# 89
AMSTERDAM belegerd door Staatse troepen Emissie 5 januari 1578, 40 (XL) stuiver 1578, Vz: Binnen een parelcirkel het stadswapen; het jaartal eronder en de gesplitste waardeaanduiding ter weerszijden van de kroon Meesterteken monogram PG in een der hoeken van de plaat Kz: Binnen een krans van tweemaal twee samengebonden en boven en onder door een rozet verbonden bladertakken in drie regels: .P. / AR.ET / .FO, Delm.193, CNM.2.02.3, zeer fraai
Start: Bid | Price realised: € 950