# 3024
1736, Eeuwfeest Universiteit van Utrecht, Vz. in een grote zaal zit onder een draperie Minerva met schild en speer met tegenover haar Hercules, door een boograam ziet men de domtoren, Kz. Universiteitswapen omgeven door olijftakken, onder een stroomgod met Spaanse Kruik, 8-regelige tekst, aan de horizon bomen en huizen, I.Drapentier, zilver 65mm, vL.II.104, prachtig
Start: Bid | Price realised: € 850