# 739
HERSTAL, Merovingers, eind 2e fase, 7e eeuw, sceatta z.j., Vz: Ster van David, waarin een kruis. (soms)kogeltje tussen de stralen van de ster. Kz: Centraal een kort kruis, met een zeer gedegenereerd, omschrift:ÔÇØ I I II I - - V IIIÔÇØ, fraai, iets uitgebroken
Start: Bid | Price realised: € 260