• Kavel 1

    VERENIGD EUROPA CEPT 1977-1984, grote partij postfrisse blokken Portugal, Azoren en Madeira, in aantallen tot 50 stuks in perfecte kwaliteit als zo van de post, zeer hoge cat.waarde, in doosje

    Inzet:
    € 2 500
    € 5.600
  • Kavel 2

    NEDERLAND MAXIMUMKAARTEN

    , partij waarbij ook jaren '60 en '70, in doosje

    Inzet:
    € 25
    € 25
  • Kavel 3

    NEDERLAND 1940-1955

    , partij met vellen en veldelen, ook interessant voor plaatfouten etc., in platte doos

    Inzet:
    € 50
    € 120
  • Kavel 4

    RUSLAND EN GEBIEDEN/LEVANT

    , (on)gebruikt lot oude rondzendboekjes w.o. mooi klassiek, interessant jaren '20 en '30, bezetting, kantoren etc., in doosje

    Inzet:
    € 250
    € 2.300
  • Kavel 5

    OOST EUROPA

    , (on)gebruikt lot met een groot aantal gelopen oude rondzendboekjes w.o. veel Polen etc., ook leuk Baltische Staten, in doos

    Inzet:
    € 350
    € 2.700
  • Kavel 6

    AMERIKAANSE LANDEN

    , oude rondzendboekjes, leuk uitzoeklot met interessant materiaal, in doosje

    Inzet:
    € 100
    € 700
  • Kavel 7

    ENGLAND, starting 1840 1d. black unused, large lot with most classic stamps, mounted in aproval books, pages with many better classics incl. £1 Victoria green, enormous cat.value, in small box

    Inzet:
    € 1 000
    € 4.400
  • Kavel 8

    DUITSLAND EN KOLONIEN

    , (on)gebruikt lot met een groot aantal oude gelopen rondzendboekjes vanaf de Duitse Staten, doch vooral veel Reich, in doos

    Inzet:
    € 400
    € 1.500
  • Kavel 9

    ENGLISH COLONIES

    , (un)used old lot in aproval booklets, in small box

    Inzet:
    € 350
    € 2.400
  • Kavel 10

    DUITSE STATEN

    , oude gelopen rondzendboekjes van de diverse Staten w.o. mooie kwaliteit, enorme cat.waarde, in doos

    Inzet:
    € 400
    € 4.000
  • Kavel 11

    U.S.A.

    , old aproval books with most classics, interesting lot, in small box

    Inzet:
    € 400
    € 2.500
  • Kavel 12

    NEDERLAND 1965-2004

    , postfrisse velletjes en kinderblokken engros met een enorme frankeerwaarde incl. de betere blokken en velletjes, in doosje

    Inzet:
    € 400
    € 1.350
  • Kavel 13

    NEDERLAND EN OVERZEE

    , (on)gebruikte/postfrisse oude collectie, in 2 Holland albums, en albumpje oudere fdc's Nederland, in doosje

    Inzet:
    € 300
    € 650
  • Kavel 14

    OOSTENRIJK EN GEBIEDEN

    , klassiek lot zegels/stempels etc., met betere zegels, gesorteerd in groot aantal oude rondzendboekjes, enorme cat.waarde, in doos

    Inzet:
    € 350
    € 2.700
  • Kavel 15

    ENGLISH COLONIES

    , never hinged lot booklets, stationary and box with the collection "History of Transportation", in box

    Inzet:
    € 60
    € 180
  • Kavel 16

    OOSTENRIJK, (on)gebruikt lot met een groot aantal oude rondzendboekjes w.o. veel klassieke zegels w.o. veel mooie stempels zoals vingerhoedstempeltjes etc., pracht lot met een enorme waarde, in doos

    Inzet:
    € 500
    € 6.000
  • Kavel 17

    FRANKRIJK EN KOLONIEN, (on)gebruikte/postfrisse groot aantal gelopen oude rondzendboekjes met veelal beter materiaal, enorme waarde, in doos

    Inzet:
    € 800
    € 6.400
  • Kavel 18

    WEST EUROPA

    , diverse authentieke collecties met o.a. goed Frankrijk, Italië en Oostenrijk, met veel beter genoteerde zegels en series, hoge cat.waarde, in 5 oude albums en albumbladen, in doos

    Inzet:
    € 400
    € 420
  • Kavel 19

    EUROPA NALATENSCHAP

    , rommelig doch interessant lot met veel beter materiaal, goed bezichtigen, in album en veel los, in doosje

    Inzet:
    € 300
    € 480
  • Kavel 20

    AUSTRALIA HERITAGE

    , nice collection with many duplicates, unmounted mint and used, high cat. value, in 2 albums, 3 stockbooks and in folders, in box

    Inzet:
    € 400
    € 850
  • Kavel 21

    WERELD

    , (on)gebruikt/postfris lot van vele landen, met een zeer hoge cat.waarde, in 41 boeken en albums , in 2 dozen

    Inzet:
    € 150
    € 1.000
  • Kavel 22

    MOTIEF SPORT

    , groot lot vnl. postfrisse zegels, series, speciale blokjes en ook verzameld in blokken van vier, incl. mooi Olympische Spelen etc., in 15 boeken, diverse stockbladen en albumbladen, in doos

    Inzet:
    € 350
    € 860
  • Kavel 23

    WERELD

    , (on)gebruikt/postfris avonturen lot, in 21 banden en boeken, in 2 dozen

    Inzet:
    € 100
    € 1.000
  • Kavel 24

    U.S.A.

    , various collections and part of collections, in 7 albums, in box

    Inzet:
    € 200
  • Kavel 25

    WERELD

    , (on)gebruikt/postfris leuk uitzoeklot van alles wat, in 27 boeken en albums, in 2 dozen

    Inzet:
    € 150
    € 1.000
  • Kavel 26

    WERELD

    , (on)gebruikt/postfris leuk uitzoeklot, in 23 boeken en albums en mapje, in 2 dozen

    Inzet:
    € 100
    € 560
  • Kavel 27

    NEDERLAND

    , collectie in Importa album w.o. nr. 1 t/m 28 compleet gebruikt, 4 stockboeken doubletten w.o. veel postfris en iets overzee en album fdc's, in doos

    Inzet:
    € 125
    € 360
  • Kavel 28

    NEDERLAND EN OVERZEE

    , diverse postfrisse collecties vanaf 1940, tevens PTT-mapjes en automaatboekjes, in 6 albums en los, in doos

    Inzet:
    € 200
    € 340
  • Kavel 29

    MOTIEF

    , diverse thema's zoals kerst, religie, klederdrachten, Malteser Orde etc. tevens ook enkel gewone landencollecties en postfris Nederland, in 21 albums/boeken en iets los, in 2 dozen

    Inzet:
    € 200
    € 460
  • Kavel 30

    DUITSLAND

    , diverse collecties, stocks en restanten met vnl. postfris materiaal van Bund, Berlijn en DDR, in 19 albums en cassette en los, in 2 dozen

    Inzet:
    € 500
    € 520
  • Kavel 31

    SPECIALE BLOKKEN/VELLETJES

    , postfrisse enorme speciaalcollectie met motief, blokken en velletjes incl. de veel gevraagde motieven, in 22 luxe speciaalbanden met omschrijvingen en groot aantal losse bladen, in 4 grote dozen

    Inzet:
    € 500
    € 1.800
  • Kavel 32

    WEST EUROPESE LANDEN

    , (on)gebruikt lot met een groot aantal gelopen oude rondzendboekjes, met vooral veel interessant klassiek w.o. Duitse Staten en Griekenland, met een enorme uitgeprijsde waarde, in doos

    Inzet:
    € 500
    € 5.000
  • Kavel 33

    WERELD

    , (on)gebruikt lot oude rondzendboekjes met zeer veel beter klassiek materiaal incl. Azië, Zuid Amerika etc., pracht lot verzamelaar en wederverkoper, in doos

    Inzet:
    € 400
    € 2.600
  • Kavel 34

    FRANKRIJK

    , (on)gebruikt/postfris lot oude rondzendboekjes met vooral veel klassiek gebruikt, vnl. in goede kwaliteit, in doosje

    Inzet:
    € 200
    € 1.900
  • Kavel 35

    NEDERLAND

    , automaatboekjes, groot aantal postfrisse moderne boekjes t/m de Euroboekjes, in doosje

    Inzet:
    € 350
    € 420
  • Kavel 36

    ENGLISH COLONIES, very interesting lot with classic material housed in bags, adventure lot with a huge cat. value, carefull viewing recommanded, loose in small box

    Inzet:
    € 500
    € 800
  • Kavel 37

    NEDERLAND AUTOMAATBOEKJES

    , postfris lotje inclusief de betere nr. 9 boekjes zoals 9b, 9df, 9e, 9f, 9ef etc., in klein doosje

    Inzet:
    € 125
    € 400
  • Kavel 38

    PORTUGAL, grote handelsvoorraad postfrisse blokken vanaf blok 1 in aantallen waarbij ook veel jaren '70 en '80 van de post, in zeer nette kwaliteit, zeer hoge cat.waarde, in doosje

    Inzet:
    € 1 000
    € 1.750
  • Kavel 39

    NEDERLAND

    , fdc's en poststukken veelal met series, in doosje

    Inzet:
    € 150
  • Kavel 40

    NEDERLAND 1976-1991

    , frankeergeldig in aantallen waarbij veel Europa Cept, kinderblokken en boekjes, hoge nominale waarde, in 3 insteekboeken en blik, in doosje

    Inzet:
    € 300
    € 400
  • Kavel 41

    DUITSLAND POSTWAARDESTUKKEN

    , zeer interessant lot met betere (on)gebruikte stukken en brieven waarbij veel Reich en diverse Staten, in doosje

    Inzet:
    € 250
    € 750
  • Kavel 42

    WERELD

    , diverse collecties waarbij aardig Italiaanse Koloniën en Vaticaan, in 4 albums, in doosje

    Inzet:
    € 75
    € 190
  • Kavel 43

    NEDERLAND 1981-2001

    , partij frankeergeldig materiaal incl. kinderblokken, velletjes etc., ook veel Europa Cept tevens 18 jaarpakketten en postzegelboekjes, in enveloppen, in doosje

    Inzet:
    € 250
    € 800
  • Kavel 44

    WERELD

    , waarbij postfris Rusland en fdc's Nederland, ook kinderbedankkaarten, in 3 albums, 1 blik en los, in doos

    Inzet:
    € 25
    € 45
  • Kavel 45

    WERELD

    , voornamelijk postfris materiaal in vellen en veldelen met beter West Europa en U.S.A., in enveloppen , in doos

    Inzet:
    € 150
  • Kavel 46

    DUITSLAND, (on)gebruikte/postfrisse zeer interessante partij met diverse (deel)collecties waarbij veel topseries, ook enigszins gespecialiseerd materiaal, enorme cat.waarde, goed bezichtigen, in album, op albumbladen en kaartjes, in doos

    Inzet:
    € 750
    € 1.300
  • Kavel 47

    WERELD WONDERDOOS, onuitgezochte partij veelal klassiek in zakjes, op albumbladen etc., zorgvuldige bezichtiging aanbevolen, grote hoeveelheid, in doos

    Inzet:
    € 500
    € 740
  • Kavel 48

    WERELD

    , veelal Azië en Oost Europa, in 3 stockboeken en klein boekje, in doosje

    Inzet:
    € 30
    € 45
  • Kavel 49

    NEDERLAND EN OVERZEE

    , diverse collecties en restanten waarbij veel beter materiaal, goed bezichtigen, in 9 albums/insteekboeken en 1 map, in doos

    Inzet:
    € 250
    € 650
  • Kavel 50

    NEDERLAND 1867-2001

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie en doubletten incl. fdc's, automaatboekjes e.d. ook Overzee collectie en divers motief collecties w.o. veel ruimtevaart etc., in totaal 25 albums, boeken en iets los, in 2 dozen

    Inzet:
    € 350
    € 360
  • Kavel 51

    ZWITSERLAND/LIECHTENSTEIN/VERENIGDE NATIES

    , uitgebreide collectie fdc's t/m 2000 met veel Zwitserland en Liechtenstein, tevens collectie WWF en map met Verenigde Naties, hoge aanschafwaarde, in 11 fdc albums, 1 speciaal album en map, in doos

    Inzet:
    € 100
    € 180
  • Kavel 52

    VERENIGD EUROPA, diverse partijen en restanten met vnl. postfris Cept t/m 2002, in 30 albums en insteekboeken en los, in 2 dozen

    Inzet:
    € 1 000
    € 2.800
  • Kavel 53

    WERELD

    , leuk lot met partijen en restanten van vele landen waarbij veel West-Europa met vnl. postfris materiaal, hoge cat.waarde, in 22 insteekboeken en enkele insteekkaart, in doos

    Inzet:
    € 500
    € 2.100
  • Kavel 54

    NEDERLAND

    , diversen waarbij veel postfris modern, tevens PTT-mapjes en fdc's, ook 2 albums Wereld, in 13 albums en divers los, in doos

    Inzet:
    € 100
    € 220
  • Kavel 55

    ROEMENIE NALATENSCHAP, zeer interessant objekt waarin veel verrassingen te vinden zijn, goed bezichtigen, in 6 dikke albums, in doos

    Inzet:
    € 500
  • Kavel 56

    ITALIE/STATEN EN GEBIEDEN

    , lot oude rondzendboekjes met veel betere zegels w.o. ook mooi klassiek, leuk voor de specialist, in doosje

    Inzet:
    € 200
    € 2.900
  • Kavel 57

    PORTUGAL

    , postfrisse voorraad vanaf 1946 waarbij ook veel Europa Cept, in aantallen in stockboek en in enveloppen, in doosje

    Inzet:
    € 250
    € 1.100
  • Kavel 58

    U.S.A. BOOKLETS, very interesting lot with 150/200 booklets starting from 1900 incl. airmails etc., very high cat.value, hardly ever offered material, loose in box

    Inzet:
    € 500
    € 950
  • Kavel 59

    NEDERLAND AUTOMAATBOEKJES

    , en iets klassieke zegels op briefstukjes met diverse stempels, in klein doosje

    Inzet:
    € 20
    € 55
  • Kavel 60

    U.S.A.

    , lot with better singles and sets starting the beginning of 1900, incl. high values also 2 sheets 1926 Exhibition, lot with high cat.value on cards and loose, in small box

    Inzet:
    € 400
    € 850
  • Kavel 61

    MOTIEF

    , diverse motieven veelal postfrisse zegels en series, gesorteerd in oude pergamijn zakjes, in doosje

    Inzet:
    € 100
    € 240
  • Kavel 62

    WERELD BLOKKEN

    , postfris lot met blokken van diverse landen waarbij veel Canada en Vaticaan, in doosje

    Inzet:
    € 100
    € 145
  • Kavel 63

    NEDERLAND JAARPAKKETTEN 1980-2005

    , partij met 42 jaarpakketten, hoge nominale waarde, in doosje

    Inzet:
    € 250
    € 520
  • Kavel 64

    LITERATUUR EERSTE EMISSIE

    , platenboeken 1852 van Balen Blanken, complete set van 18 delen incl. plaat IA, in goede staat, in doosje

    Inzet:
    € 100
    € 190
  • Kavel 65

    LITOUWEN

    , grote onuitgezochte nalatenschap met zeer veel interessant matariaal, ook brieven etc., goed bezichtigen, in 4 albums en veel los, in doosje

    Inzet:
    € 300
    € 1.000
  • Kavel 66

    WERELD

    , poststukken etc., oude nalatenschap met zegels en poststukken in oude boekjes en los, in doosje

    Inzet:
    € 60
    € 150
  • Kavel 67

    NEDERLAND EN OVERZEE FDC

    , diverse collecties fdc's van Nederland, Antillen en Suriname, ook veel los, in 4 albums en los, in doos

    Inzet:
    € 40
    € 85
  • Kavel 68

    NEDERLAND EN OVERZEE 1867-2001

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie en doubletten, ook jaarcollecties, velletjes en automaatboekjes en iets modern postfris U.S.A. velletjes en boekjes, in 9 albums en kistje, in doos

    Inzet:
    € 300
    € 380
  • Kavel 69

    WERELD

    , leuke handelsvoorraad van vele landen, in 11 kleine insteekboeken, in doos

    Inzet:
    € 100
    € 140
  • Kavel 70

    WERELD

    , diverse partijen, collecties en restanten waarbij veel beter materiaal, in 4 albums en veel albumbladen, in doos

    Inzet:
    € 500
  • Kavel 71

    NEDERLAND EN OVERZEE

    , merendeels postfrisse collectie zegels, series, PTT mapjes, in 13 albums en los automaatboekjes, ook Jaar van het Kind 1979 postfrisse collectie, in doos

    Inzet:
    € 250
    € 700
  • Kavel 72

    WERELD, diverse goede collecties met o.a. beter Engeland, Griekenland, Portugal en Scandinavië maar ook leuk Rusland en Zuid Amerika, enorme cat.waarde, in 18 dikke insteekbboeken, in 2 dozen

    Inzet:
    € 1 000
    € 3.200
  • Kavel 73

    POSTSTUKKEN WERELD

    , groot aantal brieven vnl. zakelijke post vanuit de hele wereld, in grote doos

    Inzet:
    € 75
    € 320
  • Kavel 74

    WERELD VERRASSINGSPARTIJ, op verzoek van inzender intact gelaten met vele zegels welke wij makkelijk los hadden kunnen verkavelen, goede bezichtiging ten zeerste aanbevolen, in 2 insteekboeken en diverse kleine doosjes, in doos

    Inzet:
    € 1 000
    € 1.700
  • Kavel 75

    VERENIGD EUROPA

    , diverse partijen, collecties en stocks met veelal gebruikt materiaal en fdc's, enorme cat.waarde, in 54 albums en los, in 5 dozen

    Inzet:
    € 500
    € 1.550
  • Kavel 76

    EUROPA BOEKJES

    , lot met honderden boekjes vooral veel Nederland en Zweden, in aantallen, in doosje

    Inzet:
    € 300
    € 300
  • Kavel 77

    NEDERLAND

    , partij fdc's vanaf nr. 62 t/m 135 compleet alles 10x blanco aanwezig, cat.waarde ca. € 3800,=, in doos

    Inzet:
    € 175
    € 230
  • Kavel 78

    NEDERLAND

    , veelal postfris engros w.o. Verenigd Europa en kindervelletjes, gesorteerd in pergamijnen zakjes, in doosje

    Inzet:
    € 175
    € 175
  • Kavel 79

    NEDERLANDS INDIE

    , zeer leuk uitzoeklot met o.a. veel klassiek met betere stempels op nr. 1 en 2 tevens iets Curacao en Suriname, in oude pergamijnzakjes, in doosje

    Inzet:
    € 200
    € 280
  • Kavel 80

    NEDERLAND JAARPAKKETTEN 1978-2001

    , totaal 51 stuks, hoge frankeerwaarde, in doosje

    Inzet:
    € 250
    € 400
  • Kavel 81

    ISRAEL

    , partij met plateblocks en fdc's waarbij betere, op albumbladen, in doos

    Inzet:
    € 200
    € 250
  • Kavel 82

    NEDERLANDS INDIE

    , groot aantal zegels gesorteerd in zakjes, interessant om uit te zoeken, in 2 dozen

    Inzet:
    € 300
    € 320
  • Kavel 83

    NEDERLAND, postfrisse kindervelletjes in grote aantallen in pakjes en iets oude velletjes engros, enorme nominale waarde, in doosje

    Inzet:
    € 650
    € 900
  • Kavel 84

    MOTIEF MOLENS

    , zeer grote opgezette collectie molens uit de gehele wereld, met brieven, fdc's etc., met beschrijvingen, nooit eerder zo uitgebreid aangeboden, in 13 albums en op albumbladen, in doos

    Inzet:
    € 500
    € 850
  • Kavel 85

    JAPAN

    , (on)gebruikte/postfrisse leuke partij met o.a. poststukken klassiek en modern, klassieke zegels met interessante stempels, vignetten etc., in 3 albums en banden, in doos

    Inzet:
    € 150
    € 240
  • Kavel 86

    NEDERLAND 1960-2001

    , postfrisse collectie, collectie PTT mapjes, fdc's en boekjes, enveloppen etc., in totaal ca. 15 albums en boeken, in grote doos

    Inzet:
    € 225
    € 260
  • Kavel 87

    WERELD

    , engros in zakjes etc., ook munten engros w.o. muntrollen, in doos

    € 15
  • Kavel 88

    NEDERLAND

    , postfris lot engros incl. kinderblokken, hoge cat.waarde, in zakjes, in doosje

    Inzet:
    € 200
    € 360
  • Kavel 89

    WERELD

    , veelal postfrisse series w.o. diverse motieven, gesorteerd in oude pergamijnen zakjes, in doosje

    Inzet:
    € 100
    € 160
  • Kavel 90

    WERELD

    , handelspartij in zakjes met o.a. zeer goed Duitsland en Rusland, enorme cat.waarde, in doosje

    Inzet:
    € 250
    € 850
  • Kavel 91

    NEDERLAND POSTZEGELBOEKJES T/M 2005

    , lot met honderden zgn. hangboekjes, zeer hoge frankeerwaarde, in doosje

    Inzet:
    € 250
    € 400
  • Kavel 92

    BUITEN EUROPA

    , postfrisse series etc., gesorteerd in pergamijn zakjes, ook leuk voor de motieven, in doosje

    Inzet:
    € 100
    € 130
  • Kavel 93

    WERELD

    , veelal postfrisse series, gesorteerd in pergamijn zakjes w.o. Verenigd Europa, U.S.A. cornerblocs en diverse motieven, in doosje

    Inzet:
    € 125
    € 520
  • Kavel 94

    NEDERLAND KINDERBLOKKEN EN VELLETJES 1977-2005, grote partij in aantallen, zeer hoge frankeerwaarde, in doosje

    Inzet:
    € 500
    € 700
  • Kavel 95

    NEDERLAND OUDE ANSICHTKAARTEN

    , leuk lot w.o. gefrankeerd op de voorzijde, ook iets Nederlands Indië kaarten, in doosje

    Inzet:
    € 100
    € 320
  • Kavel 96

    WERELD

    , interessant lot met allerlei rariteiten waarbij ook betere brieven etc., goed bezichtigen, op kaartjes, in doosje

    Inzet:
    € 200
    € 420
  • Kavel 97

    WERELD OUDE BRIEVEN

    , leuk uitzoeklot w.o. Malta/Scheepspost/Fiscaal op stuk en Nederland en Nederlands Indië, in album en los, in doos

    Inzet:
    € 175
    € 520
  • Kavel 98

    WERELD

    , (on)gebruikt/postfris lot gedeeltelijk met waterschade w.o. stempels, brieven, in 7 stockboeken en los in zakjes w.o. engros en Nederland frankeergeldig met veel waterschade, in doos

    Inzet:
    € 100
    € 280
  • Kavel 99

    DUITSLAND

    , grote partij oud materiaal waarbij ook veel bundels, complete rollen en vellen, zeer leuk om uit te zoeken, in zakjes en los, in doosjes, in doos

    Inzet:
    € 300
  • Kavel 100

    DUITSE STATEN

    , "The Boker Collection", veilingcatalogus van deze beroemde collectie incl. opbrengstlijsten, in doos