# 48
Snaphaanschelling van 6 stuiver z.j., Vz: Provinciewapen, geplaatst op een weelderig versierd kruis met op de uiteinden der armen een klimmende leeuw. Soms een verkort jaartal in de plaats van het onderste leeuwtje MONE - NO DV - C GEL - CO - 3VT Kz: Ridder in middeleeuwse toernooi-uitrusting met een kruis op het kuras en met een geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar rechts galopperend paard. In de afsnede de letters G S T mt Gelders kruis DEVS.CONSTITVIT.R - EGNA., Delm.794, CNM.2.17.162, zeer fraai
Start: Bid | Price realised: € 220