• Kavel 1

    Arnold van Egmond 1423-1473,

    Arnoldus goudgulden, z.j., Delm.604, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 240
  • Kavel 2

    Dubbele gouden Nederlandse dukaat 1780, Vz: Staande geharnaste ridder met geschouderd zwaard in de rechterhand en een pijlenbundel in de linker; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES. - PAR.CRES.HOL. Kz: In een versierd kasje in vijf regels: MO.ORD. / PROVIN. / FOEDER / BELG.AD / LEG.IMP, Delm.773, CNM.2.28.52, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 700
    € 1.150
  • Kavel 3

    Gouden Nederlandse dukaat 1719, Vz: Staande ridder met geschouderd zwaard in de rechterhand en een pijlenbundel met 7 pijlen in de linker; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA RES - P - AR.CRES.HOL mt rozet Kz: In een versierd kastje in vijf regels: MO.ORD. / PROVIN / FOEDER / BELG.AD / LEG.IMP, Delm.775, CNM.2.28.54, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 440
  • Kavel 4

    Gouden Nederlandse dukaat 1729,

    Delm.775, CNM.2.28.54, op onregelmatig muntplaatje, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 270
  • Kavel 5

    Gouden Nederlandse dukaat 1751,

    Delm.775, CNM.2.28.54, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 260
  • Kavel 6

    Gouden Nederlandse dukaat 1757,

    Delm.775, CNM.2.28.54, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 230
  • Kavel 7

    Gouden Nederlandse dukaat 1758,

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 280
  • Kavel 8

    Gouden Nederlandse dukaat 1760, Delm.775, CNM.2.28.54, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 280
  • Kavel 9

    Gouden Nederlandse dukaat 1769,

    Delm.775, CNM.2.28.54, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 190
  • Kavel 10

    Gouden Nederlandse dukaat 1775,

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 270
  • Kavel 11

    Gouden Nederlandse dukaat 1777,

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 260
  • Kavel 12

    Leeuwendaalder op Hollandse voet 1585,

    Vz: Geharnaste ridder, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend, gesplitst jaartal ter weerszijden van het schild MO.NO.ARG. - .ORDIN.HOL. Kz: Klimmende leeuw . mt rozet .CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR, Delm.831, CNM.2.28.66, originele kleur, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 380
  • Kavel 13

    Dukaton of zilveren rijder 1761,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geheven zwaard in de rechterhand; gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.CON - FOE.BELG.PRO.HOL. mt wapen Dordrecht Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder mt rozet CONCORDIA - RES.PARVÆ. - CRESCUNT, Delm.1014, CNM.2.28.84, mooi donker patina, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 360
  • Kavel 14

    Generaliteitsgulden 1763,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.HOLL. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1179, CNM.2.28.104, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 45
  • Kavel 15

    Halve Generaliteitsgulden van X stuiver 1749,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MO.ARG.ORD.FAED.BELG.HOLL. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1198, CNM.2.28.107, ca. prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 50
  • Kavel 16

    Halve Generaliteitsgulden van X stuiver 1749/1748,

    Delm.1198, CNM.2.28.107, originele kleur, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 120
  • Kavel 17

    Muntmeesterspenning 1759,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.HOLL., Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Verk.54,3, CNM.2.28.108, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 35
  • Kavel 18

    Scheepjesschelling 1736,

    Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden van het wapen, jaartal boven de kroon MO.NO.ORD.HOLL.ET.WESTFRI Kz: Oorlogsschip varend naar rechts VIGILATE.DEO.CONFIDENTES, Verk.55,6, CNM.2.28.116, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 90
  • Kavel 19

    Scheepjesschelling 1759, afslag in goud, Verk.55,6, CNM.2.28.116, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 750
    € 1.250
  • Kavel 20

    Scheepjesschelling 1780, afslag in goud, Verk.55,6, CNM.2.28.116, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 500
    € 480
  • Kavel 21

    Dubbele wapenstuiver 1727, afslag in goud, Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden Kz: In vier regels: . mt rozet ./ HOL / LAN / DIA / . jaartal, Verk.56,4, CNM 2.28.118(zonder prijsnotering), uiterst zeldzaam, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 500
    € 900
  • Kavel 22

    Duit 1702,

    Vz: In vijf regels: . mt rozet . / HOL / LAN / DIA. / jaartal Kz: Klimmende leeuw met een speer waarop een vrijheidshoed binnen een gesloten omheining, Verk.57,6, CNM.2.28.126, CNM.2.28.126, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
  • Kavel 23

    Duit 1739,

    afslag in zilver, Verk.57,6, CNM.2.28.126, ruim zeer fraai/bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 50
  • Kavel 24

    ALKMAAR, Daalder z.j.(1573),

    Vz: Burcht SIGILLVM DE ALCMAR Kz: Blanco, van Gelder 47a, CNM.2.01.1, zeer goed

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 25

    Gouden dukaat-Hongaars type 1605,

    Vz: Gekroond landschapswapen, door mmt rozet gesplitst jaartal erboven MO.NO.AVR.DOMI.WESTFRIS. Kz: Staande geharnaste koning met hellebaard in de rechterhand en de linker aan het gevest van zijn zwaard DEVS.FORTITVD - O - ET.SPES.NOS - kruis, Delm.833, CNM.2.46.6, licht gevouwen plaatje overigens zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 230
  • Kavel 26

    West-Friese rijksdaalder 1587, Vz: Borstbeeld van een anonieme edelman met klapmuts op en met een geschouderd zwaard in de rechterhand, gesplitst jaartal ter weerszijden MONE.NO.ARG.DOMI.WESTFRISIÆ. Kz: Landschapswapen, gedekt door een gekroonde helm met cimier (landschapswapen) en lambrekijns mmt rozet DEVS.FORTITVDO.ET.SPES.NOS - TRA, Delm.925, CNM.2.46.17, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 500
    € 620
  • Kavel 27

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1641

    , Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechterhand een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.WESTF Kz: Klimmende leeuw, CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal., Delm.836, CNM.2.46.24, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 40
  • Kavel 28

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1643

    , Delm.836, CNM.2.46.24, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 40
  • Kavel 29

    Zilveren dukaat 1708,

    Vz: Geharnaste ridder met geschouderd zwaard, het landschapswapen met de linkerhand voor zich staande houdend, gesplitst jaartal ter weerszijden MO.NO.ARG.PRO.CON - OE.BELG.WESTF Kz: Gekroond Generaliteitswapen CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.970, CNM.2.46.33, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 55
  • Kavel 30

    Dukaton of zilveren rijder 1793/1792,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde landschapswapen MO.NO.ARG.CONFOE - BELG.PRO.WESTFRI mmt Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCUNT., Delm.1022, CNM.2.46.41, gietgalletje, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 130
  • Kavel 31

    Daalder van 30 stuiver 1684,

    Vz: De onderling met een lint verbonden radiaal geplaatste gekroonde wapens van Hoorn, Enkhuizen en Medemblik; waardeaanduiding en jaartal tussen lint en wapens MO.NO. - ORDIN. - W.FRISIÆ. Kz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de linkerhand en met de rechter het gekroonde landschapswapen aan een lint voor zich staande houdend DEVS.FORTI. - ET.SPES.NOST, Delm.1080, CNM.2.46.46, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 150
  • Kavel 32

    Gulden 1764,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.WESTF, Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1180, CNM.2.46.57, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 30
  • Kavel 33

    X Stuiver 1780, Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MO.ARG.ORD.FOE.BELG.WESTF. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1200, CNM.2.46.59, originele kleur, ruim zeer fraai/bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 320
  • Kavel 34

    Muntmeesterspenning 1759,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.WESTF. mmt haan Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Verk.70.6, CNM.2.46.61, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 55
  • Kavel 35

    Scheepjesschelling 1755,

    Vz: Gekroond landschapswapen, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MO.NO.ORDIN.WESTFRI jaartal en mmt Kz: Oorlogsschip varend naar rechts DEVS.FORTITVDO.ET.SPES.NOSTRA, Verk.72.5, CNM.2.46.70, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 40
  • Kavel 36

    Scheepjesschelling van 6 stuiver 1678,

    Vz: Gekroond landschapswapen; gesplitste waardeaanduiding (6 - S) ter weerszijden MO.NO.ORDIN.WEST.FRISIAE. jaartal Kz: Naar rechts zeilend oorlogsschip DEVS.FORTITVDO.ET.SPES.NOSTRA., Verk.72.4, CNM.2.15.8, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 55
  • Kavel 37

    Verk.72.4, CNM.2.15.8, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 35
  • Kavel 38

    Taxatie / estimation
    € 30
  • Kavel 39

    Taxatie / estimation
    € 30
  • Kavel 40

    Zilveren dukaat 1768,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het gekroonde provinciewapen aan een lint voor zich staande houdend mt burcht MON.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT., Delm.976, CNM.2.49.50, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 65
  • Kavel 41

    Zilveren dukaat 1769,

    Delm.976, CNM.2.49.50, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 60
  • Kavel 42

    Zilveren dukaat 1771,

    Delm.976, CNM.2.49.50, ruim zeer fraai/bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 90
  • Kavel 43

    Zilveren dukaat 1774,

    Delm.976, CNM.2.49.50, zeer fraai/ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 55
  • Kavel 44

    Zilveren dukaat 1787,

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 50
  • Kavel 45

    Zilveren dukaat 1798,

    Delm.976, CNM.2.49.50, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 60
  • Kavel 46

    Kwart zilveren dukaat 1762,

    Vz: Geharnaste ridder met geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het provinciewapen voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden mt burcht MON.NOV.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond en met bloemornamenten versierd Generaliteitswapen, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT., Delm.1008, CNM.2.49.54, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 47

    Kwart zilveren dukaat 1791,

    Delm.1008, CNM.2.49.54, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 85
  • Kavel 48

    Achtste zilveren dukaat of “pietje” 1780/1770

    , Vz: Geharnaste ridder met geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het provinciewapen voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden mt burcht MON.NOV.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond en met bloemornamenten versierd Generaliteitswapen, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT, Delm.87.4, CNM.2.49.55, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 45
  • Kavel 49

    Daalder van 30 Stuiver 168.,

    Vz: De met een lint aan elkaar verbonden en radiaal rond het wapen van de Eerste Edele geplaatste wapens van Middelburg, Zierikzee, Goes, Tholen, Vlissingen en Veere; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.NO.ARG.ORDIN.ZEELANDIAE jaartal Kz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand, de linker in de zij en het gekroonde provinciewapen staande voor zijn rechterbeen LUCTOR.ET - EMERGO. mt burcht, Delm.1083, CNM.2.49.66, zeer fraai/bij zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 45
  • Kavel 50

    Scheepjesschelling van 6 stuiver 1753,

    Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MON.NOV.ARGEN.ORDIN.ZEELAND. Kz: Oorlogsschip varend naar rechts, Middelburgse vlag op de achtersteven ITA.RELINQVENDA.UT.ACCEPTA. mt burcht, van der Wiel type II, CNM.2.49.89, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 50
  • Kavel 51

    Bernoldus 1027-1054,

    Penning z.j., muntplaats Groningen, Ilisch 1997/8 nr. 18.1, stukje in rand geplakt, overigens zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 70
  • Kavel 52

    Utrecht Herbert van Kleef 1139-1150,

    denier z.j., borstbeeld met Oosterse muts en staf naar rechts, kz. kort kruis met + in de hoeken, vd.Ch.4.1.6(RR), zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 120
  • Kavel 53

    denier z.j., borstbeeld met Oosterse muts en staf naar rechts, kz. kort kruis met + in de hoeken, vd.Ch.4.1.6(RR), uitgebroken rand, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 65
  • Kavel 54

    Otto II van de Lippe 1215-12226, Obool z.j., halflang borstbeeld met zwaard en palmtak, kz. PAX tussen kruis, uniek, donker patina

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 290
  • Kavel 55

    Willebrand van Oldenburg,

    denier z.j., ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 56

    Rudolf van Diepholt 1423-1431, groot z.j., vdCh.XVI-10, zeldzaam, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 450
    € 520
  • Kavel 57

    Halve Dukaton of zilveren rijder 1786/1785,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen zonder hartschild MO:NO:ARG:CON - FOE:BELG:PRO:TRAI. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche eronder mt stadswapen CONCORDIA. - RES.PARVAE. - CRESCUNT, Delm.1055, CNM.2.43.106, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 140
  • Kavel 58

    Daalder van 30 stuiver 1689,

    Vz: Onder twee vruchtdragende lauwertakken het gekroonde provinciewapen zonder hartschild gehouden door twee klimmende leeuwen; eronder in een cartouche in twee regels CONCORDIA RES / PARVÆ CRESCUNT Kz: De gekroonde wapens van het Bisdom en het graafschap Holland en daaronder van de stad Utrecht, geflankeerd door links de gekroonde wapens van Amersfoort en Wijk bij Duurstede en rechts van Rhenen en Montfoort. Langs de bovenrand MO.NO.ORD.TRAIECT. ,gesplitste waardeaanduiding eronder en jaartal met Romeinse 1 langs de onderrand, Delm.1086, CNM.2.43.108, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 90
  • Kavel 59

    Generaliteitsgulden 1762,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOED.BELG.TRAI. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal onder de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR - mt stadswapen, Delm.1182, CNM.2.43.121, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 35
  • Kavel 60

    Generaliteitsgulden 1791,

    Delm.1182, CNM.2.43.121, gietgalletje, originele kleur, fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 200
  • Kavel 61

    Halve Generaliteitsgulden van X stuiver 1750,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOED.BELG.TRAI. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidhoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal eronder HAC NITIMVR - HANC TVEMVR - mt stadswapen, Delm.1203, CNM.2.43.124, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 50
  • Kavel 62

    Halve Generaliteitsgulden van X stuiver 1791,

    Delm.1203, CNM.2.43.125, originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 240
  • Kavel 63

    Dubbele wapenstuiver 1789, afslag in goud, Vz: In vijf regels: . mt stadswapen / TRA / IEC / TUM / jaartal Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst waardeaanduiding ter weerszijden, Verk.115.2, CNM tot op heden onbekend, ruim prachtig/bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 1.500
    € 2.800
  • Kavel 64

    Pijl- of bezemstuiver 1752,

    afslag in goud, Vz: Binnen een krans van twee aan de onderkant samengebonden bladertakken in vier regels: mt stadswapen . / TRA / IEC / TVM / jaartal Kz: Binnen een krans een pijlenbundel; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, Verk.115.3, CNM.2.43.142, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 270
  • Kavel 65

    Duit 1739,

    afslag in zilver, Vz: Gekroond stadswapen, gehouden door twee leeuwen, onder de afsnede twee bladkrulornamenten met een kleine schelp, Kz: In drie regels:STAD / UTRECHT / jaartal met Romeinse I, PW.5111, CNM.2.44.21, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 80
  • Kavel 66

    STAVOREN, Egbert II 1068-1077, denier AR, omschrift Egbertus, kz. Simon en Judas, omschrift Staveroni, Dannenberg 532, zeldzaam, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 350
    € 300
  • Kavel 67

    Arendrijksdaalder 1584, Vz: Gekroonde tweekoppige adelaar, de borst gedekt door het provinciewapen MONETA.ORDI.FRISI.VAL.IMPER.DAL. Kz: Anoniem borstbeeld van een edelman met een klapmuts op en een geschouderd zwaard in de rechterhand mt stadswapen NISI.DOMINVS.NOBISCVM. jaartal., Delm.819, CNM.2.16.18, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 1.000
    € 1.650
  • Kavel 68

    Florijn of klapmuts van 28 stuiver 1614/1604,

    Vz: Aan de zijkanten en de onderkant met lelieornamenten versierd gekroond provinciewapen FLORENVS.ARGENT.ORDI.FRISIAE Kz: Anoniem borstbeeld van een edelman met een klapmuts op en een geschouderd zwaard in de rechterhand; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden NISI.DOMINVS.NOBISCVM. jaartal en mt leeuw, Delm.1100, CNM.2.16.75, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 350
    € 310
  • Kavel 69

    Florijn of klapmuts van 28 stuiver 1614,

    Delm.1100, CNM.2.16.76, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 500
  • Kavel 70

    Tweegulden 1696, Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.FRI. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; cursief jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1157, CNM.2.16.97, mooie originele kleur, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 750
    € 1.750
  • Kavel 71

    Halve Generaliteitsdriegulden 1696,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.FRI. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; cursief jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1160, CNM.2.16.98, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 180
  • Kavel 72

    Halve Generaliteitsgulden 1696,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.FRI. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; cursief jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1205, CNM.2.16.100, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 250
  • Kavel 73

    Pijl- of bezemstuiver 1738, afslag in goud, Vz: Binnen een lauwerkrans in vier regels: . rozet . / FRI / SIA / jaartal Kz: Binnen een lauwerkrans een pijlenbundel met de gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, Verk.130.7, CNM.2.16.2.16.119, enkele krasjes overigens ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 450
    € 500
  • Kavel 74

    Pijl- of bezemstuiver 1634,

    Vz: Binnen een krans van vier bladertakken, twee links en twee rechts, boven en onder verbonden door een rozet en links en rechts door twee bollen, in vier regels: TRA^S / ISVLA / NIA / jaartal Kz: Binnen een krans van vier bladertakken, twee links en twee rechts, boven en onder verbonden door een rozet en links en rechts door twee bollen een pijlenbundel; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden buiten de strik, Verk.143.4, CNM.2.38.101, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 75

    Arendrijksdaalder z.j.,

    Vz: Stadspoort, wel of geen jaartal tussen de torens mmt rozet MONE.NO.CIVITATIS.IMPE.CAMPENSIS. Kz: Gekroonde tweekoppige adelaar, de borst gedekt door de rijksappel RVDOL.II.D.G.ELEC.RO.IMP.SEM.AVGVS.Delm.700, CNM.2.30.23, mooi donker patina, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 380
  • Kavel 76

    Leeuwendaalder 1648,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn rechterschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aaneen lint voor zich staande houdend MO.ARG.CIVI.IM - P.BELG.CAMPEN Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR door mmt lelie gesplitst jaartal, Delm.862, CNM.2.30.37, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 40
  • Kavel 77

    Tweegulden van 40 stuiver 1625, vierkante plaat, vz. gekroond wapen van de Prins van Oranje BREDA OBSESSA, jaartal, kloppen stadswapen, waardeaanduiding, stadswapen en roos, kz. blanco, CNM.2.09.9, mooi patina, prachtig, zeldzaam

    Taxatie / estimation
    € 1.000
    € 1.000
  • Kavel 78

    Gulden van 20 stuiver 1625, vierkante plaat, vz. stadswapen BREDA OBSES, 1625, kz. blanco, CNM.2.09.10, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 440
  • Kavel 79

    Dubbele stuiver 1625,

    vierkante plaat, vz. in vier regels: II/BREDA/OBSESSA/door stadswapen gesplitst jaartal, kz. blanco, CNM.2.09.11, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 170
  • Kavel 80

    Dubbele stuiver 1625,

    CNM.2.09.11, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 81

    Vlaanderen, Philips de Stoute(1383-1404),

    dubbele groot of botdrager z.j(1389) Brugge, vz. zittende leeuw met wapenmantel, kz. lang gevoet kruis met Bourgondisch wapen, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 50
  • Kavel 82

    Vlaanderen, Karel 1506-1555, 4 stuiver 1539,

    vGH.189-5, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 110
  • Kavel 83

    Maximiliaan van Beieren 1712-1714, Schelling 1713, KM.29, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 1.900
  • Kavel 84

    Maximiliaan van Beieren 1712-1714,

    ¼ Daalder z.j.(1713), Namen, Delm.273, ca. prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 5.200
  • Kavel 85

    ½ Ducaton 1750,

    Antwerpen, Delm.379, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 560
  • Kavel 86

    Gouden dukaat 1797, Utrecht, Sch.33, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 400
    € 850
  • Kavel 87

    Gouden dukaat 1803,

    Sch.39, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 300
  • Kavel 88

    Gouden dukaat 1805,

    Sch.41, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 230
  • Kavel 89

    Gouden dukaat 1807a, rechte 7, Sch.119a, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 220
  • Kavel 90

    ½ cent 1819U, gekroonde W tussen jaartal, Kz. gekroond rijkswapen tussen ½-C, gladde rand, Sch.351(R), zeldzaam jaartal, bijna fraai

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 260
  • Kavel 91

    ½ cent 1821B,

    zeldzaam jaartal, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 180
  • Kavel 92

    ½ cent 1821B,

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 170
  • Kavel 93

    ½ cent 1824U,

    zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 94

    ½ cent 1826B,

    ruim fraai/bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 90
  • Kavel 95

    ½ cent 1828B,

    bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 90
    € 90
  • Kavel 96

    ½ cent 1850 en 1851,

    originele kleur, prachtig/ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 130
  • Kavel 97

    ½ cent 1852,

    zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 65
  • Kavel 98

    ½ cent 1853,

    bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 110
  • Kavel 99

    ½ cent 1854,

    originele kleur, bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 55
  • Kavel 100

    ½ cent 1855,

    ruim fraai/bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 90