# 266
ZWOLLE, zilveren dukaat 1659, vz. geharnaste ridder met geschouderd zwaard, stadswapen met de linkerhand aan een lint voor zich staande houdend, gesplitst jaartal ter weerszijden MONETA.ARG.-CIVIT.ZWOL mmt bloem, kz. gekroond wapen beladen met een klimmende leeuw, de kroon gedekt door de rijksappel, DA.PAC.DOMINE.IN.DIEB.NOSTRIS, Delm.995, CNM.2.52.69, ruim zeer fraai
Start: Bid | Price realised: € 260