• Kavel 1

    NEDERLAND 1852-1949, geheel ongebruikte/postfrisse collectie, dus 1 t/m 517 compleet, waarbij postfrisse nr.80, roltanding op de driegaats na geheel compleet, armenwet serie, dienst deels gebruikt, Interneringsserie postfris, port compleet incl. tête-bêches en diverse foutdrukken w.o. 108a, 171af, 171afa en 336f etc., in Leuchtturm album

    Inzet:
    € 5 000
    € 8.800
  • Kavel 2

    NEDERLAND 1852-1997, intact gelaten geheel ongebruikte collectie van Nederlandse relatie uit California, U.S.A., waarin alle hoofdnummers compleet (enkele goedkope zegeltjes missen), dus wel o.a. in de collectie nr.1/48, 80 en 101, 104/105 inclusief de gebroken E en diverse andere extra's, variëteiten, ook Brandkastserie en div. dienst, port compleet w.o. deels gespecialiseerd op typen en tandingen, diverse luchtpost etc., prachtige collectie, in "Historical of the Netherlands" album uit 1965

    Inzet:
    € 4 000
    € 5.600
  • Kavel 3

    NEDERLAND 1852-1995, grote gebruikte speciaalcollectie van Nederlandse relatie uit California U.S.A., alle hoofdnummers natuurlijk compleet incl. 48, 80 en 101. Vooral in het klassieke deel veel tandingen, types, varianten, paren, strippen, stempels en foutdrukken, ook enkele blokken, veldeeltjes en doubletten, Luchtpost incl. meeuwen, dienst, postbewijsseries(o.a. 4 Gulden 4x) en 61c gebruikt, port met tête-bêche serie en diverse plaatfouten, telegramserie incl. de 25ct compleet, belastingzegels, treinzegels etc., in overvol dik Davo album

    Inzet:
    € 4 000
    € 4.400
  • Kavel 4

    NEDERLAND 1852-1959, (on)gebruikte/postfrisse op een enkel gewoon zegeltje na geheel complete collectie incl. eerste drie emissies compleet mooi gebruikt, Willem 1872 en Wilhelmina hangend haar t/m de 5 Gulden compleet, verder nr. 80 en 101 met certificaat, 104/105 en 130/131. Deels is de collectie dubbel verzameld zowel ongebruikt/postfris als gebruikt incl. fotomontage postfrisse serie en Konijnenburg en En Face serie. Ook port compleet met met de tête bêches met tussenstrook, diverse dienst, roltanding op de driegaats na compleet, luchtpost compleet met de meeuwen postfris, postfrisse brandkastserie met velranden met fotocertificaat etc., in 2 Davo albums

    Inzet:
    € 4 000
    € 4.800
  • Kavel 5

    NEDERLAND 1852-1989, (on)gebruikte/postfrisse zo goed als complete veelal dubbel verzameld zowel ongebruikt postfris als gebruikte collectie met alle topnummers zoals 48, 80, 101, 104/105, 121/131, Konijnenburgserie, Juliana En Face ook alle velletjes en kinderblokken, tevens roltanding, luchtpost met o.a. 12/13(2x), port, dienst, telegram, postbewijs, brandkast, postpakket etc., een prachtige collectie met een enorme cataloguswaarde, in 3 luxe Lindner albums

    Inzet:
    € 3 000
    € 5.000
  • Kavel 6

    NEDERLAND 1864-1992, ongebruikte/postfrisse prachtige vrijwel complete collectie met o.a. nr.4/5, 13/18, 45/48, 49, 50/80, 90/101, 104/105, 121/131, Veth series 163/165(2x) beide tandingen vanaf 1925 t/m 1992 geheel compleet waarbij veel postfris incl. de topseries, verder luchtpost incl. 12/13, port incl. 67a/68b, brandkast 1/7, dienst incl. armenwet, Internering en roltanding compleet excl. nr.32, zeer mooie koop met een gigantische cat.waarde, in Erka album

    Inzet:
    € 3 000
    € 5.000
  • Kavel 7

    NEDERLAND 1922-2003, geheel postfrisse vrijwel complete collectie vanaf nr.81 incl. alle kinder- en zomerseries, fotomontage (met cert.), ANVV, Konijnenburg (met cert.), Guilloche, Hartz, Juliana En Face (met cert.), ook alle kinderblokken, velletjes, Legioen, Amphilex etc., alles in een zeer nette kwaliteit, in 5 luxe Kabe albums

    Inzet:
    € 2 500
    € 2.500
  • Kavel 8

    NEDERLAND 1852-2001, geheel complete collectie excl., nr. 48, tot 1940 geheel gebruikt in zeer frisse kwaliteit, de nummers 80, 101 en 130/131 met certificaat Muis, vanaf 1940 geheel postfris met Konijnenburg serie en Juliana En face serie met certificaat, compleet t/m 2001 incl. alle velletjes, boekjes etc., ook iets luchtpost, port en dienst, een zeer mooie goed verzorgde collectie, in 4 luxe Davo albums

    Inzet:
    € 2 250
    € 2.800
  • Kavel 9

    NEDERLAND 1852-2003, prachtige geheel gebruikte complete collectie met alle topnummers, incl. keerdrukparen, kinderblokken, velletjes, luchtpost, roltanding(excl.32), port(incl. 67a/68b), dienst, Internering 1 op brief, postbewijs, postpakket, telegram(excl. 1, 4 en 7) tevens combinaties uit postzegelboekjes, in zeer frisse kwaliteit, zeer hoge cataloguswaarde, in 4 Davo albums

    Inzet:
    € 2 000
    € 3.600
  • Kavel 10

    NEDERLAND 1867-1994, geheel ongebruikte/postfrisse collectie met veel betere zegels en series o.a. 45 t/m 48, 104/105, 131 en de En Face serie t/m 10 Gulden. Verder veel roltanding, port en luchtpost. Ook de armenwetserie, brandkastserie, tête-bêche port compleet, in 4 Davo albums

    Inzet:
    € 2 000
    € 3.200
  • Kavel 11

    NEDERLAND 1864-1997, ongebruikte/postrisse mooie collectie vanaf nr. 4 met veel betere zegels en series met o.a. postfrisse serie En Face, brandkast 1/7 met velrand, ook luchtpost, port, dienst, Internering en veel roltanding, in overwegend nette kwaliteit, in Davo album

    Inzet:
    € 2 000
    € 2.200
  • Kavel 12

    NEDERLAND 1852-2003, (on)gebruikte/postfrisse op een enkel zegel na complete collectie met veel betere zegels en series, ook de roltanding, luchtpost incl. 12/13, port, dienst incl. Armenwet, postbewijs etc., incl. alle velletjes, zeer hoge cataloguswaarde, in 5 Davo albums

    Inzet:
    € 2 000
    € 2.000
  • Kavel 13

    NEDERLAND 1852-2003, complete (on)gebruikte/postfrisse collectie in overwegend zeer goede kwaliteit met o.a. 49, 80 (met certificaat), 101, 104/105, 121/131 etc. vanaf 1950 vnl. postfris, incl. blokken en velletjes ook port, dienst, postbewijs, postpakket en internering, een mooie collectie met een hoge cat.waarde, opgezet in insteekboek

    Inzet:
    € 1 750
    € 2.500
  • Kavel 14

    NEDERLAND 1852-1989, geheel ongebruikte/postfrisse collectie incl. breedgerande nr.1 en 2, 2e emissie serie, Willem 1877 t/m de 1 Gulden, Wilhelmina 1891 serie compleet t/m de 5 Gulden, Bontkraagserie compleet t/m de 10 Gulden oranje, 104/105, 130/131, de Veth series compleet, En Face hoge waardes postfris, luchtpost compleet incl. nr. 12/13 postfris, diverse port en dienst w.o., armenwetserie, opgezet in 2 Davo albums

    Inzet:
    € 1 750
    € 5.400
  • Kavel 15

    NEDERLAND 1852-1988, geheel complete gebruikte collectie excl. 80 en 101, ook roltanding vrijwel compleet, luchtpost, port, dienst, Internering, postpakket, postbewijs en telegram excl. nr.7, mooie collectie in overwegend nette kwaliteit, zeer hoge cataloguswaarde, in Erka album

    Inzet:
    € 1 000
    € 1.400
  • Kavel 16

    NEDERLAND 1869-1990, gebruikte vnl. ongebruikte/postfrisse aardige collectie met veel postfris, ook voor 1940 vanaf 1935 compleet incl. Konijnenburg en Juliana En Face tevens luchtpost, port etc., in overwegend nette kwaliteit, hoge cataloguswaarde, in 2 albums

    Inzet:
    € 1 000
    € 1.050
  • Kavel 17

    NEDERLAND 1872-1999, geheel postfrisse collectie in mooie kwaliteit (incl. 1867 emissie gebruikt) incl. tralieserie, Konijnenburg t/m Fl.10,=, diverse port, luchtpost en dienst(gebruikt), in 2 Leuchtturm albums

    Inzet:
    € 1 000
    € 1.350
  • Kavel 18

    NEDERLAND 1852-1999, mooie kwaliteit geheel gebruikte collectie waarin de nrs. 1 t/m 46, 104/105 en 130/131, vanaf nr. 102 alle hoofdnummers compleet, roltanding op de driegaats na compleet, luchtpost compleet, veel port en diverse dienst en telegram, ook velletjes en boekjes etc., in 6 Davo albums

    Inzet:
    € 1 000
    € 1.900
  • Kavel 19

    NEDERLAND 1949-1999

    , postfrisse complete collectie incl. luchtpost meeuwen, velletjes(soms dubbel) etc., in 3 Leuchtturm albums en Davo album combinaties

    Inzet:
    € 800
    € 1.200
  • Kavel 20

    NEDERLAND 1852-2001

    , gebruikte collectie op de topnummers na redelijk compleet incl. nrs. 4 t/m 43, 105 en 130, ook diverse roltanding, luchtpost, port en dienst, in 2 Importa albums

    Inzet:
    € 800
    € 1.100
  • Kavel 21

    NEDERLAND T/M 1940

    , (on)gebruikte/vnl. postfrisse dubbele goed gevulde collectie met veel postfris o.a. Veth-series(2x) bijna alle kind-en zomerseries, fotomontage, ook luchtpost, veel roltanding, port en dienst etc., goed bezichtigen!, in 2 Lindner albums

    Inzet:
    € 750
    € 1.650
  • Kavel 22

    NEDERLAND 1852-1994

    , (on)gebruikte/postfrisse vrijwel complete collectie excl. nrs. 48, 80 en 101, klassieke gedeelte vnl. (on)gebruikt daarna veelal postfris, in overwegend nette kwaliteit, in 4 Davo albums

    Inzet:
    € 750
    € 1.100
  • Kavel 23

    NEDERLAND 1812-2001

    , (on)gebruikte/postrisse vrijwel geheel gebruikte collectie op enkele zegels na compleet incl. nrs. 101, 104/105, 130/131 etc., ook luchtpost incl. 12/13, port en dienst, ook postfrisse moderne doubletten, hoge cat.waarde, in 2 insteekboeken

    Inzet:
    € 750
    € 1.000
  • Kavel 24

    NEDERLAND 1852-1999

    , (on)gebruikte/postfrisse deels dubbele collectie waarin nrs. 1 t/m 79 compleet, 101 en 104/105 etc. Ook Luchtpost 12/13 en diverse roltanding, in band

    Inzet:
    € 700
    € 1.250
  • Kavel 25

    NEDERLAND 1940-2004

    , postfrisse complete collectie excl. hoge waardes Konijnenburg en En Face incl. Kinderblokken, velletjes, boekjes etc., ook luchtpost en dienst, hoge cat.waarde, in 5 luxe Davo albums

    Inzet:
    € 600
    € 800
  • Kavel 26

    NEDERLAND 1852-1996

    , geheel gebruikte collectie incl. o.a. nrs. 1/12, 49, 104/105 etc. vanaf 1925 vrijwel compleet, tevens port, dienst, telegram, postbewijs, Internering etc., in nette kwaliteit, in Davo album

    Inzet:
    € 600
    € 800
  • Kavel 27

    NEDERLAND 1937-1984

    , complete postfrisse collectie excl. 346/349 en 534/537 incl. o.a. Guilloche en stroken, Hartz, lage waardes Juliana En Face, alle blokken en velletjes incl. Legioen- en Amphilex velletjes, in Excellent album

    Inzet:
    € 600
    € 600
  • Kavel 28

    NEDERLAND 1852-1971

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie waarbij ook klassiek postfris, het klassieke deel is goed gevuld incl. de nrs. 1 t/m 79 compleet, ook enkele dienst, mooi port en enkele luchtpost en roltandingzgels, in Davo album

    Inzet:
    € 500
    € 1.300
  • Kavel 29

    NEDERLAND 1852-1973

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie vanaf 1925 zijn de frankeerzegels vrijwel compleet ongebruikt/postfris, ook luchtpost en blokken met de Legioen en Amphilex blokken, in Davo album en Davo automaatboekjesalbum

    Inzet:
    € 500
    € 520
  • Kavel 30

    NEDERLAND 1852-1999

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie met veel 30er t/m 50er jaren, ook port, roltanding, luchtpost en automaatboekjes, in 3 Leuchtturm albums en ringband

    Inzet:
    € 500
    € 750
  • Kavel 31

    NEDERLAND 1864-1976

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie waarbij veel postfris vnl. na 1940 incl. o.a. Juliana En Face serie, Konijnenburg, ook luchtpost incl. nrs.12/13, roltanding, dienst en tevens Legioenblokken en kinderblokken, hoge cat.waarde, in Davo album

    Inzet:
    € 500
    € 620
  • Kavel 32

    NEDERLAND 1876-2001

    , ongebruikte/postfrisse collectie incl. blokken en velletjes vanaf de Legioenvelletjes en uitgebreid deel automaatboekjes met ook veel nr.9 boekjes, zeer hoge cataloguswaarde, in 5 Davo albums en 2 Safe banden opgezet

    Inzet:
    € 500
    € 760
  • Kavel 33

    NEDERLAND 1876-2000

    , ongebruikte/postfrisse collectie voor 1940 veel series waarbij postfris na 1940, zo goed als compleet incl. kinderblokken en velletjes vnl. postfris, in 3 luxe Importa albums

    Inzet:
    € 500
    € 800
  • Kavel 34

    NEDERLAND SPECIAALCOLLECTIE OPDRUKKEN 1919-1925

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie incl. blokken van vier, strippen, veldelen, plaatnummers en tekens, foutdrukken, plaatfouten, vele stempels en diverse poststukken, veel interessant materiaal welke zelden zo wordt aangeboden, prachtig opgezet met illustraties en uitgebreide omschrijvingen, in Scott album

    Inzet:
    € 500
    € 950
  • Kavel 35

    NEDERLAND 1936-1998

    , postfrisse complete collectie excl. nrs. 346/349, 356/373, 474/489 en 518/537, in zeer nette kwaliteit

    Inzet:
    € 500
  • Kavel 36

    NEDERLAND 1940-1972

    , vnl. postfrisse complete collectie incl. Juliana En Face, Guilloche- en Hartzserie tevens kinderblokken en velletjes incl. Legioen- Amphilexvelletjes, in 2 Lindner albums

    Inzet:
    € 500
    € 520
  • Kavel 37

    NEDERLAND 1940-204

    , vrijwel complete collectie vnl. postfris incl. blokken en velletjes zoals Legioen en Amphilex, in 4 luxe Davo albums

    Inzet:
    € 500
    € 680
  • Kavel 38

    NEDERLAND 1941-1976

    , complete postfrisse collectie excl. nrs. 518/537 incl. kinderblokken, Legioen- en Amphilexvellen, in Lindner album

    Inzet:
    € 500
    € 500
  • Kavel 39

    NEDERLAND 1852-1981

    , vnl. ongebruikte/postfrisse collectie (klassieke deel gebruikt) w.o. diverse betere series w.o. 104/105 ongebruikt, hoge waardes En Face ongebruikt etc., ook iets port, roltanding en luchtpost, opgezet, in 3 Davo albums

    Inzet:
    € 400
    € 650
  • Kavel 40

    NEDERLAND 1852-2001

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie op enkele topnummers na compleet, vanaf 1950 geheel ongebruikt merendeels postfris incl. blokken, velletjes, boekjes etc., in 2 albums

    Inzet:
    € 400
    € 700
  • Kavel 41

    NEDERLAND 1852-2002

    , (on)gebruikte/vnl. postfrisse collectie voor 1940 vnl. gebruikt waarbij veel kinderseries, ook roltanding, na 1940 vnl. postfris waarbij Guilloche, Hartz, lage waardes En Face 75ct(2x), alle kinderblokken, Amphilexvelletjes, velletje van 10 en 20 en veel boekjes, hoge cataloguswaarde, in 3 albums

    Inzet:
    € 400
    € 1.250
  • Kavel 42

    NEDERLAND 1852-1953

    , (on)gebruikte/postfrisse op enkele dure zegels na complete collectie incl. luchtpost waarbij 12/13, port en dienst tevens Legioenblokken, totale cataloguswaarde €5400,= vlgns. inzender, in Davo album

    Inzet:
    € 400
    € 620
  • Kavel 43

    NEDERLAND 1936-1983

    , postfrisse vrijwel complete collectie, Juliana En Face serie, niet compleet, incl. kinderblokken, tevens combinaties uit boekjes, in Davo album

    Inzet:
    € 400
    € 400
  • Kavel 44

    NEDERLAND 1940-1986

    , vnl. ongebruikte/postfrisse collectie excl. de nrs. 535/537 met o.a. Konijnenburgserie, Guilloche, Hartz, tevens blokken met o.a. Legioen en Amphilex, ook iets dienst, luchtpost, port en combinaties, in 2 Excellent albums

    Inzet:
    € 400
    € 400
  • Kavel 45

    NEDERLAND 1940-2004

    , postfrisse collectie vanaf 1954 geheel compleet incl. kinderblokken, velletjes, boekjes etc., in 2 Davo albums

    Inzet:
    € 400
    € 500
  • Kavel 46

    NEDERLAND 1978-1984

    , postfrisse partij vellen, veldelen en kerstvelletjes, hoge frankeerwaarde, in vellenboek

    Inzet:
    € 400
    € 500
  • Kavel 47

    NEDERLAND AUTOMAATBOEKJES 1964-2002

    , complete postfrisse collectie van nr.1 t/m 80, in luxe Davo album

    Inzet:
    € 400
    € 540
  • Kavel 48

    NEDERLAND 1867-2004

    , (on)gebruikte/postfrisse deels dubbele collectie zegels en series zowel ongebruikt/postfris als gebruikt verzameld, ook veel velletjes etc. en album Overzee, totaal in 5 banden

    Inzet:
    € 375
    € 680
  • Kavel 49

    NEDERLAND 1899-1988

    , ongebruikte/vnl. postfrisse collectie vanaf 1940 vrijwel compleet postfris incl. kinderblokken, boekjes, combinaties etc., in Importa album

    Inzet:
    € 350
    € 380
  • Kavel 50

    NEDERLAND AUTOMAATBOEKJES

    , complete postfrisse collectie t/m 1999, in Davo album

    Inzet:
    € 350
    € 400
  • Kavel 51

    NEDERLAND 1852-1995

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie met diverse klassieke ex., in goede kwaliteit(cat.waarde vlgns. inzender €4591,=), opgezet in Unie album en Leuchtturm album

    Inzet:
    € 300
    € 300
  • Kavel 52

    NEDERLAND 1852-1989

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie waarin diverse extra's zoals poststukken, diverse tandingen etc., in 2 Schaubek albums

    Inzet:
    € 300
    € 320
  • Kavel 53

    NEDERLAND 1864-2004

    , (on)gebruikte/postfrisse partij waarbij veel modern in blokken van vier, blokken en velletjes, zeer hoge catalogus- en frankeerwaarde, in 4 Davo albums

    Inzet:
    € 300
    € 680
  • Kavel 54

    NEDERLAND 1944-1996

    , (on)gebruikte/postfrisse speciaalcollectie met vele extra's, strippen en blokken etc., opgezet in 4 Davo albums

    Inzet:
    € 300
    € 380
  • Kavel 55

    NEDERLAND 1971-2002

    , postfrisse deels dubbel verzamelde collectie incl. velletjes, boekjes t/m de Eurozegels, in 3 Importa albums en Davo album

    Inzet:
    € 300
    € 480
  • Kavel 56

    NEDERLAND 1852-2004

    , (on)gebruikte/postfrisse zeer goed gevulde collectie waarbij veel postfris incl. kinderblokken, velletjes etc., in 3 Importa albums en insteekboek

    Inzet:
    € 250
    € 500
  • Kavel 57

    NEDERLAND 1852-1976

    , (on)gebruikte/postfrisse goed gevulde collectie met na 1940 vnl. postfris incl. kinderblokken, ook luchtpost, roltanding en port, in 3 luxe Lindner albums

    Inzet:
    € 250
    € 420
  • Kavel 58

    NEDERLAND 1852-2004

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie vanaf 1940 vrijwel compleet, na 1960 geheel postfris incl. blokken, velletjes, boekjes etc., in 4 luxe Davo albums

    Inzet:
    € 250
    € 480
  • Kavel 59

    NEDERLAND 1852-1976

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie vanaf 1940 merendeels postfris compleet, in 2 luxe Importa albums

    Inzet:
    € 250
    € 400
  • Kavel 60

    NEDERLAND 1852-1997

    , gebruikte op de topnummers na vrijwel complete collectie incl. kinderblokken, velletjes, ook luchtpost, port, roltanding etc., in Davo album

    Inzet:
    € 250
    € 380
  • Kavel 61

    NEDERLAND 1852-2001

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie vanaf 1950 vrijwel compleet met veel postfris incl. kinderblokken, velletjes en boekjes, in 2 Davo albums

    Inzet:
    € 200
    € 260
  • Kavel 62

    NEDERLAND 1867-2001

    , geheel gebruikte goed gevulde collectie zonder topnummers incl. blokken, velletjes en boekjes tevens port, dienst en luchtpost, in Importa album

    Inzet:
    € 250
    € 260
  • Kavel 63

    NEDERLAND 1869-1976

    , ongebruikte/postfrisse goed gevulde collectie vanaf 1931 geheel compleet excl. hoge waardes Konijnenburg en En Face, in Davo album

    Inzet:
    € 250
    € 440
  • Kavel 64

    NEDERLAND 1899-1981

    , postfrisse collectie incl. Zomer 1950 en Kerken 1950, Itep, Europa 1956 etc., in Holland album

    Inzet:
    € 250
    € 280
  • Kavel 65

    NEDERLAND 1945-1993

    , postfris vanaf 1950 zo goed als compleet incl. alle betere series, tevens luchtpost, port, kinderblokken en velletjes, in 2 Davo albums

    Inzet:
    € 250
    € 300
  • Kavel 66

    NEDERLAND

    , collectie vanaf 1945 met ook veel postfrisse zegels en series en collectie fdc's t/m E492, opgezet in Davo luxe album en 2 Davo luxe fdc albums

    Inzet:
    € 250
  • Kavel 67

    NEDERLAND

    , vnl. postfrisse partij waarbij veel kinderblokken en combinaties, hoge frankeerwaarde, in 2 albums en 2 insteekboeken

    Inzet:
    € 250
    € 300
  • Kavel 68

    NEDERLAND T/M 1984

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie vanaf 1920 vrij compleet, vanaf 1960 alles postfris, tevens blokken van vier van 1949 t/m 1984 waarbij veel postfris, in Importa album en 3 insteekboeken

    Inzet:
    € 250
    € 260
  • Kavel 69

    NEDERLAND 1852-1993

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie incl. veel velletjes, in 3 Davo albums

    Inzet:
    € 200
    € 280
  • Kavel 70

    NEDERLAND 1867-1989

    , (on)gebruikte vnl. postfrisse collectie vanaf 1954 vrijwel alles 2x postfris verzameld, tevens iets Buitenland, in 2 albums en 2 mappen

    Inzet:
    € 200
    € 260
  • Kavel 71

    NEDERLAND 1940-1976

    , postfrisse complete collectie excl. Juliana En Face met kinderblokken etc., in luxe Davo album

    Inzet:
    € 200
    € 220
  • Kavel 72

    NEDERLAND 1988-2003

    , complete collectie velletjes van 10 en 20, incl. Provincievelletjes, in 2 speciale Davo albums

    Inzet:
    € 200
    € 260
  • Kavel 73

    NEDERLAND 1852-1990

    , vnl. gebruikte collectie beginnend bij nr. 1 t/m 6 compleet, ook een Kroningsgulden, diverse blokjes en iets port en dienst, in 2 Davo albums

    Inzet:
    € 150
    € 400
  • Kavel 74

    NEDERLAND 1864-1969

    , gebruikte collectie vanaf 1924 geheel compleet, ook port, roltanding, dienst, postbewijs, postpakket etc., in Davo abum

    Inzet:
    € 150
    € 340
  • Kavel 75

    NEDERLAND T/M 1988

    , vnl. postfris modern frankeergeldig waarbij veel in blokken van vier, hoge frankeerwaarde, in 2 Importa albums

    Inzet:
    € 150
    € 180
  • Kavel 76

    NEDERLAND AUTOMAATBOEKJES 1964-1977

    , postfrisse collectie met o.a. ook veel variëteiten, zeer hoge cataloguswaarde, in 2 albums

    Inzet:
    € 150
    € 220
  • Kavel 77

    NEDERLAND 1852-1976

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie vanaf ca. 1930, zo goed als compleet, waarbij ook veel postfris, in Importa album

    Inzet:
    € 125
    € 220
  • Kavel 78

    NEDERLAND 1867-1968

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie zonder topnummers incl. Legioen- en Amphilexvelletje, luchtpost, port en dienst, in album

    Inzet:
    € 125
    € 200
  • Kavel 79

    NEDERLAND 1869-1991

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie vanaf 1961 goed gevuld, voornamelijk postfris, in 3 Lindner albums

    Inzet:
    € 125
    € 160
  • Kavel 80

    NEDERLAND 1924-1997

    , ongebruikte/postfrisse speciaalcollectie Kinderzegels, mooi opgezet, in luxe Importa band

    Inzet:
    € 125
    € 160
  • Kavel 81

    NEDERLAND 1960-1995

    , postfrisse vrijwel complete collectie incl. kinderblokken, in 3 albums

    Inzet:
    € 125
    € 180
  • Kavel 82

    NEDERLAND 1965-1995

    , postfrisse engrospost in veldelen, waarbij veel frankeergeldig, in band

    Inzet:
    € 125
    € 320
  • Kavel 83

    NEDERLAND

    , partij postfrise vellen en veldelen, waarbij jaren 50, in luxe Lindner band

    Inzet:
    € 125
    € 220
  • Kavel 84

    NEDERLAND 1852-1997

    , gebruikte collectie met een hoge cat.waarde, in Importa album

    Inzet:
    € 100
    € 140
  • Kavel 85

    NEDERLAND 1864-1983

    , gebruikte collectie waarbij Legioenblokken ongebruikt, in Davo album

    Inzet:
    € 100
    € 110
  • Kavel 86

    NEDERLAND 1876-1988

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie en iets diverse landen van alles wat en veel postfrisse doubletten, in Holland album en stockboek

    Inzet:
    € 100
    € 190
  • Kavel 87

    NEDERLAND 1899-1974

    , ongebruikte collectie incl. Tentoonstelling 1924 serie, in Davo album

    Inzet:
    € 100
    € 120
  • Kavel 88

    NEDERLAND AUTOMAATBOEKJES

    , partij waarbij doubletten tussen nr.1 en 49 waarbij o.a. 6b(2x) etc., in multoband

    Inzet:
    € 100
    € 160
  • Kavel 89

    NEDERLAND COMBINATIES 1964-1994

    , complete postfrisse uitgebreide collectie combinaties uit postzegelboekjes waarbij veel doubletten, hoge cat.waarde, in Kabe album

    Inzet:
    € 100
    € 110
  • Kavel 90

    NEDERLAND PTT-MAPJES 1982-1996

    , complete collectie van nr.1 t/m 161 en enkele doubletten, totaal 200 stuks, in 4 Importa albums

    Inzet:
    € 100
    € 120
  • Kavel 91

    NEDERLAND 1852-1976

    , gebruikte collectie incl. port en dienst, in Davo album

    Inzet:
    € 75
    € 130
  • Kavel 92

    NEDERLAND 1852-1970

    , gebruikte beginnerscollectie waarbij enkele betere zegels en series, tevens blokken w.o. Amphilex '67 en automaatboekjes/combinaties, in Lindner albums

    Inzet:
    € 75
    € 110
  • Kavel 93

    NEDERLAND 1864-1960

    , (on)gebruikte collectie, cat.waarde ca. €1320,=, in Davo album

    Inzet:
    € 75
    € 90
  • Kavel 94

    NEDERLAND AUTOMAATBOEKJES

    , postfrisse collectie incl. doubletten, hoge nominale waarde, in Importa album

    Inzet:
    € 70
    € 130
  • Kavel 95

    NEDERLAND PTT MAPJES

    , collectie vanaf nr.1, in 4 albums

    Inzet:
    € 60
    € 70
  • Kavel 96

    NEDERLAND AUTOMAATBOEKJES 1964-1987

    , postfrisse collectie met enkele beter nrs. 9, in Davo album

    Inzet:
    € 50
    € 65
  • Kavel 97

    NEDERLAND PORT 1870-1957, (on)gebruikte/postfrisse grote gespecialiseerde handelsvoorraad portzegels gesorteerd op typen, tandingen en afwijkingen waarbij veel betere nummers in aantallen tevens ook interessant voor plaatfouten etc., met een gigantische cataloguswaarde, goed bezichtigen, in insteekboek

    Inzet:
    € 2 000
    € 4.000
  • Kavel 98

    NEDERLAND 1852-1942, (on)gebruikte/postfrisse partij waarbij veel betere zegels en series, ook uitgebreid roltanding, port, dienst en postbewijs, veel postfris aanwezig, hoge cataloguswaarde, leuk lot voor wederverkoop, in klein insteekboekje

    Inzet:
    € 1 000
    € 2.100
  • Kavel 99

    NEDERLAND 1852-, (on)gebruikte/postfrisse zeer goed gevulde collectie tot ca. 1900 gebruikt daarna ongebruikt/postfris incl. veel betere nummers, ook roltanding, luchtpost, port, dienst etc., cataloguswaarde ca. €11.000,=, in insteekboek

    Inzet:
    € 1 000
    € 1.000
  • Kavel 100

    NEDERLAND 1923-1992

    , (on)gebruikte winkelvoorraad zeer netjes opgezet in aantallen tot maximaal 10 zegels/series, tot 1940 ongebruikt en gebruikt daarna alles gebruikt, hoge cataloguswaarde, in zeer nette kwaliteit, in 2 handelsboeken

    Inzet:
    € 750
    € 1.450