# 343
Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1609, Vz: Geharnaste ridder, kijkend over zijn linkerschouder, staande achter het Hollandse provinciewapen dat hij aan een lint in de rechterhand voor zich staande houdt MO.ARG.PRO.CO - NFOE.BEL.FRI mt ongewende leeuw Kz: Klimmende leeuw mt leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR jaartal, Delm.852, Cnm.2.16.46, bijna zeer fraai
Start: Bid | Price realised: € 130