# 22
Halve leeuwendaalder 1641, op Generaliteitsvoet, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.GEL. Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON. MOVETVR. jaartal., Delm.869, Cnm.2.17.114, fraai/zeer fraai
Start: Bid | Price realised: € 0