# 93
'S HEERENBERG, Willem IV van den Bergh (1546-1586), St. Oswalddaalder van 30 stuiver z.j., Vz: Berghse leeuw, het wapen van Bergh aan een lint in de klauwen houdend mmt GVIL.CO.D.MON.Z.DNS.D.BIL.HE.BOX.HO.Z.WIS Kz: Het met een open kroon gekroonde borstbeeld van St. Oswald met een scepter in de rechterhand en een commandostaf in de linker, gesplitste waardeaanduiding ter weerzijden mmt SANCT.OSWALD.REX.NVMVS.ARGEN.30.STVFÔÇÖ, Delm.577, CNM.2.06.14, zeer fraai
Start: Bid | Price realised: € 160