# 398
Leeuwendaalder op Generaliteitsvoet 1647, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter het vereenvoudigde provinciewapen (wel of geen gekroonde leeuw met of zonder kruis op de schoft) aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.TRA mt stadswapen Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal. Gekroonde leeuw met de letter g, kruis op de schoft met de letter k aangegeven; parelcirkels op beide zijden, Delm.844, CNM.2.43.65, zwakke slag, ruim prachtig
Start: Bid | Price realised: € 100