# 44
1766, Hollandse Maagd met speer en vrijheidshoed en Nederlandsche Leeuw met pijlenbundel onder oranjeboom binnen tuin waar Prins Willem V binnentreedt in stralende zon, tekst uw frisse jeugd is Nederlands vreugd, kz. tekst met jaartal, vL.II CCCLXXXVIII, pl.XXXV, met oog, is gedragen met oranje lint, zilver 26mm, zeer fraai
Start: Bid | Price realised: € 0