# 369
Merovingers 6e eeuw-1010, Gouden Triens of tremissis z.j., hoofd naar rechts DORESTATI FIT, Kz. calvariekruis met zes bolletjes, daar omheen de naam van de muntmeester MA'DELINVS M., Delm.17, eerste groep van nog niet verbasterde tremisses, ruim zeer fraai, zeer zeldzaam
Start: Bid | Price realised: € 4200