Bekijk de opbrengsten van deze veiling: opbrengsten

  • Kavel 1

    Arnold van Egmond 1423-1473, Arnoldus Goudgulden z.j.

    , Delm.604, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 155
  • Kavel 2

    Philips II (1555-1598), Bourgondische kruisdaalder (Bourgondische daler metten cruyce) of rijksdaalder 1567,

    Vz: Gekroond vonkend vuurstaal, geplaatst op een kruis van knoestige stokken; gesplitst jaartal ter weerszijden PHS.DEI.G.HISP.Z.DVX.GEL mt Gelders kruis Kz: Gekroond Oostenrijk-Bourgondisch wapen, omhangen met de keten van de Orde van het Gulden Vlies. .DOMINVS.MI - HI.ADIVTOR, Delm.92, CNM.2.17.38, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 310
  • Kavel 3

    Nederlandse gouden dukaat 1750,

    Vz: Staande geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand en een bundel met 7 pijlen in de linker; gesplitst jaartal ter weerszijden CONC.RES.PAR - CRESC.D.G.&.C.Z. Kz: In een versierd kasje, in vijf regels: MO.ORD. / PROVIN / FOEDER / BELG.AD / LEG.IMP., Delm.650, CNM.2.17.81, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 280
  • Kavel 4

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1622,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een gekroonde of ongekroonde klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CO - NF.BEL.GEL. mt Gelders kruis Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal, Delm.825, CNM.2.17.105, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 500
  • Kavel 5

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1639,

    Delm 825 zie CNM 2.17.107, onbekende variant, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 160
  • Kavel 6

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1643,

    Delm.825, zie CNM.2.17.107(niet vermeld), zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 100
  • Kavel 7

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1647,

    Delm.825, CNM.2.17.107, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 40
  • Kavel 8

    Nederlandse rijksdaalder 1622,

    Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het provinciewapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechter mt Gelders kruis MO.ARG.PRO. - CONFOE.BEL.GEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden kruis of plusteken CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.938, CNM.2.17.121, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 85
  • Kavel 9

    Nederlandse rijksdaalder 1625,

    Delm.938, CNM.2.17.121, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 10

    Zilveren dukaat 1699,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.D.GEL.C.Z. Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.D.GEL.C.Z., Delm.963, CNM.2.17.125, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 50
  • Kavel 11

    Dukaton of zilveren rijder 1733,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.PRO.CONF - BELG.D.GEL.&.C.Z. mmt Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCUNT. rozet, Delm.1010, CNM.2.17.132, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 120
  • Kavel 12

    Dukaton of zilveren rijder 1792,

    Delm.1010, CNM.2.17.133, gietgalletje overigens bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 100
  • Kavel 13

    Delm.1010, CNM.2.17.133, ruim zeer fraai/bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 130
  • Kavel 14

    Driegulden 1697,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.GEL.ET.Z. mmt ridder te paard Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1145, CNM.2.17.145, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 15

    Driegulden 1786,

    Delm.1145, CNM.2.17.148, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 210
  • Kavel 16

    Generaliteits gulden 1701,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.GEL.ET.C.Z. mmt ridder te paard Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1178, CNM.2.17.151, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 50
  • Kavel 17

    Generaliteits gulden 1704/1703,

    Delm.1178, CNM.2.17.152, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 35
  • Kavel 18

    Generaliteits gulden 1705,

    Delm.1178, CNM.2.17.152, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 40
  • Kavel 19

    Generaliteits gulden 1712,

    Delm.1178, CNM.2.17.152, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 35
  • Kavel 20

    Generaliteits gulden 1721,

    Delm.1178, CNM.2.17.153, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
  • Kavel 21

    Generaliteits gulden 1737,

    Delm.1178, CNM.2.17.154, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
  • Kavel 22

    Generaliteits gulden 1762,

    Delm.1178, CNM.2.17.155, variëteit B van Belg aan bovenkant open, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 23

    Generaliteits gulden 1763,

    Delm.1178, CNM.2.17.155, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 35
  • Kavel 24

    Generaliteits gulden 1764,

    Delm.1178, CNM.2.17.155, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
  • Kavel 25

    Generaliteits gulden 1786,

    Delm.1178, CNM.2.17.155, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 45
  • Kavel 26

    Muntmeesterspenning 1756,

    , Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.D.GEL.&.C.Z. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal boven de kroon mmt HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Verk.14.5, CNM.2.17.159, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 65
  • Kavel 27

    Floris IV, kopje z.j.,

    kort open kruis, vd.Ch.1.2, fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 30
  • Kavel 28

    Halve Philipsdaalder 1573,

    Vz Borstbeeld van Philips II naar rechts met of zonder door mt rozet verkort gesplitst jaartal PHILIPPVS D G HISP REX COES HOL Kz Gekroond Spaans Oostenrijks Bourgondisch wapen vergezeld van twee vuurstalen geplaatst op een kruis van knoestige stokken en dragende het kleinood van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS MIHI ADIVTOR Delm 72 RR CNM 2 28 14 met klop Hollands schildje binnen parelovaal aangebracht in 1572 1574 als belastingmaatregel om de Oorlog tegen de Spanjaarden te bekostigen, ca zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 120
  • Kavel 29

    (Leicester)reaal 1586, Vz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd anoniem borstbeeld CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT.HOL mt rozet Kz: Pijlenbundel waaromheen, vanaf 01.00 uur kloksgewijs, de wapens van Gelderland, Vlaanderen, Holland, Zeeland, Utrecht en Friesland radiaal zijn geplaatst MO.ORDIN.PROVIN.FOEDER.BELGIÆ. jaartal, Delm.891, CNM.2.28.55, bijna prachtig, zeer mooi patina

    Taxatie / estimation
    € 1.750
    € 1.800
  • Kavel 30

    Leeuwendaalder op Hollandse voet 1576,

    Vz: Geharnaste ridder, kijkend over zijn rechterschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend, gesplitst jaartal ter weerszijden van het schild MO.NO.ARG. - .ORDIN.HOL. Kz: Klimmende leeuw . mt rozet .CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR, Delm.830, CNM.2.28.65, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 75
  • Kavel 31

    Delm.831, CNM.2.28.66, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 40
  • Kavel 32

    Zilveren dukaat 1663,

    Vz: Geharnaste ridder met geschouderd zwaard in de rechterhand, met de linker het gekroonde provinciewapen voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.CO.HOL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT. mt wapen van Dordrecht, Delm.968, CNM.2.28.78, zwakke slag, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 280
  • Kavel 33

    Zilveren dukaat 1673,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde provinciewapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend MO.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.CO.HOL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT. mt wapen van Dordrecht, Delm.969, CNM.2.28.80, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 75
  • Kavel 34

    Dukaton of zilveren rijder 1671, Vz: Ridder in middeleeuwse toernooi-uitrusting met geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het provinciewapen MO.NO.ARG.PRO.CONFOE. - BELG. - COM.HOLL. rozet Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; eronder een bladornament rozet CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCVNT. rozet en jaartal. Verzorgde gravure van Christoffel Adolphi.met randschrift NERVOSxREIPUBLIQAExACCIDERExFACINUSxMORTExPIANDUMx, Delm.1015, CNM.2.28.83, ca. prachtig, uiterst zeldzaam!

    Taxatie / estimation
    € 1.500
    € 1.400
  • Kavel 35

    Dukaton of zilveren rijder 1784,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met een geheven zwaard in de rechterhand; gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.CON - FOE.BELG.PRO.HOL. mt wapen Dordrecht Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder mmt rozet CONCORDIA - RES.PARVÆ. - CRESCUNT, Delm.1014, CNM.2.28.84, ruim zeer fraai, donker patina

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 140
  • Kavel 36

    Halve dukaton of halve zilveren rijder 1765, Vz: Geharnaste ruiter met geheven zwaard, galopperend naar rechts; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.CON - FOE.BELG.PRO.HOL mt wapen van Dordrecht Kz: Gekroond generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder mt rozet CONCORDIA - RES.PARVAE. - CRESCUNT, Delm.1047, CNM.2.28.88, jaartal 1785 ingekrast op Vz. overigens bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 750
    € 60
  • Kavel 37

    Halve dukaton of halve zilveren rijder 1767,

    Delm.1047, CNM.2.28.88, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 180
  • Kavel 38

    Provinciale tweegulden 1687, Vz: Gekroond provinciewapen, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden. Jaartal boven de kroon MO.NO.ARGENT.COMIT.HOLL. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1142, CNM.2.28.97, lichte randoneffenheid overigens bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 500
    € 440
  • Kavel 39

    Generaliteitsgulden 1713,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FAED.BELG.HOLL. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1179, CNM.2.28.104, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 55
  • Kavel 40

    Generaliteitsgulden 1714,

    Delm.1179, CNM.2.28.104, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 20
  • Kavel 41

    Generaliteitsgulden 1736,

    Delm.1179, CNM.2.28.104, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 45
  • Kavel 42

    Generaliteitsgulden 1748,

    Delm.1179, CNM.2.28.104, met gladde rand, prachtig, mooi patina, Kz. inscriptie IL

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 40
  • Kavel 43

    Generaliteitsgulden 1762,

    Delm.1179, CNM.2.28.104, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 30
  • Kavel 44

    Generaliteitsgulden 1764,

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 30
  • Kavel 45

    Generaliteitsgulden 1793,

    Taxatie / estimation
    € 20
    € 25
  • Kavel 46

    Generaliteitsgulden 1794,

    Taxatie / estimation
    € 20
    € 30
  • Kavel 47

    Halve Generaliteitsgulden van X stuiver 1749/1748,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MO.ARG.ORD.FAED.BELG.HOLL. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1198, CNM.2.28.107, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 30
  • Kavel 48

    Halve Generaliteitsgulden van X stuiver 1751,

    Delm.1198, CNM.2.28.107, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 40
  • Kavel 49

    Pijl- of bezemstuiver 1747, afslag in goud,

    Vz: In vier regels: . rozet . / HOL / LAN / DIA. / jaartal Kz: Binnen een lauwerkrans een bundel van zeven pijlen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, Verk.56,6, CNM.2.28.121, gestopt gaatje overigens prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 110
  • Kavel 50

    Pijl- of bezemstuiver 1750, afslag in goud, Vz: In vier regels: . rozet . / HOL / LAN / DIA. / jaartal Kz: Binnen een lauwerkrans een bundel van zeven pijlen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, Verk.56,6, CNM.2.28.121, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 400
    € 460
  • Kavel 51

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MO.ARG.ORD.FAED.BELG.HOLL. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1198, CNM.2.28.107, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 75
  • Kavel 52

    Nederlandse rijksdaalder 1612,

    Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het landschapswapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechterhand mmt MO.ARG.PRO. - CONFOE.BELG.WEST - FRI Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden breedarmig kruis CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT, Delm.940, CNM.2.46.31, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 45
  • Kavel 53

    Nederlandse rijksdaalder 1619,

    Delm.940, CNM.2.46.31, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 50
  • Kavel 54

    Nederlandse rijksdaalder 1620,

    Delm.940, CNM.2.46.31, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 80
  • Kavel 55

    Nederlandse rijksdaalder 1621,

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 80
  • Kavel 56

    Nederlandse rijksdaalder 1650,

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 280
  • Kavel 57

    Zilveren dukaat 1672,

    Vz: Geharnaste ridder met geschouderd zwaard, het landschapswapen met de linkerhand voor zich staande houdend, gesplitst jaartal ter weerszijden MO.NO.ARG.PRO.CON - OE.BELG.WESTF Kz: Gekroond Generaliteitswapen CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT. mmt of mt, Delm.970, CNM.2.46.33, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 60
  • Kavel 58

    Dukaton of zilveren rijder 1774,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde landschapswapen MO.NO.ARG.CONFOE - BELG.PRO.WESTFRI mmt Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCUNT., Delm.1022, CNM.2.46.41, mooi patina, ruim zeer fraai/bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 170
  • Kavel 59

    Delm.1022, CNM.2.46.41, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 170
  • Kavel 60

    Dukaton of zilveren rijder 1791/1790,

    Delm.1020, CNM.2.46.41, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 220
  • Kavel 61

    Halve dukaton of halve zilveren rijder 1772,

    z: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde landschapswapen MO.NO.ARG.CONFOE - BELG.PRO.WESTFRI mmt Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA. - RES.PARVAE. - CRESCUNT, Delm.1050, CNM.2.46.45, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 62

    Daalder van 30 stuiver 1686,

    Vz: De onderling met een lint verbonden radiaal geplaatste gekroonde wapens van Hoorn, Enkhuizen en Medemblik; waardeaanduiding en jaartal tussen lint en wapens MO.NO.ARG - ORDIN - W.FRISIÆ. Kz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het gekroonde landschapswapen voor zich staande houdend DEVS.FORTI.ET.SPES.NOST. mmt rozet of mmt wapen Medemblik of beide, Delm.1081, CNM.2.46.47, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 60
  • Kavel 63

    Driegulden 1764,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.WESTF. wel of geen mmt Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1147, CNM.2.46.55, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 140
  • Kavel 64

    Driegulden 1793,

    Delm.1147, CNM.2.46.55, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 130
  • Kavel 65

    Driegulden 1793,

    Delm.1147, CNM.2.46.55, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
  • Kavel 66

    Driegulden 1793/1792,

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 110
  • Kavel 67

    Driegulden 1793/1785,

    Delm.1147, CNM.2.46.55, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 75
  • Kavel 68

    Gulden 1714,

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FÆD.BELG.WESTF wel of geen mmt Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1180, CNM.2.46.56, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 50
  • Kavel 69

    Gulden 1762,

    Delm.1180, CNM.2.46.57, gepoetst overigens zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 20
  • Kavel 70

    Gulden 1764,

    Delm.1180, CNM.2.46.57, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 45
  • Kavel 71

    Gulden 1793,

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 60
  • Kavel 72

    Gulden 1794,

    Taxatie / estimation
    € 45
    € 55
  • Kavel 73

    Dubbele stuiver 1646, piedfort op vierkant muntplaatje, Vz: In vijf regels: mmt lelie . / rozet W rozet / FRI / SIA / . jaartal, Kz: Generaliteitsleeuw; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, Verk.73.5, CNM.2.46.72, gew. 6.06 gram, bijna prachtig, zeer zeldzaam, in dit gewicht onbekend!

    Taxatie / estimation
    € 450
    € 900
  • Kavel 74

    Duit 1658, zilver op vierkant muntplaatje, Vz: Gekroond en versierd landschapswapen DEVS.FORTI.ET.SP.NOS Kz: Binnen een krans van vier bloemenslingers, door rozetten met elkaar verbonden, in drie regels: WEST / FRISIAE / jaartal, PW.3003, CNM.2.46.91, gew. 8,5 gram, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 500
    € 850
  • Kavel 75

    ENKHUIZEN, Zilveren dukaat 1677, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om het middel, de rechterhand aan het gevest van zijn zwaard en met de linker het landschapswapen aan een lint voor zich staande houdend MO.NO.ARG.PRO. - CONFOE.BEL.WEST.F Kz: Gekroond Generaliteitswapen CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT. jaartal., Delm.972, CNM.2.15.2, ca. prachtig

    Taxatie / estimation
    € 500
    € 440
  • Kavel 76

    ENKHUIZEN, Dubbele stuiver 1678,

    Vz: Gekroond landschapwapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden Kz: In vijf regels: drie rozetten / WEST / FRISIA / jaartal / . rozet, Verk.74.4, CNM.2.15.14, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 90
  • Kavel 77

    ENKHUIZEN, Stuiver 1678,

    Vz: Gekroond landschapwapen, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden Kz: In vijf regels: . rozet ./ WEST / FRISIA / jaartal / .rozet, Verk.74.8, CNM.2.15.18, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 85
    € 80
  • Kavel 78

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1616,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CO - NFOE.BELG.ZEL mt burcht Kz: Klimmende leeuw rozet CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR.. jaartal, Delm.839, CNM.2.49.41, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 40
  • Kavel 79

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1636,

    Delm.839, CNM.2.49.41, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 40
  • Kavel 80

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 25
  • Kavel 81

    Zilveren dukaat 1695,

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het gekroonde provinciewapen aan een lint voor zich staande houdend mt burcht MON.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT., Delm.976, CNM.2.49.50, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 80
  • Kavel 82

    Zilveren dukaat 1696,

    Delm.976, CNM.2.49.50, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 40
  • Kavel 83

    Zilveren dukaat 1701,

    Delm.976, CNM.2.49.50, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 75
  • Kavel 84

    Zilveren dukaat 1706,

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 50
  • Kavel 85

    Zilveren dukaat 1737,

    Delm.976, CNM.2.49.50, ruim zeer fraai/bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 95
  • Kavel 86

    Zilveren dukaat 1738,

    Delm.976, CNM.2.49.50, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 85
    € 85
  • Kavel 87

    Zilveren dukaat 1748, Piedfort, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het gekroonde provinciewapen aan een lint voor zich staande houdend mt burcht MON.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond eneraliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT., Delm.976, CNM.2.49.50, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 750
    € 700
  • Kavel 88

    Zilveren dukaat 1757,

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 80
  • Kavel 89

    Zilveren dukaat 1762,

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 65
  • Kavel 90

    Zilveren dukaat 1769,

    Taxatie / estimation
    € 90
    € 75
  • Kavel 91

    Zilveren dukaat 1769,

    Delm.976, CNM.2.49.50, zeer fraai/ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 70
  • Kavel 92

    Zilveren dukaat 1770,

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 55
  • Kavel 93

    Zilveren dukaat 1771,

    Delm.976, CNM.2.49.50, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 100
  • Kavel 94

    Zilveren dukaat 1771,

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 60
  • Kavel 95

    Zilveren dukaat 1775,

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 80
  • Kavel 96

    Zilveren dukaat 1775,

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 85
  • Kavel 97

    Zilveren dukaat 1776,

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 70
  • Kavel 98

    Zilveren dukaat 1779,

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 80
  • Kavel 99

    Zilveren dukaat 1787,

    Delm.976, CNM.2.49.50, deels originele kleur, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 110
  • Kavel 100

    Zilveren dukaat 1792,

    Taxatie / estimation
    € 100