# 390
HEDEL, Willem IV (1546-1577), St. Oswalddaalder z.j., Vz: Berghse leeuw, in de klauwen aan een lint houdend een gekwartierd wapen: 1 en 3 Bergh met omgewend leeuw, 2 en 4 Boxmeer, gedekt door Hedel mmt liggend breedarmig kruis GVILÔÇÖ.COÔÇÖ.DE.MONÔÇÖ.Z.DÔÇÖ.HEÔÇÖ.BILÔÇÖ.BOXÔÇÖ.HOÔÇÖ.Z.WIS, Kz: Gekroond borstbeeld van St. Oswald met een scepter in de rechterhand en een commandostaf in de linker mmt liggend breedarmig kruis SANCTÔÇÖ.OSWALDÔÇÖ.REX.NVMVS.NOVÔÇÖ.DÔÇÖ.HEELDE, Delm.850, CNM.2.25.1, breukje in muntplaatje overigens bijna zeer fraai
Start: Bid | Price realised: € 0