• Kavel 1

    NEDERLAND 1852-1978, ongebruikte/vnl. postfrisse goed gevulde collectie met o.a. de nrs. 1/3, 4/5, 7/8, 13/18, 19/28, 30/43, 46/47, 49/79, 84/86, 100/101 verder vanaf 1919 compleet incl. alle betere series zoals Jubileum 1923, Veth series, alle kind- en zomerseries, Konijnenburg(met cert.), Juliana En Face etc. ook luchtpost, port en dienst, alle blokken en velletjes, veel postfris ook bij de oudere nummers, mooie collectie in frisse kwaliteit met een enorme cat.waarde, in album, zie foto

    Inzet:
    € 4 000
    € 6.400
  • Kavel 2

    NEDERLAND 1852-1945, vnl. ongebruikte bijna complete collectie in mooie kwaliteit(nrs.1 t/m 47 gebruikt). Verder mooie Bontkraagserie t/m de 10gld, 1913 Jubileum emissie t/m de 10gld, 104/105, 130/131, Veth series t/m 5gld etc., ook port en luchtpost compleet en diverse dienst, verder nog iets na 1945, in klemband, zie foto

    Inzet:
    € 3 000
    € 4.200
  • Kavel 3

    NEDERLAND 1864-1993, vrijwel complete ongebruikte/postfrisse collectie met o.a. 4/6, wapenemissie, Willem III emissie, hangend haar t/m 2½gld, bontkraag t/m 5gld compleet en vanaf nr. 81 geheel compleet incl. 90/101, 104/105, 121/131, Vethseries, Konijnenburg, Juliana En Face etc. incl. velletjes en blokken, in merendeels frisse en nette kwaliteit, zeer hoge cataloguswaarde, in luxe Davo album

    Inzet:
    € 2 000
    € 2.900
  • Kavel 4

    NEDERLAND 1852-1977, dubbele collectie waarin zegels vaak zowel ongebruikt als gebruikt verzameld zijn, klassieke deel gespecialiseerd verzameld op typen, tandingen en oplages, tevens iets gespecialiseerd stempels op zegel, daarna ook veel betere ex. zoals 104/105 en 130/131, hoge waardes En Face postfris etc., ook Nederlands Indië, Indonesië en Japanse bezetting opgezet, in Davo album

    Inzet:
    € 1 750
    € 3.400
  • Kavel 5

    NEDERLAND, lot met veel voor 1940 postfris met o.a. Veth serie met watermerk incl. cert, TBC serie etc., ook roltanding, Lp.12/13 en armenwet 8(2x) tevens enkele betere series Overzee, zeer leuk lot met enorme cataloguswaarde, in album

    Inzet:
    € 1 500
    € 2.800
  • Kavel 6

    NEDERLAND 1869-1976, ongebruikte/postfrisse collectie beginnend met 13/18 verder 56/79, 90/99, 101 vanaf 1923 compleet t/m 1976 waarbij veel postfrisse series incl. Jubileum 1923, Vethseries, Juliana En Face excl. Konijnenburg tevens luchtpost, roltanding, port, dienst en Internering, leuke collectie met een hoge cat.waarde, in 2 Davo albums

    Inzet:
    € 1 500
    € 2.900
  • Kavel 7

    NEDERLAND 1852-1993, (on)gebruikte/postfrisse deels gespecialiseerde collectie met diverse typen en tandingen en enkele foutdrukjes, ook veel port, roltanding bijna compleet, diverse dienstseries, combinaties en blokken van vier, het geheel is mooi opgezet met omschrijvingen, op blanco bladen, in 4 Lindner albums

    Inzet:
    € 1 500
    € 2.800
  • Kavel 8

    NEDERLAND 1852-1999, (on)gebruikte/postfrisse zeer goed gevulde collectie met o.a. 1 t/m 79 compleet, Tuberculose 1906 serie postfris, 104/105 en 130/131, roltanding op driegaats na compleet, port compleet en veel luchtpost en dienst met o.a. Interneringsserie en postbewijsserie, opgezet, in 4 Davo luxe album

    Inzet:
    € 1 500
    € 2.900
  • Kavel 9

    NEDERLAND 1852-1942, (on)gebruikte/postfrisse speciaalcollectie prachtig opgezet met poststukken w.o. zeldzaam eerste dag voorlopers, luxe eerste emissie los en op brief, betere zegels zoals 47/48, 80, 101, 104/105 en 130/131, verder tête bêche 61b op brief, Jubileum 1923, leuke brieven w.o. aangetekend, roltanding, W.O.II etc., opgezet, in 2 Leuchtturm albums

    Inzet:
    € 1 250
    € 3.800
  • Kavel 10

    NEDERLAND 1852-1997, (on)gebruikte/postfrisse geheel complete collectie incl. alle betere nummers zoals 48, 80 en 101 tot 1960 vnl. gebruikt vanaf 1960 vnl. postfris in overwegend nette kwaliteit, in Davo album en Excellent album

    Inzet:
    € 1 000
    € 1.400
  • Kavel 11

    NEDERLAND 1852-2001, (on)gebruikte/postfrisse geheel complete collectie excl. 48, 49, 79/80, 101 en 104, nr. 1/47 zijn gebruikt en de nrs. 50/537 vnl. ongebruikt (346/349 postfris) en vanaf 1950 vrijwel geheel postfris incl. velletjes, kinderblokken, boekjes, etc., tevens luchtpost, incl. 12/13 ongebruikt, iets port en dienst, zeer frisse en mooie collectie met een hoge cat.waarde, in 2 Davo albums

    Inzet:
    € 1 000
    € 2.500
  • Kavel 12

    NEDERLAND 1852-1999, op nr. 80 na geheel complete collectie t/m 1990 alles gebruikt en na 1990 alles gebruikt en postfris incl. luchtpost met 12/13, roltanding(niet compleet), port compleet (excl. 68b), dienst, postbewijs, postpakket, telegram(niet compleet) en internering 2, overwegend in nette kwaliteit, op verzoek van de inzender geheel intact gelaten, in 2 luxe Davo albums

    Inzet:
    € 1 000
    € 2.000
  • Kavel 13

    NEDERLAND 1852-2003, (on)gebruikte/postfrisse collectie met o.a. 1/18, 104/105, 130/131 etc., voor 1940 vnl. (on)gebruikt na 1940 veelal postfris incl. de kinderblokken, velletjes etc., ook luchtpost, roltanding en port, hoge cataloguswaarde, in 8 luxe Lindner albums

    Inzet:
    € 1 000
    € 1.300
  • Kavel 14

    NEDERLAND 1852-1992, (on)gebruikte/postfrisse collectie incl. En Face hoge waardes postfris, luchtpost, incl. 12/13 postfris, tevens iets dienst, blokken etc., in 3 Davo albums en iets los

    Inzet:
    € 1 000
    € 1.600
  • Kavel 15

    NEDERLAND 1852-2001, geheel gebruikte collectie op nummer 48, 80 en 101 na compleet incl. alle velletjes w.o. Legioen en Amphilex, kinderblokken, boekjes etc., tevens combinatie suit postzegelboekjes, roltanding, luchtpost incl. 12/13, port compleet, dienst etc., ook luchtpost, port en roltanding ongebruikt aanwezig, mooie collectie met hoge cataloguswaarde, in 4 Davo albums

    Inzet:
    € 1 000
    € 1.800
  • Kavel 16

    NEDERLAND 1869-2001, ongebruikte/postfrisse collectie excl. de topnummers met o.a. 30/42, 56/79, 84/86, 104/105, 136/138, Veth series etc. vanaf 1940 compleet, excl. hoge waardes En Face vanaf ca. 1960 alles postfris incl. kinderblokken, velletjes, boekjes etc., in 3 Davo albums

    Inzet:
    € 1 000
    € 1.200
  • Kavel 17

    NEDERLAND 1852-1959, complete (on)gebruikte/postfrisse collectie excl. nr. 80 en 101 met o.a. postfrisse Juliana En Face serie, ook luchtpost, roltanding, port en dienst, cataloguswaarde ruim €11.000,=, in Davo album

    Inzet:
    € 1 000
    € 2.000
  • Kavel 18

    NEDERLAND 1852-1982

    , (on)gebruikte/postfrisse deels dubbele collectie (zowel ongebruikt/postfris als gebruikt in de collectie aanwezig). De collectie begint bij diverse mooie nrs. 1, veel roltanding series zowel ongebruikt als gebruikt en diverse port en luchtpost, veel goedkoop materiaal niet aanwezig maar wel diverse betere zegels en series w.o. klassiek, in 3 Leuchtturm albums en Safe album

    Inzet:
    € 750
    € 1.800
  • Kavel 19

    NEDERLAND 1852-1989

    , complete (on)gebruikte/postfrisse collectie incl. alle topnummers zoals 48, 80 en 101 tot 1940 merendeels gebruikt daarna merendeels ongebruikt/postfris in wisselende kwaliteit, hoge cataloguswaarde, in 2 Davo albums

    Inzet:
    € 750
    € 1.150
  • Kavel 20

    NEDERLAND 1876-1980

    , ongebruikte/postfrisse collectie waarin veel 30-er jaren ongebruikt en 50-er jaren postfris, goedgevulde collectie, in 2 Safe albums

    Inzet:
    € 750
    € 1.050
  • Kavel 21

    NEDERLAND VANAF 1852

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie beginnend met diverse 1e emissie w.o. mooie breedgerande ex., daarna o.a. 34/49, 104/105, 121/131, 136/138 etc., incl. luchtpost, dienst, port, internering etc., cataloguswaarde ca. €9.000,=, in Lindner album

    Inzet:
    € 750
    € 1.700
  • Kavel 22

    NEDERLAND 1852-1991

    , complete geheel gebruikte collectie excl. 48, 80 en 101 incl. kinderblokken, velletjes etc., tevens roltanding compleet excl. 32, port, dienst, postpakket, postbewijs, Internering en telegram, mooie collectie met een hoge cat.waarde, in Importa album

    Inzet:
    € 750
    € 1.600
  • Kavel 23

    NEDERLAND 1852-1992

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie vanaf 1899 geheel ongebruikt/postfris, vanaf 1920 bijna compleet, incl. Veth serie t/m 5gld ongebruikt, ook luchtpost met 12/13 postfris en diverse port en roltanding en enkele dienst, opgezet in 2 Davo albums

    Inzet:
    € 600
    € 1.300
  • Kavel 24

    NEDERLAND 1852-1969

    , complete (on)gebruikte/postfrisse collectie op nr. 48, 80 en 104 na compleet, tot 1940 merendeels gebruikt daarna ongebruikt/postfris incl. Juliana En Face, in luxe Davo album

    Inzet:
    € 500
    € 850
  • Kavel 25

    NEDERLAND 1925-1967

    , verzameling meest gebruikt en ongebruikt incl. Konijnenburg en Juliana En Face series, in Holland album

    Inzet:
    € 500
    € 700
  • Kavel 26

    NEDERLAND 1852-1976

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie incl. nr.1 t/m nr.47 compleet, zeer goed gevulde collectie incl. port, roltanding, luchtpost, velletjes en iets dienst, in 2 Davo luxe albums

    Inzet:
    € 500
    € 800
  • Kavel 27

    NEDERLAND 1872-1997

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie met ook veel ouder ongebruikt/postfris materiaal, goedgevuld, in 2 Davo albums

    Inzet:
    € 500
    € 700
  • Kavel 28

    NEDERLAND 1919-1959

    , geheel ongebruikte verzameling met o.a. nr.105(pracht ex.), de 30er t/m 50er jaren vrij compleet incl. En Face met hoge waardes, ook iets luchtpost en roltanding en dienst deels gebruikt, in Davo klemband

    Inzet:
    € 500
    € 650
  • Kavel 29

    NEDERLAND 1852-1995

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie vanaf 1945 bijna compleet, luxe postfris incl En Face t/m 75ct, ook iets luchtpost en port en veel velletjes en blokken, in 4 luxe Lindner albums

    Inzet:
    € 500
    € 800
  • Kavel 30

    NEDERLAND 1852-1969

    , gebruikte collectie waarin 104/105 en 130, port, roltanding, dienst, veel telegramzegels etc., in Davo album

    Inzet:
    € 500
    € 550
  • Kavel 31

    NEDERLAND 1940-1990

    , postfrisse complete collectie excl. 534/537 alleen 518/533 ongebruikt, verder alles postfris incl. Legioenblokken, Amphilexvellen, kinderblokken, in Leuchtturm album

    Inzet:
    € 500
  • Kavel 32

    NEDERLAND 1852-2001

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie incl. port, luchtpost en iets dienst en veel velletjes, combinaties en automaatboekjes postfris, uitgebreide collectie, in 7 Davo albums

    Inzet:
    € 500
    € 850
  • Kavel 33

    NEDERLAND 1864-1994

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie w.o. diverse waardes En Face postfris etc., ook luchtpost incl. 12/13, diverse roltanding en iets dienst, in 2 Davo albums

    Inzet:
    € 500
    € 550
  • Kavel 34

    NEDERLAND 1869-1998

    , goedgevulde ongebruikte/postfrisse collectie vanaf 1925 grotendeels compleet, merendeels ongebruikt vanaf 1960 postfris incl. velletjes zoals Legioen en Amphilex, kinderblokken, luchtpost, dienst etc., in 3 Davo albums

    Inzet:
    € 500
    € 750
  • Kavel 35

    NEDERLAND 1852-1989

    , (on)gebruikte/postfrisse goed gevulde collectie op de topnummers na compleet vanaf 1940 veelal postfris incl. legioenvelletjes, Amphilex vellen en kindervellen, tevens port, dienst en telegram, in 2 luxe Importa albums

    Inzet:
    € 500
    € 700
  • Kavel 36

    NEDERLAND

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie met enkele betere nummers zoals 130/131 vanaf 1940 vrij compleet w.o. veel postfris incl. luchtpost o.a. 12/13, roltanding met o.a. 1/18, 19/31, dienst, port compleet, postbewijs 1/7 etc., tevens alle kinderblokken en velletjes zoals Legioen en Amphilex, in 3 Davo albums

    Inzet:
    € 400
    € 700
  • Kavel 37

    NEDERLAND 1864-2003

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie vanaf 1925 vrijwel compleet vnl. ongebruikt/postfris incl. alle blokken, velletjes etc., ook luchtpost, port, dienst etc., in 4 Davo albums

    Inzet:
    € 400
    € 800
  • Kavel 38

    NEDERLAND TOT 1986

    ongebruikte/postfrisse collectie vanaf 1925 bijna geheel compleet, van voor 1925 zijn alleen de nrs. 104/105 ongebruikt aanwezig en nr. 49 gebruikt, beide met fotocertificaat, moderne deel soms 2 tot 3 keer verzameld, in 3 Davo albums

    Inzet:
    € 400
    € 800
  • Kavel 39

    NEDERLAND 1852-1999

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie met een hoge cataloguswaarde, ook iets port en luchtpost, opgezet, in 5 Davo albums

    Inzet:
    € 400
    € 650
  • Kavel 40

    NEDERLAND VANAF 1934

    , complete (on)gebruikte/postfrisse collectie vanaf 1940 veelal postfris w.o. lage waardes En Face, incl. kinderblokken, velletjes, boekjes etc., in 4 albums

    Inzet:
    € 400
    € 580
  • Kavel 41

    NEDERLAND 1852-1944

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie met veel betere series en zegels incl. luchtpost, veel roltanding, port en dienst, cataloguswaarde €5400,=, in Davo album

    Inzet:
    € 400
    € 640
  • Kavel 42

    NEDERLAND AUTOMAATBOEKJES 1964-2001

    , complete postfrisse collectie nr. 1 t/m 71 incl. alle betere nummers 6 en 9 in zeer nette kwaliteit, tevens veel combinaties uit boekjes gebruikt aanwezig, in Importa album

    Inzet:
    € 400
    € 400
  • Kavel 43

    NEDERLAND AUTOMAATBOEKJES

    , postfrisse speciaalcollectie met de betere 9 boekjes en variëteiten zoals telblokken en ongeldig etc., cat.waarde N.V.P.H. €2833,=, in Safe album

    Inzet:
    € 350
    € 460
  • Kavel 44

    NEDERLAND 1852-1980

    , collectie incl. 1 t/m 28 compleet, diverse port en luchtpost, in 2 Lindner albums

    Inzet:
    € 350
  • Kavel 45

    NEDERLAND 1852-1957

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie met veel oudere nummers vanaf 1924 vrijwel compleet, incl. roltanding, port, dienst, telegram etc., cataloguswaarde €5667,=, in Importa album

    Inzet:
    € 350
    € 580
  • Kavel 46

    NEDERLAND 1852-1998

    , geheel gebruikte collectie op de topnummers na compleet incl. kinderblokken, velletjes etc., ook luchtpost, port en dienst, tevens een kleine collectie Oostenrijk, in 3 Davo albums en Safe album

    Inzet:
    € 350
    € 500
  • Kavel 47

    NEDERLAND 1852-1959

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie t/m 1940 vnl. (on)gebruikt, na 1940 veelal postfris jaren 50, incl. luchtpost, roltanding, port etc., ook legioenblokken, in luxe Lindner album

    Inzet:
    € 350
    € 540
  • Kavel 48

    NEDERLAND 1852-2001

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie zonder de dure topnummers vanaf 1940 vrijwel compleet, merendeels postfris incl. kinderblokken, velletjes etc., ook luchtpost incl.12/13, port en dienst, in 3 Davo albums

    Inzet:
    € 350
    € 650
  • Kavel 49

    NEDERLAND 1852-1944

    , (on)gebruikte goed gevulde collectie met o.a. 1/12, 19/29, 34/40 etc., 1924 t/m 1944 compleet incl. Legioenblokken, tevens port en dienst, cataloguswaarde ruim €5300,=, in luxe Davo album

    Inzet:
    € 350
    € 460
  • Kavel 50

    NEDERLAND VANAF 1852

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie vanaf 1925 vrijwel compleet, vanaf 1960 vnl. postfris daarvoor veelal gebruikt, Kerken in Oorlogstijd en Itep postfris tevens iets diversen en doubletten, in 4 luxe Davo albums en 4 insteekboeken

    Inzet:
    € 300
    € 600
  • Kavel 51

    NEDERLAND 1852-1990

    , (on)gebruikte/postfrisse diverse collectie waarbij veel betere zegels en series incl. blokken en velletjes, tevens port, dienst etc., in 8 Davo en 1 Importa album

    Inzet:
    € 300
    € 850
  • Kavel 52

    NEDERLAND 1923-2001

    , ongebruikte/postfrisse collectie vanaf 1945 vnl. postfris en vrijwel compleet incl. alle betere series ook incl. kinderblokken en velletjes, in 2 luxe Davo albums

    Inzet:
    € 300
    € 650
  • Kavel 53

    NEDERLAND 1852-1997

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie beginnend met enkele Voorfila brieven vanaf 1852 voornamelijk gebruikt en vanaf 1940 meest ongebruikt/postfris incl. blokken tevens luchtpost en port, in 5 zelfgemaakte albums

    Inzet:
    € 300
    € 300
  • Kavel 54

    NEDERLAND KINDERPOSTZEGELS 1924-2001

    , complete postfrisse collectie incl. alle blokken, in 2 speciale Importa albums

    Inzet:
    € 250
    € 440
  • Kavel 55

    NEDERLAND

    , (on)gebruikte voornamelijk postfrisse diverse collecties waarbij veel beter materiaal en veel modern postfris ook veel kinderblokken en velletjes van 10 en 20, hoge cataloguswaarde en frankeerwaarde, in 9 Davo albums

    Inzet:
    € 250
    € 1.500
  • Kavel 56

    NEDERLAND AUTOMAATBOEKJES

    , postfrisse complete collectie, in Davo album

    Inzet:
    € 250
    € 500
  • Kavel 57

    NEDERLAND 1939-1999

    , ongebruikte voornamelijk postfrisse complete collectie incl. blokken, velletjes, boekjes etc., in 3 Davo albums

    Inzet:
    € 250
    € 500
  • Kavel 58

    NEDERLAND 1899-1988

    , ongebruikte/voornamelijk postfrisse collectie vanaf 1940,vrijwel compleet waarbij veel jaren 50 postfris incl. kinderblokken, boekjes etc., in Importa album

    Inzet:
    € 250
  • Kavel 59

    NEDERLAND 1852-1976

    , (on)gebruikte/postfrisse gespecialiseerde collectie waarbij veel betere zegels en series, bij het oudere gedeelte ook veel betere stempels incl. luchtpost, port etc., in overwegend nette kwaliteit, in Kabe album

    Inzet:
    € 250
    € 420
  • Kavel 60

    NEDERLAND 1852-1991

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie tot 1939 vnl. (on)gebruikt daarna vnl. postfris, incl. kinderblokken, velletjes, blokken etc., in album

    Inzet:
    € 250
    € 360
  • Kavel 61

    NEDERLAND 1945-1990

    , ongebruikte grotendeels postfrisse complete collectie excl. Juliana En Face, incl. luchtpost, port en dienst gebruikt, alle betere series zoals Kerken, Europa '56 etc. postfris, incl. velletjes en kinderblokken, in Davo album

    Inzet:
    € 250
    € 380
  • Kavel 62

    NEDERLAND 1852-1960

    , (on)gebruikte collectie zondere de dure topnummers incl. luchtpost, port en dienst, cat.waarde ca. €4000,=, in Davo album

    Inzet:
    € 250
    € 300
  • Kavel 63

    AUTOMAATBOEKJES/HANGBOEKJES T/M 2004

    , partij met ca. 250 vnl. moderne boekjes, zeer hoge frankeerwaarde, in multoband

    Inzet:
    € 250
    € 420
  • Kavel 64

    NEDERLAND 1852-1985

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie vanaf ca. 1930 zo goed als compleet waarbij veel postfris, na 1940 ook iets port en dienst, in Importa album

    Inzet:
    € 225
    € 280
  • Kavel 65

    NEDERLAND AUTOMAATBOEKJES

    , tussen nr. 1 en 50 waaronder in aantallen, ook betere nummers 6 en 9, in 2 luxe Davo albums

    Inzet:
    € 200
    € 240
  • Kavel 66

    NEDERLAND 1852-1994

    , enigzins gespecialiseerde collectie op typen, tanding en stempels waarbij veel betere zegels en series, in 2 Leuchtturm albums

    Inzet:
    € 200
  • Kavel 67

    NEDERLAND 1925-1997

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie merendeels ongebruikt/postfris vrijwel compleet incl. kinderblokken en velletjes, in Davo album

    Inzet:
    € 200
    € 340
  • Kavel 68

    NEDERLAND 1945-1969

    , (on)gebruikte/voornamelijk postfrisse vrijwel complete collectie w.o. lage waarden En Face serie postfris, incl. kinderblokken, in Luxe Davo album

    Inzet:
    € 200
    € 280
  • Kavel 69

    NEDERLAND 1852-2002

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie met vnl. t/m 1970 gebruikt daarna compleet postfris incl. boekjes en velletjes, tevens luchtpost en port, in 2 luxe Davo en 1 Erka album

    Inzet:
    € 200
    € 380
  • Kavel 70

    NEDERLAND 1852-1990

    , gebruikte/postfrisse collectie met enkele betere zegels en series incl. kinderblokken, bij het oudere materiaal mooi gebruikt met betere stempels, cataloguswaarde ca.€3500,=, in 2 Davo albums

    Inzet:
    € 175
    € 300
  • Kavel 71

    NEDERLAND 1919-1958

    , ongebruikte/voornamelijk postfrisse collectie beginnend met nr. 102/103 vanaf 1940 compleet postfris, tevens dienst gebruikt, in Importa album

    Inzet:
    € 175
    € 320
  • Kavel 72

    NEDERLAND PTT MAPJES

    , complete collectie nr. 1 t/m 255b incl. diverse extra's totaal ca. 300 stuks, in 6 albums

    Inzet:
    € 175
    € 260
  • Kavel 73

    NEDERLAND 1945-1976

    , postfrisse collectie met kinderblokken etc., in Davo luxe album

    Inzet:
    € 150
  • Kavel 74

    NEDERLAND 1852-1981

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie met o.a. 1/12 vanaf 1940 geheel compleet waarbij veel postfris, in Davo album

    Inzet:
    € 150
    € 360
  • Kavel 75

    NEDERLAND T/M 1995

    , vnl. modern postfris waarbij veel kinderblokken, tevens een kleine collectie Spanje, in 7 luxe Davo albums, 1 Post album en insteekboek

    Inzet:
    € 150
    € 360
  • Kavel 76

    NEDERLAND 1940-1967

    , gebruikte/voornamelijk postfrisse collectie waarbij veel jaren '50 postfris, in 2 luxe Davo albums

    Inzet:
    € 125
    € 210
  • Kavel 77

    NEDERLAND 1852-1967

    , (on)gebruikte goed gevulde collectie zonder de dure topnummers, in overwegend nette kwaliteit, in zelfgemaakt album

    Inzet:
    € 125
    € 190
  • Kavel 78

    NEDERLAND 1864-1984

    , (on)gebruikte goed gevulde collectie waarbij enkele betere zegels en series, in Davo album

    Inzet:
    € 125
    € 130
  • Kavel 79

    NEDERLAND 1944-1992

    , (on)gebruikte/merendeels postfrisse collectie incl. blokken en velletjes, in 2 Leuchtturm albums

    Inzet:
    € 125
    € 260
  • Kavel 80

    NEDERLAND 1852-1976

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie, in Davo album

    Inzet:
    € 100
    € 200
  • Kavel 81

    NEDERLAND T/M 2003

    , postfrisse collectie velletjes en combinaties uit boekjes en velletjes, in 2 Davo luxe albums

    Inzet:
    € 100
    € 320
  • Kavel 82

    NEDERLAND 1972-1977

    , postfrisse engrospartij veldelen tevens kinderblokken en set Legioenvellen, in vellenband

    Inzet:
    € 100
    € 200
  • Kavel 83

    NEDERLAND 1924-1990

    , geheel ongebruikte/postfrisse goed gevulde verzameling, in Importa album

    Inzet:
    € 100
    € 210
  • Kavel 84

    NEDERLAND 1867-1988

    , geheel gebruikte collectie vanaf 1935 zo goed als compleet incl. kinderblokken, boekjes, combinaties etc., in Importa album

    Inzet:
    € 100
    € 130
  • Kavel 85

    NEDERLAND 1864-1984

    , gebruikte/postfrisse kleine beginnerscollectie waarbij vnl. vanaf 1960, postfris, in luxe Leuchtturm albums en iets los

    Inzet:
    € 75
    € 80
  • Kavel 86

    NEDERLAND 1872-1990

    , (on)gebruikte/postfrisse kleine collectie vanaf 1975 t/m 1990 compleet postfris tevens alle kindervelletjes vanaf 1965 postfris, ook een album Suriname onafhankelijk, in 2 albums

    Inzet:
    € 50
    € 130
  • Kavel 87

    NEDERLAND AUTOMAATBOEKJES

    , postfrisse collectie t/m de Euro boekjes en incl. 4x nr. 9 boekje, in Importa album

    Inzet:
    € 40
    € 130
  • Kavel 88

    NEDERLAND AUTOMAATBOEKJES

    , postfrisse collectie met diverse nr.9 boekjes, in Lindner album

    Inzet:
    € 40
    € 85
  • Kavel 89

    NEDERLAND

    , gebruikte/postfrisse collectie automaatboekjes, incl. enkele nr.9 boekjes, ongebruikt, in Davo album

    Inzet:
    € 35
    € 120
  • Kavel 90

    NEDERLAND 1945-1985

    , kleine postfrisse verzameling, in band

    Inzet:
    € 30
    € 55
  • Kavel 91

    NEDERLAND VANAF 1953, grote postfrisse stock incl. Europa 1956(14x) en veel betere series in aantallen, ook kinderblokken etc., in mooie kwaliteit, gesorteerd, enorme cataloguswaarde, in 11 stockboeken

    Inzet:
    € 2 500
    € 3.800
  • Kavel 92

    NEDERLAND 1852-1989, (on)gebruikte/postfrisse zeer grote winkelvoorraad tot 1940 merendeels gebruikt, daarna veel postfris/ongebruikt, veelal in grote aantallen, met een enorme cataloguswaarde, in 4 overvolle stockboeken

    Inzet:
    € 1 500
    € 3.000
  • Kavel 93

    NEDERLAND 1940-1960, postfrisse partij engros jaren '50, in aantallen, in frisse kwaliteit, zo uit het vel gehaald, cat.waarde ca.€4000,=, in insteekboek

    Inzet:
    € 900
  • Kavel 94

    NEDERLAND 1940-1960, postfrisse partij engros jaren '50 in aantallen, in frisse kwaliteit, zo uit het vel gehaald, cat.waarde ca.€4000,=, in insteekboek

    Inzet:
    € 900
  • Kavel 95

    NEDERLAND 1852-1913

    , gebruikte stock vanaf de eerste emissie (46 stuks), veel mooie stempels zoals langstempels, puntstempels en kleinrond, ook typen en tandingen, specialistisch lot met een hoge cat.waarde, in stockboek

    Inzet:
    € 500
    € 850
  • Kavel 96

    NEDERLAND 1852-1985

    , complete gebruikte collectie excl. 80, 101, 131 en 136/138 met o.a. mooie nr. 48 en 49, hoge cat.waarde, in insteekboek

    Inzet:
    € 500
    € 600
  • Kavel 97

    NEDERLAND 1900-1940

    , (on)gebruikt lot met betere zegels en series w.o. 2x 105, 2x 130 gebruikt, 61b/c vrijwel postfris in voornamelijk nette kwaliteit, cat.waarde €4700,=, in insteekboek

    Inzet:
    € 500
    € 800
  • Kavel 98

    NEDERLAND 1852-1990

    , (on)gebruikt/postfris lot met veel betere nummers en series, ook veel modern postfris waarbij vnl. kinderblokken en kerstvellen, tevens betere Buitenlandse zegels en blokken, goed bezichtigen aanbevolen, in 6 insteekboeken

    Inzet:
    € 500
    € 900
  • Kavel 99

    NEDERLAND 1934-2004

    , geheel ongebruikte/postfrisse collectie, zeer goed gevuld, waarbij ook diverse extra's incl. complete En Face serie, in 3 Leuchtturm stockboeken

    Inzet:
    € 500
    € 800
  • Kavel 100

    NEDERLAND 1852-2002

    , collectie welke veelal dubbel verzameld is zowel gebruikt als ongebruikt/postfris, bij het moderne gedeelte veel postfrisse doubletten, incl. kinderblokken, in 4 insteekboeken

    Inzet:
    € 500
    € 550