# 22
NIJMEGEN, Daalder van 30 stuiver 1563, Vz: Gekroonde tweekoppige adelaar uit het stadswapen DER.STADT.NIMEGEN.MVNT.IN.DE'.IAER. jaartal Kz: Klimmende dubbelstaartige leeuw, in de klauwen aan een lint het ongekroonde stadswapen dragend, mmt granaatappel NA.PHLS'.PENINGS.GEHALT.DAL'.V.XXX.STVVE, Delm.638, CNM.2.36.9, zeer fraai
Start: Bid | Price realised: € 260