• Kavel 1

    NEDERLAND 1852-1981, geheel ongebruikte/postfrisse collectie compleet van nr.1 t/m 1228 beginnend met mooi klassiek (gedeeltelijk zonder gom), verder alle toppers zoals 48, 80, 101, 104/105, 121/131 etc., ook luchtpost compleet incl. 12/13, port compleet excl. 67a/68b, Internering 1/2, brandkast 1/7, armenwet 1/8, tevens postpakket 1/2 en dienst 9/43 (gebruikt), ook blokken en combinaties, mooie collectie met een enorme cataloguswaarde, in 3 Davo albums

    Inzet:
    € 5 000
    € 6.200
  • Kavel 2

    NEDERLAND 1900-1950, merendeels postfrisse oude betere zegels en series waaronder veel voor 1940 veelal in aantallen, verder o.a. luchtpost 1/3 en 12/13 postfris, roltanding met 1/18 ongebruikt en 33/56 postfris, diverse series met certificaten, ook iets Nederlands Indië met Dienst 1/7 postfris etc., zeer leuke partij met een gigantische cataloguswaarde, in showboek

    Inzet:
    € 4 500
    € 4.800
  • Kavel 3

    NEDERLAND 1852-1971, gebruikte/postfrisse kwalitatief zeer hoogwaardige collectie beginnend met mooi klassiek deels gespecialiseerd, verder alle toppers zoals 48, 80 en 101 aanwezig in luxe kwaliteit, vanaf 1923 is de collectie grotendeels dubbel opgezet zowel gebruikt als postfris. Dus veel voor 1940 postfris aanwezig in zeer frisse kwaliteit, na 1940 ook de topseries Konijnenburg en Juliana En Face luxe postfris, verder veel roltanding, luchtpost incl. 12/13 gebruikt en postfris, porten incl. de betere series, dienst, postbewijsserie luxe gebruikt, postpakket en enkele telegramzegels, werkelijk een zeer mooie collectie met een enorme cataloguswaarde, opgezet in 2 dikke stockboeken

    Inzet:
    € 3 500
    € 6.000
  • Kavel 4

    NEDERLAND 1867-1968, geheel ongebruikte collectie incl. o.a. 34/44 en 101 etc., ook port, luchtpost en iets roltanding en velletjes, overwegend in nette kwaliteit, cat.waarde vlgns. inzender €17.000,=, in 2 Davo luxe albums

    Inzet:
    € 2 500
    € 2.600
  • Kavel 5

    NEDERLAND, (on)gebruikte/postfrisse zeer leuk en interessant lot met o.a. mooi klassiek waarbij stempels, maar ook de topzegels zoals 48, 80 en 61b/c gebruikt met certificaat etc., ook veel voor 1940 postfris, plaatfouten en tandingen ook aanwezig, verder port, roltanding, luchtpost, Internering, brandkast 1/7 postfris met certificaat, dienst etc., kwalitatief zeer hoogstaand met een enorme cataloguswaarde, moet uitgebreid worden bezichtigd, in 8 kleine insteekboekjes

    Inzet:
    € 2 500
    € 6.000
  • Kavel 6

    NEDERLAND 1899-2005, geheel postfrisse collectie beginnend met veel voor 1940 waarbij de betere series zoals 84/86 met certificaat 102/103, 107/109, 132/133, 136/138 vanaf nr.199 geheel compleet incl. fotomontage met certificaat, ANVV, Konijnenburg, Juliana EnFace met certificaat, verder luchtpost 1/11 compleet, Internering 1/2 en roltanding 71/101 compleet, ook alle blokken incl. legioen en velletjes, mooie collectie in zeer nette kwaliteit, zeer hoge cataloguswaarde, in 5 luxe Davo albums

    Inzet:
    € 2 500
    € 3.600
  • Kavel 7

    NEDERLAND 1864-1997, ongebruikte/postfrisse zeer uitgebreide collectie met zeer veel betere zegels en series zoals 7/10, 23/24, 26, 28, 34/47, 49, 56/76, 77/79, 90/100 en vanaf nr. 102 compleet, waarbij veel postfris, inclusief alle betere stroken 61b/c en port 67a/68b, luchtpost compleet incl. 12/13, armenwet, dienst, port 13/101 compleet, roltanding 1/101 excl. 32 compleet, telegram, Internering en gebruikte postbewijs en postpakket, zeer interessant geheel met een zeer hoge cataloguswaarde, in 4 luxe Davo albums

    Inzet:
    € 2 500
    € 4.400
  • Kavel 8

    NEDERLAND 1852-1992, (on)gebruikte/postfrisse collectie waarin alle hoofdnummers op de nr.80 en 101 na geheel compleet, verder diverse brieven met frankeringen en stempels, rolzegels met testzegels etc., verder luchtpost compleet incl. 12/13, dienst met armenwet serie gebruikt, Internering nr.1 postfris en diverse Telegramzegels(excl. nr.7), port compleet met 27/28 en 67a/68b, roltanding op de 3-gaats na compleet etc., in 2 Davo albums

    Inzet:
    € 2 000
    € 3.600
  • Kavel 9

    NEDERLAND 1864-2003, geheel ongebruikte vnl. postfrisse mooie collectie w.o. 104/105 postfris, 130/131, 136/138, 177/198 postfris met certificaat Moeijes, Internering postfris, armenwet ongebruikt en iets postfris Cour de Justice, roltanding Kind 1926 t/m 1933 series postfris compleet etc., totaal in 5 Davo luxe albums

    Inzet:
    € 2 000
    € 3.200
  • Kavel 10

    NEDERLAND EERSTE EMISSIE, lot met 424 zegels nr. 1,2 en 3 w.o. Na Posttijd stempel, rood stempel, blauw stempel en diverse halfrond franco stempels w.o. Edam, Hoorn en Maassluis, veelal goed- tot breedgerande exemplaren, in Safe album

    Inzet:
    € 1 750
    € 3.600
  • Kavel 11

    NEDERLAND 1852-2001, (on)gebruikte/postfrisse vrijwel complete collectie t/m 1940 gebruikt daarna vnl. postfris met o.a. 1/49(48 met certificaat), 80 met certificaat, 104/105, 121/131 etc., verder luchtpost incl. 12/13 gebruikt, dienst incl. armenwet, internering 1/2 postfris, postbewijs 1/7 gebruikt, postpakket 1/2 in alle tandingen, blokken incl. Legioen en Amphilex postfris, velletjes etc., mooie collectie in zeer nette kwaliteit, in 3 Davo albums

    Inzet:
    € 1 500
    € 2.300
  • Kavel 12

    NEDERLAND 1852-1992, (on)gebruikte/postfrisse collectie en collectie fdc's, leuke ouderwets opgezette collectie met extra's, ook collectie Overzee, in 4 zelfgemaakte albums en 2 fdc albums

    Inzet:
    € 1 250
    € 1.400
  • Kavel 13

    NEDERLAND 1923-1976, ongebruikte vnl. postfrisse grote handelsvoorraad beginnend met divers voor 1940, na 1940 grotere aantallen, ook betere zegels en series aanwezig zoals Konijnenburg en En Face, cat.waarde ca. €25.000,=(vlgns. inzender), leuk geheel, in 3 dikke voorraadboeken

    Inzet:
    € 1 250
    € 1.450
  • Kavel 14

    NEDERLAND, (on)gebruikt/postfris showboek met divers interessant materiaal/afwijkingen etc., ook brieven en stempels, zeer leuk voor de specialist, in Safe ringband

    Inzet:
    € 1 000
  • Kavel 15

    NEDERLAND 1864-1964, (on)gebruikt/postfris handelsboek met de betere zegels en series incl. de nrs. 5, 12, 29 ongebruikt, 44, 48, 49 etc., ook roltanding gebruikt/postfris en Internering 1, postfris, allen geprijsd, in Safe album

    Inzet:
    € 1 000
    € 2.100
  • Kavel 16

    NEDERLAND, PROEFONTWERPEN, collectie jaren '70 van diverse ontwerpers, via Dienst Esthetische vormgeving PTT cq. Grafische Vereniging Postzegelsontwerpers in Amsterdam, o.a. postzegelontwerpen voor de Olympische spelen 1972 te Munchen, uniek materiaal, zeer interessant voor de gespecialiseerde verzamelaar, in cassette

    Inzet:
    € 1 000
    € 3.200
  • Kavel 17

    NEDERLAND 1852-1988, geheel gebruikte zeer nette collectie beginnend met mooi klassiek o.a. 1/47 w.o. doubletten, verder 90/101, 104/105, 121/131 etc., verder roltanding, luchtpost met 12/13, port, dienst, postbewijs 1/7, telegram en blokken, ook interessant voor stempels e.d., mooie collectie met een hoge cataloguswaarde, in luxe Yvert band

    Inzet:
    € 1 000
    € 1.450
  • Kavel 18

    NEDERLAND 1852-1969, (on)gebruikte/postfrisse zeer goed gevulde collectie met diverse toppers zoals 44, 48, 80, 90/101 etc., ook roltanding, port etc., zeer hoge cataloguswaarde, in Davo album

    Inzet:
    € 1 000
    € 1.600
  • Kavel 19

    NEDERLAND 1852-2003, (on)gebruikte/postfrisse deels dubbele collectie met veel betere zegels en series, ook de blokken, luchtpost met nr.12/13, Internering 1/2, diverse roltanding en veel port, ook een collectie fdc's vanaf 1953 en een collectie PTT-mapjes, totaal in 11 Davo en 1 Importa album

    Inzet:
    € 1 000
    € 1.900
  • Kavel 20

    NEDERLAND 1852-1994, (on)gebruikte/postfrisse dubbele collectie met veel betere oude postfrisse series. Ook betere portseries en iets Dienst, in 4 Davo albums, 4 Lindner albums en stockboek doubletten

    Inzet:
    € 1 000
    € 2.100
  • Kavel 21

    NEDERLAND AUTOMAATBOEKJES 1964-2003, postfrisse uitgebreide gespecialiseerde collectie van nr. 1 t/m 81 compleet incl. de betere nummers 6 en 9, alles met en zonder telblok, verder veel variëteiten, zoals snijlijntjes, verschuivingen, losse inhouden, plaatfouten etc., ook Specimen en ongeldig stempels, zeer interessant geheel met een zeer hoge cataloguswaarde, in 3 luxe Safe albums

    Inzet:
    € 1 000
    € 1.600
  • Kavel 22

    NEDERLAND 1940-1976, postfrisse handelsvoorraad met veel jaren '50 in aantallen, totale cataloguswaarde, ca.€18.000,=, netjes opgezet in 2 dikke voorraadboeken

    Inzet:
    € 1 000
    € 1.900
  • Kavel 23

    NEDERLAND 1852-1943

    , (on)gebruikte collectie incl. port, luchtpost en dienst, cat.waarde vlgns. inzender €9800,=, in Davo album

    Inzet:
    € 800
    € 900
  • Kavel 24

    NEDERLAND POSTHISTORIE AMERSFOORT, speciaalcollectie Posthistorie van Amersfoort tussen 1811 en 1950, met veel voorfila brieven!, daarna 1e emissie met 7 brieven en 20 losse zegels etc., ook interessant W.O.II met censuur en gevangenis, in 2 klembanden en stockboek

    Inzet:
    € 800
    € 1.500
  • Kavel 25

    NEDERLAND 1852/1969

    , gebruikte collectie, deels gespecialiseerd en meervoudig verzameld met 1/11, 13/46, 49, 104/105, 129/131, roltanding compleet, tevens port en Postbewijs etc., in Davo album

    Inzet:
    € 800
    € 1.050
  • Kavel 26

    NEDERLAND 1852-1997

    , (on)gebruikte vnl. moderne postfrisse engros partij met veelal kind- en zomerseries in grote aantallen in veldelen, verder iets oud materiaal en iets Buitenland, zeer hoge frankeerwaarde, in 7 insteekboeken

    Inzet:
    € 750
    € 1.150
  • Kavel 27

    NEDERLAND 1852-1990

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie beginnend met leuk 1e emissie waarbij stempels, verder alle begin emissies mooi aanwezig, ook de betere nummers zoals nr.80, 104/105 en 105 extra, 121/131 etc. tot 1925 bezet, daarna niet veel aanwezig, leuke collectie in vnl. nette kwaliteit, in stockboekje

    Inzet:
    € 750
    € 1.100
  • Kavel 28

    NEDERLAND 1852-1972

    , (on)gebruikte/postfrisse complete collectie t/m 1930 vnl. gebruikt met alle better nummers zoals 48, 80, 101, 104/105, 130/131 na 1935 veelal ongebruikt/postfris, ook luchtpost en Legioenblokken, hoge cataloguswaarde, in Davo luxe album

    Inzet:
    € 750
    € 1.250
  • Kavel 29

    NEDERLAND 1900-1992

    , vnl. postfrisse collectie met o.a. 107/109, 136/138, 238/239, 244/247, 257/270, vanaf 1935 compleet postfris incl. Konijnenburg en En Face serie, ook blokken incl. Legioen en Amphilexblokken, in 2 albums

    Inzet:
    € 750
    € 2.200
  • Kavel 30

    NEDERLAND 1852-1951

    , (on)gebruikte/postfrisse goed gevulde collectie op enkele zegels na compleet, tot 1940 vnl. gebruikt daarna vnl. postfris, ook luchtpost, port, dienst, postbewijs, postpakket en combinaties, totale cataloguswaarde ruim €10.000,=(vlgns. inzender), in 2 albums

    Inzet:
    € 750
    € 850
  • Kavel 31

    NEDERLAND 1852-1976

    , (on)gebruikte/postfrisse geheel complete collectie excl. nr.130, incl. 48, 80, 101 etc., verder luchtpost incl. 12/13 en iets roltanding, port, Dienst etc., cataloguswaarde ruim €11.000,=, vlgns. inzender, in 2 Davo albums

    Inzet:
    € 750
    € 1.100
  • Kavel 32

    NEDERLAND 1852-2003

    , collectie incl. 1 t/m 79 compleet, verder postbewijsserie, Legioenblokken, luchtpost 12/13, diverse roltanding en port, opgezet in 2 Davo albums

    Inzet:
    € 650
    € 1.050
  • Kavel 33

    NEDERLAND STEMPELS

    , veel kleinrond, grootrond, langstempels, ook drukwerkrolstempels, halfrondfranco etc., in 3 stockboeken

    Inzet:
    € 600
    € 1.000
  • Kavel 34

    NEDERLAND 1940-1976

    , (on)gebruikte vnl. postfrisse collectie met o.a. postfris Konijnenburg en Juliana En Face incl. Legioenblokken, luchtpost incl. 12/13 postfris, Dienst, port, hoge cataloguswaarde, in Davo album

    Inzet:
    € 600
  • Kavel 35

    NEDERLAND 1852-1952

    , (on)gebruikte/postfrisse gespecialiseerde collectie beginnend met veel klassiek waarbij betere stempels verder veel aanwezig, ook luchtpost, uitgebreide afdeling porten waarbij schaarse ex., leuke collectie met een hoge cataloguswaarde, in Raphin album

    Inzet:
    € 500
  • Kavel 36

    NEDERLAND 1899-2001

    , (on)gebruikte vnl. postfrisse goed gevulde collectie vanaf 1927 vrijwel compleet tot 1940 vnl. ongebruikt, na 1940 vnl. postfris incl. de betere series, ook blokken incl. Legioen en velletjes, in 3 luxe Leuchtturm albums

    Inzet:
    € 500
    € 820
  • Kavel 37

    NEDERLAND

    , (on)gebruikte/postfrisse handelsvoorraad met zowel oud materiaal als modern, merendeels postfris in diverse aantallen w.o. veldelen en iets diverse landen, in 3 banden/vellenmappen

    Inzet:
    € 500
    € 1.400
  • Kavel 38

    NEDERLAND 1952-1978

    , (on)gebruikte/postfrisse leuke collectie waarbij veel doubletten o.a. mooi klassiek met nr.3(4x), 29(3x) etc., ook blokken w.o. Legioen in aantallen, luchtpost incl. 12/13, port waarbij de betere series etc., zeer hoge cataloguswaarde, in 2 luxe White Ace albums met cassette

    Inzet:
    € 500
    € 680
  • Kavel 39

    NEDERLAND 1852-1939

    , (on)gebruikte/postfrisse goed gevulde collectie met o.a. 1/12, 121/131, 136/138, Veth serie met en zonder watermerk etc., ook iets port, in album

    Inzet:
    € 500
    € 780
  • Kavel 40

    NEDERLAND 1852-1953

    , voornamelijk gebruikte collectie op enkele zegels na compleet met o.a. 1/11, 34/48, 49, 104/105, 121/131 etc., verder luchtpost incl. 12/13, roltanding, port, internering, postbewijs, dienst, Legioenblokken etc., cataloguswaarde ca. €8.500,= vlgns. inzender, in Davo album

    Inzet:
    € 500
    € 750
  • Kavel 41

    NEDERLAND 1852-1959

    , (on)gebruikte/postfrisse op enkele zegels na complete collectie met o.a. 1/47, 49, 90/101, 104/105, 131, 136/138 etc., na 1940 vnl. postfris daarvoor gebruikt/ongebruikt, hoge cataloguswaarde, in Davo album

    Inzet:
    € 500
    € 800
  • Kavel 42

    NEDERLAND PUNTSTEMPELS

    , collectie op losse zegels tussen de nrs. 1-255, op zoveel mogelijk verschillende zegels verzameld, enorme cataloguswaarde, in stockboek

    Inzet:
    € 500
    € 1.050
  • Kavel 43

    NEDERLAND 1869-1973

    , ongebruikte/postfrisse collectie met veel voor 1940, ook Konijnenburgserie en Juliana En Face 518/537, zeer hoge cataloguswaarde, in Unie album

    Inzet:
    € 500
  • Kavel 44

    NEDERLAND AUTOMAATBOEKJES

    , postfrisse uitgebreide gespecialiseerde verzameling tussen nr.1 en 71, waarbij veel doubletten, ook veel betere nummers 6 en 9 aanwezig met vele variëteiten en telblokken, tevens enkele oude postzegelboekjes, leuk geheel met een zeer hoge cataloguswaarde, in 4 albums

    Inzet:
    € 500
  • Kavel 45

    NEDERLAND 1852-1962

    , gebruikte verzameling incl. de nrs. 1 t/m 48 compleet, 101, 104/105 en 130/131 etc., in gemixte kwaliteit, in Davo album

    Inzet:
    € 450
    € 660
  • Kavel 46

    NEDERLAND 1891-1940

    , geheel postfrisse collectie vanaf nr.34, ook iets roltanding en luchtpost, in UE album

    Inzet:
    € 450
    € 1.100
  • Kavel 47

    NEDERLAND

    , diverse collecties en partijen waarbij veel interessant oud materiaal, ook veel postfris, in 12 albums en 6 insteekboeken

    Inzet:
    € 400
    € 520
  • Kavel 48

    NEDERLAND 1852-1973

    , (on)gebruikte/postfrisse goed gevulde collectie met veel beter materiaal, zoals 1/48, 104/105, 121/131, 136/138 etc., na 1940 vnl. postfris, in Davo album

    Inzet:
    € 400
    € 700
  • Kavel 49

    NEDERLAND 1852-1974

    , (on)gebruikte/postfrisse op enkele zegels na complete collectie tot 1927 vnl. gebruikt, daarna vnl. ongebruikt incl. diverse betere nummers, ook luchtpost, leuke afdeling port, Dienst incl. armenwet etc., in Holland album

    Inzet:
    € 400
    € 480
  • Kavel 50

    NEDERLAND 1869-1900

    , speciaalcollectie types/afwijkingen vlgns "de Leidraad"en oude stempels/tandingen. Enorme waarde en groot aantal zegels, opgezet op blanco bladen, in band

    Inzet:
    € 400
    € 800
  • Kavel 51

    NEDERLAND 1938-1985

    , postfrisse collectie blokken van vier, in Leuchtturm stockboek

    Inzet:
    € 375
    € 760
  • Kavel 52

    NEDERLAND AUTOMAATBOEKJES 1964 T/M 2004

    , grote collectie incl. extra's, ook de betere nr.9 boekjes en de zelfklevende pakketjes hangverpakkingen van 50 zegels(V nummers) etc., in Importa album

    Inzet:
    € 350
  • Kavel 53

    NEDERLAND 1940-1969

    , postfrisse handelsvoorraad zegels en series(complete jaargangen), in 3 stockboeken

    Inzet:
    € 350
    € 460
  • Kavel 54

    NEDERLAND 1852-1982

    , (on)gebruikte/postfrisse deels dubbele collectie waarin nrs. 1 t/m 6, nr.80, nr.105 en nr.130, in Kabe album en Davo album

    Inzet:
    € 350
    € 520
  • Kavel 55

    NEDERLAND PLAATFOUTEN/MISPERFORATIES

    , (on)gebruikt/postfris lot met interssant weinig aangeboden materiaal, in stockboek

    Inzet:
    € 350
    € 700
  • Kavel 56

    NEDERLAND 1852-2001

    , (on)gebruikte/postfrisse leuke collectie met veel leuk materiaal waarbij o.a. Konijnenburg en Juliana En Face, in 3 Davo albums

    Inzet:
    € 300
    € 520
  • Kavel 57

    NEDERLAND T/M 2005

    , postfrisse velletjes/blokken etc., in diverse kleinere aantallen, ook variëteiten zoals ongetand velletje, lijst van inzender bij kavel aanwezig met een getelde cataloguswaarde van €3400,=, in bandje

    Inzet:
    € 300
    € 440
  • Kavel 58

    NEDERLAND

    , vnl. klassiek w.o. stempelvariatie, in stockboek

    Inzet:
    € 300
    € 300
  • Kavel 59

    NEDERLAND POSTZEGELBOEKJES EN AUTOMAATBOEKJES 1935-2001

    , postfrisse collectie beginnend met postzegelboekjes 22, 45 en 53, verder automaatboekjes 1 t/m 70 geheel compleet waarbij diverse met telblok, in Davo album

    Inzet:
    € 300
    € 420
  • Kavel 60

    NEDERLAND 1867-2007

    , (on)gebruikte vnl. postfrisse collectie voor 1940 gebruikt daarna vnl. postfris vanaf 1965 compleet incl. velletjes, blokken, boekjes etc., tevens collectie automaatboekjes, in 1 Davo album en 5 insteekboeken

    Inzet:
    € 300
    € 440
  • Kavel 61

    NEDERLAND 1819-2000

    , (on)gebruikte/postfrisse gespecialiseerde verzameling met betere poststukken/stempels etc., opgezet met uitgebreide omschrijvingen, op blanco bladen, in 4 ringbanden

    Inzet:
    € 300
  • Kavel 62

    NEDERLAND 1852-1945

    , (on)gebruikte collectie met betere zegels en series w.o. 104/105 en 130/131, ook veel port, in Safe album

    Inzet:
    € 300
    € 380
  • Kavel 63

    NEDERLAND AUTOMAATBOEKJES T/M 1991

    , postfrisse collectie op 1 boekje na compleet, in Davo album

    Inzet:
    € 300
    € 300
  • Kavel 64

    NEDERLAND

    , vnl. (on)gebruikte verzameling vanaf nr.14, hoge cataloguswaarde, in stockboek

    Inzet:
    € 250
    € 260
  • Kavel 65

    NEDERLAND

    , (on)gebruikt/postfris restant lot met veel Back of the book met valse opdrukken, in stockboek

    Inzet:
    € 250
    € 360
  • Kavel 66

    NEDERLAND 1852-2006

    , geheel gebruikte collectie zonder de dure topnummers, met o.a. 1/44, 49, 90/100 etc., ook blokken incl. de Legioenblokken, luchtpost, port en Dienst, in 2 Importa albums

    Inzet:
    € 250
    € 340
  • Kavel 67

    NEDERLAND 1876-1942

    , ongebruikte/postfrisse collectie met divers beter materiaal met o.a. 43, 56/76, 98/99 etc., tevens Legioenblokken, in luxe Davo album

    Inzet:
    € 250
    € 420
  • Kavel 68

    NEDERLAND 1852-1963

    , geheel gebruikte collectie, op de topnummers na compleet, ook luchtpost, port en dienst, in Davo album

    Inzet:
    € 250
    € 250
  • Kavel 69

    NEDERLAND 1852-1965

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie met diverse betere zegels en series, ook iets luchtpost, port en roltanding, cataloguswaarde €5700,= vlgns. inzender, in Davo album

    Inzet:
    € 250
  • Kavel 70

    NEDERLAND 1864-2003

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie incl. port, luchtpost en velletjes met Amphilex 1967 etc., in 2 Davo albums

    Inzet:
    € 225
    € 230
  • Kavel 71

    NEDERLAND 1921-1979

    , ongebruikte/postfrisse collectie met o.a. 134/136 en Fotomontage, ook Legioenvelletjes etc., in 3 UE albums

    Inzet:
    € 200
    € 250
  • Kavel 72

    NEDERLAND 1945/1970

    , vrijwel uitsluitend postfrisse verzameling, in Safe album

    Inzet:
    € 200
    € 200
  • Kavel 73

    NEDERLAND 1864-1998

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie incl. roltanding, port en Dienst, ook blokken en velletjes, in 3 luxe Importa albums

    Inzet:
    € 200
    € 210
  • Kavel 74

    NEDERLAND 1852-1960

    , (on)gebruikte collectie, cataloguswaarde €4000,- vlgns. inzender, in mooi oud album

    Inzet:
    € 200
    € 210
  • Kavel 75

    NEDERLAND 1945-1983

    , postfrisse collectie deels dubbel, op hoge waardes Juliana Enface na compleet, ook blokken, combinaties etc., in 2 Davo albums

    Inzet:
    € 200
    € 210
  • Kavel 76

    NEDERLAND 1852-1952

    , gebruikte op enkele toppers na complete collectie in overwegens nette kwaliteit, in 2 insteekboeken

    Inzet:
    € 200
    € 300
  • Kavel 77

    NEDERLAND AUTOMAATBOEKJES 1964-1994

    , postfrisse (over)complete collectie (vaak nrs. met potlood op kaftje geschreven), in Davo album

    Inzet:
    € 200
    € 220
  • Kavel 78

    NEDERLAND 1876-2003

    , (on)gebruikte/postfrisse voorraad, in 3 boeken

    Inzet:
    € 200
    € 250
  • Kavel 79

    NEDERLAND AUTOMAATBOEKJES

    , postfrisse deels gespecialiseerde collectie w.o. versneden ex. etc., opgezet volgens catalogus de Rooy, in ringband

    Inzet:
    € 150
    € 160
  • Kavel 80

    NEDERLAND PLAATFOUTEN

    , (on)gebruikte/postfrisse grote voorraad met een enorm aantal zegels, in 2 stockboeken

    Inzet:
    € 150
    € 260
  • Kavel 81

    NEDERLAND 1946-1976

    , complete postfrisse collectie excl. 518/537 en tevens een stockboek vol gebruikte zegels, in Davo album en stockboek

    Inzet:
    € 150
    € 220
  • Kavel 82

    NEDERLAND 1852-2004

    , gebruikte collectie met enkele betere zegels en series, in 4 luxe Davo albums

    Inzet:
    € 150
    € 250
  • Kavel 83

    NEDERLAND 1852-1959

    , (on)gebruikte/postfrisse redelijk goed gevulde collectie waarbij enkele betere zegels en series, tevens port en dienst, in Leuchtturm album

    Inzet:
    € 150
    € 230
  • Kavel 84

    NEDERLAND 1977-2001

    , postfrisse voorraad incl. blokken en velletjes, hoge frankeerwaarde, in dik insteekboek

    Inzet:
    € 125
    € 160
  • Kavel 85

    NEDERLAND 1852-1986

    , (on)gebruikte collectie, in Davo luxe album

    Inzet:
    € 125
    € 125
  • Kavel 86

    NEDERLAND STEMPELS

    , groot aantal w.o. veel kleinrond- en puntstempels, enorme cataloguswaarde, in 2 stockboeken

    Inzet:
    € 125
    € 150
  • Kavel 87

    NEDERLAND 1864-1991

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie, in Importa album

    Inzet:
    € 125
    € 130
  • Kavel 88

    NEDERLAND PUNTSTEMPELS

    , engros, in stockboek

    Inzet:
    € 100
    € 150
  • Kavel 89

    NEDERLAND PTT-MAPJES

    , collectie van nr. 1 t/m 255b compleet, in 5 Davo albums

    Inzet:
    € 100
    € 150
  • Kavel 90

    NEDERLAND 1852-1963

    , gebruikte collectie incl. nr.105, in Davo album

    Inzet:
    € 100
    € 110
  • Kavel 91

    NEDERLAND STEMPELS

    , groot aantal kleinrond, grootrond, puntstempels en langstempels op vnl. nr.19 en 35 waarbij betere en mooie afdrukken, in insteekboek

    Inzet:
    € 100
    € 220
  • Kavel 92

    NEDERLAND EMISSIE CIJFER

    , nr.30 en 30b, ca. 4500 ex., interessant voor plaatfouten, tandingen etc., leuk voor de specialist, in stockboek

    Inzet:
    € 100
    € 210
  • Kavel 93

    NEDERLAND 1867-2000

    , speciaalcollectie interessant voor brieven en stempels, in Davo album

    Inzet:
    € 100
    € 100
  • Kavel 94

    NEDERLAND

    , voornamelijk postfrisse stocks waarbij zeer veel jaren '60 en '70, in aantallen, hoge cataloguswaarde, in 5 insteekboeken

    Inzet:
    € 100
    € 140
  • Kavel 95

    NEDERLAND 1940-1984

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie met vooral veel postfris incl. postfrisse Legioenblokken, in Davo luxe album

    Inzet:
    € 75
    € 140
  • Kavel 96

    NEDERLAND COMBINATIES UIT AUTOMAATBOEKJES 1964-1991

    , postfrisse collectie incl. automaatstroken, in luxe Davo album

    Inzet:
    € 75
    € 110
  • Kavel 97

    NEDERLAND VANAF 1852

    , voornamelijk klassiek waarbij doubletten waaronder betere stempels e.d., in stockboek

    Inzet:
    € 75
    € 80
  • Kavel 98

    NEDERLAND 1867-1979

    , (on)gebruikte/postfrisse collectie, in Davo album

    Inzet:
    € 75
    € 100
  • Kavel 99

    NEDERLAND

    , gebruikte/postfrisse collectie w.o. armenwet en Cour, in stockboek

    Inzet:
    € 75
    € 120
  • Kavel 100

    NEDERLAND STADSPOST

    , mooie verzameling, meest poststukken waarbij oude en sluitzegels etc., in stockboek en album

    Inzet:
    € 75
    € 130