# 84
NIJMEGEN, daalder van 30 stuiver 1704, Vz. Gekroond stadswapen, gehouden door twee klimmende leeuwen, waardeaanduiding eronder MO.NO.ARG.CIV-NOVIOMAG, kz. staande geharnaste ridder, de linkerhand in de linkerzij: in de rechterhand een geheven zwaard en kijkend over de linkerschouder, gekroond stadswapen staande voor rechterbeen, AVXILIANTA mmt. morenkop-DEO rozet gevolgd door jaartal, Delm.1078, CNM.2.36.23, zeer fraai
Start: Bid | Price realised: € 340