# 614
Leeuwendaalder op stedelijke voet 1641, met bloemrand, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter stadswapen I aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.CIVITA. - ZWOL.A.L.IMP Kz Klimmende leeuw op begroeide grond, gesplitst jaartal ter weerszijden DA.PACEM.DOMINE.IN.B/DIEBVS.NOST mmt bloem, Delm.864, CNM.2.52.52, zeer fraai
Start: Bid | Price realised: € 240