# 831
PROVINCIAAL, groot aantal vnl. Provinciale munten w.o. 2 stuiverstukken, schellingen, Leeuwendaalders, 3 Guldenstukken, zilveren rijders, dukaten etc., ook diverse valse ex., V.O.C. en Romeins, divers Middeleeuws en andere landen en iets modern, in album
Start: Bid | Price realised: € 2300