# 129
Leeuwendaalder op Stedelijke muntvoet 164Z, Geharnaste ridder met sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter stadswapen aan een lint voor zich houdend MO.ARG.CIVITA.-ZWOL.A.L.IMP., Kz. klimmende leeiw op een begroeide grond, gesplitst jaartal ter weerszijden DA.PACEM.DOMINE.IN.B-DIEBVS.NOST mmt. bloem, Delm.866, Cnm.2.52.52, bijna zeer fraai
Start: Bid | Price realised: € 150