• Kavel 1

    1577-1677

    , Rekenpenningen(6x), o.a. 1603-Aankomst van Spinola; 1617-Friesland, Vrijheid en Eendracht, ruim fraai/ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 120
  • Kavel 2

    1600

    , rekenpenning, Dordrecht, inname fort Maas en Waal, bloeiende bloem bij zon, Dugn.3504, zilver, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 130
  • Kavel 3

    1616

    , Rekenpenning Mil. Campagne in Gulik, 1683, Wenen belegerd, AR28.5(met gaatje); 1863, Beieren, Befreiungshalle, AR27.5mm., 1910, Komeet van Halley, AR21mm., 1914, Antwerpen, na 12 dagen veroverd, AR15mm.; 1945, Weltkrieg kruisvormig(gegoten) 31mm., totaal 9ex., bijgevoegd 3 diverse ex.

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 80
  • Kavel 4

    1623, Beleg van Hasselt door Haarlemse schutterij, Corporaal Rotmeester, oud collectie Bax nr.987, zilver 49mm., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 400
    € 720
  • Kavel 5

    1623, Haarlem-Hasselt, penning gegeven aan de Haarlemse schutters die naar Hasselt waren gegaan ter bescherming van de stad, AR50.5mm., med.W. van Bijlaer, KPK557, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 400
    € 400
  • Kavel 6

    1626

    , Duitse Religieuze draagpenning, vz. Bb. Christus n.l., 7-regelige tekst AR42.5-35mm, Rotterdam, Congregatie van Maria opgericht 1858, AR 47-33mm, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 70
  • Kavel 7

    z.j., (1640)

    , Haarlem, dubbele vroedschapspenning, staande stadsgodin bij drukpers, kz. inname Damiate door ketting varen onder Haarlems wapenschild, vL.160.1, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 55
  • Kavel 8

    ca.1640

    , Staande stadsgodin bij drukpers en stapel boeken tussen S-C(Senatus Consultus), in afsnede: HARLEMUM./boven Haarlems wapenschild voorstelling van de inname van Damiate. AR.37, v.L.I-60, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 45
  • Kavel 9

    1647

    , rekenpenning, Middelburg, Luctor et Emergo, vredesonderhandelingen Munster mislukt, Dugn. 4010, zilver, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 180
  • Kavel 10

    1650, Beleg van Amsterdam, med. D. van Rijswijck, gezicht op de stad vanaf de Amstel/Pax met voeten op Mars, omgeven met wapentrofeeën, AR(gegoten) 61.5mm., ruim zeer fraai(gebruneerd)

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 350
  • Kavel 11

    1685

    , Eeuwig durende kalender, Calendarium Perpetuum, zilver, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 200
  • Kavel 12

    1688

    , Roelof Meulenaar, 50 jaar postmeester, kz. 10-regelige, vL.III, brons 45mm., prachtig, afgieting van het originele zilveren exemplaar

    Taxatie / estimation
    € 35
  • Kavel 13

    1689

    , Kroning van Willem III en Maria tot Koning en Koningin van Engeland, med. G. Bower, vz. beide bb. naar rechts, Kroningsscene, AR(gegoten), 53mm., KPK1462, bijna prachtig(gebruneerd)

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 280
  • Kavel 14

    1696

    , Amsterdam, aansprekersoproer, Neptunus met drietand op zeewagen bestrijdt de wind, kz. nest met ijsvogel op kalme zee en jaartal, vL.161.2, zilver, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 65
  • Kavel 15

    1696

    , Amsterdam, aansprekersoproer, Neptunus met drietand op zeewagen bestrijdt de wind, kz. nest met ijsvogel op kalme zee en jaartal, vL.161.2, zilver, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 50
  • Kavel 16

    1697

    , Vrede van Rijswijk, med. J.Luder, Pax bij moeder met kind/altaar met brandende wapens, loterijpenning Muiden AR21mm., ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 20
  • Kavel 17

    1697

    Taxatie / estimation
    € 35
  • Kavel 18

    17e Eeuw, Huwelijks plaquettepenning door P. van Abeele, zonder gegraveerd kantschrift - VZ Borstbeeld van kind naar voren gewend met krans in handen DE BESTE VRUCHT DIE THUWLICK BAART SYN KINDREN VROOM EN GOET V AART / KZ Zittende, naar elkaar gebogen man en vrouw MYN LIEF ONFANGT MYN BRANDENT HERT. DAT U OP TROUW GEGEVEN WERT, zilver 54,5mm., zeer fraai in palmhouten doosje

    Taxatie / estimation
    € 350
    € 400
  • Kavel 19

    17e Eeuws

    , Amsterdam, toegangpenning Hortus Collegium Medicum voor doktoren en Apothekers, Aesculapes met slang en staf, kz. stadswapen hoorn des overvloeds, de Wijs, messing 51mm., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 50
  • Kavel 20

    16e-17e Eeuw

    , Satirieke penning op het Concilie van Trente(2x), vz. dubbelportret Paus/Duivel, Ar(gegoten) 28mm., spotpenning op de Paus van de Kardinalen

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 60
  • Kavel 21

    1600(later werk)

    , Slag bij Nieuwpoort, naar een ontwerp Jacques van Gheyn, Prins Maurits te paard vertrapt Spaanse soldaten, kz. Belegering Fort Andries Bommelerwaard, G.van Bylaer, vL.538, brons met oog, 53mm., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 35
  • Kavel 22

    1705, Gildepenning zijde, wol en lakenkopers en kramers, lakenverkoper dame en heer in winkel, cijfer 124, namen van dekens, kz. attributen omschrift namen, Dirks 388, gegoten brons 55mm., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 320
  • Kavel 23

    1706

    , Inhuldiging Willem V, prins in Hollandse tuin, vL.388, zilver, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
  • Kavel 24

    18e Eeuw, Patriottisch symbool(insigne), zilver, borstbeeld van Hendrik Hooft 1716-1794, met omschrift HEN HOOFT Danie(gewezen burgemeester van Amsterdam)., kz. keeshond. Dit symbool uit het laatste kwart van 18e eeuw heeft een historische betekenis, de periode waarin stadhouder prins Willem V het moest opnemen tegen de snel groeiende patriottenbeweging. De keeshond, symbool van moed en trouw, was het boegbeeld van de patriotten. Hooft werkte mee aan de afzetting van Willem V als stadhouder in 1787. Toen deze later in zijn positie hersteld was, zette hij Hooft af als burgemeester.

    Taxatie / estimation
    € 750
  • Kavel 25

    1730

    , Amsterdam, Martin Luther, 2e eeuwfeest Confessie van Augsburg, borstbeeld Luther rondom Duitse wapens, kz. geloof en de waarheid onder Palmboom, Holtzhey, vL.54, brons, 59mm., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 26

    1730

    , Keulen, Raadspenning met koperen stift, AR20mm., Noss619(2 ex.), zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 30
  • Kavel 27

    1732

    , Salzburger emigranten, AR.32mm., zeer fraai, bijgevoegd 2 religieuze penningen, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 28

    1737

    , Inhuldiging Prins en Prinses van Oranje, kz. pelikaan voedend met haar bloed aan jongen, v.Swinderen, piedfort, zilver, prachtig, originele oneffenheid in rand

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 130
  • Kavel 29

    1737

    , Inhuldiging van de Prins van Oranje tot Heer en Vrouwe van Breda, med. N.van Swinderen, A.27.5mm, bijna prachtig; 1697-Vrede van Rijswijk, loterijpenning van Muiden, AR.21mm., ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
  • Kavel 30

    1740

    , Haarlem, Laurentz Coster, kz. 8-regelige tekst, Holzhey, vL.146, 33.7mm, zilver, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 180
  • Kavel 31

    1740/1742/1774

    , ingegraveerde gelegenheidspenninkjes, o.a. Religie, AR.23.4mm., zeer fraai/ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 130
  • Kavel 32

    1746

    , Hoop op Vrede, maagd in tuin, kz. tekst, vL.286, zilver, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 50
  • Kavel 33

    1747, W.K.H. Friso tot stadhouder Willem IV benoemd, med. M.Holtzhey, vz. bb. met pruik naar rechts, 8-regelig gedicht van J.V. Streng, AE49.5mm., KPK2795, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 310
  • Kavel 34

    1747

    , Haarlem, doortocht stadhouder Willem IV, Marshoorn, vL.249, zilver, ruim prachtig met mooie originele kleur

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 70
  • Kavel 35

    1748

    , dubbele vroedschapspenning 's Hertogenbosch, vrede van Aken, vL.269, zilver, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 70
  • Kavel 36

    1748

    , vroedschapspenning 's Hertogenbosch, vrede van Aken, vL.269.pl.26, zilver, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 70
  • Kavel 37

    1748

    , familiepenning, ter ere 5 jarige Prinses Carolina dochter Prins Willem IV, M.Holtzhey, vL.XXV pl.253, zilver, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
  • Kavel 38

    1750

    , Algemene Huwelijkspenning zilveren bruiloft, klassiek geklede vrouw brengt offer op altaar boven stralende met hebreeuwse naam God, kz. 8-regelige tekst, M.Holtzhey, collectie Traanberg, verguld zilver, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 39

    1751

    , Inhuldiging Willem IV Markgraaf van Vlissingen en Veere, van Swinderen, vL.298, zilver, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 50
  • Kavel 40

    1757

    , Amsterdam, 100 jaar Gereformeerde Diaconie weeshuis, van Modingen, vL.343, zilver, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
  • Kavel 41

    1759

    , Utrecht, het overbrengen van het vaandel swarte knegten, Marme, vL.354, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
  • Kavel 42

    1759

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 60
  • Kavel 43

    1759

    , Amsterdam, broodpenning van de Hervormde Diaconie, med. M.Holtzhey, twee broden op tafel/zittend Armoede naast lam, AR 29.5mm, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 50
  • Kavel 44

    1766

    , Hollandse Maagd met speer en vrijheidshoed en Nederlandsche Leeuw met pijlenbundel onder oranjeboom binnen tuin waar Prins Willem V binnentreedt in stralende zon, tekst uw frisse jeugd is Nederlands vreugd, kz. tekst met jaartal, vL.II CCCLXXXVIII, pl.XXXV, met oog, is gedragen met oranje lint, zilver 26mm, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
  • Kavel 45

    1767

    , Huwelijk Stadhouder Willem V met Wilhelmina van Pruissen, in zilver, unc.

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 270
  • Kavel 46

    1768

    , Amsterdam intocht, met uwe gunst bestaet de kunst, intrede Willem V stadhouder en Wilhelmina van Pruissen, oranjeboom in een bak met slang en staf, KPK3191, zilver, ruim prachtig, mooi patina

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 50
  • Kavel 47

    1768

    , Enkhuizen, groot tonne, vuurbaken lood, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 65
  • Kavel 48

    z.j.(1770), Rotterdam, Betaafs Genootschap van proefondervindelijke wijsbegeerte. De ondervinding houdt in de rechterhand een zeilsteen en anker, linker staf met wimpel, kz. op naam, Willem Theodor Gevers Deynoot, S.v.Moelingen, vL.451, zilver 54mm., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 350
    € 525
  • Kavel 49

    1770

    , Geboorte Prinses Louise van Oranje Nassau, engel uit wolken schenkt kind, kz. tekst, zilver, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 40
  • Kavel 50

    z.j.(1770)

    , premiepenning Schip "Argon", kz. Gulden Vlies, kabelrand, zilver, bijna prachtig, mooi patin

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 55
  • Kavel 51

    1774

    , Leiden 2e eeuwfeest, van Berckel, vL.III, pl.LV494A, zilver, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 40
  • Kavel 52

    z.j.(na 1780)

    , Bern, Sechszehnerpfennig(presentatiepenning voor de raad van de stad), med. J.C. Morikafer en J.Dassier. Vz. beer met wapenschild op kanonnen staand/religio met zwaard en fasces bij altaar, AR57.5mm, gew.92.50gram, Schw.med.633, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 280
  • Kavel 53

    1781

    , Zeeslag bij de Doggersbank, med. J.Lageman, leeuw met zwaard bij altaar/8-regelige tekst, AR 26mm., KPK 3377, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 50
  • Kavel 54

    1785

    , Verdrag te Fontaineblue gesloten tussen de Verenigde Provinciën en Frankrijk, med. M. Holtzhey, Nederlandse Maagd, de riviergod Schelde, Vliegende faam/6-regelige tekst, AR49mm., KPK3461, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 210
  • Kavel 55

    1786

    , zilveren huwelijk Johannes Symese en Sebilla Scholten, algemeen type, vrouw bij tortelduiven, 25 en namen gegraveerd op rand, kz. 8-regelige tekst, J.Lageman, als speld gebruikt, soldeersporen, zilver, overigens ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
  • Kavel 56

    1791

    , gegraveerde godsdienstige gelegenheidspenning, med.J.Lageman, vz. engel/6-regelige tekst, AR.34mm., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 35
  • Kavel 57

    1792

    , Zaandijk, brandspuitpenning no.2, wijk F, brons 37mm., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 40
  • Kavel 58

    1796

    , gildepenning, 13 febr. Roei- Steiger en Schuitevaarders, IVB(nieuwe brug), huismerk met Initialen, Albertus/Hendrik/Willems, WK.13.6, messing, 31.5mm.

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 140
  • Kavel 59

    rond 1800

    , Amsterdam gildepenning, Hortus Botanicus Toegangspenning inscriptie HBL voor doktoren en Apothekers, W.de Wijs, Dirks 1.11, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 40
  • Kavel 60

    18e Eeuw

    , Alkmaar Vroedschapspenning, vz. stad Alkmaar/stadswapen tussen Mercurius en Victoria, AR32.5mm., bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 70
  • Kavel 61

    18e Eeuw

    , presentiepenning van 6 stuivers, Pelsdonk 076, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 35
  • Kavel 62

    1803

    , Gildepenning, Timmerlieden Jozef en Maria/met kind op ezel/stadswapen w.o. gegraveerd pc weduwe/H.Siebe/1803, AE30.5mm.(gegoten), WK20.4, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 90
  • Kavel 63

    1806

    , Alliantie met Saksen, borstbeeld Karel de Grote en Napoleon Bonaparte, kz. borstbeeld Vitikind en Frederich August, Andrieu, brons 38.3mm., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 45
  • Kavel 64

    1810

    , Huwelijk Napoleon Bonaparte en Louise van Oostenrijk, zilver, in superbe kwaliteit

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 65

    1813

    , Inhuldiging van Willem VI tot Koning Willem I, vz. bb. naar links/tot heil/des/volks, AR.30.5mm., Dirks 9, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 65
  • Kavel 66

    1814

    , Jacob Cath. van Ross, geboren De Schubert, borstbeeld naar links, bliksem treft borst onder wapenschild, kz. piramide met vaandels en opschrift, Dirks 34, Loos, zilver, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 67

    1816

    , Op het Huwelijk van Wilhelm en Anna Pavlona van Rusland, echtpaar in strijdkar met beide wapens getrokken door leeuwen, geflankeerd door engelen, Dirks 80, zilver 55mm., licht gecorrodeerd

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 40
  • Kavel 68

    1816

    , gegraveerd, Vriendschapspenning met David en Jonathan, med. H.Lageman, kz. 6-regelige tekst, AR28mm., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 50
  • Kavel 69

    1817

    , Maarten Luther, 300-Jarige Herdenking der Reformatie, AR.30mm., bijgev. 3 anderen, AR20.5-32.5mm., prachtig/ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 70
  • Kavel 70

    1818

    , 500 Jarig bestaan van de illustere vrouwe Broederschap te 's Hertogenbosch. Vz. lelie tussen doornen daarboven adelaar/4-regelige tekst, AR(gegraveerd) 32.2mm., ruim zeer fraai, bijgevoegd: immitatie van Joodse sikkel in tin, 35mm., 1653, Luik Domkapitel, st. Labert "Memento Mori", AE 21mm., bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 55
  • Kavel 71

    1819

    , Frankrijk, Jeton 1819, Louis XVIII, octonogal, zilver, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 72

    1824

    , zilveren huwelijk Jhr. W.N. Pesters van Caltenbroek en vrouw Jacobij, gevleugeld bij altaar met brandende harten, kz. 10-regelige tekst, vd Kellen, zilver, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
  • Kavel 73

    1824

    , Koperen Huwelijk Tj. van Heeckeren van Brandenburg en C.A. Voorduin 1811, gevleugelde Genius bij Altaar met brandende harten, kz. 10-regelige tekst, vdKellen, Dirks 234, brons 41mm., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 74

    1830

    , op de onwrikbaarheid van koning Willem I, Borstbeeld in uniform, kz. Rots in de branding, Dirks 343, brons 43mm., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 50
  • Kavel 75

    1832

    , Amsterdam 10 Jan. 2e eeuwfeest Atheneum, Stedemaagd bij beeld Minerva, links rokend rookvat, vz. tekst, van Kellen, Dirks 5453, zilver 52mm., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 100
  • Kavel 76

    1832

    , Generaal Chassé, citadel van Antwerpen heldhaftig verdedigd, roem aan het vaderland de vijand, puinhopen, vdKellen, Dirks 462, staal gegoten, 46mm., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 35
  • Kavel 77

    1834

    , Gouden Huwelijk W.A. De Jonge van Campens-Nieuwland, Burgemeester van Zierikzee en C.P. Moggepous, Dirks 501, zilver, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 78

    1834

    , Amsterdam, 200 jaar Remonstranten, vrouw met diverse Godsdienst attributen, Grieks omschrift, tekst in bladerkrans, vd Kelten, zilver, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 79

    1835

    , Amsterdam, 100-Jarig bestaan van de Kweekschool voor Doopsgezinden, med. van de Kellen, AE.45mm., Dirks 513, prachtig, bijgevoegd Haarlem van de Nederlandse Mij van Nijverheid en Handel in 1877, med. J.P. Menger, Ae.63mm., Zw.416, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
  • Kavel 80

    z.j.(1836)

    , kiezerspenning Rijnland, gekroond wapen, kz. tekst rond lauwerkrans met oog, zilver, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 70
  • Kavel 81

    1840

    , Geboorte 1e zoon Willem III, Willem Nicolaas Alexander Frederik Karel Hendrik, staande maagd met baby bij zetel, kz. tekst, vdKellen, Dirks 569, zilver 48mm., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 90
  • Kavel 82

    1840

    , Groningen, 50-jarig bestaan van Doofstommen Instituut, oprichter Henry Daniel Guyot, kz. tekst, v.Kellen, Dirks 563, brons 42mm., vlekje boven hoofd

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 25
  • Kavel 83

    1842

    , gegraveerd, Algemene Franse Huwelijkspenning, AR 41.5mm., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 30
  • Kavel 84

    1849

    , Overlijdenspenning Willem II, borstbeeld naar links, alle onderscheidingen, vz. wapenfeiten met jaartal o.a. Waterloo, Schouberg, Dirks 681, brons 65mm, zeldzaam

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 115
  • Kavel 85

    1850, Huwelijk Karel Oscar van Zweden en Prinses Wilhelmina Louisa van Nederland, dochter Prins Frederik, Dirks 703, zilver, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
  • Kavel 86

    z.j.(1850)

    , Stadhuis te Amsterdam(Paleis op de dam), kz. de grote "trouwzaal"inwaarts gesneden. Med. J.Wiener, AE.60mm., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 87

    1850

    , Erepenning nederlandsche Boogschutters Willem III, 2 ineengeslagen handen uit wolken door zon beschenen, kz. 9-regelige tekst binnen krans van lauwertakken, Dirks 714, brons 65mm., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 40
  • Kavel 88

    1825-1850

    , Willem Fred. en Prinses Louise, kz. opschrift binnen driehoek, vrijmetselaar, Dirks 704, F.Schouberg, brons 58mm., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 25
  • Kavel 89

    1852

    , Haarlem, eeuwfeest Hollandse Mij. der Wetenschappen, M.Holtzhey, Dirks 727, zilver 54.5mm., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 110
  • Kavel 90

    1838

    , 25 jaar herdenking ramp Woerden, wapenschild rustend tegen cipres, zwaard en rokende fakkel, kz. tekst, vd Kellen, Dirks 542, zilver, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 60
  • Kavel 91

    1853

    , Droogmaking van de Haarlemmermeer, hoofden Willem I, II en III, kz. zittende engel neemt mand met bloemen aan, M. de Vries, Dirks 732, brons 52mm., prachtig, schaars

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 85
  • Kavel 92

    1853

    , Willem III bezoekt 's Rijksmunt, AE 37mm., Dirks 747, bijna prachtig, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 50
  • Kavel 93

    1856

    , Haarlem, oprichting standbeeld Laurens Jansz. Coster, staande Laurens met de letter A in hand(boekdrukkunst), kz. zonnestralen breken door de wolken, Elion, brons 74mm., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 35
  • Kavel 94

    1857

    , Amsterdam, Diakonessenweeshuis de Nederlands Hervormde Gemeente, zittende Stedemaagd, twee wezen beschermend, kz. weeshuis, S.C.Elion, Dirks 797, zilver 29 en 40mm, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 70
  • Kavel 95

    1857

    , Amsterdam, inhuldiging Willemstraat uitgereikt aan de hr. C.M. Ferrari uit erkentelijkheid, zilver 37mm., met draagoog

    Taxatie / estimation
    € 35
  • Kavel 96

    1857

    , Lincoln Cathedral, J.Wiener, van Hoydonck 150, brons 60mm., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 35
  • Kavel 97

    1861

    , Leeuwarden, zilver Huwelijk Numismaat Mr. J.Dirks, liet 2e Kamer Staten Generaal en M.Bolman gevleugelde Genius bij altaar en brandende harten, kz. tekst, van Kellen, brons 41mm., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 65
    € 60
  • Kavel 98

    1863

    , halve eeuwfeest onafhankelijk, vrouw in klassiek kleed met engel en leeuw aan voeten, vorsten in medaillons, Willem I, II en III, Menger, Dirks 900, brons 74mm., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 70
  • Kavel 99

    1867

    , onthulling standbeeld Joost van den Vondel, J.vd Kellen, Zw.101, brons, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 35
  • Kavel 100

    1869

    , Amsterdam, Internationale Tentoonstelling, vrouw in klassiek gewaad te midden van producten, Zw.138, zilver 51mm., prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 60