# 223
Gouden Dukaat Hongaars type 1591, Vz: Staande geharnaste koning met een hellebaard in de rechterhand, de linker aan het gevest van zijn zwaard, mt stadswapen tussen zijn voeten, ter weerszijden V-D MO.NO.AVRE. - OR.TRA. (verkort jaartal) Kz: Maria met Christuskind op schoot, zittend op een maansikkel PATRONA - wapen met leeuw uit provinciewapen - VNGARIAE, Delm.969, Cnm 2.43.39, zeer fraai, slechts 2 ex. bekend
Start: Bid | Price realised: € 7000