# 651
Verenigde Amsterdamse Compagnie 1594-1602 Reaal of Schelling van 48 duiten 1601, Gekroond provinciewapen van Holland, tussen waardeaanduiding INSIGNIA.HOLLANDIAE, jaartal boven de kroon, Kz. wapen van Amsterdam met leeuwen als schildhouders ET.CIVITAS.AMSTELREDAMENSIS., Scho.4, zeer zeldzaam, draaggaatje in plaatje, zeer faai/ruim zeer fraai
Start: Bid | Price realised: € 620