# 128
Generaliteits Leeuwendaalder 1688, Vz. geharnaste ridder met sjerp om, kijkend over zijn rechterschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.CIVI.IM-P.BELG.CAMPEN, Kz. klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR door mmt. lelie gesplitst jaartal, Verk.163.3, Delm.862, CNM.2.30.40, zeer fraai
Start: Bid | Price realised: € 95