# 187
'S HEERENBERG, st. Oswalddaalder van 30 stuiver z.j., borstbeeld van Karel V met kroon n.r. tussen waarde 30-S en met waarde-aanduiding in het omschrift , 30*STUFE*.GVIL*GO*D*MON*Z*DNS*D*BIL*HE*BOX*WIS, Kz. SANCT*OSWALDREX*NVMS*ARGEN*30STV., klimmende leeuw met wapen van 's Heerenberg, mmt. 3 roosje, Delm.577(R)zeldzaam, slagbarstje overigens fraai/zeer fraai
Start: Bid | Price realised: € 210