# 136
Dukaton of zilveren rijder 1660, Piedfort, geslagen op dubbele zwaarte, Vz: Ridder in middeleeuwse toernooi-uitrusting met geheven zwaard, gezeten op een naar rechts galopperend paard; op de voorgrond het provinciewapen MO.NO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.COM.ZEL. mt burcht Kz: Gekroond Generaliteitswapen, gehouden door twee gekroonde en aanziende klimmende leeuwen; eronder een bladornament CONCORDIA. - RES.PARVÆ. - CRESCUNT. jaartal, Delm.1024, CNM.2.49.56, bijna prachtig
Start: Bid | Price realised: € 1400