• Kavel 1

    NEDERLAND 1852-2003, (on)gebruikte vnl. postfrisse verregaand complete collectie met o.a. 4/6, 12, 13/18, 19/26, 28, 34/48, 56/76, 77/80, 90/101, 104/105, 121/131, Veth series etc., vanaf 1891 veel postfris waarbij met certificaat, ook roltanding compleet excl. nr.32 vnl. postfris port, brandkast 1/7, armenwet 1/8, diverse Telegramzegels met o.a. nr.12, luchtpost compleet incl. 12/13, kortom een prachtige intact gelaten collectie met veel oud postfris, zeer hoge cataloguswaarde, in 4 luxe Davo albums

    Inzet:
    € 5 000
    € 7.000
  • Kavel 2

    NEDERLAND 1852-1939, (on)gebruikte/postfrisse uitgebreide collectie zowel ongebruikt als gebruikt verzameld, gespecialiseerd opgezet op typen en tandingen beginnend met nr.1(45x) waarvan 4ex. ongebruikt en 8 gebruikte paren ook veel nrs. 2 en 3, 2e emissie met o.a. set ongebruikt, 3e emissie met nr.11(2x) ongebruikt, nr.12(9x) waarvan 1 ex. ongebruikt etc. Wapenemissie zeer uitgebreid met veel ongebruikt, Emissie Willem III nadrukkelijk aanwezig w.o. nr.29(2x) ongebruikt, hangend haar in alle kleuren waarbij de dure waardes veelvuldig ongebruikt aanwezig, Bontkraag met alle tandingen en nr.80(2x) gebruikt en ongebruikt, 90/101(2) gebruikt en ongebruikt, 104/105(2x), 121/131, bijna alle tandingen en 130/131(2x)etc. Roltanding bijna alles 2x aanwezig, Armenwet(2x), Internering, Dienst, Telegram en Brandkast 1/7 ongebruikt. Een prachtige zeer interessante collectie , ideaal om te completeren, met een gigantische cataloguswaarde, in Excelsior album

    Inzet:
    € 5 000
    € 7.200
  • Kavel 3

    NEDERLAND 1852-1934, schitterende gespecialiseerde collectie, band I beginnend met uitgebreid eerste emissie, uitgezocht per plaat met enkel vierrandige zegels, totaal 108 stuks incl. paren, tevens 4 brieven, verder emissie 1864 en 1867, zeer uitgebreid incl. betere tandingen en brieven, Wapenemissie en Willem III op tandingen waarbij de betere, ook brieven, stempels en plaatfouten, hangend haar incl. nr.48, band II, uitgebreid emissie bontkraag incl. nr.80 en vele frankeringen, Jubileum 1913 incl. 101 en type Veth met 136/138, maar ook alle roltanding, enkel van type Veth, een zeer mooi en interessant object met een zeer hoge waarde, in 2 albums

    Inzet:
    € 4 000
    € 5.200
  • Kavel 4

    NEDERLAND 1852-1927, Tentoonstellingscollectie welke begint met de eerste emissie op plaat, stempels, paren en o.a. strip van vier van de nr.3, ook brieven w.o. brief met nr.2 en 2x nr.3 naar Schotland, uiterst zeldzame bestemming, 1861. Daarna de tweede emissie incl. brieven en proeven. In de collectie diverse betere zegels zoals 61 b/c, 80 en 101. Ook luchtpost etc. In de collectie zitten diverse brieven en dergelijke naar Denemarken gestuurd(collectie Deense cliënt), opgezet met diverse documentatie en omschrijvingen, in 3 multibanden

    Inzet:
    € 3 750
    € 4.000
  • Kavel 5

    NEDERLAND KLUISVOORRAAD VAN EX.WINKELIER, (on)gebruikte vnl. postfrisse zeer interessante partij met vnl. topmateriaal met zeer veel postfris voor 1940, maar ook Konijnenburg(2x) postfris, waarvan 1x met certificaat, Juliana En Face 518/537(3x) postfris en diverse oudere toppers zoals 34/44, 47, 49, 79/80 en 130/131 gebruikt etc. Een prachtige klus om te detaileren met een gigantische cataloguswaarde, op kaartjes, in insteekboek

    Inzet:
    € 3 000
    € 6.000
  • Kavel 6

    NEDERLAND 1906-1939, (on)gebruikte vnl. postfrisse zeer grote handelsvoorraad voor 1940 van de Eerste Leeuwarder Postzegelhandel, alles in grotere aantallen aanwezig met o.a. 212/219(19x), 244/247(19x), 257/260(19x), alle kind- en zomerseries in grote aantallen, verder dienst met o.a. armenwet 1/8(4x), luchtpost en een zeer grote afdeling roltanding met o.a. 1/18(4x) plus veel losse waardes en alle andere series in aantallen, ook Overzee, betere series in aantallen, helaas is doordat de stocks lang in een kluis heeft gelegen enige roestvorming ontstaan, desalniettemin een aantrekkelijk geheel met een gigantische cataloguswaarde, ideale partij voor handelaar of voor verkoop via internet, in stockboek

    Inzet:
    € 2 500
    € 7.200
  • Kavel 7

    NEDERLAND 1864-1948, de (on)gebruikte/postfrisse voorraad (dure zegels) van de Eerste Leeuwarder Postzegelhandel met o.a. 4/6(13x), 11(5x), 12(10x), 14(9x), 16(6x), 18(9x), 25(10x), 47)7x), 48, 49(8x), 104/105(12x), 99(14x), 100(13x), 101(2x), 130/131(6x) waaronder ook ongebruikte zegels, verder Lp.12/13(5x), postbewijs en telegram ook Nederlands Indië 1(3x), 2, 30(3x), 165/166(2x) etc., zeer leuk geheel waarbij ook betere stempels en tandingen, alles in redelijke kwaliteit, gigantische cat.waarde, in 2 kleine stockboekjes

    Inzet:
    € 2 000
    € 5.200
  • Kavel 8

    NEDERLAND 1876-1999, op enkel zegel na geheel postfrisse collectie vanaf de nr.30 met veel betere zegels en series zoals type Veth zonder en met watermerk vanaf nr.169 geheel compleet incl. o.a. Fotomontage, Konijnenburg en Juliana En Face postfris, ook alle Kindblokken en velletjes tevens veel port met o.a. 44/60, roltanding incl. 33/56, luchtpost etc., leuke collectie met een hoge cataloguswaarde, in 5 Davo albums

    Inzet:
    € 1 750
    € 4.000
  • Kavel 9

    NEDERLAND 1852-2004, geheel gebruikte complete collectie met alle toppers zoals 48, 80, 101, 104/105, 130/131, etc., ook alle blokken en velletjes, luchtpost incl. 12/13, port compleet, roltanding compleet excl. 32, brandkast(nagestempeld), dienst, telegram(excl. 7,12), Internering, Postbewijs, Postpakket etc., overwegend in nette kwaliteit, hoge cataloguswaarde, in 4 Davo luxe albums

    Inzet:
    € 1 750
    € 2.600
  • Kavel 10

    NEDERLAND 1852-1976, (on)gebruikte/postfrisse vnl. gebruikte vrij complete iets uitgebreid verzamelde collectie met bijna alle topnummers beginnend met 1e emissie w.o. nr.3 met stempel Rotterdam-B(groot) verder nr.49, 80, 101, 104/105, 130/131 etc., verder luchtpost, roltanding, port, dienst, telegram w.o. nr.7, 25ct en nr.12, 2gld., Internering 1/2, postbewijs en postpakket ook 61b/c gebruikt, ook blokken w.o. Legioen en combinaties, een leuke collectie met een hoge cataloguswaarde, in Davo album

    Inzet:
    € 1 500
    € 2.600
  • Kavel 11

    NEDERLAND 1852-1976, mooie vnl. gebruikte collectie beginnend met zeer fris klassiek waarbij ook betere stempels, verder alle topnummers zoals 48, 80(met certificaat), 101, 104/105, 121/131, 136/138 etc., verder alle blokken met o.a. Legioen met speciale stempels, ook roltanding, luchtpost, port, dienst, internering, postpakket etc., ook tete-beche paren 61 b/c, netjes opgezette collectie in overwegend frisse kwaliteit, hoge cataloguswaarde, in Leuchtturm album

    Inzet:
    € 1 500
    € 2.300
  • Kavel 12

    NEDERLAND 1852-1972, (on)gebruikte/postfrisse doubletten partij vanaf de eerste emissie(47 stuks) merendeels goed gerande ex., incl. een brief. Daarna de tweede emissie w.o. 2 brieven vlgns. het grenstarief naar Duitsland gestuurd, ook nr.80, 10gld. oranje, 130/131(2x), diverse emissie Veth postfris, in paren, ook oudere Kindseries in blokken van vier, in stockboek

    Inzet:
    € 1 500
    € 1.800
  • Kavel 13

    NEDERLAND 1852-2005, zeer uitgebreide collectie kwalitatief zeer goed met veel aandacht opgezet op nr.48, 80 en 101 na geheel compleet waarbij het klassieke deel ook gedeeltelijk met stempels en briefkaarten, verder diverse emissies vrij uitgebreid en vanaf 1985 zeer uitgebreid met o.a. blokken van vier etc. ook roltanding compleet excl. 7 en 32, luchtpost compleet incl. 12/13, port en dienst incl. armenwet, ook een collectie Koningshuiszegels en een collectie fdc's

    Inzet:
    € 1 250
    € 2.200
  • Kavel 14

    NEDERLAND 1920-2003, ongebruikte vnl. postfrisse vrijwel complete collectie met veel postfris voor 1940, ook betere zegels en series zoals 105, 121/131, 244/247, 346/349, 518/537, tevens blokken met o.a. Legioenblokken(2x) en velletjes, nette collectie in frisse kwaliteit, in 3 luxe Schaubek albums

    Inzet:
    € 1 250
    € 1.900
  • Kavel 15

    NEDERLAND 1852-1973, (on)gebruikte/postfrisse collectie waarin alle hoofdnummers aanwezig dus incl. 48, 80, 101, 104/105 en 130/131, ook luchtpost met 12/13, postbewijsserie, brandkastserie, 61 b/c en de tête beches van de portzegels, gespecialiseerde collectie automaatboekjes, totaal in 3 Davo albums

    Inzet:
    € 1 250
    € 2.200
  • Kavel 16

    NEDERLAND 1852-1990, (on)gebruikte/postfrisse dubbele enigzins gespecialiseerde collectie verzameld op typen, tandingen etc., met veel beter materiaal, ook veel roltanding, port, dienst, postbewijs etc., leuke collecties met een hoge cat.waarde, in 2 leren banden

    Inzet:
    € 1 250
    € 1.800
  • Kavel 17

    NEDERLAND 1852-2000, kwalitatief hoogwaardig geheel gebruikte collectie vrijwel compleet met alle betere nummers zoals 48, 80, 101, 104/105, 130/131 etc., de eerste emissies uitgebreid opgezet tevens luchtpost en dienst, een prachtig object, in Davo album

    Inzet:
    € 1 250
    € 1.800
  • Kavel 18

    NEDERLAND 1852-1999, (on)gebruikte/postfrisse collectie met de nrs. 1 t/m 12 etc., ook roltanding, port, dienst, luchtpost met 12/13, blokken met legioenblokken, in 4 Kabe albums

    Inzet:
    € 1 000
    € 1.100
  • Kavel 19

    NEDERLAND 1852-1985, (on)gebruikte/postfrisse in de hoofdnummers geheel complete collectie incl. nr. 101 met fotocertificaat Muis, verder nog diverse extra's, ook postbewijsserie, Armenwet, port en roltanding op de 3 gaats na complaat etc., in Kabe album

    Inzet:
    € 1 000
    € 2.200
  • Kavel 20

    NEDERLAND VANAF 1852, voornamelijk gebruikte collectie met o.a. 1/47, 49, 80, 104/105, 121/131, 136/138 etc., ook roltanding, luchtpost, port, dienst etc., incl. vellen en blokken in vnl. goede kwaliteit, hoge cataloguswaarde, in Leuchtturm album

    Inzet:
    € 1 000
    € 1.650
  • Kavel 21

    NEDERLAND 1852-1987, ongebruikte/postfrisse redelijk goed gevulde collectie beginnend met o.a. nr. 1, 2, 4/5, etc., verder o.a. 49, 56/76, 77/79, 90/101 ex. 100 en vanaf 1923 geheel compleet excl. 349, tevens luchtpost, port, dienst en roltanding 1/18, ook blokken en velletjes, in 2 Davo albums

    Inzet:
    € 1 000
    € 1.550
  • Kavel 22

    NEDERLAND 1852-2000, geheel gebruikte vrijwel complete collectie met o.a. 1/47, 80, 104/105, 130/131 etc. ook roltanding compleet excl. nr.32, luchtpost 1/16 compleet, port compleet excl. 67a/68b en dienst, tevens velletjes incl. legioen en blokken, in overwegend nette kwaliteit, in 3 Davo albums

    Inzet:
    € 1 000
    € 1.450
  • Kavel 23

    NEDERLAND 1852-2001, (on)gebruikte/postfrisse dubbele collectie zowel ongebruikt/postfris en gebruikt verzameld waarbij diverse betere zegels en series, ook 534/537 postfris, tevens alle back of the book waarbij veel roltanding o.a. 33/56(gedeeltelijk) in ongebruikte/postfrisse blokken van vier etc., leuk geheel met een hoge cataloguswaarde, in 5 luxe Leuchtturm albums en 1 insteekboek

    Inzet:
    € 1 000
    € 1.050
  • Kavel 24

    NEDERLAND 1852-1995, geheel gebruikte collectie in de hoofdnummers compleet met alle topnummers, tussen nr.1 t/m 48 ook diverse doubletten, verder nr.80, 101, 104/105, 130/131 etc., ook port, dienst, luchtpost incl. 12/13, roltanding bijna compleet, armenwet 1/8, postpakket, postbewijs en telegram, mooie collectie in zeer nette kwaliteit, in Zonnebloem en Victoria album

    Inzet:
    € 1 000
    € 2.300
  • Kavel 25

    NEDERLAND 1906-1983, (on)gebruikte/postfrisse vnl. gebruikte grote voorraad van de Eerste Leeuwarder Postzegelhandel vnl. voor 1940 gebruikt in aantallen met o.a. 134/135(10x), 212/219(13x), 244/247(12x), 257/260(28x) etc., alle kind- en zomerseries in grote aantallen, ook na 1940 betere series in aantallen, tevens Overzee met o.a. Jaarbeurs Bandoeng(3x), doordat de voorraad lang heeft stil gelegen in een kluis is er enige roestvorming ontstaan, ondanks dit een zeer aantrekkelijke partij met een enorme cataloguswaarde, in 2 stockboeken

    Inzet:
    € 1 000
    € 2.600
  • Kavel 26

    NEDERLAND 1867-2005, (on)gebruikte vnl. postfrisse goed gevulde collectie welke vanaf ca.1925 vrijwel compleet is vnl. postfris incl. blokken, vellen, boekjes etc., in 6 insteekboeken

    Inzet:
    € 1 000
    € 1.550
  • Kavel 27

    NEDERLAND TENTOONSTELLINGSCOLLECTIE

    , "back of the book", van de collectie van onze Deense client, waarin uitgebreid port met typen, brieven en stempels. Veel beter materiaal, ook Internering op brief, telegramzegels en postbewijs op blanco bladen, verzameld en opgezet in multiband

    Inzet:
    € 750
    € 900
  • Kavel 28

    NEDERLAND AUTOMAATBOEKJES

    , zeer grote partij postfrisse boekjes waarbij sowieso 2 complete collecties met alle betere nummers 6 en 9, daarnaast vele doubletten variëteiten etc., ook combinaties, zeer leuk lot met een hoge cataloguswaarde, in 5 albums

    Inzet:
    € 750
    € 1.050
  • Kavel 29

    NEDERLAND AUTOMAATBOEKJES

    , uitgebreide zeer gespecialiseerde collectie tussen nr.1 en 81, naast de gewone hoofdnummers, zeer veel varianten zoals losse inhouden, registerstrepen, telblokken, kaftparen etc., zelden zo uitgebreid aangeboden, ook combinaties, zeer hoge cataloguswaarde, in 7 Safe albums

    Inzet:
    € 750
    € 900
  • Kavel 30

    NEDERLAND 1852-1976

    , (on)gebruikte collectie, waarin vooral veel ongebruikte zegels en series op een enkel zegel na compleet incl. luchtpost, port, dienst en roltanding, totale cataloguswaarde vlgns. inzender €13.352,=, in Importa album

    Inzet:
    € 750
    € 1.100
  • Kavel 31

    NEDERLAND 1852-1940

    , (on)gebruikte/postfrisse goed gevulde collectie waarbij veel betere zegels en series incl. luchtpost waarbij 12/13 ongebruikt, port, roltanding compleet ongebruikt/postfris excl. nr.32, Internering 1/2 gebruikt en Tête Bêche paren waarbij 61 b/c, ook Legioenblokken, totale cataloguswaarde ruim €11.700,= vlgns. inzender, in Davo album

    Inzet:
    € 750
    € 1.200
  • Kavel 32

    NEDERLAND STEMPELCOLLECTIE EMISSIE 1852

    , lot met ruim 100 losse ex. en 2 brieven, allen met duidelijke afdrukken, tevens brief met nr.3 van Maastricht naar Den Haag verzonden aan Thorbecke, zeer leuk lot, in insteekboek

    Inzet:
    € 750
    € 1.000
  • Kavel 33

    NEDERLAND 1869-2005

    , ongebruikte/postfrisse uitgebreide collectie incl. iets port, luchtpost, velletjes en roltanding, in 4 Davo albums

    Inzet:
    € 650
    € 1.200
  • Kavel 34

    NEDERLAND 1852-

    , (on)gebruikte vnl. postfrisse goed gevulde collectie met o.a. nr. 131, Veth-series vanaf 1925 compleet excl. 347/349 incl. 534/537 postfris, ook alle blokken, velletjes, boekjes etc., tevens port, dienst, luchtpost etc., in 4 Davo albums

    Inzet:
    € 600
    € 1.150
  • Kavel 35

    NEDERLAND 1852-1978

    , (on)gebruikte vnl. postfrisse goed gevulde collectie tot 1938 vnl. gebruikt, vanaf 1938 vnl. postfris van 1944 t/m 1973 tweemaal verzameld waarbij ook 518/537(1x) postfris, luxe ex., nette collectie in 3 Davo albums

    Inzet:
    € 600
    € 620
  • Kavel 36

    NEDERLAND AUTOMAATBOEKJES 1964-1987

    , uitgebreid gespecialiseerde collectie met alle betere teksten zowel met als zonder telblok vaak aanwezig, verder snijlijntjes, losse inhouden, versnijdingen, ongeldig stempels etc., zeer interessant geheel met een hoge cataloguswaarde, in album, en boekjesboek

    Inzet:
    € 600
  • Kavel 37

    NEDERLAND 1852-1993

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie incl. 1 t/m 47 compleet, ook nr. 101, 10gld oranje(2e keus) en 130/131 etc., goed gevulde collectie met extra's incl. port, roltanding, luchtpost met 12/13 en dienst, in 2 Davo albums

    Inzet:
    € 600
    € 660
  • Kavel 38

    NEDERLAND 1852-1953

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie incl. de nrs. 1 t/m 11 en 104/105, verder divers port, roltanding en luchtpost, in Davo luxe album

    Inzet:
    € 500
    € 540
  • Kavel 39

    NEDERLAND 1852-1999

    , geheel gebruikte collectie met o.a. 1/47, 104/105, 136/138 vanaf 1925 geheel compleet incl. kindblokken, velletjes etc., ook luchtpost incl. 12/13, roltanding bijna compleet, port, dienst etc., overwegend in zeer nette kwaliteit, in 3 insteekboeken

    Inzet:
    € 500
    € 800
  • Kavel 40

    NEDERLAND 1852-1940

    , geheel gebruikte collectie compleet zonder de dure topnummers met enkele extra's zoals nr.3, in mooi paartje etc., ook postbewijs, postpakket, Lgioenblokken, armenwet, dienst, luchtpost incl. 12/13, port en roltanding incl. alle Kindseries, over het algemeen, in nette kwaliteit, in Davo album

    Inzet:
    € 500
    € 620
  • Kavel 41

    NEDERLAND 1864-1996

    , ongebruikte/postfrisse goed gevulde collectie met veel klassieke betere zegels vanaf 1925 vrijwel compleet, tevens goede roltanding, luchtpost, dienst met o.a. nr.9 postfris en veel port, ook blokken, velletjes etc., in 2 Davo albums

    Inzet:
    € 500
    € 1.000
  • Kavel 42

    NEDERLAND 1852-1982

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie waarin 1 t/m 47 compleet, 104/105 en 136/138, verder diverse roltanding, luchtpost en dienst, in 2 Importa albums

    Inzet:
    € 400
    € 620
  • Kavel 43

    NEDERLAND 1899-2001

    , postfrisse collectie met enkele betere series voor 1940, vanaf 1940 compleet excl. hoge waardes Konijnenburg en serie Juliana en face, ook blokken, velletjes etc., in 3 luxe Importa albums

    Inzet:
    € 400
  • Kavel 44

    NEDERLAND 1852-1976

    , (on)gebruikte/postfrisse goed gevuld enigzins gespecialiseerde collectie, interessant voor stempels en plaatfouten, tevens roltanding, port, dienst incl. armenwet, leuke collectie met een hoge cataloguswaarde, in Importa album

    Inzet:
    € 400
    € 500
  • Kavel 45

    NEDERLAND ROLTANDING

    , (on)gebruikte/postfrisse winkelvoorraad met o.a. 33/56 in blokken van vier en kind-series in aantallen, hoge cataloguswaarde, in stockboek

    Inzet:
    € 400
    € 860
  • Kavel 46

    NEDERLAND

    , (on)gebruikte/postfrisse grote doublettenstock waarbij ouder materiaal, ook blokken van vier etc., in 7 stockboeken

    Inzet:
    € 400
    € 560
  • Kavel 47

    NEDERLAND 1852-1977

    , ongebruikte/postfrisse collectie vanaf nr.1, ook 7/8 en 11/12(deels zonder gom), 45/47 etc., diverse kwaliteit collectie met zeldzame zegels, in Holland album

    Inzet:
    € 375
    € 380
  • Kavel 48

    NEDERLAND 1899-1990

    , geheel ongebruikte/postfrisse collectie met een hoge cataloguswaarde, diverse betere zegels en series zoals En Face serie t/m 10gld., Legioenblokken, diverse portzegels etc., in 3 luxe Kabe klembanden

    Inzet:
    € 375
    € 380
  • Kavel 49

    NEDERLAND 1852-1975

    , gebruikte collectie op enkele zegels na compleet met o.a. 1/47, 104/105, 121/131, etc., ook blokken met o.a. Legioen en Amphilex deze als enige ongebruikt, verder iets luchtpost, port, roltanding en dienst, in Holland album

    Inzet:
    € 350
    € 440
  • Kavel 50

    NEDERLAND 1852-2005

    , geheel gebruikte collectie vanaf 1925 alle hoofdnummers compleet, ook luchtpost, roltanding, port en velletjes, in 2 Davo albums

    Inzet:
    € 350
    € 480
  • Kavel 51

    NEDERLAND 1852-1994

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie voor 1925 gebruikt, daarna veel ongebruikt/postfris, in 4 Davo luxe albums

    Inzet:
    € 350
    € 400
  • Kavel 52

    NEDERLAND 1852-2000

    , (on)gebruikte/postfrisse goed gevulde collectie zonder de dure topnummers, tot 1945 vnl. (on)gebruikt, na 1945 vnl. postfris incl. kinderblokken en velletjes, ook goed roltanding, tevens luchtpost, port, dienst etc., in 3 luxe Importa albums

    Inzet:
    € 350
    € 360
  • Kavel 53

    NEDERLAND 1872-1994

    , zowel een collectie ongebruikt/postfris als een gebruikte collectie w.o. ook iets blokken van vier, veel velletjes, port en luchtpostzegels, incl. collectie fdc's vanaf 1953, totaal in 10 Davo albums

    Inzet:
    € 300
    € 480
  • Kavel 54

    NEDERLAND 1852-2001

    , geheel gebruikte collectie op de dure topnummers na geheel compleet incl. kinderblokken en velletjes, tevens iets dienst, overwegend in nette kwaliteit, in 2 Davo albums

    Inzet:
    € 300
  • Kavel 55

    NEDERLAND AUTOMAATBOEKJES 1964-1994

    , postfrisse collectie compleet excl. 9F, ook extra's zoals met ongeldig stempel en snijlijntjes, in Davo album

    Inzet:
    € 300
  • Kavel 56

    NEDERLAND AUTOMAATBOEKJES 1964-2003

    , complete postfrisse collectie van nr.1 t/m 80, tevens extra diverse telblokken en gebruikte boekjes waarbij betere, in goede kwaliteit, in 2 Davo albums

    Inzet:
    € 300
    € 500
  • Kavel 57

    NEDERLAND 100 JAAR VORSTINNEN 1898-1998

    , ongebruikte/postfrisse speciaalcollectie, goed gevuld met o.a. 56/76, 90/100, 177/198, 236/237, 332/349 en 518/537, totale cataloguswaarde €4871,=, in speciaal Davo album

    Inzet:
    € 300
    € 560
  • Kavel 58

    NEDERLAND AUTOMAATBOEKJES

    , postfrisse collectie incl. 6b en de nr.9 boekjes compleet, in Safe album

    Inzet:
    € 300
    € 320
  • Kavel 59

    NEDERLAND AUTOMAATBOEKJES

    , postfrisse collectie incl. de nr.9 boekjes overcompleet, in Lindner album

    Inzet:
    € 300
    € 350
  • Kavel 60

    NEDERLAND 1869-1977

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie incl. veel 50er jaren postfris, ook één collectie velrandtekens en automaatstroken, totaal in 6 banden

    Inzet:
    € 300
    € 500
  • Kavel 61

    NEDERLAND

    , postfrisse complete vellen, alle frankeergeldig, in vellenband

    Inzet:
    € 300
    € 520
  • Kavel 62

    NEDERLAND 1945-1974

    , postfrisse voorraad veel 1x tot 4x aanwezig vnl. 50-er jaren en kinderblokken, tevens 4 sets Amphilexvellen, cataloguswaarde €5000,=, in stockboek

    Inzet:
    € 300
    € 560
  • Kavel 63

    NEDERLAND

    , postfrisse complete vellen van 100 ex., in vellenband

    Inzet:
    € 300
    € 660
  • Kavel 64

    NEDERLAND 1852-2004

    , (on)gebruikte/postfrisse goed gevulde collectie zonder dure toppers incl. blokken en vellen, tevens roltanding, port, dienst etc., in 3 Davo albums

    Inzet:
    € 250
    € 420
  • Kavel 65

    NEDERLAND 1852-2005

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie incl. veel velletjes en boekjes, in 4 Davo albums

    Inzet:
    € 250
    € 420
  • Kavel 66

    NEDERLAND 1852-1940

    , vnl. gebruikte collectie met o.a. 1/28, 30/47 etc., geen dure topnummers, ook Legioenblokken, ongebruikt, roltanding 3/56 ongebruikt en iets luchtpost, cat.waarde vlgns. inzender ruim €4100,=, in luxe Davo album

    Inzet:
    € 250
    € 460
  • Kavel 67

    NEDERLAND ROLZEGELS

    , postfrisse gespecialiseerde collectie w.o. veel lange strippen van bijv. 11 stuks en dergelijke, ook van type Veth, tevens andere specialiteiten, zoals blanco zegels, Shirley Temple etc., zeer leuk geheel in Safe Album

    Inzet:
    € 250
    € 820
  • Kavel 68

    NEDERLAND 1945-1981

    , postfris waarbij veel series meerdere keren aanwezig, in insteekboek

    Inzet:
    € 250
    € 300
  • Kavel 69

    NEDERLAND

    , postfris, meest nominaal en automaatboekjes, in 3 insteekboeken

    Inzet:
    € 250
    € 300
  • Kavel 70

    NEDERLAND

    , postfrisse moderne zegels en series in aantallen, ook iets Overzee, in 5 stockboeken

    Inzet:
    € 250
    € 340
  • Kavel 71

    NEDERLAND 1852-1997

    , gebruikte collectie incl. de nrs.1 t/m 12, 46, 48, 130, Tentoonstelling 1924 etc., vaak goed gevuld, ook divers back of the book, in 2 Davo albums

    Inzet:
    € 225
    € 440
  • Kavel 72

    NEDERLAND 1852-1991

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie w.o. diverse ex. 2x verzameld en andere extra's, in Importa album

    Inzet:
    € 200
    € 210
  • Kavel 73

    NEDERLAND 1876-1980

    , goed gevulde collectie soms dubbel verzameld, zowel postfris/ongebruikt en gebruikt, incl. blokken, hoge cataloguswaarde, in 2 luxe Lindner albums

    Inzet:
    € 200
    € 270
  • Kavel 74

    NEDERLAND T/M 2005

    , postfrisse stock en collectie automaatboekjes, in 3 Davo luxe albums

    Inzet:
    € 200
    € 360
  • Kavel 75

    NEDERLAND 1872-1994

    , ongebruikte vnl. postfrisse collectie waarbij diverse betere zegels en series, ook blokken en velletjes, in 2 Biella albums en 1 insteekboek

    Inzet:
    € 200
    € 230
  • Kavel 76

    NEDERLAND 1924-2004

    , (on)gebruikte vnl. postfrisse vrijwel complete collectie vanaf ca.1955 compleet postfris, incl. blokken, velletjes etc., in 4 Lindner albums

    Inzet:
    € 200
    € 420
  • Kavel 77

    NEDERLAND 1955-2001

    , postfrisse complete collectie incl. blokken, vellen, boekjes etc., in 4 luxe Lindner albums

    Inzet:
    € 200
    € 230
  • Kavel 78

    NEDERLAND 1852-2001

    , gebruikte vnl. ongebruikte/postfrisse goed gevulde collectie vanaf 1940 bijna compleet incl. velletjes, blokken en boekjes, in 2 Davo albums

    Inzet:
    € 200
    € 340
  • Kavel 79

    NEDERLAND 1947-1997

    , complete postfrisse collectie incl. Juliana en face, incl. kinderblokken en Amphilexvelletjes, in 2 Lindner albums

    Inzet:
    € 200
    € 210
  • Kavel 80

    NEDERLAND 1945-1976

    , complete postfrisse collectie excl. Juliana en face, incl. kinderblokken, Amphilexvelletjes en port 80/106, in Davo luxe album

    Inzet:
    € 200
  • Kavel 81

    NEDERLAND

    , postfrisse vellen van 100, alle frankeergeldig, in vellenband

    Inzet:
    € 200
    € 320
  • Kavel 82

    NEDERLAND

    , lot met enkel betere items zoals 49, 104/105, 136/138 en dienst, 1/15 gebruikt, port 68b ongebruikt, legioenblokken postfris etc., in insteekboek

    Inzet:
    € 200
    € 360
  • Kavel 83

    NEDERLAND AUTOMAATBOEKJES 1964-1983

    , postfrisse collectie met boekje 1 veelal dubbel verzameld, ook diverse betere zoals 6b(2x), 9b etc., tevens diverse met telblok en 6ef met stempel ongeldig, in Davo album

    Inzet:
    € 175
    € 280
  • Kavel 84

    NEDERLAND ROLZEGELS T/M 1998

    , collectie postfrisse rolzegels met alle waardes En Profil zowel los als in strip van 5 waaronder nr.636(95ct bruin), verder alle Europa's met o.a. 925 en 971 los en in strip van 5, Regina, Beatrix etc., t/m 198 alles aanwezig, leuke collectie met hoge cataloguswaarde, in dik insteekboek

    Inzet:
    € 175
    € 290
  • Kavel 85

    NEDERLAND 1967-2000

    , postfrisse collectie incl. extra's, blokken van 4 etc., in 4 luxe Lindner albums

    Inzet:
    € 150
    € 300
  • Kavel 86

    NEDERLAND 1945-1993

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie incl. luchtpost met de luchtpostmeeuwen en diverse extra's, in 2 Davo albums

    Inzet:
    € 150
    € 190
  • Kavel 87

    NEDERLAND 1852-1993

    , (on)gebruikte verzameling, na 1937 meest ongebruikt, in 2 albums

    Inzet:
    € 150
    € 190
  • Kavel 88

    NEDERLAND AUTOMAATBOEKES

    , postfrisse collectie incl. de nr.9 boekjes, in Safe album

    Inzet:
    € 150
    € 280
  • Kavel 89

    , partij meest vier-voudig verzameld waarbij ook betere teksten, in 3 Davo albums

    Inzet:
    € 150
    € 160
  • Kavel 90

    NEDERLAND 1852-1970

    , (on)gebruikte/postfrisse 3 deel collecties met diverse leuke series voor 1940, ook kinderblokken etc., in 2 albums

    Inzet:
    € 150
    € 210
  • Kavel 91

    NEDERLAND DOORLOPERS/ETSINGNUMMERS 1950-1999

    , postfrisse partij vnl. in paren vanaf 542, bij het moderne gedeelte veel met ondervelranden met etsingnummers, in insteekboek

    Inzet:
    € 150
    € 170
  • Kavel 92

    NEDERLAND

    , plaatfouten volgens Mast, veel met velrand, hoge cataloguswaarde, in 2 insteekboeken

    Inzet:
    € 150
    € 180
  • Kavel 93

    NEDERLAND 1852-1999

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie met divers luchtpost, dienst en velletjes w.o. Amphilex 1967 velletjes, in 4 Davo albums

    Inzet:
    € 125
    € 230
  • Kavel 94

    NEDERLAND 1852-1983

    , (on)gebruikte/postfrisse diverse collecties waarbij betere zegels en series, tevens veldelen oorlogsjaren en jaren '70 postfris, in 4 albums en 2 vellenmappen

    Inzet:
    € 125
    € 480
  • Kavel 95

    NEDERLAND 1852-1960

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie zonder de dure topnummers, verder goed gevuld met o.a. luchtpost, roltanding en port, in Davo album

    Inzet:
    € 125
    € 190
  • Kavel 96

    NEDERLAND 1936-1967

    , partij postfris vnl. jaren '50 tevens 2 sets Amphilexblokken, totale cataloguswaarde €1955,=, in insteekboek

    Inzet:
    € 125
    € 230
  • Kavel 97

    NEDERLAND 1852-1957

    , (on)gebruikte collectie incl. port en telegraafzegels met de 12½ct en 2gld., in stockboek

    Inzet:
    € 125
    € 170
  • Kavel 98

    NEDERLAND 1872-1999

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie waarin veel modern postfris met de velletjes, in Davo album

    Inzet:
    € 100
    € 140
  • Kavel 99

    NEDERLAND 1872-2005

    , geheel gebruikte collectie zonder topnummers, wel port, dienst etc., in 2 Davo albums

    Inzet:
    € 100
    € 140
  • Kavel 100

    NEDERLAND COMBINATIES UIT AUTOMAATBOEKJES 1964-2002

    , complete postfrisse collectie, in Davo album

    Inzet:
    € 100
    € 130