# 1544
10 Gulden muntbiljet type 1898, serienummer 07039OK, handtekening Moens-Harte van Tecklenburg, handtekening met potlood op keerzijde, iets getinte plek op achterzijde, Mev.35-2, AV.24A.2, bijna zeer fraai
Start: Bid | Price realised: € 3600