• Kavel 1

    ENGLISH COLONIES, huge unmounted/mint stock of a former new issues dealer, mostly in sheets and part of sheets and many blocks of many English Colonies from A till Z upto 2005 with much of the last years, very well organised in bags with quantitie and cataloguenumber on it. Also very interesting voor thematics, total cataloguevalue £228.187,=(S.G.), specification within the lot, very nice buy voor dealer or investor, in 20 small boxes ENGELSE KOLONIEN, enorme postfrisse voorraad van voormalig nieuwtjeshandelaar, veelal in vellen en veldelen en veel blokken van vele Engelse Koloniën van A tot Z t/m 2005 waarbij veel van de laatste jaren, keurig gesorteerd per serie in zakken met aantal en nummer erop, ook zeer interessant voor motieven. Totale cataloguswaarde £228.187,=(S.G.), specificatie bijgesloten, zeer leuke koop voor handelaar of belegger, in 20 doosjes

    Inzet:
    € 15 000
  • Kavel 2

    WERELD

    , qua zegels niet zo interessante partij maar qua albums veel interessanter, dit zijn 9 vrijwel nieuwe The Master Global Stamp abums van Minkus, prachtige ca. 10 centimeter dikke albums, tevens 9 insteekboeken met diversen en catalogi, in 4 dozen

    Inzet:
    € 200
    € 210
  • Kavel 3

    WERELD VANAF 1852, (on)gebruikt/postfris lot met diverse collecties en doubletten, ook oude poststukken met luchtpost en spionnenpost o.a. interessant Indonesië, Zweden, Nederland en Overzee, Stadsposten etc., in albums, stockboeken, oude rondzendboekjes en veel los, in 2 grote dozen

    Inzet:
    € 500
    € 840
  • Kavel 4

    MOTIEF SCHILDERKUNST

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie in 5 albums en losse doubletten, in doosje

    € 15
  • Kavel 5

    WERELD

    , (on)gebruikt lot met diverse collecties en doubletten, ook fdc's en oude brieven w.o. enkele Scadtabrieven, totaal in 11 boeken en albums en los, in doos

    Inzet:
    € 75
    € 340
  • Kavel 6

    NEDERLAND

    , partij met o.a. veel modern postfris waarbij aantallen tot 10 stuks, ook prestigeboekjes, fdc's, muntbrieven etc. tevens iets Buitenland, in 7 albums en veel los, in doos

    Inzet:
    € 250
    € 440
  • Kavel 7

    RUSSIA 1865-2005, (un)used/never hinged large collection/lot with many never hinged incl. Russian area's, further many blocks etc., huge catalogue value, in 15 stockbooks, in box

    Inzet:
    € 1 000
  • Kavel 8

    WERELD NALATENSCHAP

    , diverse partijen en collecties van vele landen waarbij klassiek, hier moeten vondsten gedaan worden, goed bezichtigen!, in albums /insteekboeken en veel los, in 2 dozen

    Inzet:
    € 250
    € 400
  • Kavel 9

    POLEN 1918-1985

    , (on)gebruikte collectie met betere zegels, series en blokken w.o. Michel blok 10 en bezetting, ook diverse andere landencollecties, in Schaubek album en veel op bladen, in doos

    Inzet:
    € 80
    € 170
  • Kavel 10

    INDIA 1946-1976, never hinged sets etc., in sheets and part of sheets incl. thematics, also special blocks, in small box

    Inzet:
    € 1 000
  • Kavel 11

    ZUID AFRIKA

    , lot fdc's, in klein doosje

    € 15
  • Kavel 12

    NEDERLAND EN OVERZEE AUTOMAATBOEKJES

    , lot met honderden boekjes waarbij betere nummers in schoenendoos

    Inzet:
    € 150
    € 280
  • Kavel 13

    NEDERLAND SURPRISEDOOSJE

    , onuitgezocht rommeltje, surprises zijn te vinden, in schoenendoos

    Inzet:
    € 100
    € 220
  • Kavel 14

    OOSTENRIJK KLASSIEK, prachtig gespecialiseerd lot met enkel klassiek verzameld op stempels, ook veel brieven etc., kwaliteit is zeer hoogstaand, helaas heeft de inzender geen tijd meer gehad om dit op te zetten als collectie, volgens de erven is de aanschafwaarde ruim €10.000,= vnl. gekocht bij Oostenrijkse handelaren en veilingen, ideaal om te detailleren, in mappen, op albumbladen en veel los, in doosje

    Inzet:
    € 1 000
  • Kavel 15

    EUROPA

    , (on)gebruikt/postfris lot diverse Europese landen waarbij Griekenland, Duitsland en Liechtenstein, op insteekbladen en in klein doosje

    Inzet:
    € 400
  • Kavel 16

    NOORWEGEN

    , diverse collecties en partijen waarbij veel beter materiaal vanaf nr.1, tevens ook brieven, hoge cataloguswaarde, in 5 albums en los, in doosje

    Inzet:
    € 400
    € 540
  • Kavel 17

    BELGIE

    , zeer interessant lot waarbij zeer veel beter materiaal ook postfris oud, maar ook bulk gebruikt, tevens een oud postzegelboekje en andere gekke dingen, goede bezichtiging aanbevolen, op kaartjes, in stockboekje en in 2 zakjes, in doos

    Inzet:
    € 400
  • Kavel 18

    EGYPTE

    , lot vanaf de klassieke zegels, verzameld op albumbladen, in doosje

    Inzet:
    € 150
    € 220
  • Kavel 19

    ISRAEL, diverse collecties en partijen uit een nalatenschap waarbij zeer veel beter materiaal uit de beginperiode, ook veel fdc's en brieven, zeer interessant voor de specialist, goed bezichtigen!, in 12 albums/insteekboeken en veel los, in doos

    Inzet:
    € 500
    € 920
  • Kavel 20

    RUSLAND EN BALTISCHE STATEN

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie met ouder Baltische Staten en veelal moderner Rusland, postfris, in 6 albums en 1 stockboek, in doos

    Inzet:
    € 250
    € 900
  • Kavel 21

    BAHAMAS, (un)used/never hinged very extensive beautifull dealerstock starting with many classics incl. the better values, some with certificat further the later periods in large quantities, also blocks and booklets etc., very interesting lot with an enormous catalogue value, in 6 stockbooks, stockpages and loose, in big box

    Inzet:
    € 2 500
    € 3.600
  • Kavel 22

    VERENIGD EUROPA

    , (on)gebruikt/postfris lot incl. meelopers, ook veel postfris in blokken van vier, strippen etc., in 3 albums, ringband en stockboek, in doos

    Inzet:
    € 100
    € 170
  • Kavel 23

    DIVERSE MOTIEVEN

    , w.o. jaar van het kind en Rubens, in 8 albums en 2 stockboeken, in doos

    Inzet:
    € 100
    € 250
  • Kavel 24

    NEDERLAND NALATENSCHAP, vele partijen en collecties waarbij veel beter materiaal, zeer geschikt om uit te zoeken, goed bezichtigen aanbevolen, in 36 albums/insteekboeken en los, in 3 dozen

    Inzet:
    € 1 000
    € 1.650
  • Kavel 25

    WERELD

    , met o.a. goed Azië waarbij beter Japan en Engelse Koloniën, in 11 rondzendboekjes, in doosje

    Inzet:
    € 50
    € 55
  • Kavel 26

    NEDERLAND EN OVERZEE

    , vnl. ouder materiaal om uit te zoeken, in doosje en kleine kistjes e.d., in doosje

    Inzet:
    € 50
    € 70
  • Kavel 27

    NEDERLAND AUTOMAATBOEKJES

    , voorraad met ca. 200 boekjes waarbij betere teksten, tevens een oud postzegelboekje, in sigarenkistje

    Inzet:
    € 150
    € 200
  • Kavel 28

    GREAT BRITAIN

    , most never hinged stock, on stockcards, in small box

    Inzet:
    € 400
    € 480
  • Kavel 29

    NEDERLAND

    , postfrisse frankeergeldige zegels/velletjes en boekjes w.o. veel Eurozegels, in doosje

    Inzet:
    € 500
    € 1.250
  • Kavel 30

    NEDERLAND EN OVERZEE NIEUWTJES 2000-2007

    , nieuwtjes uitgifte postzegels en fdc's van Nederland, Antillen, Aruba en Suriname, nog onuitgepakt in enveloppen, nieuwtjeswaarde vele duizenden Euro's, in doosje

    Inzet:
    € 400
    € 1.000
  • Kavel 31

    WERELD RONDZENDBOEKJES, (on)gebruikt/postfris lot met 64 gelopen rondzendboekjes waarin ook betere zegels en series, cataloguswaarde volgens bijgevoegde lijst inzender €24.970,=, in doosje

    Inzet:
    € 500
    € 620
  • Kavel 32

    WERELD, (on)gebruikte/postfrisse oude gelopen rondzendboekjes, 65 stuks met een cataloguswaarde van ca.€26.140,= zie bijgevoegde lijst inzender, ook veel betere zegels en complete series w.o. postfris, in doosje

    Inzet:
    € 500
    € 620
  • Kavel 33

    WERELD

    , veelal gebruikt in zakjes/oude boekjes en los, ook iets modern postfris o.a. U.S.A. en Nederland, in doos

    Inzet:
    € 35
    € 70
  • Kavel 34

    MOTIEF TREINEN

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie incl. China/Japan en de Engelse- en Franse Koloniën, in 6 boeken/banden en los met iets literatuur, in doos

    Inzet:
    € 125
    € 260
  • Kavel 35

    NEDERLAND EN OVERZEE VANAF 1852

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie waarin betere Nederland o.a. nrs. 1 t/m 25 compleet, nr.47, 104 en 130/131, in 9 boeken/banden en automaatboekjes engros, in doos

    Inzet:
    € 350
    € 960
  • Kavel 36

    ENGLISH COLONIES

    , nice old dealerstock with better values upto £1, high catalogue value, sorted on stockpages, in box

    Inzet:
    € 450
    € 950
  • Kavel 37

    WERELD

    , merendeels gebruikt incl. Engelse Koloniën en U.S.A., in 18 insteekboeken, in 2 dozen

    Inzet:
    € 100
    € 260
  • Kavel 38

    NEDERLAND KINDERBEDANKKAARTEN 1951-1986

    , zeer uitgebreide collectie van honderden kaarten waarbij de betere en duurdere kaarten, veel variatie, zeer leuke partij, los, in doos

    Inzet:
    € 250
    € 340
  • Kavel 39

    , merendeels gebruikte collectie in 5 insteekboeken en album, in doos

    Inzet:
    € 250
  • Kavel 40

    GREAT BRITAIN AND COLONIES ESTATE, (un)used/never hinged nice lot with some good classics, all books well filled, in 8 albums and stockbooks, in box

    Inzet:
    € 750
    € 1.350
  • Kavel 41

    WERELD

    , diverse collecties en restanten waarbij veel postfris o.a. collectie Israel en Kanaal eilanden, in 26 albums/insteekboeken, in doos

    Inzet:
    € 150
    € 360
  • Kavel 42

    NEDERLAND

    , zeer leuk lot met diverse collecties en partijen waarbij veel ouder postfris materiaal, zeer geschikt om verder te detailleren, enorme cataloguswaarde, in 11 albums/insteekboeken, in doos

    Inzet:
    € 750
    € 2.400
  • Kavel 43

    RAS AL KAIMA

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie met interessante motieven w.o. ongetand, in 3 dikke stockboeken, in doos

    Inzet:
    € 40
    € 85
  • Kavel 44

    WERELD T/M 2007

    , met veel modern postfris van o.a. Engeland, Oostenrijk en Zwitserland, ook diverse collecties met klassiek, zeer hoge cataloguswaarde/nieuwtjeswaarde, in 16 insteekboeken en veel los, in doos

    Inzet:
    € 300
    € 680
  • Kavel 45

    NEDERLAND T/M 2007, postfrisse doublettenpartij waarbij zeer veel modern in aantallen met o.a. veel velletjes zoals mooi Nederland etc., tevens een gebruikte stock en modern Antillen en Aruba, enorme nieuwtjes- en frankeerwaarde, in 12 insteekboeken en los, in doos

    Inzet:
    € 600
    € 1.700
  • Kavel 46

    WERELD

    , vnl. postfrisse nieuwtjes waarbij veel Europese landen, tevens collectie schepen, P.T.T. mapjes, fdc's etc., enorme aanschafwaarde, in 30 albums/insteekboeken en veel los, in 2 dozen

    Inzet:
    € 500
    € 1.900
  • Kavel 47

    NEDERLAND

    , lot oude brieven merendeels tussen 1860-1890, veel voorfilatelie en iets Buitenland, in doosje

    Inzet:
    € 75
    € 140
  • Kavel 48

    DUITSLAND

    , (on)gebruikt/postfris lot met Abarten/druktoevalligheden/plaatfouten met beter Reich en Saar, op kaartjes e.d. en speciaalcollectie in band, tevens 2 stockboeken diversen, in doosje

    Inzet:
    € 100
    € 200
  • Kavel 49

    DUITSLAND

    , lot oude poststukken w.o. oud Duitse staten, ook iets andere landen, in doosje

    Inzet:
    € 100
    € 190
  • Kavel 50

    NEDERLAND

    , oude poststukken lot w.o. veel voorfilatelie. Interessant om uit te zoeken w.o. nota's/stempels, veel brieven met inhoud, diverse 2e keus brieven, doch ook beter mooi materiaal, in doosje

    Inzet:
    € 175
    € 250
  • Kavel 51

    DUITSLAND

    , groot aantal ongebruikte moderne postwaardestukken ca. 1000 stuks w.o. veel geillustreerde ex./fotokaarten, interessant voor de motieven, in doos

    Inzet:
    € 100
    € 110
  • Kavel 52

    NEDERLAND EN OVERZEE DOUBLETTENPARTIJ

    , vnl. modern postfris in aantallen waarbij ook jaarpakketten en automaatboekjes Overzee met veel Antillen en Suriname onafhankelijk, in 4 insteekboeken en 2 doosjes, in doos

    Inzet:
    € 200
    € 290
  • Kavel 53

    WERELD

    , lotje oude brieven veelal naar Nederland of Nederlands Indië gestuurd(deels zegels afgehaald) en iets moderne enveloppen in doosje

    Inzet:
    € 50
    € 320
  • Kavel 54

    JAPAN

    , (un)used/never hinged lot with older booklets, small collection and duplicates, also Ryu Kyu, occupation etc., in 7 books and some pages, in box

    Inzet:
    € 200
    € 660
  • Kavel 55

    NEDERLAND EN OVERZEE

    , doubletten en collectie e.d. waarbij stempels, lot om uit te zoeken, in 6 albums/stockboeken, in doos

    Inzet:
    € 60
    € 70
  • Kavel 56

    NEDERLAND EN OVERZEE

    , diversen waarbij insteekboek Suriname incl. 240/243 ongebruikt, in doos

    Inzet:
    € 50
    € 75
  • Kavel 57

    JAPAN

    , (un)used/never hinged lot including sheets/blocs in quantities, also older material, in 8 books and binders and loose folders and envelops, in box

    Inzet:
    € 300
    € 1.250
  • Kavel 58

    NEDERLAND PTT-MAPJES, partij met 3468 P.T.T. mapjes tussen nr.1 en 222 keurig gesorteerd per nummer, in 3 dozen

    Inzet:
    € 1 250
    € 1.650
  • Kavel 59

    NEDERLAND OUDE ANSICHTKAARTEN

    , lot w.o. stads en dorpsgezichten en motieven, interessant voor stempels, ook iets buitenlandse kaarten, in doosje

    Inzet:
    € 150
    € 320
  • Kavel 60

    ZWITSERLAND

    , luchtpostbrieven/automobiel postbureau, brieven w.o. aangetekend, commercieel gelopen brieven en stempels w.o. betere stukken in album en los, in doosje

    Inzet:
    € 75
    € 95
  • Kavel 61

    BRUNEI, hugh dealerlot, never hinged in sheets or part of sheets and gutterpairs, in small box

    Inzet:
    € 800
  • Kavel 62

    NEDERLAND

    , postfrisse velletjes en automaatboekjes engros in pakketjes van 50 of 100 ex., hoge frankeerwaarde, in doosje

    Inzet:
    € 250
    € 680
  • Kavel 63

    WERELD BRIEVEN

    , leuk lot met honderden brieven en kaarten waarbij goed Nederland en Duitsland, in schoenendoos

    Inzet:
    € 300
    € 400
  • Kavel 64

    NEDERLAND

    , postfris engros veelal 50er en 60er jaren in kleine veldeeltjes los en in zakjes, in sigarenkistje

    Inzet:
    € 200
    € 280
  • Kavel 65

    WERELD OUDE POSTSTUKKEN

    , lot brieven/briefkaarten veelal uit Nederland of naar Nederland gestuurd, in doosje

    Inzet:
    € 100
    € 170
  • Kavel 66

    WERELD, leuke nalatenschap van veelal Europese landen waarbij goed klassiek maar ook veel modern postfris, tevens brieven etc., leuke partij met veel mogelijkheden, in 95 insteekboeken en veel los, in 8 dozen

    Inzet:
    € 750
    € 2.100
  • Kavel 67

    NEDERLAND EN OVERZEE FDC'S

    , lot met ca. 1000 fdc's waarbij oudere blanco, tevens iets Buitenland zegels, in album, in kistje en los, in doos

    Inzet:
    € 75
    € 140
  • Kavel 68

    CHINA 1878-1990

    , (un)used/never hinged collection and stationary/letters. Collection and duplicates incl. Peoples Republic with blocs and booklets, also better older material incl. sheets, Formosa, Locals etc., in 14 books/binders and yearbooks, in box

    Inzet:
    € 350
    € 1.600
  • Kavel 69

    RUSLAND 1858-1996

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie en doubletten w.o. beter klassiek met stempels en gebieden met Levant/Wrangel Armee etc., in 16 boeken, in doos

    Inzet:
    € 150
    € 1.350
  • Kavel 70

    WERELD

    , (on)gebruikt/postfris groot lot met zowel klassiek gebruikt als modern gebruikt en postfris, ook iets P.T.T. mapjes en enveloppen, in ca. 60 boeken/albums en los, in 4 dozen

    Inzet:
    € 400
    € 580
  • Kavel 71

    NEDERLAND

    , collecties P.T.T. mapjes/eerstedag bladen/eerstedag kaartjes/maximumkaarten en iets fdc's, in 15 albums en 4 doosjes, in 2 dozen

    Inzet:
    € 100
    € 190
  • Kavel 72

    ENGLISH COLONIES

    , lot with mostly better sets with many Asia, like Malaysian State, on cards and loose, in small box

    Inzet:
    € 200
    € 1.000
  • Kavel 73

    HELIGOLAND, (un)used/never hinged huge very interesting lot from a collector who was interested to build a specialised collection and bought everywhere around the world stamps, also in complete sheets etc., enormous cat. value, on stockcards and loose, in box

    Inzet:
    € 500
    € 1.200
  • Kavel 74

    SCANDINAVIE

    , ca. 50 jaarpakketten van diverse Scandinavische landen tussen 1977 en 1982, in doosje

    Inzet:
    € 75
    € 75
  • Kavel 75

    NEDERLAND KINDERBEDANKKAARTEN

    , lot met kinderbedankkaarten waarbij veel doubletten, tevens Profilbladen en een insteekboek vol met moderne stempels op briefstukjes, in doosje en dik insteekboek, in doos

    Inzet:
    € 60
    € 70
  • Kavel 76

    NEDERLAND

    , met o.a. ca. 25 jaarpakketten, automaatboekjes w.o. betere teksten en veel los engros materiaal, in 3 doosjes/kistjes en los, in doos

    Inzet:
    € 60
    € 180
  • Kavel 77

    NEDERLAND

    , partij met o.a. veel kinderblokken, PTT-mapjes en automaatboekjes, alles postfris, hoog nominaal, in enveloppen en los, in doosje

    Inzet:
    € 175
    € 260
  • Kavel 78

    DUITSLAND LOKAALPOST

    , (on)gebruikt/postfris zeer interessant lot waarbij veel beter materiaal, vaak de betere zegels en series met keur, zeer hoge cataloguswaarde, op kaartjes, in 2 cassettes

    Inzet:
    € 300
    € 1.000
  • Kavel 79

    U.S.A. STARTING 1851

    , (un)used/never hinged collection incl. back of the book and some covers, in 4 books/albums and loose, also some duplicates and booklets in quantities, in box

    Inzet:
    € 200
    € 440
  • Kavel 80

    NEDERLAND EN OVERZEE

    , lot met automaatboekjes, PTT-mapjes, fdc's etc., ook iets 1e emissie, in doos

    Inzet:
    € 75
    € 110
  • Kavel 81

    NEDERLAND 1982 T/M 2006

    , PTT-mapjes nrs. 1 t/m 345, 2x compleet, in 2 dozen

    Inzet:
    € 250
    € 420
  • Kavel 82

    NEDERLAND FRANKEERGELDIG 1981-1998

    , zegels, blokken, velletjes en kerstvellen, allen 5x compleet, jaarcollectie(1x), supplement jaarcollectie(6x), postzegelboekjes allen(5x) en divers ander materiaal, zeer hoge frankeerwaarde, in 2 insteekboeken en in doosje, in doos

    Inzet:
    € 400
    € 800
  • Kavel 83

    WERELD

    , (on)gebruikt/postfris lot w.o. Rusland postfris, totaal 6 boeken/banden, in doos

    Inzet:
    € 50
    € 420
  • Kavel 84

    WERELD

    , enorm aantal fdc's, diverse poststukken/E.D.B.'s et., in 4 kratten

    Inzet:
    € 100
    € 220
  • Kavel 85

    NEDERLAND

    , een collectie en veel modern in aantallen, veelal veldeeltjes van 10 en 20 ex. tevens PTT-mapjes en jaarpakketten, hoge frankeerwaarde, in 13 albums en insteekboeken en los, in doos

    Inzet:
    € 250
    € 440
  • Kavel 86

    ISRAEL

    , partij zegels en fdc's veelal als nieuwtjes gekocht, in 7 albums en insteekboeken en diverse kistjes en los, in doos

    Inzet:
    € 75
    € 160
  • Kavel 87

    WERELD NALATENSCHAP, leuke nalatenschap welke op verzoek van de Notaris in een geheel geveild moet worden waarbij veel leuke partijen en collecties van vele landen waarbij veel beter materiaal, zeer interessant geheel waaraan u veel plezier zult beleven, in 68 albums en insteekboeken en veel los, in 7 dozen

    Inzet:
    € 2 000
    € 2.100
  • Kavel 88

    WERELD

    , 13 rondzendboekjes met o.a. leuk Scandinavië en Nederland, uitgeprijsde waarde bijna €2000,=, tevens een kaartje met betere zegels Nederland, in doosje

    Inzet:
    € 150
    € 250
  • Kavel 89

    FRANKRIJK

    , grote partij klassiek materiaal zeer interessant voor stempels e.d, enorme cataloguswaarde, op honderden kaartjes, in doos

    Inzet:
    € 250
    € 360
  • Kavel 90

    BRIEVEN

    , lot met Overzee brieven veelal Nederlands Indië of naar Nederlands Indië gestuurd w.o. betere stukken, deels getint materiaal en enkele fdc's, in doosje

    Inzet:
    € 150
    € 230
  • Kavel 91

    NEDERLAND FDC'S

    , oud t/m nieuw en diverse stempels en iets Overzee, in doosje

    Inzet:
    € 75
    € 75
  • Kavel 92

    WERELD

    , waarbij o.a. leuk Zuid Afrika met o.a. collectie fdc's en diverse andere landen, in 13 albums/insteekboeken en los, in doos

    Inzet:
    € 50
    € 55
  • Kavel 93

    EUROPESE LANDEN

    , diverse landen, incl. ouder materiaal in 5 insteekboeken, in doos

    Inzet:
    € 60
    € 180
  • Kavel 94

    NEDERLAND 1982-2000

    , PTT-mapjes nrs. 1 t/m 220b compleet in 10 albums incl. iets diversen, in doos

    Inzet:
    € 75
    € 130
  • Kavel 95

    WERELD, zeer leuke collecties met o.a. goed Nederland, Scandinavië en Engeland, zeer hoge cataloguswaarde, op honderden albumbladen en 1 album, in doos WORLD, very nice collection with good Nedtherlands, Scandinavia and Great Britain, very high catalogue value, on hundreds of albumsheets and 1 album, in box

    Inzet:
    € 1 000
    € 1.500
  • Kavel 96

    UNITED NATIONS

    , 2 collecties, 1 postfrisse verzameling en 1 gebruikte verzameling, in 4 boeken, in doos

    Inzet:
    € 75
    € 100
  • Kavel 97

    FDC'S EN ANDERE POSTSTUKKEN

    , lot met ook enkele postfrisse vellen en P.T.T. mapjes, totaal in 10 albums en los, in doos

    Inzet:
    € 75
    € 90
  • Kavel 98

    WERELD

    , vele landen waarbij zeer goed Duitsland, ook beter Nederland en Scandinavië, tevens bankbiljetten van Nederland waarbij betere, in 25 albums/insteekboeken en los, in 2 dozen

    Inzet:
    € 500
    € 700
  • Kavel 99

    WERELD, zeer leuke partij met veel beter materiaal o.a. Rusland in vellen, Engelse Koloniën w.o. Brits Indië 25 Rupee Edward gebruikt, leuke collectie Italië en Roemenië en veel ander goed materiaal, ideaal om te detailleren voor bijvoorbeeld verkoop via internet in 10 albums/insteekboeken en veel op kaartjes, in doos

    Inzet:
    € 750
    € 1.050
  • Kavel 100

    JAPAN

    , large amount of postalcards, interesting for thematics, in box

    Inzet:
    € 100
    € 100