# 780
WEST INDIE, 3 Gulden 1794, Pallas(later genoemd de Nederlandsche Maagd) staande, houdende speer met vrijheidshoed; de linkerarm steunende op een bijbel, welke geplaatst is op een versierde kolom. Omschrift HACNITIMVR-HANC TVEMVR. Het jaartal in de afsnede. Kz. generaliteitswapen tussen 3-Gl, met W daaronder, omschrift:MO:ARG:ORD:-FOED:BELG:(TRAI.)., Scho.1353(RR), 1226 stuks geslagen, slechts 20ex. bekend, VAN DE HOOGSTE ZELDZAAMHEID, zeer fraai/prachtig
Start: Bid | Price realised: € 6500