Bekijk de opbrengsten van deze veiling: opbrengsten

  • Kavel 501

    Arnoud van Egmond 1423 1473

    zilveren schild z.j., vdCh.10.13, zeer zeldzaam, ruim zeer goed/bijna fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 55
  • Kavel 502

    Karel van Egmond 1492 1538 Rijder goudgulden Delm 620 bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 225
  • Kavel 503

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1639 Vz Geharnaste ridder met een sjerp om kijkend over zijn linkerschouder de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend met variant MO ARG PRO CON FOE BEL GGEL tevens extra G onder 2e G Kz Klimmende leeuw CONFIDENS DNO NON MOVETVR jaartal Delm 825 zie CNM 2 17 107 onbekende variant bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
  • Kavel 504

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1640

    Delm.825, CNM.2.17.107, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 60
  • Kavel 505

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1643

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.GEL. Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETV. jaartal., Delm.825, zie CNM.2.17.107, niet vermeld, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 80
  • Kavel 506

    Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1647

    Delm.825, CNM.2.17.107, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 55
  • Kavel 507

    Nederlandse rijksdaalder 1619 1618

    Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het provinciewapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechter mt Gelders kruis MO.ARG.PRO. - CONFOE.BEL.GEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden kruis of plusteken CONCORDIA.RES.PARV.CRESCVNT, Delm.938, CNM.2.17.121, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 130
  • Kavel 508

    Dukaton of zilveren rijder 1767

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.PRO.CONF - BELG.D.GEL.&.C.Z. mmt Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder CONCORDIA. - RES.PARV. - CRESCUNT. rozet, Delm.1010, CNM.2.17.132, gietgalletje, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
  • Kavel 509

    Dukaton of zilveren rijder 1792 Delm 1010 CNM 2 17 133 originele kleur prachtig

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 250
  • Kavel 510

    Generaliteits Gulden 1764

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOE.BELG.D.GEL.&.C.Z. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed en met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal in de afsnede mmt HAC NITIMVR - HANC.TVEMVR, Delm.1178, CNM.2.17.155, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 35
  • Kavel 511

    Generaliteitsgulden 1763

    Delm.1178, CNM.2.17.155, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 60
  • Kavel 512

    Pijl of bezemstuiver 1785

    Vz: In vier regels: mmt korenaar tussen twee rozetten / GEL / RIA / jaartal Kz: Pijlenbundel; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, Verk.17.7, Verk.20.6, CNM.2.17.181

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 25
  • Kavel 513

    Floris V 1256 1296

    denier, vz. Bb naar links/lang Kruis, Dordrecht 1285-1296, vdCh.3.8, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 50
  • Kavel 514

    Floris V 1256 1296

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 90
  • Kavel 515

    Floris V 1256 1296

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 65
  • Kavel 516

    Floris V 1256 1296

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 60
  • Kavel 517

    Floris V 1256 1296

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 95
  • Kavel 518

    Floris V 1256 1296

    denier(kopjes), vdCh.3.8(4 stuks), ruim zeer goed/ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 80
  • Kavel 519

    Floris V 1256 1296

    denier(kopjes), vdCh.3.8(4 stuks), zeer goed/fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 50
  • Kavel 520

    Graafschap Holland Zeeland Jan van Beieren 1420 1425

    dubbele groot z.j., vdCh.XII, 11-12, fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 40
  • Kavel 521

    Philips II 1555 1598 Halve Philipsdaalder 1573 Vz Borstbeeld van Philips II naar rechts met of zonder door mt rozet verkort gesplitst jaartal PHILIPPVS D G HISP REX COES HOL Kz Gekroond Spaans Oostenrijks Bourgondisch wapen vergezeld van twee vuurstalen geplaatst op een kruis van knoestige stokken en dragende het kleinood van de Orde van het Gulden Vlies DOMINVS MIHI ADIVTOR Delm 72 RR CNM 2 28 14 met klop Hollands schildje binnen parelovaal aangebracht in 1572 1574 als belastingmaatregel om de Oorlog tegen de Spanjaarden te bekostigen ca zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 250
  • Kavel 522

    Gouden rijder van 14 Gulden 1751 Vz Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard gezeten op een naar rechts galopperend paard op de voorgrond het gekroonde provinciewapen mt rozet MO AUR PRO CONFOED BELG HOLLAND Kz Gekroond eneraliteitswapen gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden jaartal boven de kroon CONCORDIA RES PARVÆ CRESCUNT Delm 782 CNM 2 28 47 zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 350
    € 480
  • Kavel 523

    Leeuwendaalder op Hollandse voet 1576

    Vz: Geharnaste ridder, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend, gesplitst jaartal ter weerszijden van het schild MO.NO.ARG. - .ORDIN.HOL. Kz: Klimmende leeuw . mt rozet .CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR, Delm.831, CNM.2.28.66, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 60
  • Kavel 524

    Halve dukaton of halve zilveren rijder 1767 Vz Geharnaste ruiter met geheven zwaard galopperend naar rechts op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO NO ARG CON FOE BELG PRO HOL mt wapen van Dordrecht Kz Gekroond Generaliteitswapen gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen jaartal in een cartouche van bladornamenten eronder mt rozet CONCORDIA RES PARVAE CRESCUNT Delm 1047 CNM 2 28 88 mooi patina ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 210
  • Kavel 525

    Provinciale tweegulden 1687 Vz Gekroond provinciewapen gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden Jaartal boven de kroon MO NO ARGENT COMIT HOLL Kz Nederlandse maagd in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR HANC TVEMVR Delm 1142 CNM 2 28 97 zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 300
    € 340
  • Kavel 526

    Halve Generaliteitsgulden van X stuiver 1749 1748

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MO.ARG.ORD.FAED.BELG.HOLL. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1198, CNM.2.28.107, prachtig/ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 60
  • Kavel 527

    Duit 1702

    Vz: In vijf regels: . mt rozet . / HOL / LAN / DIA. / jaartal Kz: Klimmende leeuw met een speer waarop een vrijheidshoed binnen een gesloten omheining*, Verk.57,6, CNM.2.28.126, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 20
  • Kavel 528

    Duit 1739

    Verk.57,6, CNM.2.28.126, zeer fraai/bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 30
    € 20
  • Kavel 529

    Kwart gulden noodmunt 1573 papier Vz Onder een kroon een klimmende leeuw met een geheven kromzwaard in de rechterklauw en een schild met het stadswapen in de linker PVGNO ster PRO ster PATRIA jaartal Kz Binnen een lauwerkrans in vier regels LVG DVNVM BATAVO RVM vG 52a b CNM 2 32 3 bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 450
    € 560
  • Kavel 530

    Halve Nederlandse rijksdaalder 1622

    Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het landschapswapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechter mmt MO.ARG.PRO. - CONFOE.BELG.WEST - FRI Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden breedarmig kruis CONCORDIA.RES.PARV.CRESCVNT, Delm.956, CNM.2.46.32, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 130
  • Kavel 531

    Zilveren dukaat 1793

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand, het gekroonde landschapswapen met de linker aan een lint voor zich staande houdend MO.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.WESTFRI wel of geen mmt Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARV.CRESCVNT, Delm.971, CNM.2.46.35, originele kleur, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 225
  • Kavel 532

    Dukaton of zilveren rijder 1672

    Vz: Ridder in middeleeuwse toernooi-uitrusting met een geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het landschapswapen mmt vijfbladige bloem MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.WESTF, Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; eronder een bladornament CONCORDIA. - RES.PARV. - CRESCVNT. jaartal, Delm.1019, CNM.2.46.38, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 110
  • Kavel 533

    Dukaton of zilveren rijder 1742

    Delm.1022, CNM.2.46.41, gecorrodeerd, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 110
  • Kavel 534

    Dukaton of zilveren rijder 1790 1766

    Delm.1022, CNM.2.46.41, ruim zeer fraai/bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 140
  • Kavel 535

    Scheepjesschelling 1716 Piedfort op vierkant muntplaatje Vz Gekroond landschapswapen gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden jaartal boven de kroon MO NO ORDIN WEST FISIAE jaartal en wel of geen mmt Kz Oorlogsschip varend naar rechts DEVS FORTITVDO ET SPES NOSTRA 8 53gr Verk 72 5 CNM 2 46 69 bijna fdc uiterst zeldzaam in deze kwaliteit

    Taxatie / estimation
    € 2.000
    € 1.600
  • Kavel 536

    Scheepjesschelling van 6 stuiver 1678

    Vz: Gekroond landschapswapen; gesplitste waardeaanduiding (6 - S) ter weerszijden MO.NO.ORDIN.WEST.FRISIAE. jaartal Kz: Naar rechts zeilend oorlogsschip DEVS.FORTITVDO.ET.SPES.NOSTRA., Verk.72.4, CNM.2.15.8, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 25
  • Kavel 537

    Verk.72.4, CNM.2.15.8, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 30
  • Kavel 538

    Taxatie / estimation
    € 25
    € 45
  • Kavel 539

    Zeeuwse of gehelmde rijksdaalder of prinsendaalder 1592 Vz Provinciewapen gedekt door een gekroonde helm met cimier en lambrekijns MONETA NO ARG COMIT ZEL mt burcht Kz Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd borstbeeld met een geschouderd zwaard in de rechterhand dit wordt wel beschouwd als het portret van Willem de Zwijger VIGILATE DEO CONF IDENTE S jaartal Delm 926 CNM 2 49 44 ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 400
    € 560
  • Kavel 540

    Zilveren dukaat 1701

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het gekroonde provinciewapen aan een lint voor zich staande houdend mt burcht MON.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT., Delm.976, CNM.2.49.50, variant; met ...ZEEL (zie JBMP 42, 1955), zeer zeldzaam!! zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 85
  • Kavel 541

    Dukaton of zilveren rijder 1757

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen. Met grond onder het paard MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.COM.ZEL mt burcht Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in cartouche van bladornamenten eronder rozet CONCORDIA - RES.PARVAE -CRESCUNT, Delm.1028, CNM.2.49.50, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 542

    Zilveren dukaat 1791

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, een geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het gekroonde provinciewapen aan een lint voor zich staande houdend mt burcht MON.NO.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond eneraliteitswapen; gesplitst jaartal ter weerszijden CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT., Delm.976, CNM.2.49.50, deels originele kleur, ca. prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 85
  • Kavel 543

    Achtste zilveren dukaat of pietje 1762

    Vz: Geharnaste ridder met geschouderd zwaard in de rechterhand en met de linker het provinciewapen voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden mt burcht MON.NOV.ARG.PRO.CONFOE.BELG.COM.ZEL. Kz: Gekroond en met bloemornamenten versierd Generaliteitswapen, jaartal boven de kroon CONCORDIA.RES.PARVAE.CRESCUNT, Delm.87.4, CNM.2.49.55, op niet geheel rond plaatje, met volledige kabelrand, ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 100
  • Kavel 544

    Dukaton of zilveren rijder 1768

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen. Met grond onder het paard MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.COM.ZEL mt burcht Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in cartouche van bladornamenten eronder rozet CONCORDIA - RES.PARVAE -CRESCUNT, Delm.1028, CNM.2.49.50, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
  • Kavel 545

    Dukaton of zilveren rijder 1769

    Delm.1028, CNM.2.49.50, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 80
  • Kavel 546

    Dukaton of zilveren rijder 1770

    Delm.1028, CNM.2.49.50, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 547

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 90
  • Kavel 548

    Dukaton of zilveren rijder 1790

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 120
  • Kavel 549

    Dukaton of zilveren rijder 1791

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 140
  • Kavel 550

    Dukaton of zilveren rijder 1792

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 80
  • Kavel 551

    Scheepjesschelling van 6 stuiver 1753 Piedfort

    Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MON.NOV.ARGEN.ORDIN.ZEELAND. Kz: Oorlogsschip varend naar rechts, Middelburgse vlag op de achtersteven ITA.RELINQVENDA.UT.ACCEPTA. mt burcht, van der Wiel type II, CNM.2.49.89, ruim zeer fraai., montageplekje boven mast

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 140
  • Kavel 552

    Scheepjesschelling van 6 stuiver 1772

    van der Wiel type VII, CNM.2.49.92, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 60
  • Kavel 553

    Kwart stuiver of oord 1663

    Vz: Borstbeeld van prins Maurits naar rechts MON.NOVA.COMIT.ZELANDIAE. rozet. Kz: Gekroond en versierd provinciewapen, door de kroon gesplitst jaartal erboven .LVCTOR.ET.EMERGO, Verk.95.4, CNM.2.49.103, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 85
  • Kavel 554

    Philips de Schone 1486 1506 Goudgulden z j Delm 756 zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 260
  • Kavel 555

    Halve gouden rijder van 7 gulden goud 1750 Vz Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard gezeten op een naar rechts galopperend paard op de voorgrond het gekroonde provinciewapen mt stadswapen MO AUR PRO CONFOED BELG TRAIECT Kz Gekroond Generaliteitswapen gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden jaartal boven de kroon CONCORDIA RES PARVAE CRESCUNT Delm 971 CNM 2 43 38 bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 380
  • Kavel 556

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter het vereenvoudigde provinciewapen (wel of geen gekroonde leeuw met of zonder kruis op de schoft) aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.TRA mt stadswapen Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal. Gekroonde leeuw met de letter g, kruis op de schoft met de letter k aangegeven; parelcirkels op beide zijden, Delm.844/45, CNM.2.43.65, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 557

    Nederlandse rijksdaalder 1622

    Vz: Naar rechts gewend gelauwerd en geharnast anoniem borstbeeld met het vereenvoudigde provinciewapen aan een lint in de linkerhand en een geschouderd zwaard in de rechter mt stadswapen MO.ARG.PRO. - CONFOE.BELG.TRAIE - C Kz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitst jaartal met Romeinse I ter weerszijden kruis CONCORDIA.RES.PARV.CRESCVNT, Delm.942, CNM.2.43.78, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 150
  • Kavel 558

    Dukaton of zilveren rijder 1784

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.TRAI. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche eronder mt stadswapen CONCORDIA. - RES.PARV. - CRESCUNT., met klop, Delm.1031/32, CNM.2.43.101, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 160
  • Kavel 559

    Delm.1031/32, CNM.2.43.101, patina, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 200
  • Kavel 560

    Delm.1031/32, CNM.2.43.101, originele kleur, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 110
  • Kavel 561

    Delm.1031/32, CNM.2.43.101, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 120
  • Kavel 562

    Delm.1031/32, CNM.2.43.101, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 90
    € 130
  • Kavel 563

    Dukaton of zilveren rijder 1793

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.TRAI. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche eronder mt stadswapen CONCORDIA. - RES.PARV. - CRESCUNT., Delm.1031/32, CNM.2.43.101, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 150
  • Kavel 564

    Halve Dukaton of zilveren rijder 1785

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om en met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het gekroonde provinciewapen zonder hartschild MO:NO:ARG:CON - FOE:BELG:PRO:TRAI. Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; jaartal in een cartouche eronder mt stadswapen CONCORDIA. - RES.PARVAE. - CRESCUNT, Delm.1055, CNM.2.43.106, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 200
  • Kavel 565

    Halve provinciale of halve statengulden van 10 stuiver 1682

    Vz: Gekroond provinciewapen zonder hartschild; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MO.NO.ARGENT.ORDIN.TRAI. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op ene rechtop op een zuil staande bijbel HAC NITIMVR - HANC TVEMVR, Delm.1201, CNM.2.43.114, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 100
  • Kavel 566

    Generaliteits driegulden 1763

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOED.BELG.TRAI. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal onder de afsnede HAC NITIMVR - HANC TVEMVR - mt stadswapen, Delm.1150, CNM.2.43.117, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 140
  • Kavel 567

    Generaliteits driegulden 1793

    Delm.1150, CNM.2.43.117, originele kleur, ca. prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 110
  • Kavel 568

    Generaliteits gulden 1737

    Vz: Gekroond Generaliteitswapen; gesplitste waardeaanduiding I - G ter weerszijden MO.ARG.ORD.FOED.BELG.TRAI. Kz: Nederlandse maagd, in de rechterhand een speer waarop een vrijheidshoed, met de linkerelleboog steunend op een rechtop op een zuil staande bijbel; jaartal eronder HAC NITIMVR - HANC TVEMVR - mt stadswapen, Delm.1182, CNM.2.43.120, zeer fraai/prachtig

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 60
  • Kavel 569

    Generaliteits gulden 1765 Delm 1182 CNM 2 43 121 mooie donkere patina ruim prachtig bijna fdc

    Taxatie / estimation
    € 150
    € 170
  • Kavel 570

    Generaliteits gulden 1793

    Delm.1182, CNM.2.43.121, ruim zeer fraai/bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 40
  • Kavel 571

    Duit 1786

    Vz: Gekroond stadswapen, gehouden door twee leeuwen, onder de afsnede twee bladkrulornamenten met een grote schelp Kz: In drie regels: STAD / UTRECHT / jaartal met Arabische 1, PW.5112, CNM.2.44.22, zeldzaam, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 40
  • Kavel 572

    Oord of dubbele duit 1579

    Vz: Gekroond Oostenrijks-Bourgondisch wapen .PHS.D.G.HISPANIAE.REX Kz: Stadswapen, het rechterdeel schuin gearceerd, geplaatst op een lang gelelied kruis; bij elke hoek van het, vGh279b, CNM.2.44.3, ruim fraai, bijgevoegd duit 1637, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 45
  • Kavel 573

    Sceatta z j ca 720

    z.g stekelvarken type, vz. verbasterd hoofd, kz. vaandel met verbasterde Vota inscriptie cf BMCS, prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 220
  • Kavel 574

    Snaphaanschelling van 6 stuiver 1623

    Vz: Provinciewapen, geplaatst op een gelelied kruis MONE - NOVA - ORDI - FRISI Kz: Geharnast ridder in middeleeuwse toernooi-uitrusting met geheven zwaard, gezeten op een naar links galopperend paard; jaartal in de afsnede NISI.DOMINVS.NOBISCVM wel of geen mt, Delm.800, CNM.2.16.102, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 55
  • Kavel 575

    Achtste stuiver of duit 1766

    Vz: Gekroond provinciewapen VIGILATE - ET ORATE Kz: Binnen een krans van twee bloemtakken, onder en boven verbonden door een rozet, in vijf regels mmt adelaar tussen rozetten / OVER / YSSEL / jaartal / borstbeeld van prins Willem V naar links op twee oranjetakken, PW.7010, CNM.2.38.116, ruim zeer fraau, bjgevoegd duit 1639

    Taxatie / estimation
    € 35
    € 25
  • Kavel 576

    Halve stuiver z j

    Vz: Lang gelelied kruis, in de kwadranten de letters D, E, H en S (= Deventer een halve stuiver) MON. - NOV. - REIP. - DAV. Kz: Gekroond stadswapen, de kroon reikend tot de rand, gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden PACE.ET.BELLO.CON mmt lelie begin en einde gescheiden door de kroon, Fortuyn Drooglever 136, CNM.2.12.73, ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 40
  • Kavel 577

    Leeuwendaalder 1649

    Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn rechterschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aaneen lint voor zich staande houdendMO.ARG.CIVI.IM - P.BELG.CAMPEN Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR door mmt lelie gesplitst jaartal, Delm.862, CNM.2.30.37, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
  • Kavel 578

    Gouden dukaat z j ca 1600 Spaans type Delm 1130 CNM 2 52 11 ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 220
  • Kavel 579

    Noodmunt Rijksdaalder van 50 stuiver 1672 op vierkant plaatje Vz Gekroond provinciewapen gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden IVRE ET TEMPORE 1672 Kz Blanco Delm 736 CNM 2 20 2 prachtig

    Taxatie / estimation
    € 500
    € 440
  • Kavel 580

    Halve rijksdaalder van 25 stuiver 1672 op vierkant plaatje Vz Gekroond provinciewapen met vlammen op de kroon gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden IVRE ET TEMPORE 1672 Kz Blanco met inscriptie M H en bloemen op achterzijde Delm 737 CNM 2 20 3 prachtig

    Taxatie / estimation
    € 500
    € 400
  • Kavel 581

    Achtste rijksdaalder van 6¼ stuiver 1672 op vierkant plaatje Vz Gekroond provinciewapen gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden IVRE ET TEMPORE 1672 Kz Blanco Weiler 187 CNM 2 20 5 bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 200
  • Kavel 582

    Groningen van Stad en Ommelanden Florijn van 28 stuiver 1681

    Vz: Gekroond provinciewapen; gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden, jaartal boven de kroon MO.NO.ARG.ORD.GRON.ET.OML Kz: Twee vanuit wolken gestoken en ineengeslagen handen, erachter twee gekruiste speren waarop een stralende zon met een driehoek en een hoed rozet REDDIT.CONIVNCTIO.TVTOS, Delm.1117, CNM.2.20.11, zeer fraai/ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 180
  • Kavel 583

    Dubbele stuiver 1625 Vierkante plaat Vz In vier regels II BREDA OBSESSA door stadswapen gesplitst jaartal Kz Blanco CNM 2 09 11 ruim zeer fraai bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 200
  • Kavel 584

    Dubbele stuiver 1625

    CNM.2.09.11, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 110
  • Kavel 585

    Brabant Albert en Isabella dubbele Albertijn 1601 Delm 145 ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 330
  • Kavel 586

    Brabant Hendrik IV 1261 1267

    Denier, Leuven, vz. Leeuw in schild, kz. kruis met B-A-S-T., D.W.65, fraai/zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 55
    € 90
  • Kavel 587

    Filip IV 1621 1665

    zilveren dukaat 1663, Brussel, Delm.Z 284.7, vGH327, rui fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 60
  • Kavel 588

    Henegouwen Marguerite de Constantinople 1244 1280

    Gros de Cavalier, bijna zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 40
    € 60
  • Kavel 589

    Henegouwen Willem IV 1404 1407

    Tuin(dubbele groot) z.j., met klop, Chestret 137, fraai/ruim fraai

    Taxatie / estimation
    € 50
    € 40
  • Kavel 590

    Vlaanderen Philips de Stoute 1384 1404

    Dubbele groot of botdrager, DdP.818, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 75
    € 110
  • Kavel 591

    Zilveren dukaat 1800 Holland

    Sch.55, oneffenheid in muntplaatje, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 125
    € 220
  • Kavel 592

    Zilveren dukaat 1805 Utrecht

    Sch.74, ruim zeer fraai/bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 80
    € 90
  • Kavel 593

    Generaliteitsgulden 1795 Holland

    Sch.102, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 60
    € 95
  • Kavel 594

    Lodewijk Napoleon Zilveren dukaat 1808

    Sch.123, bijna prachtig

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 200
  • Kavel 595

    Lodewijk Napoleon Gouden dukaat 1810 Sch 133 ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 360
  • Kavel 596

    Lodewijk Napoleon 50 Stuiver 1808 Sch 149 ruim prachtig

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 260
  • Kavel 597

    Taxatie / estimation
    € 250
    € 500
  • Kavel 598

    Lodewijk Napoleon 50 Stuiver 1808

    Sch.149, ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 100
    € 170
  • Kavel 599

    Keizer Napoleon I 20 Francs 1813 Sch 164 ruim zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 200
    € 290
  • Kavel 600

    Keizer Napoleon I 20 Francs 1813 12

    Sch.164a, zeer fraai

    Taxatie / estimation
    € 175
    € 260