# 452
Leeuwendaalder op Hollandse voet 1603, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter het landschapswapen aan een lint voor zich staande houdend, wel of geen verkort of volledig jaartal onder het schild MO.NO.ORD.WEST - FRI.VALOR.HOL Kz: Klimmende leeuw mmt rozet DEVS.FORTITVDO.ET.SPES.NOSTRA, Delm.834, CNM.2.46.21, bijna zeer fraai
Start: Bid | Price realised: € 110