlandse dukaat 1781

    , Delm.775, CNM.2.28.54, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 150
  • Kavel 25

    Leeuwendaalder op Hollandse voet 1576

    , Vz: Geharnaste ridder, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend, gesplitst jaartal ter weerszijden van het schild MO.NO.ARG. - .ORDIN.HOL. Kz: Klimmende leeuw . mt rozet .CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR, Delm.831, CNM.2.28.66, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 130
  • Kavel 26

    , Delm.831, CNM.2.28.66, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 70
  • Kavel 27

    , Delm.831, CNM.2.28.66, uit V.O.C, schip "de Campen", bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 65
  • Kavel 28

    Halve dukaton of halve zilveren rijder 1767

    , Vz: Geharnaste ruiter met geheven zwaard, galopperend naar rechts; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.CON - FOE.BELG.PRO.HOL mt wapen van Dordrecht Kz: Gekroond generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder mt rozet CONCORDIA - RES.PARVAE. - CRESCUNT, Delm.1047, CNM.2.28.88, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 90
  • Kavel 29

    Halve dukaton of halve zilveren rijder 1775

    ,Delm.1047, CNM.2.28.88, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 30

    Provinciale tweegulden 1687

    , Vz: Gekroond provinciewapen, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden. Jaartal boven de kroon MO.NO.ARGENT.COMIT.HOLL. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1142, CNM.2.28.97, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 275
    € 320
  • Kavel 31

    Halve Generaliteitsgulden van X stuiver 1748

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MO.ARG.ORD.FAED.BELG.HOLL. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1198, CNM.2.28.107, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 45
  • Kavel 32

    Halve Generaliteitsgulden van X stuiver 1749

    , Delm.1198, CNM.2.28.107, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
  • Kavel 33

    Scheepjesschelling 1747, afslag in goud Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden van het wapen, jaartal boven de kroon MO.NO.ORD.HOLL.ET.WESTFRI Kz: Oorlogsschip varend naar rechts VIGILATE.DEO.CONFIDENTES, Verk.55,6, CNM.2.28.116, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 1.000
    € 1.800
  • Kavel 34

    Scheepjesschelling 1747, afslag in goud, Verk.55,6, CNM.2.28.116, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 1.000
    € 900
  • Kavel 35

    Pijl- of bezemstuiver 1741

    , afslag in goud, Vz: In vier regels: . rozet . / HOL / LAN / DIA. / jaartal Kz: Binnen een lauwerkrans een bundel van zeven pijlen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, Verk.56,6, CNM.2.28.121, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 340
  • Kavel 36

    LEIDEN, kwart Stuiver of Oord 1573

    , Vz. stadswapen, het jaartal in spiegelschrift erboven kruis GEDENCT.DEN ARMEN, Kz. onder een kroon het rad van Sint Catharina, Cnm.2.32.7, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 60
  • Kavel 37

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1635/33

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechterhand een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.WESTF Kz: Klimmende leeuw wel of geen mmt CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal., Delm.836, CNM.2.46.24, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 38

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1642

    , Delm.836, CNM.2.46.24, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 75
  • Kavel 39

    , Delm.836, CNM.2.46.24, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 65
  • Kavel 40

    Nederlandse rijksdaalder 1620

    , Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het landschapswapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechterhand mmt MO.ARG.PRO. - CONFOE.BELG.WEST - FRI Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden breedarmig kruis CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.940, CNM.2.46.31, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 85
    € 90
  • Kavel 41

    Nederlandse rijksdaalder 1621

    , Delm.940, CNM.2.46.31, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 120
  • Kavel 42

    Zilveren dukaat 1661

    , Vz: Geharnaste ridder met geschouderd zwaard, het landschapswapen met de linkerhand voor zich staande houdend, gesplitst jaartal ter weerszijden MO.NO.ARG.PRO.CON - OE.BELG.WESTF Kz: Gekroond Generaliteitswapen CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT. mmt of mt, Delm.970, CNM.2.46.33, fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 95
  • Kavel 43

    Zilveren dukaat 1775

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde landschapswapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend MO.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.WESTFRI wel of geen mmt Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.971, CNM.2.46.35, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 70
  • Kavel 44

    Zilveren dukaat 1791

    , Delm.971, CNM.2.46.35, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 160
  • Kavel 45

    Dukaton of zilveren rijder 1732

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde landschapswapen MO.NO.ARG.CONFOE - BELG.PRO.WESTFRI mmt Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCUNT., Delm.1022, CNM.2.46.41, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 520
  • Kavel 46

    Dukaton of zilveren rijder 1742

    , Delm.1022, CNM.2.46.41, corrosie overigens prachtig

    Taxatie / estimation
    € 85
    € 70
  • Kavel 47

    Dukaton of zilveren rijder 1790/1780

    , Delm.1022, CNM.2.46.41, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 250
  • Kavel 48

    Dukaton of zilveren rijder 1791

    , Delm.1022, CNM.2.46.41, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 150
  • Kavel 49

    Halve dukaton of halve zilveren rijder 1762/1761

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde landschapswapen MO.NO.ARG.CONFOE - BELG.PRO.WESTFRI mmt Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA. - RES.PARVAE. - CRESCUNT, Delm.1050, CNM.2.46.45, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 270
  • Kavel 50

    Halve dukaton of halve zilveren rijder 1782

    , Delm.1050, CNM.2.46.45, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 160
  • Kavel 51

    Driegulden 1763

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.WESTF. wel of geen mmt Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1147, CNM.2.46.55, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 52

    Driegulden 1792

    , Delm.1147, CNM.2.46.55, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 100
  • Kavel 53

    Driegulden 1793

    , Delm.1147, CNM.2.46.55, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 80
  • Kavel 54

    Driegulden 1793

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 60
  • Kavel 55

    Driegulden 1794

    , Delm.1147, CNM.2.46.55, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 56

    Driegulden 1795

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 90
  • Kavel 57

    Gulden 1762

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.WESTF wel of geen mmt Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1180, CNM.2.46.57, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 70
  • Kavel 58

    Gulden 1791/1781

    , Delm.1180, CNM.2.46.57, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 225
    € 190
  • Kavel 59

    X Stuiver 1780

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MO.ARG.ORD.FOE.BELG.WESTF. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1200, CNM.2.46.59, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 200
  • Kavel 60

    X Stuiver 1785

    , Delm.1200, CNM.2.46.59, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 250
  • Kavel 61

    Muntmeesterspenning 1759

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.WESTF. mmt haan Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Verk.70.6, CNM.2.46.61, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 160
  • Kavel 62

    Scheepjesschelling 1705

    , Vz: Gekroond landschapswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon, MO.NO.ORDIN.WEST.FRISIÆ Kz: Oorlogsschip varend naar rechts DEVS.FORTITVDO.ET.SPES.NOSTRA mmt rozet, Verk.72.5, CNM.2.46.68, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 65
  • Kavel 63

    Scheepjesschelling 1754/1752

    , Vz: Gekroond landschapswapen, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MO.NO.ORDIN.WESTFRI jaartal en mmt Kz: Oorlogsschip varend naar rechts DEVS.FORTITVDO.ET.SPES.NOSTRA, Verk.72.5, CNM.2.46.70, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 90
  • Kavel 64

    Pijl- of bezemstuiver 1738

    , afslag in goud, Vz: In vijf regels: mmt knol tussen twee rozetten / WEST / FRI / SIAE / jaartal Kz: Binnen een lauwerkrans een pijlenbundel, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, Verk.75.3, CNM.2.46.84, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 350
    € 420
  • Kavel 65

    Pijl- of bezemstuiver 1766

    , Vz: In vijf regels: . mmt . / WEST / FRI / SIA / jaartal Kz: Binnen een lauwerkrans een pijlenbundel, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, Verk.75.3, CNM.2.46.85

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 40
  • Kavel 66

    Duit 1739

    , afslag in zilver, Vz: Gekroond landschapswapen tussen twee vruchtdragende lauwertakken Kz: In vijf regels: mmt knol tussen twee rozetten / WEST / FRI / SIAE / jaartal, PW.3009, CNM.2.46.96, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 340
  • Kavel 67

    Philips II (1555-1598), Dubbele gouden dukaat-Spaans type z.j., Vz: De gekroonde elkaar aanziende borstbeelden van het Spaanse koningspaar, de letter S ertussen mt burcht PHLS.D:G.HISP.Z.REX.COM.ZEL. Kz: Eenkoppige adelaar met uitgespreide vleugels, de borst gedekt door het gekroonde wapen van Castilië-Léon-Granada .DVCATVS.CO.ZEL.VAL.HISP., Delm.878, CNM.2.49.10, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 650
    € 1.000
  • Kavel 68

    Zeeuwse of gehelmde rijksdaalder of prinsendaalder 1591, Vz: Provinciewapen, gedekt door een gekroonde helm met cimier en lambrekijns MONETA.NO.ARG.COMIT.ZEL. mt burcht. Kz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd borstbeeld met een geschouderd zwaard in de rechterhand* VIGILATE.DEO.CONF - IDENTE - S. jaartal., Delm.926, CNM.2.49.44, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 340
  • Kavel 69

    Nederlandse rijksdaalder 1622

    , Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het provinciewapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechter mt burcht .MO.ARG.PRO. - CONFOE.BELG.ZEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden mt burcht .CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.941, CNM.2.49.47, fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 65
  • Kavel 70

    Zilveren dukaat 1771

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het gekroonde provinciewapen aan een lint voor zich staande houdend mt burcht MON.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT., Delm.976, CNM.2.49.50, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 65
  • Kavel 71

    Zilveren dukaat 1772

    , Delm.976, CNM.2.49.50, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 90
    € 110
  • Kavel 72

    Zilveren dukaat 1772

    , Delm.976, CNM.2.49.50, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 65
  • Kavel 73

    Zilveren dukaat 1785

    , Delm.976, CNM.2.49.50, zwakke slag, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 74

    Zilveren dukaat 1792

    , Delm.976, CNM.2.49.50, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 70
    € 70
  • Kavel 75

    Dukaton of zilveren rijder 1758

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen. Met grond onder het paard MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.COM.ZEL mt burcht Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in cartouche van bladornamenten eronder rozet CONCORDIA - RES.PARVAE -CRESCUNT, Delm.1028, CNM.2.49.58, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 75
  • Kavel 76

    Dukaton of zilveren rijder 1767/66

    , Delm.1028, CNM.2.49.58, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 95
  • Kavel 77

    DORESTAD, Lotharius 840-855AD, Denier z.j.

    , Tempel met daaromheen stadsnaam Dorestatus Mon, kz. kort gevoet kruis met een bolletje in iedere hoek + IOTAMVS IAIERAS, vd.Ch.XV 10-18 gevonden te Tzummarum, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 360
  • Kavel 78

    , Tempel met daaromheen stadsnaam Dorestatus Mon, kz. kort gevoet kruis met een bolletje in iedere hoek + IOTAMVS IAIERAS, vd.Ch.XV 10-18 gevonden te Tzummarum, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 380
  • Kavel 79

    Jan van Verneburg 1364-1371, Halve Groot z.j. Vollenhove

    , Vz. gemijterd borstbeeld met wapenschild van het Oversticht voor zich IOHXEPIXTR-AIECTENSI, Kz. kort gevoet kruis LXN-OT-ED-NI+MONETA+VOLEHO+TRAIECT, vdCh.11.12, bijna zeer fraai, zeer zeldzaam

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 330
  • Kavel 80

    Hendrik van Beieren (1524-1528), Duit of Deutken 1525

    , PW.5003(R), vdCh.-1, fraai

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 120
  • Kavel 81

    Gouden rijder van 14 gulden goud 1751, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen mt stadswapen MO.AUR.PRO.CONFOED - BELG.TRAIECT. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden; jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT, Delm.970, CNM.2.43.37, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 450
    € 580
  • Kavel 82

    Gouden rijder van 14 gulden goud 1760

    , Delm.970, CNM.2.43.37, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 375
    € 560
  • Kavel 83

    Gouden rijder van 14 gulden goud 1761

    , Delm.970, CNM.2.43.37, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 550
    € 680
  • Kavel 84

    Dubbele Nederlandse dukaat goud 1745, Vz: Staande geharnaste ridder met een sjerp om en met een geschouderd zwaard in de rechterhand en een bundel van 7 pijlen in de linker, gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES. - PAR.CRES.TRA. - mt stadswapen Kz: In een versierd kasje, in vijf regels: MO.ORD. / PROVIN / FOEDER / BELG.AD / LEG.IMP, Delm.962, CNM.2.43.41, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 1.500
  • Kavel 85

    Dubbele Nederlandse dukaat goud 1764, Delm.962, CNM.2.43.41, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 600
    € 620
  • Kavel 86

    Zilveren dukaat 1784

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.TRAI. Kz: Gekroond Generaliteitswapen mt stadswapen CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.982, CNM.2.43.92, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 100
  • Kavel 87

    Zilveren dukaat 1785

    , Delm.982, CNM.2.43.92, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 55
  • Kavel 88

    Halve zilveren dukaat 1769

    , Vz: Geharnaste ridder met geschouderd waard, het gekroonde provinciewapen met de linkerhand aan een lint voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden MO.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.TRAI. Utrecht - provincie Kz: Gekroond Generaliteitswapen mt stadswapen CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.1006, CNM.2.43.95, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 200
  • Kavel 89

    Dukaton of zilveren rijder 1711

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.TRAI. mmt rozet Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche eronder rozet CONCORDIA. - RES.PARVAE. - CRESCVNT, Delm.1031, CNM.2.43.99, corrosie overigens unc.

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 80
  • Kavel 90

    Dukaton of zilveren rijder 1765/1763

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.TRAI. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche eronder mt stadswapen CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCUNT., Delm.1031, CNM.2.43.101, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 280
  • Kavel 91

    Dukaton of zilveren rijder 1784

    , Delm.1031/32, CNM.2.43.101, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 100
  • Kavel 92

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 210
  • Kavel 93

    Halve dukaton of zilveren rijder 1670

    , Vz: Ridder in middeleeuwse toernooiuitrusting met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het provinciewapen zonder hartschild MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.TRAJ. mt stadswapen. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; eronder een bladornament CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCVNT, Delm.1053, CNM.2.43.102, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 320
  • Kavel 94

    Halve Dukaton of zilveren rijder 1769

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen zonder hartschild MO:NO:ARG:CON - FOE:BELG:PRO:TRAI. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche eronder mt stadswapen CONCORDIA. - RES.PARVAE. - CRESCUNT, Delm.1055, CNM.2.43.106 prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 150
  • Kavel 95

    Halve dukaton of zilveren rijder 1771

    , Delm.1053, CNM.2.43.106, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 240
  • Kavel 96

    Halve dukaton of zilveren rijder 1774

    , Delm.1053, CNM.2.43.106, mooi patina, fdc

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 210
  • Kavel 97

    Halve provinciale of halve statengulden van 10 stuiver 1682

    , Vz: Gekroond provinciewapen zonder hartschild; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MO.NO.ARGENT.ORDIN.TRAI. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op ene rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1201, CNM.2.43.114, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 180
  • Kavel 98

    Generaliteits driegulden 1694

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FÆD.BELG.TRAI. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel, jaartal eronder HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1150, CNM.2.43.115, corrosie overigens prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 99

    Generaliteits driegulden 1764

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOED.BELG.TRAI. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal onder de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR - mt stadswapen, Delm.1150, CNM.2.43.117, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 100

    Generaliteits driegulden 1764

    , Delm.1150, CNM.2.43.117, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 90