# 336
Duit 1739 afslag in zilver, Vz: Gekroond stadswapen, gehouden door twee leeuwen, onder de afsnede tweebladkrulornamenten met een kleine schelp, Kz: In drie regels:STAD / UTRECHT / jaartal met Romeinse I, PW.5111, Cnm.2.44.21, zeer fraai
Start: Bid | Price realised: € 30